Lubuskie | 4. Liga | lubuska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
63
26.25 %
Zwycięstwa gości
40
16.67 %
Remisy
137
57.08 %

Bramki

Gospodarzy
290
średnia: 1.21
Gości
185
średnia: 0.77

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
51.67%
124 z 240
0.5
48.33%
116 z 240
57.08%
137 z 240
1.5
42.92%
103 z 240
64.17%
154 z 240
2.5
35.83%
86 z 240
73.75%
177 z 240
3.5
26.25%
63 z 240
82.5%
198 z 240
4.5
17.5%
42 z 240
87.08%
209 z 240
5.5
12.92%
31 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 124 51.67 %
0:1 8 3.33 %
1:2 8 3.33 %
1:1 7 2.92 %
4:0 7 2.92 %
2:1 6 2.5 %
3:1 6 2.5 %
1:0 5 2.08 %
0:2 5 2.08 %
2:0 5 2.08 %
0:3 5 2.08 %
2:2 4 1.67 %
4:2 4 1.67 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 4 1.67 %
4:1 4 1.67 %
0:4 4 1.67 %
4:3 3 1.25 %
5:0 3 1.25 %
6:1 3 1.25 %
6:0 3 1.25 %
2:3 2 0.83 %
5:4 2 0.83 %
1:4 2 0.83 %
5:2 2 0.83 %
8:1 2 0.83 %
3:3 1 0.42 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.42 %
3:4 1 0.42 %
2:4 1 0.42 %
2:5 1 0.42 %
5:1 1 0.42 %
1:5 1 0.42 %
2:7 1 0.42 %
7:1 1 0.42 %
1:7 1 0.42 %
7:0 1 0.42 %
8:0 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    175
    77%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    10%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    5%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    8%
  • 10
    11:00
    TS Przylep
    0
    0
    :
    Dąb Przybyszów
  • 10
    15:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    1
    2
    :
    Ilanka Rzepin
  • 10
    17:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    1
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 10
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    6
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 10
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    2
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 10
    18:00
    Pogoń Skwierzyna
    3
    3
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 10
    18:00
    Czarni Żagań
    4
    0
    :
    Korona Kożuchów
  • 10
    18:00
    Piast Iłowa
    1
    0
    :
    Carina Gubin
  • 15
    13:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    1
    2
    :
    Czarni Żagań
  • 15
    17:00
    Dąb Przybyszów
    6
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 15
    17:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    5
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 15
    18:00
    Polonia Słubice
    3
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 15
    18:00
    Ilanka Rzepin
    2
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 15
    18:00
    Carina Gubin
    4
    3
    :
    TS Przylep
  • 15
    18:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    3
    :
    Piast Iłowa
  • 15
    18:00
    Korona Kożuchów
    1
    1
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 18
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    4
    3
    :
    Polonia Słubice
  • 18
    17:00
    Czarni Żagań
    0
    3
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 18
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    2
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 18
    17:00
    Piast Iłowa
    2
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 18
    17:00
    TS Przylep
    2
    4
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 18
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    3
    :
    Carina Gubin
  • 18
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    3
    :
    Dąb Przybyszów
  • 18
    17:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    6
    0
    :
    Ilanka Rzepin
  • 24
    17:00
    Polonia Słubice
    6
    1
    :
    Ilanka Rzepin
  • 24
    17:00
    Carina Gubin
    4
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 24
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    5
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 24
    17:00
    Korona Kożuchów
    2
    1
    :
    TS Przylep
  • 24
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    1
    0
    :
    Piast Iłowa
  • 24
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    4
    3
    :
    Czarni Żagań
  • 16
    13:00
    Dąb Przybyszów
    2
    5
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 30
    18:00
    Dąb Przybyszów
    4
    0
    :
    Ilanka Rzepin
  • 31
    12:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    2
    1
    :
    Carina Gubin
  • 31
    13:00
    Meprozet Stare Kurowo
    2
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 31
    17:00
    Czarni Żagań
    2
    0
    :
    Polonia Słubice
  • 31
    17:00
    Piast Iłowa
    2
    3
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 31
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    1
    2
    :
    Korona Kożuchów
  • 31
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    3
    1
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 01
    17:00
    TS Przylep
    3
    4
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 06
    17:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    2
    1
    :
    TS Przylep
  • 07
    11:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 07
    12:00
    Pogoń Skwierzyna
    5
    2
    :
    Piast Iłowa
  • 07
    14:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    1
    :
    Korona Kożuchów
  • 07
