Kujawsko-Pomorskie | 4. Liga | kujawsko-pomorska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
65
22.49 %
Zwycięstwa gości
65
22.49 %
Remisy
159
55.02 %

Bramki

Gospodarzy
280
średnia: 0.97
Gości
243
średnia: 0.84

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
49.13%
142 z 289
0.5
50.87%
147 z 289
53.98%
156 z 289
1.5
46.02%
133 z 289
66.78%
193 z 289
2.5
33.22%
96 z 289
76.47%
221 z 289
3.5
23.53%
68 z 289
87.54%
253 z 289
4.5
12.46%
36 z 289
91.7%
265 z 289
5.5
8.3%
24 z 289

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 142 49.13 %
0:2 17 5.88 %
2:0 12 4.15 %
4:0 11 3.81 %
1:2 10 3.46 %
2:1 9 3.11 %
1:1 8 2.77 %
1:3 8 2.77 %
2:2 7 2.42 %
1:0 7 2.42 %
0:1 7 2.42 %
3:0 7 2.42 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 4 1.38 %
3:1 4 1.38 %
1:5 4 1.38 %
3:4 3 1.04 %
6:1 3 1.04 %
2:4 2 0.69 %
4:2 2 0.69 %
0:3 2 0.69 %
1:4 2 0.69 %
4:1 2 0.69 %
5:2 2 0.69 %
0:4 2 0.69 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 2 0.69 %
3:3 1 0.35 %
4:4 1 0.35 %
3:2 1 0.35 %
4:5 1 0.35 %
5:1 1 0.35 %
6:2 1 0.35 %
0:5 1 0.35 %
2:7 1 0.35 %
6:0 1 0.35 %
0:7 1 0.35 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    212
    78%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    28
    10%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    6%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    6%
  • 18
    14:00
    Unia Gniewkowo
    0
    0
    :
    Pogoń Mogilno
  • 18
    15:00
    Legia Chełmża
    0
    1
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 18
    16:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    1
    4
    :
    Chemik Bydgoszcz
  • 18
    16:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    1
    0
    :
    Notecianka Pakość
  • 18
    16:00
    Lech Rypin
    0
    0
    :
    Sparta Brodnica
  • 18
    17:00
    Pomorzanin Toruń
    2
    0
    :
    Zawisza Bydgoszcz
  • 18
    18:00
    Sportis Łochowo
    6
    0
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 28
    18:00
    Lider Włocławek
    5
    0
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 24
    11:00
    Włocłavia Włocławek
    2
    4
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 24
    12:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    4
    4
    :
    Unia Gniewkowo
  • 24
    16:00
    Cuiavia Inowrocław
    0
    2
    :
    Lech Rypin
  • 24
    16:00
    Notecianka Pakość
    0
    2
    :
    Sportis Łochowo
  • 24
    16:00
    Chełminianka Chełmno
    5
    2
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 24
    17:00
    Zawisza Bydgoszcz
    1
    1
    :
    Sparta Brodnica
  • 24
    17:00
    Pogoń Mogilno
    2
    0
    :
    Legia Chełmża
  • 05
    12:00
    Lider Włocławek
    2
    1
    :
    Unia Gniewkowo
  • 05
    14:00
    Zawisza Bydgoszcz
    4
    0
    :
    Pogoń Mogilno
  • 05
    14:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    0
    3
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 05
    14:00
    Chemik Bydgoszcz
    0
    2
    :
    Lech Rypin
  • 05
    15:00
    Notecianka Pakość
    0
    0
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 05
    15:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    0
    0
    :
    Legia Chełmża
  • 05
    15:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    0
    0
    :
    Sportis Łochowo
  • 19
    11:00
    Lider Włocławek
    2
    1
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 19
    12:00
    Zawisza Bydgoszcz
    2
    3
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 19
    14:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    0
    3
    :
    Legia Chełmża
  • 19
    15:00
    Notecianka Pakość
    0
    2
    :
    Pogoń Mogilno
  • 19
    15:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    0
    7
    :
    Lech Rypin
  • 19
    15:00
    Sportis Łochowo
    3
    1
    :
    Unia Gniewkowo
  • 20
    12:00
    Chełminianka Chełmno
    2
    3
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 08
    19:00
    Włocłavia Włocławek
    4
    0
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 09
    13:00
    Legia Chełmża
    1
    1
    :
    Zawisza Bydgoszcz
  • 09
    13:00
    Sparta Brodnica
