Podkarpackie | Klasa okręgowa | Dębica
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
58
31.02 %
Zwycięstwa gości
49
26.2 %
Remisy
80
42.78 %

Bramki

Gospodarzy
254
średnia: 1.36
Gości
230
średnia: 1.23

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
36.9%
69 z 187
0.5
63.1%
118 z 187
44.39%
83 z 187
1.5
55.61%
104 z 187
54.01%
101 z 187
2.5
45.99%
86 z 187
62.03%
116 z 187
3.5
37.97%
71 z 187
72.19%
135 z 187
4.5
27.81%
52 z 187
84.49%
158 z 187
5.5
15.51%
29 z 187

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 69 36.9 %
1:0 8 4.28 %
1:3 8 4.28 %
2:0 7 3.74 %
1:1 6 3.21 %
0:1 6 3.21 %
3:2 6 3.21 %
2:1 5 2.67 %
0:2 5 2.67 %
4:1 5 2.67 %
5:0 5 2.67 %
2:2 4 2.14 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 4 2.14 %
3:0 4 2.14 %
1:4 4 2.14 %
2:5 4 2.14 %
1:2 3 1.6 %
2:4 3 1.6 %
0:3 3 1.6 %
4:0 3 1.6 %
1:5 3 1.6 %
2:3 2 1.07 %
3:4 2 1.07 %
4:3 2 1.07 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 2 1.07 %
3:7 2 1.07 %
6:1 2 1.07 %
0:6 2 1.07 %
6:0 2 1.07 %
3:3 1 0.53 %
5:4 1 0.53 %
4:2 1 0.53 %
0:5 1 0.53 %
7:1 1 0.53 %
0:7 1 0.53 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    116
    66%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    12%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    13%
  • 10
    16:00
    Olchovia Olchowa
    1
    0
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 10
    17:00
    Victoria Ocieka
    2
    1
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 10
    17:00
    Strzelec Frysztak
    2
    5
    :
    Smoczanka Mielec
  • 10
    17:00
    Sokis Chorzelów
    1
    5
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 10
    17:30
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
    1
    4
    :
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • 11
    11:00
    Victoria Czermin
    5
    0
    :
    LKS Głowaczowa
  • 11
    16:00
    LKS Wiewiórka
    2
    5
    :
    Czarnovia Czarna
  • 17
    17:00
    LKS Wiewiórka
    1
    3
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 17
    17:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    1
    0
    :
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • 18
    11:00
    Kamieniarz Golemki
    1
    2
    :
    Smoczanka Mielec
  • 18
    11:00
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
    0
    3
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 18
    11:00
    Olchovia Olchowa
    3
    1
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 18
    17:00
    Strzelec Frysztak
    2
    1
    :
    Czarnovia Czarna
  • 18
    17:00
    Sokis Chorzelów
    1
    2
    :
    LKS Głowaczowa
  • 30
    19:30
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
    2
    3
    :
    LKS Głowaczowa
  • 31
    11:00
    Strzelec Frysztak
    2
    0
    :
    LKS Wiewiórka
  • 31
    17:00
    Kamieniarz Golemki
    3
    1
    :
    Czarnovia Czarna
  • 31
    17:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    2
    0
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 01
    11:00
    Victoria Czermin
    3
    0
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 01
    15:00
    Olchovia Olchowa
    2
    0
    :
    Smoczanka Mielec
  • 01
    17:00
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
    4
    1
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 07
    15:00
    LKS Wiewiórka
    1
    5
    :
    Sokis Chorzelów
  • 07
    17:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    4
    0
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 07
    17:00
    Smoczanka Mielec
    1
    3
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 07
    17:00
    LKS Głowaczowa
    4
    1
    :
    Olchovia Olchowa
  • 07
    17:00
    Czarnovia Czarna
    0
    2
    :
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
  • 08
    11:00
    Victoria Czermin
    5
    0
    :
    Strzelec Frysztak
  • 08
    15:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    3
    7
    :
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • 14
    11:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    4
    1
    :
    LKS Głowaczowa
  • 14
    16:00
    Olchovia Olchowa
    0
    0
    :
    Czarnovia Czarna
  • 14
    16:00
    Korona Majdan Królewski
    2
    4
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 14
    17:00
    Strzelec Frysztak
    5
    1
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 15
    11:00
    Sokis Chorzelów
    0
    6
    :
    Victoria Czermin
  • 15
    14:00
    Kamieniarz Golemki
    6
    1
    :
    LKS Wiewiórka
  • 15
    16:00
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
    5
    1
    :
    Smoczanka Mielec
  • 21
    16:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    0
    3
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 21
