Lubelskie | 4. Liga | lubelska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
58
31.52 %
Zwycięstwa gości
46
25 %
Remisy
80
43.48 %

Bramki

Gospodarzy
234
średnia: 1.27
Gości
180
średnia: 0.98

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
35.87%
66 z 184
0.5
64.13%
118 z 184
44.57%
82 z 184
1.5
55.43%
102 z 184
57.07%
105 z 184
2.5
42.93%
79 z 184
72.83%
134 z 184
3.5
27.17%
50 z 184
82.07%
151 z 184
4.5
17.93%
33 z 184
91.3%
168 z 184
5.5
8.7%
16 z 184

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 66 35.87 %
2:1 14 7.61 %
0:1 11 5.98 %
1:1 8 4.35 %
1:2 8 4.35 %
2:0 8 4.35 %
0:2 7 3.8 %
3:0 6 3.26 %
2:2 5 2.72 %
1:0 5 2.72 %
3:1 5 2.72 %
1:4 5 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 4 2.17 %
1:3 4 2.17 %
5:0 4 2.17 %
2:3 3 1.63 %
4:2 2 1.09 %
0:4 2 1.09 %
7:0 2 1.09 %
3:3 1 0.54 %
3:4 1 0.54 %
4:3 1 0.54 %
2:4 1 0.54 %
0:3 1 0.54 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 1 0.54 %
2:5 1 0.54 %
4:0 1 0.54 %
1:5 1 0.54 %
5:1 1 0.54 %
0:5 1 0.54 %
7:2 1 0.54 %
8:3 1 0.54 %
6:0 1 0.54 %
7:1 1 0.54 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    115
    68%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    7%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    12
    7%
  • 31
    16:00
    Lublinianka Lublin
    1
    0
    :
    Victoria Żmudź
  • 31
    16:00
    Powiślak Końskowola
    0
    0
    :
    Granit Bychawa
  • 31
    16:00
    Lewart Lubartów
    2
    1
    :
    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • 01
    15:00
    Huczwa Tyszowce
    3
    2
    :
    Kłos Chełm
  • 01
    16:00
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    1
    0
    :
    Górnik II Łęczna
  • 01
    17:00
    Unia Hrubieszów
    3
    0
    :
    Łada Biłgoraj
  • 01
    17:00
    Włodawianka Włodawa
    1
    0
    :
    Sparta Rejowiec Fabryczny
  • 21
    13:00
    Górnik II Łęczna
    0
    1
    :
    Orlęta Łuków
  • 21
    14:00
    Victoria Żmudź
    0
    1
    :
    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • 21
    16:00
    Kryształ Werbkowice
    0
    1
    :
    Włodawianka Włodawa
  • 21
    16:00
    Lublinianka Lublin
    3
    1
    :
    Powiślak Końskowola
  • 22
    16:00
    Kłos Chełm
    3
    0
    :
    Sparta Rejowiec Fabryczny
  • 22
    16:00
    Granit Bychawa
    0
    2
    :
    Lewart Lubartów
  • 22
    16:00
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    2
    0
    :
    Unia Hrubieszów
  • 05
    14:00
    Lublinianka Lublin
    3
    1
    :
    Huczwa Tyszowce
  • 05
    15:00
    Unia Hrubieszów
    1
    1
    :
    Powiślak Końskowola
  • 05
    16:00
    Łada Biłgoraj
    2
    1
    :
    Włodawianka Włodawa
  • 06
    14:00
    Victoria Żmudź
    3
    2
    :
    Kłos Chełm
  • 06
    15:00
    Kryształ Werbkowice
    1
    5
    :
    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • 06
    15:00
    Granit Bychawa
    2
    0
    :
    Sparta Rejowiec Fabryczny
  • 06
    15:00
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    6
    0
    :
    Orlęta Łuków
  • 06
    16:00
    Górnik II Łęczna
    1
    4
    :
    Lewart Lubartów
  • 09
    11:00
    Kłos Chełm
    0
    2
    :
    Lublinianka Lublin
  • 09
    13:00
    Sparta Rejowiec Fabryczny
    4
    3
    :
    Unia Hrubieszów
  • 09
    13:00
    Kryształ Werbkowice
    2
    0
    :
    Górnik II Łęczna
  • 10
    13:00
    Huczwa Tyszowce
    1
    4
    :
    Victoria Żmudź
  • 10
    13:00
    Lewart Lubartów
    5
    0
    :
    Orlęta Łuków
  • 10
    13:00
    Włodawianka Włodawa
    2
    0
    :
    Powiślak Końskowola
  • 10
    13:00
    Granit Bychawa
    1
    1
    :
    Łada Biłgoraj
  • 16
    12:00
    Victoria Żmudź
    1
    1
    :
    Łada Biłgoraj
  • 16
    13:00
    Kryształ Werbkowice
    5
    2
    :
    Lublinianka Lublin
  • 16
    13:00
    Kłos Chełm
    1
    2
    :
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 16
    13:00
    Huragan Międzyrzec Podlaski
    0
    2
    :
    Unia Hrubieszów
  • 16
    13:00
    Włodawianka Włodawa
    7
    0
    :
    Orlęta Łuków
  • 17
    12:00
    Lewart Lubartów
    5
    0
    :
    Huczwa Tyszowce
  • 17
    13:00
    Górnik II Łęczna
    0
    0
    :
    Granit Bychawa
  • 29
    ?:?