    0
    1
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 09
    13:00
    Cuiavia Inowrocław
    0
    2
    :
    Lider Włocławek
  • 09
    13:00
    Pogoń Mogilno
    0
    2
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 09
    14:00
    Lech Rypin
    3
    0
    :
    Sportis Łochowo
  • 09
    14:00
    Notecianka Pakość
    2
    1
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 16
    11:00
    Pomorzanin Toruń
    4
    0
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 16
    11:00
    Lider Włocławek
    2
    2
    :
    Włocłavia Włocławek
  • 16
    12:00
    Zawisza Bydgoszcz
    1
    2
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 16
    13:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    1
    5
    :
    Pogoń Mogilno
  • 16
    13:00
    Sportis Łochowo
    1
    5
    :
    Sparta Brodnica
  • 16
    13:00
    Unia Gniewkowo
    1
    5
    :
    Lech Rypin
  • 16
    13:00
    Legia Chełmża
    2
    3
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 16
    14:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    1
    0
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 22
    18:30
    Włocłavia Włocławek
    3
    1
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 23
    11:00
    Cuiavia Inowrocław
    1
    3
    :
    Sportis Łochowo
  • 23
    11:00
    Notecianka Pakość
    0
    2
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 23
    13:00
    Lech Rypin
    2
    0
    :
    Legia Chełmża
  • 23
    13:00
    Chełminianka Chełmno
    1
    2
    :
    Chemik Bydgoszcz
  • 23
    13:30
    Sparta Brodnica
    1
    0
    :
    Unia Gniewkowo
  • 24
    13:30
    Kujawianka Izbica Kujawska
    4
    0
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 14
    12:00
    Chełminianka Chełmno
    nie odbył się
    Pomorzanin Toruń
  • 14
    14:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    nie odbył się
    Lider Włocławek
  • 14
    14:00
    Włocłavia Włocławek
    nie odbył się
    Sportis Łochowo
  • 14
    14:00
    Lech Rypin
    nie odbył się
    BKS Bydgoszcz
  • 14
    15:00
    Notecianka Pakość
    nie odbył się
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 14
    15:00
    Pogoń Mogilno
    nie odbył się
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 14
    19:46
    Zawisza Bydgoszcz
    nie odbył się
    Chemik Bydgoszcz
  • 15
    12:00
    Cuiavia Inowrocław
    nie odbył się
    Unia Gniewkowo
  • 15
    13:00
    Sparta Brodnica
    nie odbył się
    Legia Chełmża
  • 21
    ?:?
    Piast Złotniki Kujawskie
    nie odbył się
    Chełminianka Chełmno
  • 21
    12:00
    BKS Bydgoszcz
    nie odbył się
    Sparta Brodnica
  • 21
    12:00
    Legia Chełmża
    nie odbył się
    Cuiavia Inowrocław
  • 21
    14:00
    Lech Rypin
    nie odbył się
    Zawisza Bydgoszcz
  • 21
    14:00
    Sportis Łochowo
    nie odbył się
    Pogoń Mogilno
  • 21
    15:00
    Unia Gniewkowo
    nie odbył się
    Włocłavia Włocławek
  • 21
    15:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    nie odbył się
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 21
    15:30
    Pomorzanin Toruń
    nie odbył się
    Chemik Bydgoszcz
  • 21
    17:00
    Lider Włocławek
    nie odbył się
    Notecianka Pakość
  • 28
    ?:?
    Chemik Bydgoszcz
    nie odbył się
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 28
    13:00
    Pogoń Mogilno
    nie odbył się
    Unia Gniewkowo
  • 28
    14:00
    Chełminianka Chełmno
    nie odbył się
    Lider Włocławek
  • 28
    15:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    nie odbył się
    Sportis Łochowo
  • 28
    15:00
    Włocłavia Włocławek
    nie odbył się
    Legia Chełmża
  • 28
    15:00
    Cuiavia Inowrocław
    nie odbył się
    BKS Bydgoszcz
  • 28
    15:00
    Sparta Brodnica
    nie odbył się
    Lech Rypin
  • 28
    16:00
    Notecianka Pakość
    nie odbył się
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 28
    19:46
    Zawisza Bydgoszcz
    nie odbył się
    Pomorzanin Toruń
  • 04
    ?:?
    Sparta Brodnica
    nie odbył się
    Zawisza Bydgoszcz
  • 04
    ?:?
    Sportis Łochowo
    nie odbył się
    Notecianka Pakość
  • 04
    ?:?