    16:00
    LKS Głowaczowa
    1
    4
    :
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • 21
    16:30
    Smoczanka Mielec
    2
    1
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 21
    16:30
    Czarnovia Czarna
    0
    0
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 21
    16:30
    Strzelec Frysztak
    2
    4
    :
    Sokis Chorzelów
  • 22
    11:00
    Victoria Czermin
    1
    3
    :
    Kamieniarz Golemki
  • 22
    16:00
    LKS Wiewiórka
    1
    3
    :
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
  • 11
    19:30
    Kolorado Wola Chorzelowska
    1
    1
    :
    Czarnovia Czarna
  • 12
    14:00
    Olchovia Olchowa
    1
    0
    :
    Strzelec Frysztak
  • 12
    15:00
    Smoczanka Mielec
    5
    4
    :
    LKS Głowaczowa
  • 12
    16:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    1
    0
    :
    Victoria Czermin
  • 12
    18:00
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
    1
    5
    :
    Sokis Chorzelów
  • 13
    11:00
    Kamieniarz Golemki
    4
    0
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 13
    15:00
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
    6
    1
    :
    LKS Wiewiórka
  • 19
    15:00
    Victoria Ocieka
    2
    2
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 19
    15:00
    Sokis Chorzelów
    1
    3
    :
    Olchovia Olchowa
  • 19
    15:30
    Czarnovia Czarna
    1
    1
    :
    Smoczanka Mielec
  • 19
    15:30
    Strzelec Frysztak
    0
    2
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 19
    16:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    1
    0
    :
    LKS Głowaczowa
  • 20
    11:00
    Victoria Czermin
    1
    0
    :
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • 20
    11:00
    Kamieniarz Golemki
    2
    2
    :
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
  • 14
    14:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    nie odbył się
    Victoria Ocieka
  • 14
    14:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    nie odbył się
    Sokis Chorzelów
  • 14
    15:00
    LKS Głowaczowa
    nie odbył się
    Victoria Czermin
  • 14
    15:00
    Smoczanka Mielec
    nie odbył się
    Strzelec Frysztak
  • 14
    15:00
    Korona Majdan Królewski
    nie odbył się
    Kamieniarz Golemki
  • 15
    15:00
    Czarnovia Czarna
    nie odbył się
    LKS Wiewiórka
  • 15
    15:00
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
    nie odbył się
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
  • 15
    15:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    nie odbył się
    Olchovia Olchowa
  • 21
    15:00
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
    nie odbył się
    Korona Majdan Królewski
  • 21
    16:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    nie odbył się
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 21
    16:00
    Strzelec Frysztak
    nie odbył się
    LKS Głowaczowa
  • 22
    11:00
    Victoria Czermin
    nie odbył się
    Czarnovia Czarna
  • 22
    14:00
    Kamieniarz Golemki
    nie odbył się
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 22
    14:00
    Sokis Chorzelów
    nie odbył się
    Smoczanka Mielec
  • 22
    15:00
    Olchovia Olchowa
    nie odbył się
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • 22
    15:00
    LKS Wiewiórka
    nie odbył się
    Victoria Ocieka
  • 28
    15:00
    Victoria Ocieka
    nie odbył się
    Victoria Czermin
  • 28
    15:00
    Smoczanka Mielec
    nie odbył się
    Kamieniarz Golemki
  • 28
    15:00
    Korona Majdan Królewski
    nie odbył się
    Olchovia Olchowa
  • 28
    15:00
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
    nie odbył się
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 28
    15:30
    Czarnovia Czarna
    nie odbył się
    Strzelec Frysztak
  • 28
    16:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    nie odbył się
    LKS Wiewiórka
  • 29
    14:00
    LKS Głowaczowa
    nie odbył się
    Sokis Chorzelów
  • 29
    18:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    nie odbył się
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
  • 04
    16:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    nie odbył się
    Korona Majdan Królewski
  • 04
    16:00
    Strzelec Frysztak
    nie odbył się
    Victoria Ocieka
  • 04
    16:30
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
    nie odbył się
    Smoczanka Mielec
  • 05
    11:00
    Victoria Czermin
    nie odbył się
    LKS Wiewiórka
  • 05
    14:00
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
    nie odbył się
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 05
    14:00
    Kamieniarz Golemki
    nie odbył się
    LKS Głowaczowa
  • 05
    14:00