    16:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    3
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 07
    17:00
    Czarni Żagań
    2
    3
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 08
    17:00
    Polonia Słubice
    4
    0
    :
    Dąb Przybyszów
  • 08
    17:00
    Carina Gubin
    4
    0
    :
    Ilanka Rzepin
  • 21
    12:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    1
    4
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 21
    14:00
    Pogoń Skwierzyna
    7
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 21
    14:00
    Meprozet Stare Kurowo
    4
    1
    :
    Piast Iłowa
  • 21
    15:00
    Polonia Słubice
    0
    1
    :
    Carina Gubin
  • 21
    15:00
    Korona Kożuchów
    3
    1
    :
    Ilanka Rzepin
  • 21
    15:00
    Czarni Żagań
    0
    1
    :
    TS Przylep
  • 21
    17:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    7
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 22
    16:30
    Pogoń Świebodzin
    1
    2
    :
    Dąb Przybyszów
  • 05
    12:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 05
    15:00
    Polonia Słubice
    5
    4
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 05
    15:00
    Korona Kożuchów
    0
    0
    :
    Carina Gubin
  • 05
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    2
    1
    :
    Dąb Przybyszów
  • 05
    15:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    8
    1
    :
    Ilanka Rzepin
  • 05
    15:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    2
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 05
    15:00
    Czarni Żagań
    1
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 05
    15:00
    Piast Iłowa
    0
    3
    :
    TS Przylep
  • 19
    12:00
    TS Przylep
    4
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 19
    14:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    1
    2
    :
    Carina Gubin
  • 19
    15:00
    Polonia Słubice
    4
    0
    :
    Korona Kożuchów
  • 19
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    0
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 19
    15:00
    Pogoń Skwierzyna
    1
    0
    :
    Dąb Przybyszów
  • 19
    15:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    1
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 19
    15:00
    Piast Iłowa
    0
    1
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 26
    14:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    2
    7
    :
    Polonia Słubice
  • 26
    14:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    5
    0
    :
    TS Przylep
  • 26
    14:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    4
    2
    :
    Piast Iłowa
  • 26
    14:00
    Ilanka Rzepin
    1
    1
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 26
    14:00
    Dąb Przybyszów
    6
    1
    :
    Czarni Żagań
  • 26
    14:00
    Carina Gubin
    6
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 26
    14:00
    Pogoń Świebodzin
    1
    7
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 26
    14:00
    Korona Kożuchów
    1
    0
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 02
    14:00
    Polonia Słubice
    1
    0
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 02
    14:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    8
    0
    :
    Korona Kożuchów
  • 02
    14:00
    Pogoń Skwierzyna
    2
    0
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 02
    14:00
    Czarni Żagań
    4
    2
    :
    Carina Gubin
  • 02
    14:00
    Meprozet Stare Kurowo
    1
    5
    :
    Dąb Przybyszów
  • 02
    14:00
    Piast Iłowa
    2
    2
    :
    Ilanka Rzepin
  • 02
    14:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    1
    4
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 03
    13:00
    TS Przylep
    0
    4
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 09
    11:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    4
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 09
    14:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    1
    1
    :
    Polonia Słubice
  • 09
    14:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    8
    1
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 09
    14:00
    Ilanka Rzepin
    1
    2
    :
    TS Przylep
  • 09
    14:00
    Dąb Przybyszów
    5
    4
    :
    Piast Iłowa
  • 09
    14:00
    Carina Gubin
    4
    0
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 09
    14:00
    Pogoń Świebodzin
    3
    0
    :
    Czarni Żagań
  • 09
    14:00
    Korona Kożuchów
    3
    1
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 14
    14:00
    Ilanka Rzepin
    nie odbył się
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 14
    15:00
    Polonia Słubice
    nie odbył się
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 14
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    nie odbył się
    Pogoń Skwierzyna
  • 14
    15:00
    Korona Kożuchów
    nie odbył się
    Czarni Żagań
  • 14
    15:00
    Pogoń Świebodzin
    nie odbył się
    Meprozet Stare Kurowo
  • 14
    15:00
    Carina Gubin
    nie odbył się
    Piast Iłowa
  • 14
    15:00
    Dąb Przybyszów
    nie odbył się
    TS Przylep
  • 15
    15:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    nie odbył się