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    nie odbył się
    Chełminianka Chełmno
  • 04
    ?:?
    Lider Włocławek
    nie odbył się
    Chemik Bydgoszcz
  • 04
    ?:?
    Piast Złotniki Kujawskie
    nie odbył się
    Pomorzanin Toruń
  • 04
    12:00
    BKS Bydgoszcz
    nie odbył się
    Włocłavia Włocławek
  • 04
    15:00
    Legia Chełmża
    nie odbył się
    Pogoń Mogilno
  • 04
    16:00
    Lech Rypin
    nie odbył się
    Cuiavia Inowrocław
  • 04
    16:00
    Unia Gniewkowo
    nie odbył się
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 10
    16:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    nie odbył się
    Legia Chełmża
  • 11
    ?:?
    Chemik Bydgoszcz
    nie odbył się
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 11
    14:00
    Chełminianka Chełmno
    nie odbył się
    Sportis Łochowo
  • 11
    15:00
    Włocłavia Włocławek
    nie odbył się
    Lech Rypin
  • 11
    16:00
    Notecianka Pakość
    nie odbył się
    Unia Gniewkowo
  • 11
    16:00
    Pogoń Mogilno
    nie odbył się
    BKS Bydgoszcz
  • 11
    16:00
    Cuiavia Inowrocław
    nie odbył się
    Sparta Brodnica
  • 11
    19:46
    Zawisza Bydgoszcz
    nie odbył się
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 12
    11:00
    Pomorzanin Toruń
    nie odbył się
    Lider Włocławek
  • 18
    ?:?
    Sparta Brodnica
    nie odbył się
    Włocłavia Włocławek
  • 18
    ?:?
    Sportis Łochowo
    nie odbył się
    Chemik Bydgoszcz
  • 18
    ?:?
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    nie odbył się
    Pomorzanin Toruń
  • 18
    11:00
    Lider Włocławek
    nie odbył się
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 18
    12:00
    Cuiavia Inowrocław
    nie odbył się
    Zawisza Bydgoszcz
  • 18
    12:00
    BKS Bydgoszcz
    nie odbył się
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 18
    16:00
    Lech Rypin
    nie odbył się
    Pogoń Mogilno
  • 18
    16:00
    Unia Gniewkowo
    nie odbył się
    Chełminianka Chełmno
  • 18
    16:30
    Legia Chełmża
    nie odbył się
    Notecianka Pakość
  • 25
    ?:?
    Piast Złotniki Kujawskie
    nie odbył się
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 25
    ?:?
    Chemik Bydgoszcz
    nie odbył się
    Unia Gniewkowo
  • 25
    ?:?
    Kujawianka Izbica Kujawska
    nie odbył się
    Lech Rypin
  • 25
    11:00
    Pogoń Mogilno
    nie odbył się
    Sparta Brodnica
  • 25
    16:00
    Pomorzanin Toruń
    nie odbył się
    Sportis Łochowo
  • 25
    16:00
    Notecianka Pakość
    nie odbył się
    BKS Bydgoszcz
  • 25
    17:00
    Włocłavia Włocławek
    nie odbył się
    Cuiavia Inowrocław
  • 25
    19:46
    Zawisza Bydgoszcz
    nie odbył się
    Lider Włocławek
  • 26
    12:00
    Chełminianka Chełmno
    nie odbył się
    Legia Chełmża
  • 29
    ?:?
    Sparta Brodnica
    nie odbył się
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 29
    ?:?
    Sportis Łochowo
    nie odbył się
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 29
    ?:?
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    nie odbył się
    Lider Włocławek
  • 29
    16:00
    BKS Bydgoszcz
    nie odbył się
    Chełminianka Chełmno
  • 29
    16:30
    Unia Gniewkowo
    nie odbył się
    Pomorzanin Toruń
  • 29
    17:00
    Cuiavia Inowrocław
    nie odbył się
    Pogoń Mogilno
  • 29
    17:00
    Lech Rypin
    nie odbył się
    Notecianka Pakość
  • 29
    17:00
    Legia Chełmża
    nie odbył się
    Chemik Bydgoszcz
  • 29
    18:00
    Włocłavia Włocławek
    nie odbył się
    Zawisza Bydgoszcz
  • 02
    ?:?
    Piast Złotniki Kujawskie
    nie odbył się
    Unia Gniewkowo
  • 02
    ?:?