    Sokis Chorzelów
    nie odbył się
    Czarnovia Czarna
  • 05
    16:00
    Olchovia Olchowa
    nie odbył się
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 11
    15:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    nie odbył się
    Victoria Czermin
  • 11
    16:00
    Victoria Ocieka
    nie odbył się
    Sokis Chorzelów
  • 11
    16:00
    Smoczanka Mielec
    nie odbył się
    Olchovia Olchowa
  • 11
    17:00
    Czarnovia Czarna
    nie odbył się
    Kamieniarz Golemki
  • 11
    17:00
    Korona Majdan Królewski
    nie odbył się
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • 12
    14:00
    LKS Głowaczowa
    nie odbył się
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
  • 12
    16:00
    LKS Wiewiórka
    nie odbył się
    Strzelec Frysztak
  • 12
    16:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    nie odbył się
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 18
    16:00
    Kamieniarz Golemki
    nie odbył się
    Victoria Ocieka
  • 18
    16:00
    Strzelec Frysztak
    nie odbył się
    Victoria Czermin
  • 18
    17:00
    Korona Majdan Królewski
    nie odbył się
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 18
    17:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    nie odbył się
    Smoczanka Mielec
  • 18
    17:00
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
    nie odbył się
    Czarnovia Czarna
  • 19
    16:00
    Olchovia Olchowa
    nie odbył się
    LKS Głowaczowa
  • 19
    16:00
    Sokis Chorzelów
    nie odbył się
    LKS Wiewiórka
  • 19
    16:30
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
    nie odbył się
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 25
    16:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    nie odbył się
    Strzelec Frysztak
  • 25
    17:00
    Victoria Ocieka
    nie odbył się
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
  • 25
    17:00
    Czarnovia Czarna
    nie odbył się
    Olchovia Olchowa
  • 25
    17:00
    Smoczanka Mielec
    nie odbył się
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • 26
    14:00
    Victoria Czermin
    nie odbył się
    Sokis Chorzelów
  • 26
    14:00
    LKS Głowaczowa
    nie odbył się
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 26
    16:00
    LKS Wiewiórka
    nie odbył się
    Kamieniarz Golemki
  • 26
    17:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    nie odbył się
    Korona Majdan Królewski
  • 02
    13:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    nie odbył się
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 02
    17:00
    Korona Majdan Królewski
    nie odbył się
    Smoczanka Mielec
  • 02
    17:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    nie odbył się
    Czarnovia Czarna
  • 02
    17:00
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
    nie odbył się
    LKS Wiewiórka
  • 02
    17:00
    Sokis Chorzelów
    nie odbył się
    Strzelec Frysztak
  • 03
    14:00
    Kamieniarz Golemki
    nie odbył się
    Victoria Czermin
  • 03
    16:00
    Olchovia Olchowa
    nie odbył się
    Victoria Ocieka
  • 03
    17:00
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
    nie odbył się
    LKS Głowaczowa
  • 09
    17:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    nie odbył się
    Sokis Chorzelów
  • 09
    17:00
    Strzelec Frysztak
    nie odbył się
    Kamieniarz Golemki
  • 09
    17:00
    Victoria Ocieka
    nie odbył się
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 09
    17:00
    Czarnovia Czarna
    nie odbył się
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • 09
    17:00
    Smoczanka Mielec
    nie odbył się
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 10
    11:00
    Victoria Czermin
    nie odbył się
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
  • 10
    16:00
    LKS Wiewiórka
    nie odbył się
    Olchovia Olchowa
  • 10
    17:00
    LKS Głowaczowa
    nie odbył się
    Korona Majdan Królewski
  • 16
    17:00
    Smoczanka Mielec
    nie odbył się
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 16
    17:00
    Korona Majdan Królewski
    nie odbył się
    Czarnovia Czarna
  • 16
    17:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    nie odbył się
    LKS Wiewiórka
  • 16
    17:00
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
    nie odbył się
    Strzelec Frysztak
  • 16
    18:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    nie odbył się
    LKS Głowaczowa
  • 17
    14:00
    Kamieniarz Golemki
    0
    0
    :
    Sokis Chorzelów
    (anulowany)
  • 17
    16:00
    Olchovia Olchowa
    0
    0
    :
    Victoria Czermin
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
    0
    0
    :
    Victoria Ocieka
    (anulowany)
  • 23
    ?:?