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 21
    15:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    nie odbył się
    Polonia Słubice
  • 21
    15:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    nie odbył się
    Ilanka Rzepin
  • 21
    15:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    nie odbył się
    Dąb Przybyszów
  • 21
    15:00
    Piast Iłowa
    nie odbył się
    Pogoń Świebodzin
  • 21
    15:00
    Meprozet Stare Kurowo
    nie odbył się
    Korona Kożuchów
  • 21
    15:00
    Czarni Żagań
    nie odbył się
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 21
    15:00
    Pogoń Skwierzyna
    nie odbył się
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 22
    15:00
    TS Przylep
    nie odbył się
    Carina Gubin
  • 28
    15:00
    Polonia Słubice
    nie odbył się
    Pogoń Skwierzyna
  • 28
    15:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    nie odbył się
    Czarni Żagań
  • 28
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    nie odbył się
    Meprozet Stare Kurowo
  • 28
    15:00
    Korona Kożuchów
    nie odbył się
    Piast Iłowa
  • 28
    15:00
    Carina Gubin
    nie odbył się
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 28
    15:00
    Ilanka Rzepin
    nie odbył się
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 28
    16:00
    Pogoń Świebodzin
    nie odbył się
    TS Przylep
  • 28
    16:00
    Dąb Przybyszów
    nie odbył się
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 04
    14:00
    TS Przylep
    nie odbył się
    Korona Kożuchów
  • 04
    15:00
    Ilanka Rzepin
    nie odbył się
    Polonia Słubice
  • 04
    16:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    nie odbył się
    Dąb Przybyszów
  • 04
    16:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    nie odbył się
    Carina Gubin
  • 04
    16:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    nie odbył się
    Pogoń Świebodzin
  • 04
    16:00
    Piast Iłowa
    nie odbył się
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 04
    16:00
    Meprozet Stare Kurowo
    nie odbył się
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 04
    16:00
    Czarni Żagań
    nie odbył się
    Pogoń Skwierzyna
  • 11
    15:00
    Polonia Słubice
    nie odbył się
    Czarni Żagań
  • 11
    15:00
    Pogoń Skwierzyna
    nie odbył się
    Meprozet Stare Kurowo
  • 11
    15:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    nie odbył się
    Piast Iłowa
  • 11
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    nie odbył się
    TS Przylep
  • 11
    15:00
    Korona Kożuchów
    nie odbył się
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 11
    15:00
    Pogoń Świebodzin
    nie odbył się
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 11
    15:00
    Carina Gubin
    nie odbył się
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 11
    15:00
    Ilanka Rzepin
    nie odbył się
    Dąb Przybyszów
  • 18
    15:00
    Ilanka Rzepin
    nie odbył się
    Carina Gubin
  • 18
    16:00
    Dąb Przybyszów
    nie odbył się
    Polonia Słubice
  • 18
    16:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    nie odbył się
    Pogoń Świebodzin
  • 18
    16:00
    Korona Kożuchów
    nie odbył się
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 18
    16:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    nie odbył się
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 18
    16:00
    Piast Iłowa
    nie odbył się
    Pogoń Skwierzyna
  • 18
    16:00
    Meprozet Stare Kurowo
    nie odbył się
    Czarni Żagań
  • 19
    14:00
    TS Przylep
    nie odbył się
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 25
    16:00
    Polonia Słubice
    nie odbył się
    Meprozet Stare Kurowo
  • 25
    16:00
    Czarni Żagań
    nie odbył się
    Piast Iłowa
  • 25
    16:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    nie odbył się
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 25
    16:00
    Korona Kożuchów
    nie odbył się
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 25
    16:00
    Pogoń Świebodzin
    nie odbył się
    Ilanka Rzepin
  • 25
    16:00
    Carina Gubin
    nie odbył się
    Dąb Przybyszów
  • 25
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    nie odbył się
    TS Przylep
  • 25
    17:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    nie odbył się
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 02
    16:00
    Ilanka Rzepin
    nie odbył się
    Korona Kożuchów
  • 02
    17:00
    Carina Gubin
    nie odbył się
    Polonia Słubice
  • 02
    17:00
    Dąb Przybyszów
    nie odbył się
    Pogoń Świebodzin
  • 02
    17:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    nie odbył się
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 02
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    nie odbył się
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 02
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    nie odbył się
    Pogoń Skwierzyna
  • 02
    17:00
    Piast Iłowa
    nie odbył się
    Meprozet Stare Kurowo
  • 03
    14:30
    TS Przylep
    nie odbył się
    Czarni Żagań
  • 09
    17:00
    Polonia Słubice
    nie odbył się
    Piast Iłowa
  • 09
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    nie odbył się