    Chemik Bydgoszcz
    nie odbył się
    BKS Bydgoszcz
  • 02
    ?:?
    Chełminianka Chełmno
    nie odbył się
    Lech Rypin
  • 02
    ?:?
    Kujawianka Izbica Kujawska
    nie odbył się
    Cuiavia Inowrocław
  • 02
    11:00
    Lider Włocławek
    nie odbył się
    Sportis Łochowo
  • 02
    16:00
    Pomorzanin Toruń
    nie odbył się
    Legia Chełmża
  • 02
    16:00
    Notecianka Pakość
    nie odbył się
    Sparta Brodnica
  • 02
    19:46
    Zawisza Bydgoszcz
    nie odbył się
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 03
    17:00
    Pogoń Mogilno
    nie odbył się
    Włocłavia Włocławek
  • 09
    ?:?
    Cuiavia Inowrocław
    -
    -
    :
    Notecianka Pakość
  • 09
    ?:?
    Sparta Brodnica
    -
    -
    :
    Chełminianka Chełmno
  • 09
    ?:?
    Sportis Łochowo
    -
    -
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • 09
    11:00
    Włocłavia Włocławek
    -
    -
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
  • 09
    12:00
    BKS Bydgoszcz
    -
    -
    :
    Pomorzanin Toruń
  • 09
    16:00
    Pogoń Mogilno
    -
    -
    :
    Zawisza Bydgoszcz
  • 09
    16:00
    Lech Rypin
    -
    -
    :
    Chemik Bydgoszcz
  • 09
    16:00
    Unia Gniewkowo
    -
    -
    :
    Lider Włocławek
  • 09
    17:00
    Legia Chełmża
    -
    -
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 16
    ?:?
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    -
    -
    :
    Unia Gniewkowo
  • 16
    ?:?
    Piast Złotniki Kujawskie
    -
    -
    :
    BKS Bydgoszcz
  • 16
    ?:?
    Chemik Bydgoszcz
    -
    -
    :
    Sparta Brodnica
  • 16
    ?:?
    Chełminianka Chełmno
    -
    -
    :
    Cuiavia Inowrocław
  • 16
    ?:?
    Kujawianka Izbica Kujawska
    -
    -
    :
    Pogoń Mogilno
  • 16
    11:00
    Lider Włocławek
    -
    -
    :
    Legia Chełmża
  • 16
    17:00
    Włocłavia Włocławek
    -
    -
    :
    Notecianka Pakość
  • 16
    19:46
    Zawisza Bydgoszcz
    -
    -
    :
    Sportis Łochowo
  • 17
    11:00
    Pomorzanin Toruń
    0
    0
    :
    Lech Rypin
    (anulowany)
  • 23
    ?:?
    Kujawianka Izbica Kujawska
    0
    0
    :
    Zawisza Bydgoszcz
    (anulowany)
  • 23
    ?:?
    Sparta Brodnica
    0
    0
    :
    Pomorzanin Toruń
    (anulowany)
  • 23
    11:00
    Pogoń Mogilno
    0
    0
    :
    Notecianka Pakość
    (anulowany)
  • 23
    12:00
    BKS Bydgoszcz
    0
    0
    :
    Lider Włocławek
    (anulowany)
  • 23
    16:00
    Cuiavia Inowrocław
    0
    0
    :
    Chemik Bydgoszcz
    (anulowany)
  • 23
    16:00
    Lech Rypin
    0
    0
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
    (anulowany)
  • 23
    16:00
    Unia Gniewkowo
    0
    0
    :
    Sportis Łochowo
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Włocłavia Włocławek
    0
    0
    :
    Chełminianka Chełmno
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Legia Chełmża
    0
    0
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    (anulowany)
  • 30
    ?:?
    Zawisza Bydgoszcz
    0
    0
    :
    Unia Gniewkowo
    (anulowany)
  • 30
    ?:?
    Sportis Łochowo
    0
    0
    :
    Legia Chełmża
    (anulowany)
  • 30
    ?:?
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    0
    0
    :
    BKS Bydgoszcz
    (anulowany)
  • 30
    ?:?
    Piast Złotniki Kujawskie
    0
    0
    :
    Sparta Brodnica
    (anulowany)
  • 30
    ?:?
    Chemik Bydgoszcz
    0
    0
    :
    Włocłavia Włocławek
    (anulowany)
  • 30
    ?:?
