Polska | Rozgrywki kobiece | 1. Liga, gr. północna
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
30
22.73 %
Zwycięstwa gości
33
25 %
Remisy
69
52.27 %

Bramki

Gospodarzy
141
średnia: 1.07
Gości
140
średnia: 1.06

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
46.21%
61 z 132
0.5
53.79%
71 z 132
50%
66 z 132
1.5
50%
66 z 132
59.09%
78 z 132
2.5
40.91%
54 z 132
70.45%
93 z 132
3.5
29.55%
39 z 132
78.79%
104 z 132
4.5
21.21%
28 z 132
88.64%
117 z 132
5.5
11.36%
15 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 61 46.21 %
0:3 7 5.3 %
0:2 6 4.55 %
2:1 4 3.03 %
2:3 4 3.03 %
1:1 3 2.27 %
2:2 3 2.27 %
1:0 3 2.27 %
3:2 3 2.27 %
2:0 3 2.27 %
3:1 3 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 3 2.27 %
3:0 3 2.27 %
5:0 3 2.27 %
3:3 2 1.52 %
0:1 2 1.52 %
1:5 2 1.52 %
1:6 2 1.52 %
6:1 2 1.52 %
1:2 1 0.76 %
3:4 1 0.76 %
4:2 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 0.76 %
3:5 1 0.76 %
4:1 1 0.76 %
1:4 1 0.76 %
0:4 1 0.76 %
4:0 1 0.76 %
5:1 1 0.76 %
0:5 1 0.76 %
6:0 1 0.76 %
7:0 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    93
    75%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    13
    10%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    7%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    7%
  • 17
    12:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    6
    0
    :
    Polonia Poznań (k)
  • 17
    12:30
    MUKS Praga Warszawa (k)
    2
    3
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 18
    12:00
    Stomilanki Olsztyn (k)
    6
    1
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 18
    16:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    1
    1
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 18
    16:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    1
    3
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 18
    17:00
    Medyk II Konin (k)
    1
    1
    :
    KS Raszyn (k)
  • 24
    12:00
    Unifreeze Górzno (k)
    1
    5
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 24
    15:00
    Medyk II Konin (k)
    0
    3
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 25
    12:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    3
    1
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 25
    14:00
    Polonia Poznań (k)
    1
    3
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 25
    15:00
    KS Raszyn (k)
    0
    2
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 25
    16:00
    Piastovia Piastów (k)
    0
    1
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 08
    12:00
    Stomilanki Olsztyn (k)
    3
    1
    :
    KS Raszyn (k)
  • 08
    12:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    5
    0
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 08
    12:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    4
    1
    :
    Polonia Poznań (k)
  • 08
    12:30
    MUKS Praga Warszawa (k)
    1
    1
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 08
    13:30
    Ząbkovia Ząbki (k)
    3
    5
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 08
    16:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    2
    1
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 14
    12:00
    Unifreeze Górzno (k)
    3
    4
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 15
    12:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    3
    0
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 15
    15:00
    KS Raszyn (k)
    1
    0
    :
    Polonia Poznań (k)
  • 15
    16:00
    Piastovia Piastów (k)
    1
    6
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 15
    16:00
    Medyk II Konin (k)
    0
    2
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 21
    12:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    2
    1
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 21
    14:15
    Ząbkovia Ząbki (k)
    3
    3
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 21
    19:00
    KS Raszyn (k)
    3
    1
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 21
    19:00
    Polonia Poznań (k)
    2
    2
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 22
    14:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    2
    2
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 22
    16:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    0
    2
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 25
    12:00
    Stomilanki Olsztyn (k)
    1
    0
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 25
    16:00
    Piastovia Piastów (k)
    2
    0
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 25
    16:00
    Medyk II Konin (k)
    5
    0
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 25
    17:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    6
    1
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 25
    18:00
    KS Raszyn (k)
    3
    3
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 26
    17:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    4
    0
    :
    Polonia Poznań (k)
  • 13
    12:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    3
    2
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 13
    12:00
    Unifreeze Górzno (k)
    2
    3
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 13
    14:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    2
    1
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 13
    14:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    3
    2
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 13
    14:00
    Polonia Poznań (k)
    0
    3
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 13
    18:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    2
    1
    :
    KS Raszyn (k)
  • 19
    12:30
    MUKS Praga Warszawa (k)
    5
    0
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 20
    12:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    1
    6
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 20
    13:00
    Medyk II Konin (k)
    7
    0
    :
    Polonia Poznań (k)
  • 20
    15:00
    KS Raszyn (k)
    0
    2
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 20
    15:00
    Piastovia Piastów (k)
    2
    2
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 23
    12:00
    Polonia Poznań (k)
    0
    5
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 23
    14:00
    Unifreeze Górzno (k)
    2
    4
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 23
    15:30
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    1
    3
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 23
    17:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    1
    4
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 23
    17:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    2
    0
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 09
    17:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    5
    1
    :
    KS Raszyn (k)
  • 27
    11:00
    Medyk II Konin (k)
    0
    1
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 27
    12:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    1
    0
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 27
    12:30
    MUKS Praga Warszawa (k)
    2
    0
    :
    Polonia Poznań (k)
  • 27
    14:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    0
    3
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 27
    18:00
    KS Raszyn (k)
    1
    2
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 17
    12:00
    Unifreeze Górzno (k)
    0
    4
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 17
    12:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    2
