• 03
    17:30
    Paszczyniak Paszczyna
    3
    0
    :
    Progres Kawęczyn
    (walkower)
  • 03
    17:30
    Sprint Żarówka
    4
    0
    :
    Janovia Janowiec
  • 03
    17:30
    KS Zgórsko
    1
    1
    :
    LKS Babicha
  • 03
    17:30
    Jutrzenka Ławnica
    1
    1
    :
    Grunwald Padew Narodowa
  • 03
    17:30
    Florian Ostrowy Tuszowskie
    0
    14
    :
    Czarni Trześń
  • 03
    17:30
    Czarni Kraczkowa
    0
    4
    :
    Grunwald Budziwój
  • 03
    17:30
    KP Zabajka
    0
    3
    :
    Polonia Rzeszów
    (walkower)
  • 03
    17:30
    Werynianka Werynia
    1
    2
    :
    LKS Trzebownisko
  • 03
    17:30
    Mrowlanka Mrowla
    2
    4
    :
    KS Świlcza
  • 03
    17:30
    Rudzik Rudna Mała
    8
    0
    :
    KS Biała Rzeszów
  • 04
    17:00
    Grunwald II Budziwój
    3
    0
    :
    RKS Rzeszów
    (walkower)
  • 07
    17:30
    Sokół Krzywa
    0
    1
    :
    Płomień Zagorzyce
  • 07
    18:30
    Heiro Rzeszów
    3
    0
    :
    Trzcianka Trzciana
  • 10
    18:00
    Orzeł Wysoka
    1
    1
    :
    Pogórze Bachórz
  • 15
    17:30
    HALO Hyżne
    1
    1
    :
    LKS Hermanowa
  • 21
    17:30
    Start Lubenia
    2
    0
    :
    Wisłok Strzyżów
  • 04
    17:30
    Rudzik Rudna Mała
    0
    1
    :
    Grunwald Budziwój
  • 11
    16:30
    Start Lubenia
    0
    5
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 11
    16:30
    Orzeł Wysoka
    7
    0
    :
    Błękit Żołynia
  • 11
    16:30
    Sprint Żarówka
    3
    6
    :
    Paszczyniak Paszczyna
  • 11
    16:30
    Sokół Pień
    0
    12
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 11
    16:30
    KS Zgórsko
    2
    4
    :
    Czarni Trześń
  • 11
    16:30
    Baszta Zawada
    1
    3
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 11
    16:30
    Grunwald Padew Narodowa
    1
    1
    :
    Sokis Chorzelów
  • 11
    16:30
    Orzeł Wólka Niedźwiedzka
    0
    6
    :
    Resovia II
  • 11
    17:00
    HALO Hyżne
    2
    3
    :
    Stal II Rzeszów
  • 11
    17:00
    LKS Trzebownisko
    1
    0
    :
    Strug Tyczyn
  • 18
    17:00
    Strumyk Malawa
    2
    2
    :
    Grunwald II Budziwój
  • 18
    19:45
    Heiro Rzeszów
    0
    4
    :
    Stal Łańcut
  • 25
    16:00
    Stal Łańcut
    3
    2
    :
    Crasnovia Krasne
  • 25
    16:00
    LKS Trzebownisko
    1
    1
    :
    Wisłok Czarna
  • 25
    16:00
    Strumyk Malawa
    1
    5
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 25
    16:00
    Orzeł Wysoka
    1
    2
    :
    Sawa Sonina
  • 25
    16:00
    Paszczyniak Paszczyna
    2
    6
    :
    Kamieniarz Golemki
  • 25
    16:00
    Czarni Trześń
    3
    2
    :
    Głogovia Głogów Małopolski
  • 25
    16:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    0
    5
    :
    Wisłoka Dębica
  • 25
    16:00
    Sokis Chorzelów
    1
    7
    :
    Igloopol Dębica
  • 25
    16:00
    Grunwald Budziwój
    0
    2
    :
    Jedność Niechobrz
  • 25
    16:00
    Resovia II
    4
    3
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • 25
    16:00
    GKS Niebylec
    0
    6
    :
    Wisłok Wiśniowa
  • 25
    19:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    4
    2
    :
    Korona Rzeszów
  • 25
    19:30
    Polonia Rzeszów
    1
    8
    :
    Stal II Mielec
  • 02
    15:30
    Stal II Rzeszów
    1
    2
    :
    Izolator Boguchwała
  • 08
    15:30
    Lechia Sędziszów Małopolski
    0
    2
    :
    Stal II Mielec
  • 09
    15:30
    Jedność Niechobrz
    1
    1
    :
    Błękitni Ropczyce
  • 09
    15:30
    Czarni Trześń
    2
    2
    :
    KS Pilzno
  • 09
    15:30
    Kamieniarz Golemki
    1
    2
    :
    Igloopol Dębica
  • 09
    15:30
    Stal Łańcut
    1
    4
    :
    Izolator Boguchwała
  • 09
    15:30
    Resovia II
    2
    2
    :
    Sawa Sonina
  • 09
    15:30
    Wisłok Czarna
    0
    4
    :
    Wisłok Wiśniowa
  • 09
    19:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    0
    7
    :
    Wisłoka Dębica
  • 23
    15:30
    KS Pilzno
    5
    2
    :
    Igloopol Dębica
  • 23
    15:30
    Błękitni Ropczyce
    0
    1
    :
    Wisłoka Dębica
  • 23
    15:30
    Izolator Boguchwała
    3
    2
    :
    Stal II Mielec
  • 23
    15:30
    Resovia II
    0
    1
    :
    Wisłok Wiśniowa