    LKS Głowaczowa
    nie odbył się
    Smoczanka Mielec
  • 23
    11:00
    Victoria Czermin
    nie odbył się
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 23
    17:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    nie odbył się
    Kamieniarz Golemki
  • 23
    17:00
    Sokis Chorzelów
    nie odbył się
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
  • 23
    17:00
    Strzelec Frysztak
    nie odbył się
    Olchovia Olchowa
  • 23
    17:00
    Victoria Ocieka
    nie odbył się
    Korona Majdan Królewski
  • 23
    17:00
    Czarnovia Czarna
    nie odbył się
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 24
    16:00
    LKS Wiewiórka
    nie odbył się
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • 30
    17:00
    Smoczanka Mielec
    nie odbył się
    Czarnovia Czarna
  • 30
    17:00
    Korona Majdan Królewski
    nie odbył się
    LKS Wiewiórka
  • 30
    17:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    nie odbył się
    Strzelec Frysztak
  • 30
    17:00
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
    nie odbył się
    Kamieniarz Golemki
  • 31
    14:00
    LKS Głowaczowa
    nie odbył się
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 31
    16:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    nie odbył się
    Victoria Ocieka
  • 31
    16:00
    Olchovia Olchowa
    nie odbył się
    Sokis Chorzelów
  • 31
    17:00
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
    nie odbył się
    Victoria Czermin
  • 06
    17:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    nie odbył się
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
  • 06
    17:00
    Sokis Chorzelów
    nie odbył się
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 06
    17:00
    Strzelec Frysztak
    nie odbył się
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • 06
    17:00
    LKS Wiewiórka
    nie odbył się
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 06
    17:00
    Victoria Ocieka
    nie odbył się
    Smoczanka Mielec
  • 06
    17:00
    Czarnovia Czarna
    nie odbył się
    LKS Głowaczowa
  • 07
    11:00
    Victoria Czermin
    -
    -
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 07
    14:00
    Kamieniarz Golemki
    -
    -
    :
    Olchovia Olchowa
  • 13
    17:00
    Czarnovia Czarna
    -
    -
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 13
    17:00
    LKS Głowaczowa
    -
    -
    :
    Victoria Ocieka
  • 13
    17:00
    Smoczanka Mielec
    -
    -
    :
    LKS Wiewiórka
  • 13
    17:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    -
    -
    :
    Victoria Czermin
  • 13
    17:00
    Korona Majdan Królewski
    -
    -
    :
    Strzelec Frysztak
  • 13
    17:00
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
    -
    -
    :
    Sokis Chorzelów
  • 13
    17:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    -
    -
    :
    Kamieniarz Golemki
  • 13
    17:00
    Olchovia Olchowa
    -
    -
    :
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
  • 20
    17:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    -
    -
    :
    Olchovia Olchowa
  • 20
    17:00
    Piłkarskie Nadzieje Mielec
    -
    -
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 20
    17:00
    Kamieniarz Golemki
    -
    -
    :
    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • 20
    17:00
    Sokis Chorzelów
    -
    -
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 20
    17:00
    Strzelec Frysztak
    -
    -
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 20
    17:00
    Victoria Czermin
    -
    -
    :
    Smoczanka Mielec
  • 20
    17:00
    LKS Wiewiórka
    -
    -
    :
    LKS Głowaczowa
  • 20
    17:00
    Victoria Ocieka
    -
    -
    :
    Czarnovia Czarna