    Sparta Rejowiec Fabryczny
    nie odbył się
    Powiślak Końskowola
  • 02
    14:00
    Lewart Lubartów
    nie odbył się
    Victoria Żmudź
  • 02
    14:00
    Huczwa Tyszowce
    nie odbył się
    Włodawianka Włodawa
  • 02
    14:00
    Orlęta Łuków
    nie odbył się
    Sparta Rejowiec Fabryczny
  • 02
    14:00
    Powiślak Końskowola
    nie odbył się
    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • 02
    14:00
    Unia Hrubieszów
    nie odbył się
    Kłos Chełm
  • 02
    14:00
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    nie odbył się
    Kryształ Werbkowice
  • 02
    14:00
    Lublinianka Lublin
    nie odbył się
    Granit Bychawa
  • 02
    14:00
    Górnik II Łęczna
    nie odbył się
    Łada Biłgoraj
  • 09
    14:00
    Victoria Żmudź
    nie odbył się
    Górnik II Łęczna
  • 09
    14:00
    Łada Biłgoraj
    nie odbył się
    Lublinianka Lublin
  • 09
    14:00
    Granit Bychawa
    nie odbył się
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 09
    14:00
    Kryształ Werbkowice
    nie odbył się
    Unia Hrubieszów
  • 09
    14:00
    Kłos Chełm
    nie odbył się
    Powiślak Końskowola
  • 09
    14:00
    Huragan Międzyrzec Podlaski
    nie odbył się
    Orlęta Łuków
  • 09
    14:00
    Sparta Rejowiec Fabryczny
    nie odbył się
    Huczwa Tyszowce
  • 09
    14:00
    Włodawianka Włodawa
    nie odbył się
    Lewart Lubartów
  • 16
    14:00
    Włodawianka Włodawa
    nie odbył się
    Victoria Żmudź
  • 16
    14:00
    Lewart Lubartów
    nie odbył się
    Sparta Rejowiec Fabryczny
  • 16
    14:00
    Huczwa Tyszowce
    nie odbył się
    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • 16
    14:00
    Orlęta Łuków
    nie odbył się
    Kłos Chełm
  • 16
    14:00
    Powiślak Końskowola
    nie odbył się
    Kryształ Werbkowice
  • 16
    14:00
    Unia Hrubieszów
    nie odbył się
    Granit Bychawa
  • 16
    14:00
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    nie odbył się
    Łada Biłgoraj
  • 16
    14:00
    Lublinianka Lublin
    nie odbył się
    Górnik II Łęczna
  • 23
    14:00
    Victoria Żmudź
    nie odbył się
    Lublinianka Lublin
  • 23
    14:00
    Górnik II Łęczna
    nie odbył się
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 23
    14:00
    Łada Biłgoraj
    nie odbył się
    Unia Hrubieszów
  • 23
    14:00
    Granit Bychawa
    nie odbył się
    Powiślak Końskowola
  • 23
    14:00
    Kryształ Werbkowice
    nie odbył się
    Orlęta Łuków
  • 23
    14:00
    Kłos Chełm
    nie odbył się
    Huczwa Tyszowce
  • 23
    14:00
    Huragan Międzyrzec Podlaski
    nie odbył się
    Lewart Lubartów
  • 23
    14:00
    Sparta Rejowiec Fabryczny
    nie odbył się
    Włodawianka Włodawa
  • 27
    14:00
    Sparta Rejowiec Fabryczny
    nie odbył się
    Victoria Żmudź
  • 27
    14:00
    Włodawianka Włodawa
    nie odbył się
    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • 27
    14:00
    Lewart Lubartów
    nie odbył się
    Kłos Chełm
  • 27
    14:00
    Huczwa Tyszowce
    nie odbył się
    Kryształ Werbkowice
  • 27
    14:00
    Orlęta Łuków
    nie odbył się
    Granit Bychawa
  • 27
    14:00
    Powiślak Końskowola
    nie odbył się
    Łada Biłgoraj
  • 27
    14:00
    Unia Hrubieszów
    nie odbył się
    Górnik II Łęczna
  • 27
    14:00
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    nie odbył się
    Lublinianka Lublin
  • 30
    14:00
    Victoria Żmudź
    -
    -
    :