    3
    :
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 17
    13:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    0
    2
    :
    KS Raszyn (k)
  • 17
    13:00
    Piastovia Piastów (k)
    3
    2
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 17
    14:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    3
    0
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 17
    14:00
    Polonia Poznań (k)
    1
    5
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 14
    ?:?
    Polonia Poznań (k)
    0
    3
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
    (walkower)
  • 14
    12:00
    Unifreeze Górzno (k)
    nie odbył się
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 14
    14:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    nie odbył się
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 15
    12:00
    KS Raszyn (k)
    nie odbył się
    Medyk II Konin (k)
  • 15
    12:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    nie odbył się
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 15
    15:00
    Piastovia Piastów (k)
    nie odbył się
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 21
    ?:?
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    nie odbył się
    Polonia Poznań (k)
  • 21
    12:15
    Ząbkovia Ząbki (k)
    nie odbył się
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 21
    14:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    nie odbył się
    Piastovia Piastów (k)
  • 21
    15:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    nie odbył się
    Unifreeze Górzno (k)
  • 21
    19:30
    Stomilanki Olsztyn (k)
    nie odbył się
    Medyk II Konin (k)
  • 22
    14:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    nie odbył się
    KS Raszyn (k)
  • 28
    ?:?
    Unifreeze Górzno (k)
    nie odbył się
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 28
    ?:?
    Polonia Poznań (k)
    0
    3
    :
    AP Lechia Gdańsk (k)
    (walkower)
  • 28
    12:00
    KS Raszyn (k)
    nie odbył się
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 29
    12:00
    Medyk II Konin (k)
    nie odbył się
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 29
    12:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    nie odbył się
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 29
    16:00
    Piastovia Piastów (k)
    nie odbył się
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 18
    ?:?
    Polonia Poznań (k)
    0
    3
    :
    KS Raszyn (k)
    (walkower)
  • 18
    ?:?
    Ząbkovia Ząbki (k)
    nie odbył się
    Medyk II Konin (k)
  • 18
    14:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    nie odbył się
    Unifreeze Górzno (k)
  • 18
    14:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    nie odbył się
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 19
    12:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    nie odbył się
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 19
    15:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    nie odbył się
    Piastovia Piastów (k)
  • 25
    ?:?
    Stomilanki Olsztyn (k)
    nie odbył się
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 25
    ?:?
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    nie odbył się
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 25
    ?:?
    Unifreeze Górzno (k)
    3
    0
    :
    Polonia Poznań (k)
    (walkower)
  • 25
    14:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    nie odbył się
    KS Raszyn (k)
  • 25
    15:00
    Medyk II Konin (k)
    nie odbył się
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 26
    16:00
    Piastovia Piastów (k)
    nie odbył się
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 02
    ?:?
    Unifreeze Górzno (k)
    nie odbył się
    KS Raszyn (k)
  • 02
    ?:?
    Polonia Poznań (k)
    0
    3
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    (walkower)
  • 02
    ?:?
    Ząbkovia Ząbki (k)
    nie odbył się
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 03
    14:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    nie odbył się
    Piastovia Piastów (k)
  • 03
    15:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    nie odbył się
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 03
    16:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    nie odbył się
    Medyk II Konin (k)
  • 09
    ?:?
    Stomilanki Olsztyn (k)
    nie odbył się
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 09
    ?:?
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    nie odbył się
    Unifreeze Górzno (k)
  • 09
    14:00
    KS Raszyn (k)
    nie odbył się
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 09
    15:00
    Medyk II Konin (k)
    nie odbył się
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 09
    16:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    nie odbył się
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 10
    17:00
    Piastovia Piastów (k)
    nie odbył się
    Polonia Poznań (k)
  • 16
    ?:?
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    nie odbył się
    KS Raszyn (k)
  • 16
    ?:?
    Unifreeze Górzno (k)
    nie odbył się
    Piastovia Piastów (k)
  • 16
    ?:?
    Polonia Poznań (k)
    nie odbył się
    Medyk II Konin (k)
  • 16
    12:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    nie odbył się
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 17
    14:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    nie odbył się
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 17
    14:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    nie odbył się
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 23
    ?:?
    Ząbkovia Ząbki (k)
    nie odbył się
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 23
    ?:?
    Stomilanki Olsztyn (k)
    nie odbył się
    Polonia Poznań (k)
  • 23
    15:00
    Medyk II Konin (k)
    nie odbył się
    Unifreeze Górzno (k)
  • 24
    12:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    nie odbył się
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 24
    16:00
    KS Raszyn (k)
    nie odbył się
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 24
    17:00
    Piastovia Piastów (k)
    nie odbył się
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 31
    16:00
    Piastovia Piastów (k)
    nie odbył się
    KS Raszyn (k)
  • 31
    16:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    nie odbył się
    Medyk II Konin (k)
  • 31
    16:00
    Unifreeze Górzno (k)
    nie odbył się
    Stomilanki Olsztyn (k)
  • 31
    16:00
    Polonia Poznań (k)
    nie odbył się
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 31
    16:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    nie odbył się
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 31
    16:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    nie odbył się
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 07
    16:00
    KS Raszyn (k)
    nie odbył się
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 07
    16:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    nie odbył się
    AP Lechia Gdańsk (k)
  • 07
    16:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    nie odbył się
    Polonia Poznań (k)
  • 07
    16:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    nie odbył się
    Unifreeze Górzno (k)
  • 07
    16:00
    Stomilanki Olsztyn (k)
    nie odbył się
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 07
    16:00
    Medyk II Konin (k)
    nie odbył się
    Piastovia Piastów (k)