• 14
    17:00
    Lubusze Rusinów
    1
    4
    :
    Victoria Szczaniec
  • 14
    17:00
    Piast Parkovia Trzebiechów
    3
    0
    :
    GKS Siedlisko
    (walkower)
  • 14
    17:00
    Cuprum Czciradz
    1
    0
    :
    MKS Nowe Miasteczko
  • 14
    17:00
    Cargovia Kargowa
    3
    4
    :
    Odra Klenica
  • 14
    17:00
    Liwno Zabór
    2
    9
    :
    Sparta Łężyca
  • 14
    17:00
    Spartak Budachów
    2
    3
    :
    Lech Sulechów
  • 14
    17:00
    Nafta Rybaki
    4
    3
    :
    Bóbr Bobrowice
  • 14
    17:00
    WKS Łaz
    2
    5
    :
    Znicz Leśniów Wielki
  • 14
    17:00
    Iskra Jabłoniec
    2
    1
    :
    Sparta Mierków
  • 14
    17:00
    Victoria Siecieborzyce
    1
    2
    :
    Błękitni Wierzbnica
  • 14
    17:00
    Zorza Brzeźnica
    1
    2
    :
    Iskra Małomice
  • 14
    17:00
    Ikar Zawada
    4
    2
    :
    Mewa Cigacice
  • 14
    17:00
    Energetyk Dychów
    4
    1
    :
    Błękitni Zabłocie
  • 14
    17:00
    Tramp Osiecznica
    0
    3
    :
    Błękitni Ołobok
    (walkower)
  • 14
    17:30
    Delta Smardzewo
    4
    0
    :
    Medyk Cibórz
    (walkower)
  • 28
    17:00
    Zorza Ochla
    2
    4
    :
    Piast Czerwieńsk
  • 28
    17:00
    Kado Górzyn
    0
    3
    :
    Alfa Jaromirowice
    (walkower)
  • 28
    17:00
    Drzonkowianka Racula
    2
    3
    :
    Odra Nietków
  • 28
    17:00
    Sparta Grabik
    2
    5
    :
    Delta Sieniawa Żarska
  • 28
    17:00
    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
    2
    4
    :
    Budowlani Lubsko
  • 28
    17:00
    Błękitni Lubięcin
    3
    2
    :
    Mieszko Konotop
  • 28
    17:00
    ŁKS Łęknica
    3
    0
    :
    Unia Kunice Żary
    (walkower)
  • 11
    16:45
    Start Płoty
    0
    3
    :
    Korona Kożuchów
    (walkower)
  • 11
    16:45
    Lech Sulechów
    6
    2
    :
    Alfa Jaromirowice
  • 11
    16:45
    Piast Parkovia Trzebiechów
    0
    2
    :
    Sprotavia Szprotawa
  • 11
    16:45
    Stal Jasień
    2
    5
    :
    Relax Grabice
  • 11
    16:45
    Odra Nietków
    1
    5
    :
    Lechia Zielona Góra
  • 11
    16:45
    Odra Klenica
    2
    4
    :
    Promień Żary
  • 11
    16:45
    Znicz Leśniów Wielki
    0
    10
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 11
    16:45
    Delta Sieniawa Żarska
    1
    3
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 11
    16:45
    Cuprum Czciradz
    0
    3
    :
    Czarni Żagań
  • 11
    16:45
    Iskra Małomice
    0
    1
    :
    Piast Czerwieńsk
  • 11
    16:45
    Odra Bytom Odrzański
    8
    1
    :
    Budowlani Lubsko
  • 11
    16:45
    Delta Smardzewo
    4
    0
    :
    Victoria Szczaniec
  • 11
    16:45
    Błękitni Ołobok
    0
    1
    :
    Dąb Przybyszów
  • 11
    16:45
    ŁKS Łęknica
    1
    2
    :
    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • 11
    16:45
    Nafta Rybaki
    6
    5
    :
    Ikar Zawada
  • 11
    16:45
    TS Przylep
    0
    5
    :
    Carina Gubin
  • 11
    16:45
    Błękitni Lubięcin
    4
    1
    :
    Błękitni Wierzbnica
  • 11
    16:45
    Iskra Jabłoniec
    3
    0
    :
    Pogoń Przyborów
    (walkower)
  • 11
    16:45
    Sparta Łężyca
    9
    0
    :
    Energetyk Dychów
  • 11
    16:45
    Arka Nowa Sól
    0
    3
    :
    Piast Iłowa
    (walkower)