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 30
    14:00
    Lublinianka Lublin
    -
    -
    :
    Unia Hrubieszów
  • 30
    14:00
    Górnik II Łęczna
    -
    -
    :
    Powiślak Końskowola
  • 30
    14:00
    Łada Biłgoraj
    -
    -
    :
    Orlęta Łuków
  • 30
    14:00
    Granit Bychawa
    -
    -
    :
    Huczwa Tyszowce
  • 30
    14:00
    Kryształ Werbkowice
    -
    -
    :
    Lewart Lubartów
  • 30
    14:00
    Kłos Chełm
    -
    -
    :
    Włodawianka Włodawa
  • 30
    14:00
    Huragan Międzyrzec Podlaski
    -
    -
    :
    Sparta Rejowiec Fabryczny
  • 03
    14:00
    Huragan Międzyrzec Podlaski
    -
    -
    :
    Victoria Żmudź
  • 03
    14:00
    Sparta Rejowiec Fabryczny
    -
    -
    :
    Kłos Chełm
  • 03
    14:00
    Włodawianka Włodawa
    -
    -
    :
    Kryształ Werbkowice
  • 03
    14:00
    Lewart Lubartów
    -
    -
    :
    Granit Bychawa
  • 03
    14:00
    Huczwa Tyszowce
    -
    -
    :
    Łada Biłgoraj
  • 03
    14:00
    Orlęta Łuków
    -
    -
    :
    Górnik II Łęczna
  • 03
    14:00
    Powiślak Końskowola
    -
    -
    :
    Lublinianka Lublin
  • 03
    14:00
    Unia Hrubieszów
    -
    -
    :
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • 06
    14:00
    Victoria Żmudź
    -
    -
    :
    Unia Hrubieszów
  • 06
    14:00
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    -
    -
    :
    Powiślak Końskowola
  • 06
    14:00
    Lublinianka Lublin
    -
    -
    :
    Orlęta Łuków
  • 06
    14:00
    Górnik II Łęczna
    -
    -
    :
    Huczwa Tyszowce
  • 06
    14:00
    Łada Biłgoraj
    -
    -
    :
    Lewart Lubartów
  • 06
    14:00
    Granit Bychawa
    -
    -
    :
    Włodawianka Włodawa
  • 06
    14:00
    Kryształ Werbkowice
    -
    -
    :
    Sparta Rejowiec Fabryczny
  • 06
    14:00
    Kłos Chełm
    -
    -
    :
    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • 06
    17:30
    Granit Bychawa
    0
    0
    :
    Victoria Żmudź
    (anulowany)
  • 06
    17:30
    Kryształ Werbkowice
    0
    0
    :
    Łada Biłgoraj
    (anulowany)
  • 06
    17:30
    Kłos Chełm
    0
    0
    :
    Górnik II Łęczna
    (anulowany)
  • 06
    17:30
    Huragan Międzyrzec Podlaski
    0
    0
    :
    Lublinianka Lublin
    (anulowany)
  • 06
    17:30
    Sparta Rejowiec Fabryczny
    0
    0
    :
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    (anulowany)
  • 06
    17:30
    Włodawianka Włodawa
    0
    0
    :
    Unia Hrubieszów
    (anulowany)
  • 06
    17:30
    Lewart Lubartów
    0
    0
    :
    Powiślak Końskowola
    (anulowany)
  • 06
    17:30
    Huczwa Tyszowce
    0
    0
    :
    Orlęta Łuków
    (anulowany)
  • 13
    17:30
    Victoria Żmudź
    0
    0
    :
    Huczwa Tyszowce
    (anulowany)
  • 13
    17:30
    Orlęta Łuków
    0
    0
    :
    Lewart Lubartów
    (anulowany)
  • 13
    17:30
    Powiślak Końskowola
    0
    0
    :
    Włodawianka Włodawa
    (anulowany)
  • 13
    17:30
    Unia Hrubieszów
    0
    0
    :
    Sparta Rejowiec Fabryczny
    (anulowany)
  • 13
    17:30
    Tomasovia Tomaszów Lubelski
    0
    0
    :
    Huragan Międzyrzec Podlaski
    (anulowany)
  • 13
    17:30
    Lublinianka Lublin
    0
    0
    :
    Kłos Chełm
    (anulowany)
  • 13
    17:30
    Górnik II Łęczna
    0
    0
    :
    Kryształ Werbkowice
    (anulowany)
  • 13
    17:30
    Łada Biłgoraj
    0
    0
    :
    Granit Bychawa
    (anulowany)