Łódzkie | Klasa A | Łódź I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaForma
Sezon 2022/23
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
67
55.37 %
67
55.37 %
Zwycięstwa gości
40
33.06 %
40
33.06 %
Remisy
14
11.57 %
14
11.57 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
341
średnia: 2.82
341
średnia: 2.82
Gości
240
średnia: 1.98
240
średnia: 1.98
Bramki stracone
Gospodarzy
240
średnia: 1.98
240
średnia: 1.98
Gości
341
średnia: 2.82
341
średnia: 2.82
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.48%
3 z 121
3 z 121
0.5
97.52%
118 z 121
118 z 121
6.61%
8 z 121
8 z 121
1.5
93.39%
113 z 121
113 z 121
13.22%
16 z 121
16 z 121
2.5
86.78%
105 z 121
105 z 121
38.84%
47 z 121
47 z 121
3.5
61.16%
74 z 121
74 z 121
55.37%
67 z 121
67 z 121
4.5
44.63%
54 z 121
54 z 121
66.94%
81 z 121
81 z 121
5.5
33.06%
40 z 121
40 z 121
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 11 | 9.09 % |
2:1 | 8 | 6.61 % |
1:2 | 7 | 5.79 % |
3:1 | 7 | 5.79 % |
2:2 | 5 | 4.13 % |
4:2 | 5 | 4.13 % |
0:3 | 5 | 4.13 % |
0:1 | 4 | 3.31 % |
3:2 | 4 | 3.31 % |
2:0 | 4 | 3.31 % |
1:3 | 4 | 3.31 % |
2:4 | 4 | 3.31 % |
0:0 | 3 | 2.48 % |
1:1 | 3 | 2.48 % |
2:3 | 3 | 2.48 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:1 | 3 | 2.48 % |
5:2 | 3 | 2.48 % |
4:0 | 3 | 2.48 % |
1:8 | 3 | 2.48 % |
3:3 | 2 | 1.65 % |
3:4 | 2 | 1.65 % |
5:0 | 2 | 1.65 % |
6:1 | 2 | 1.65 % |
8:1 | 2 | 1.65 % |
8:0 | 2 | 1.65 % |
4:4 | 1 | 0.83 % |
1:0 | 1 | 0.83 % |
0:2 | 1 | 0.83 % |
5:3 | 1 | 0.83 % |
6:4 | 1 | 0.83 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:4 | 1 | 0.83 % |
0:4 | 1 | 0.83 % |
5:1 | 1 | 0.83 % |
6:2 | 1 | 0.83 % |
2:6 | 1 | 0.83 % |
0:5 | 1 | 0.83 % |
1:7 | 1 | 0.83 % |
8:2 | 1 | 0.83 % |
7:0 | 1 | 0.83 % |
0:7 | 1 | 0.83 % |
9:2 | 1 | 0.83 % |
9:1 | 1 | 0.83 % |
11:3 | 1 | 0.83 % |
10:1 | 1 | 0.83 % |
0:15 | 1 | 0.83 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4137%Wygrana przynajmniej 1 bramką2422%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2220%Wygrana 3 bramkami i więcej2321%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
27 sie?:?GLKS Dłutów30:Tęcza Janków(walkower)
-
27 sie15:00
-
27 sie15:00
-
28 sie16:00
-
28 sie16:00
-
28 sie17:30
-
03 wrz15:00
-
03 wrz16:00
-
03 wrz16:00
-
04 wrz11:00
-
04 wrz17:00
-
19 paź20:45
-
10 wrz15:00
-
10 wrz16:30
-
11 wrz11:00
-
11 wrz14:00
-
11 wrz16:00
-
11 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz18:00
-
18 wrz11:00
-
18 wrz16:00
-
11 lis13:00
-
23 wrz16:30
-
24 wrz14:30
-
25 wrz11:00
-
25 wrz14:00
-
25 wrz16:00
-
25 wrz16:00
-
30 wrz18:00
-
01 paź16:00
-
01 paź16:00
-
02 paź11:00
-
02 paź11:00
-
05 paź20:45
-
08 paź14:30
-
08 paź15:00
-
09 paź15:00
-
09 paź15:00
-
09 paź16:00
-
09 paź16:00
-
15 paź15:30
-
15 paź16:00
-
15 paź18:00
-
16 paź11:00
-