    Chełminianka Chełmno
    0
    0
    :
    Pogoń Mogilno
    (anulowany)
  • 30
    11:00
    Lider Włocławek
    0
    0
    :
    Lech Rypin
    (anulowany)
  • 30
    16:00
    Notecianka Pakość
    0
    0
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
    (anulowany)
  • 31
    11:00
    Pomorzanin Toruń
    0
    0
    :
    Cuiavia Inowrocław
    (anulowany)
  • 06
    ?:?
    Kujawianka Izbica Kujawska
    0
    0
    :
    Chełminianka Chełmno
    (anulowany)
  • 06
    ?:?
    Sparta Brodnica
    0
    0
    :
    Lider Włocławek
    (anulowany)
  • 06
    ?:?
    BKS Bydgoszcz
    0
    0
    :
    Sportis Łochowo
    (anulowany)
  • 06
    11:00
    Pogoń Mogilno
    0
    0
    :
    Chemik Bydgoszcz
    (anulowany)
  • 06
    16:00
    Notecianka Pakość
    0
    0
    :
    Zawisza Bydgoszcz
    (anulowany)
  • 06
    16:00
    Cuiavia Inowrocław
    0
    0
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
    (anulowany)
  • 06
    16:00
    Lech Rypin
    0
    0
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    (anulowany)
  • 06
    17:00
    Legia Chełmża
    0
    0
    :
    Unia Gniewkowo
    (anulowany)
  • 06
    18:00
    Włocłavia Włocławek
    0
    0
    :
    Pomorzanin Toruń
    (anulowany)
  • 11
    ?:?
    Zawisza Bydgoszcz
    0
    0
    :
    Legia Chełmża
    (anulowany)
  • 11
    ?:?
    Sportis Łochowo
    0
    0
    :
    Lech Rypin
    (anulowany)
  • 11
    ?:?
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    0
    0
    :
    Sparta Brodnica
    (anulowany)
  • 11
    ?:?
    Piast Złotniki Kujawskie
    0
    0
    :
    Włocłavia Włocławek
    (anulowany)
  • 11
    ?:?
    Chemik Bydgoszcz
    0
    0
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
    (anulowany)
  • 11
    ?:?
    Chełminianka Chełmno
    0
    0
    :
    Notecianka Pakość
    (anulowany)
  • 11
    11:00
    Lider Włocławek
    0
    0
    :
    Cuiavia Inowrocław
    (anulowany)
  • 11
    14:00
    Unia Gniewkowo
    0
    0
    :
    BKS Bydgoszcz
    (anulowany)
  • 11
    16:00
    Pomorzanin Toruń
    0
    0
    :
    Pogoń Mogilno
    (anulowany)
  • 14
    16:00
    Chełminianka Chełmno
    0
    0
    :
    Zawisza Bydgoszcz
    (anulowany)
  • 14
    16:00
    Notecianka Pakość
    0
    0
    :
    Chemik Bydgoszcz
    (anulowany)
  • 14
    16:00
    Kujawianka Izbica Kujawska
    0
    0
    :
    Pomorzanin Toruń
    (anulowany)
  • 14
    16:00
    Pogoń Mogilno
    0
    0
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
    (anulowany)
  • 14
    16:00
    Włocłavia Włocławek
    0
    0
    :
    Lider Włocławek
    (anulowany)
  • 14
    16:00
    Cuiavia Inowrocław
    0
    0
    :
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    (anulowany)
  • 14
    16:00
    Sparta Brodnica
    0
    0
    :
    Sportis Łochowo
    (anulowany)
  • 14
    16:00
    Lech Rypin
    0
    0
    :
    Unia Gniewkowo
    (anulowany)
  • 14
    16:00
    BKS Bydgoszcz
    0
    0
    :
    Legia Chełmża
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Zawisza Bydgoszcz
    0
    0
    :
    BKS Bydgoszcz
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Legia Chełmża
    0
    0
    :
    Lech Rypin
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Unia Gniewkowo
    0
    0
    :
    Sparta Brodnica
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Sportis Łochowo
    0
    0
    :
    Cuiavia Inowrocław
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Orlęta Aleksandrów Kujawski
    0
    0
    :
    Włocłavia Włocławek
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Lider Włocławek
    0
    0
    :
    Pogoń Mogilno
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    0
    0
    :
    Kujawianka Izbica Kujawska
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Pomorzanin Toruń
    0
    0
    :
    Notecianka Pakość
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Chemik Bydgoszcz
    0
    0
    :
    Chełminianka Chełmno
    (anulowany)