Łódzkie | Klasa A | Skierniewice II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaForma
Sezon 2022/23
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
41
45.56 %
41
45.56 %
Zwycięstwa gości
31
34.44 %
31
34.44 %
Remisy
18
20 %
18
20 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
209
średnia: 2.32
209
średnia: 2.32
Gości
186
średnia: 2.07
186
średnia: 2.07
Bramki stracone
Gospodarzy
186
średnia: 2.07
186
średnia: 2.07
Gości
209
średnia: 2.32
209
średnia: 2.32
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.11%
1 z 90
1 z 90
0.5
98.89%
89 z 90
89 z 90
6.67%
6 z 90
6 z 90
1.5
93.33%
84 z 90
84 z 90
21.11%
19 z 90
19 z 90
2.5
78.89%
71 z 90
71 z 90
37.78%
34 z 90
34 z 90
3.5
62.22%
56 z 90
56 z 90
54.44%
49 z 90
49 z 90
4.5
45.56%
41 z 90
41 z 90
73.33%
66 z 90
66 z 90
5.5
26.67%
24 z 90
24 z 90
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 7 | 7.78 % |
2:2 | 7 | 7.78 % |
3:0 | 5 | 5.56 % |
2:1 | 4 | 4.44 % |
3:2 | 4 | 4.44 % |
0:2 | 4 | 4.44 % |
3:1 | 4 | 4.44 % |
4:1 | 4 | 4.44 % |
3:3 | 3 | 3.33 % |
0:1 | 3 | 3.33 % |
1:2 | 3 | 3.33 % |
0:3 | 3 | 3.33 % |
1:4 | 3 | 3.33 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:5 | 3 | 3.33 % |
1:0 | 2 | 2.22 % |
2:3 | 2 | 2.22 % |
4:3 | 2 | 2.22 % |
2:0 | 2 | 2.22 % |
1:3 | 2 | 2.22 % |
2:4 | 2 | 2.22 % |
4:2 | 2 | 2.22 % |
6:3 | 2 | 2.22 % |
4:0 | 2 | 2.22 % |
0:0 | 1 | 1.11 % |
3:4 | 1 | 1.11 % |
3:5 | 1 | 1.11 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:2 | 1 | 1.11 % |
5:1 | 1 | 1.11 % |
6:2 | 1 | 1.11 % |
5:0 | 1 | 1.11 % |
6:1 | 1 | 1.11 % |
1:6 | 1 | 1.11 % |
6:0 | 1 | 1.11 % |
8:2 | 1 | 1.11 % |
2:8 | 1 | 1.11 % |
0:7 | 1 | 1.11 % |
7:0 | 1 | 1.11 % |
1:9 | 1 | 1.11 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2940%Wygrana przynajmniej 1 bramką1622%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1115%Wygrana 3 bramkami i więcej1723%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
03 wrz16:00
-
03 wrz17:00
-
03 wrz17:00
-
04 wrz11:00
-
07 wrz17:30
-
11 wrz11:00
-
11 wrz16:00
-
11 wrz16:00
-
11 wrz16:30Pogoń Rogów03:Wola Wola Chojnata(walkower)
-
11 lis11:30
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:30
-
18 wrz11:00
-
18 wrz11:15
-
24 wrz16:00
-
25 wrz11:00
-
25 wrz11:00
-
25 wrz11:30
-
25 wrz16:00
-
01 paź15:30
-
01 paź16:00
-
02 paź14:00
-
02 paź14:00
-
06 lis11:00
-
08 paź15:00
-
09 paź11:00Olympic Słupia03:Orlęta Cielądz(walkower)
-
09 paź11:00
-
09 paź11:00
-
09 paź11:30
-
15 paź15:00
-
15 paź15:00
-
16 paź14:00
-
16 paź14:00
-
16 paź15:00
-
22 paź15:00
-
22 paź15:00
-
23 paź11:00
-
23 paź11:00
-
23 paź11:00
-
29 paź15:00
-
29 paź15:00
-
30 paź11:30
-
30 paź13:30
-
30 paź14:00
-
02 kwi11:15
-
02 kwi11:30Pogoń Godzianów35:Wola Wola Chojnata
-
02 kwi13:00Orlęta Cielądz21:Start Pukinin
-
02 kwi14:00Olympic Słupia24:Pogoń Rogów
-
02 kwi14:00Jutrzenka Mokra Prawa11:GKS Głuchów
-
15 kwi16:00Laktoza Łyszkowice30:Jutrzenka Mokra Prawa
-
15 kwi16:00GKS Głuchów33:Orlęta Cielądz
-
16 kwi11:00Start Pukinin40:Pogoń Godzianów
-
16 kwi11:00Wola Wola Chojnata22:Pogoń Rogów
-
16 kwi14:00Pogoń Bełchów30:Olympic Słupia
-
22 kwi16:00Pogoń Rogów01:Start Pukinin
-
23 kwi11:00Olympic Słupia01:Wola Wola Chojnata
-
23 kwi11:30Pogoń Godzianów52:GKS Głuchów
-
23 kwi14:00Orlęta Cielądz33:Laktoza Łyszkowice
-
23 kwi14:00Jutrzenka Mokra Prawa24:Pogoń Bełchów
-
29 kwi16:00GKS Głuchów11:Pogoń Rogów
-
29 kwi16:30Laktoza Łyszkowice41:Pogoń Godzianów
-
29 kwi18:00Pogoń Bełchów41:Orlęta Cielądz
-
30 kwi11:00Start Pukinin22:Wola Wola Chojnata
-
30 kwi14:00Jutrzenka Mokra Prawa22:Olympic Słupia
-
06 maj17:00Pogoń Rogów14:Laktoza Łyszkowice
-
07 maj11:00Olympic Słupia32:Start Pukinin
-
07 maj11:00Wola Wola Chojnata23:GKS Głuchów
-
07 maj11:30Pogoń Godzianów11:Pogoń Bełchów
-
07 maj17:00Orlęta Cielądz20:Jutrzenka Mokra Prawa
-
13 maj16:00GKS Głuchów10:Start Pukinin
-
13 maj17:00
-
13 maj18:00Pogoń Rogów13:Pogoń Bełchów
-
14 maj14:00Jutrzenka Mokra Prawa42:Pogoń Godzianów
-
14 maj17:00Orlęta Cielądz62:Olympic Słupia
-
20 maj17:00Pogoń Rogów30:Jutrzenka Mokra Prawa
-
20 maj18:00Pogoń Godzianów11:Orlęta Cielądz
-
21 maj11:00Olympic Słupia22:GKS Głuchów
-
21 maj11:00Start Pukinin63:Laktoza Łyszkowice
-
21 maj11:00Wola Wola Chojnata21:Pogoń Bełchów
-
27 maj16:00Laktoza Łyszkowice60:GKS Głuchów
-
27 maj18:00Pogoń Godzianów13:Olympic Słupia
-
27 maj18:00Pogoń Bełchów63:Start Pukinin
-
28 maj14:00Jutrzenka Mokra Prawa28:Wola Wola Chojnata
-
28 maj17:00Orlęta Cielądz41:Pogoń Rogów
-
03 cze16:00Wola Wola Chojnata22:Orlęta Cielądz
-
03 cze17:00Olympic Słupia07:Laktoza Łyszkowice
-
03 cze17:00GKS Głuchów22:Pogoń Bełchów
-
03 cze17:00Start Pukinin03:Jutrzenka Mokra Prawa
-
03 cze17:00Pogoń Rogów00:Pogoń Godzianów