    TS Przylep
  • 09
    17:00
    Czarni Żagań
    nie odbył się
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 09
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    nie odbył się
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 09
    17:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    nie odbył się
    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 09
    17:00
    Korona Kożuchów
    nie odbył się
    Dąb Przybyszów
  • 09
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    nie odbył się
    Carina Gubin
  • 09
    18:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    nie odbył się
    Ilanka Rzepin
  • 16
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    nie odbył się
    Polonia Słubice
  • 16
    17:00
    Carina Gubin
    nie odbył się
    Korona Kożuchów
  • 16
    17:00
    Dąb Przybyszów
    nie odbył się
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 16
    17:00
    Ilanka Rzepin
    nie odbył się
    Warta Gorzów Wielkopolski
  • 16
    17:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    nie odbył się
    Pogoń Skwierzyna
  • 16
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    nie odbył się
    Czarni Żagań
  • 16
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    nie odbył się
    Meprozet Stare Kurowo
  • 17
    17:00
    TS Przylep
    0
    0
    :
    Piast Iłowa
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Polonia Słubice
    0
    0
    :
    TS Przylep
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Piast Iłowa
    0
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    0
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Czarni Żagań
    0
    0
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    0
    :
    Ilanka Rzepin
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    0
    0
    :
    Dąb Przybyszów
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    0
    :
    Carina Gubin
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Korona Kożuchów
    0
    0
    :
    Pogoń Świebodzin
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    Korona Kożuchów
    0
    0
    :
    Polonia Słubice
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    0
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    Carina Gubin
    0
    0
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    Dąb Przybyszów
    0
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    Ilanka Rzepin
    0
    0
    :
    Czarni Żagań
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    0
    0
    :
    Meprozet Stare Kurowo
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    0
    :
    Piast Iłowa
    (anulowany)
  • 30
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    0
    :
    TS Przylep
    (anulowany)
  • 06
    17:00
    Polonia Słubice
    0
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    (anulowany)
  • 06
    17:00
    Piast Iłowa
    0
    0
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    (anulowany)
  • 06
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    0
    :
    Ilanka Rzepin
    (anulowany)
  • 06
    17:00
    Czarni Żagań
    0
    0
    :
    Dąb Przybyszów
    (anulowany)
  • 06
    17:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    0
    0
    :
    Pogoń Świebodzin
    (anulowany)
  • 06
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    0
    :
    Korona Kożuchów
    (anulowany)
  • 06
    18:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    0
    :
    Carina Gubin
    (anulowany)
  • 07
    14:00
    TS Przylep
    0
    0
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
    (anulowany)
  • 10
    17:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    0
    0
    :
    Polonia Słubice
    (anulowany)
  • 10
    17:00
    Korona Kożuchów
    0
    0
    :
    Warta Gorzów Wielkopolski
    (anulowany)
  • 10
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    0
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
    (anulowany)
  • 10
    17:00
    Carina Gubin
    0
    0
    :
    Czarni Żagań
    (anulowany)
  • 10
    17:00
    Dąb Przybyszów
    0
    0
    :
    Meprozet Stare Kurowo
    (anulowany)
  • 10
    17:00
    Ilanka Rzepin
    0
    0
    :
    Piast Iłowa
    (anulowany)
  • 10
    17:00
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    0
    0
    :
    TS Przylep
    (anulowany)
  • 10
    17:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    0
    0
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    (anulowany)
  • 13
    17:00
    Polonia Słubice
    0
    0
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
    (anulowany)
  • 13
    17:00
    Tęcza Krosno Odrzańskie
    0
    0
    :
    Stilon Gorzów Wielkopolski
    (anulowany)
  • 13
    17:00
    TS Przylep
    0
    0
    :
    Ilanka Rzepin
    (anulowany)
  • 13
    17:00
    Piast Iłowa
    0
    0
    :
    Dąb Przybyszów
    (anulowany)
  • 13
    17:00
    Meprozet Stare Kurowo
    0
    0
    :
    Carina Gubin
    (anulowany)
  • 13
    17:00
    Czarni Żagań
    0
    0
    :
    Pogoń Świebodzin
    (anulowany)
  • 13
    17:00
    Pogoń Skwierzyna
    0
    0
    :
    Korona Kożuchów
    (anulowany)
  • 13
    17:00
    Warta Gorzów Wielkopolski
    0
    0
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
    (anulowany)