16 paź11:00
-
16 paź16:00
-
22 paź13:00
-
22 paź14:30
-
22 paź15:00
-
22 paź15:00
-
23 paź14:00
-
23 paź15:00
-
29 paź15:00
-
29 paź15:00
-
29 paź15:30
-
30 paź11:00Tęcza Janków30:Saints Łódź(walkower)
-
30 paź11:00
-
30 paź18:00
-
05 lis13:00
-
05 lis14:30
-
05 lis15:00
-
05 lis16:00
-
06 lis13:00
-
06 lis14:00
-
25 mar15:00Start Łódź12:LKS Czarnocin
-
25 mar15:00Jutrzenka Bychlew12:Pionier Baby
-
25 mar15:30Grabka Grabica12:Zawisza II Rzgów
-
26 mar11:00Tęcza Janków18:GLKS Dłutów
-
26 mar15:00Włókniarz II Pabianice11:AKS SMS II Łódź
-
01 kwi16:00Jutrzenka Bychlew82:Tęcza Janków
-
01 kwi16:00Jagiellonia Tuszyn23:GLKS Dłutów
-
01 kwi16:30LKS Czarnocin41:Włókniarz II Pabianice
-
02 kwi14:00Pionier Baby40:Start Łódź
-
02 kwi16:00AKS SMS II Łódź81:Grabka Grabica
-
15 kwi15:00Start Łódź34:Jutrzenka Bychlew
-
15 kwi15:30Grabka Grabica30:LKS Czarnocin
-
15 kwi16:00GLKS Dłutów53:Zawisza II Rzgów
-
16 kwi17:00Włókniarz II Pabianice20:Pionier Baby
-
11 maj18:00
-
20 kwi20:00Zawisza II Rzgów21:Jagiellonia Tuszyn
-
22 kwi15:00Start Łódź50:Tęcza Janków
-
22 kwi17:00Jutrzenka Bychlew30:Włókniarz II Pabianice
-
23 kwi14:00Pionier Baby32:Grabka Grabica
-
23 kwi16:00AKS SMS II Łódź30:GLKS Dłutów
-
28 kwi18:00Włókniarz II Pabianice21:Start Łódź
-
29 kwi13:00GLKS Dłutów12:LKS Czarnocin
-
29 kwi15:30Grabka Grabica01:Jutrzenka Bychlew
-
30 kwi11:00Tęcza Janków22:Zawisza II Rzgów
-
30 kwi15:00Jagiellonia Tuszyn03:AKS SMS II Łódź
-
06 maj16:00LKS Czarnocin24:Jagiellonia Tuszyn
-
07 maj14:00Pionier Baby24:GLKS Dłutów
-
07 maj16:00AKS SMS II Łódź20:Zawisza II Rzgów
-
07 maj17:00Włókniarz II Pabianice41:Tęcza Janków
-
07 maj17:30Start Łódź18:Grabka Grabica
-
13 maj15:30Grabka Grabica31:Włókniarz II Pabianice
-
13 maj16:00GLKS Dłutów40:Jutrzenka Bychlew
-
14 maj11:00Tęcza Janków015:AKS SMS II Łódź
-
14 maj11:00Zawisza II Rzgów31:LKS Czarnocin
-
14 maj16:30Jagiellonia Tuszyn80:Pionier Baby
-
20 maj15:30Grabka Grabica113:Tęcza Janków
-
20 maj16:00LKS Czarnocin18:AKS SMS II Łódź
-
21 maj16:00Pionier Baby31:Zawisza II Rzgów
-
23 maj18:50
-
31 maj18:15Start Łódź17:GLKS Dłutów
-
27 maj16:00GLKS Dłutów42:Włókniarz II Pabianice
-
27 maj16:30Jagiellonia Tuszyn30:Start Łódź
-
28 maj11:00Tęcza Janków05:LKS Czarnocin
-
28 maj11:00Zawisza II Rzgów04:Jutrzenka Bychlew
-
28 maj17:30AKS SMS II Łódź03:Pionier Baby
-
03 cze15:30Grabka Grabica31:GLKS Dłutów
-
03 cze17:00Jutrzenka Bychlew00:AKS SMS II Łódź
-
03 cze17:00Pionier Baby21:LKS Czarnocin
-
04 cze12:00Start Łódź01:Zawisza II Rzgów
-
04 cze17:00Włókniarz II Pabianice21:Jagiellonia Tuszyn
-
11 cze11:00Tęcza Janków23:Pionier Baby
-
11 cze11:00LKS Czarnocin14:Jutrzenka Bychlew
-
11 cze11:00AKS SMS II Łódź92:Start Łódź
-
11 cze11:00Zawisza II Rzgów00:Włókniarz II Pabianice
-
11 cze11:00Jagiellonia Tuszyn30:Grabka Grabica