Lubuskie | 4. Liga | lubuska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
12
75 %
Zwycięstwa gości
2
12.5 %
Remisy
2
12.5 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
43
średnia: 2.69
Gości
27
średnia: 1.69

Bramki stracone

Gospodarzy
27
średnia: 1.69
Gości
43
średnia: 2.69

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 16
0.5
100%
16 z 16
0%
0 z 16
1.5
100%
16 z 16
12.5%
2 z 16
2.5
87.5%
14 z 16
43.75%
7 z 16
3.5
56.25%
9 z 16
56.25%
9 z 16
4.5
43.75%
7 z 16
68.75%
11 z 16
5.5
31.25%
5 z 16

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 3 18.75 %
1:1 2 12.5 %
4:2 2 12.5 %
3:2 1 6.25 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 6.25 %
3:1 1 6.25 %
5:3 1 6.25 %
3:0 1 6.25 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 1 6.25 %
4:1 1 6.25 %
4:0 1 6.25 %
1:5 1 6.25 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    3
    21%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    5
    36%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    4
    29%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    2
    14%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • 13
    14:00
    Promień Żary
    1
    1
    :
    Piast Iłowa
  • 13
    17:00
    Dąb Przybyszów
    3
    1
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 13
    17:00
    Ilanka Rzepin
    2
    1
    :
    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • 13
    17:00
    Pogoń Świebodzin
    3
    0
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 13
    17:00
    Czarni Żagań
    2
    1
    :
    Budowlani Lubsko
  • 13
    17:00
    Odra Nietków
    5
    3
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 13
    17:00
    Korona Kożuchów
    4
    2
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 14
    17:00
    Lechia II Zielona Góra
    -
    -
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 14
    17:00
    Polonia Słubice
    -
    -
    :
    Lubuszanin Drezdenko
  • 01
    16:00
    Dąb Przybyszów
    -
    -
    :
    Czarni Żagań
  • 01
    16:00
    Odra Nietków
    -
    -
    :
    Promień Żary
  • 01
    16:00
    Lechia II Zielona Góra
    -
    -
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 01
    16:00
    Korona Kożuchów
    -
    -
    :
    Ilanka Rzepin
  • 01
    16:00
    Polonia Słubice
    -
    -
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 01
    16:00
    Lubuszanin Drezdenko
    -
    -
    :
    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • 01
    16:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    -
    -
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 01
    16:00
    Odra Bytom Odrzański
    -
    -
    :
    Piast Iłowa
  • 01
    16:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    -
    -
    :
    Budowlani Lubsko
  • 08
    15:00
    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
    -
    -
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 08
    16:00
    Budowlani Lubsko
    -
    -
    :
    Dąb Przybyszów
  • 08
    16:00
    Piast Iłowa
    -
    -
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 08
    16:00
    Pogoń Skwierzyna
    -
    -
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 08
    16:00
    Meprozet Stare Kurowo
    -
    -
    :
    Lubuszanin Drezdenko
  • 08
    16:00
    Ilanka Rzepin
    -
    -
    :
    Polonia Słubice
  • 08
    16:00
    Pogoń Świebodzin
    -
    -
    :
    Korona Kożuchów
  • 08
    16:00
    Promień Żary
    -
    -
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 08
    16:00
    Czarni Żagań
    -
    -
    :
    Odra Nietków
  • 15
    15:00
    Dąb Przybyszów
    -
    -
    :
    Odra Nietków
  • 15
    15:00
    Lechia II Zielona Góra
    -
    -
    :
    Czarni Żagań
  • 15
    15:00
    Korona Kożuchów
    -
    -
    :
    Promień Żary
  • 15
    15:00
    Polonia Słubice
    -
    -
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 15
    15:00
    Lubuszanin Drezdenko
    -
    -
    :
    Ilanka Rzepin
  • 15
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    -
    -
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 15
    15:00
    Odra Bytom Odrzański
    -
    -
    :
    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • 15
    15:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    -
    -
    :
    Pogoń Skwierzyna
  • 15
    15:00
    Budowlani Lubsko
    -
    -
    :
    Piast Iłowa
  • 22
    15:00
    Piast Iłowa
    -
    -
    :
    Dąb Przybyszów
  • 22
    15:00
    Pogoń Skwierzyna
    -
    -
    :
    Budowlani Lubsko
  • 22
    15:00
    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
    -
    -
    :
    ZAP Syrena Zbąszynek
  • 22
    15:00
    Meprozet Stare Kurowo
    -
    -
    :
    Odra Bytom Odrzański
  • 22
    15:00
    Ilanka Rzepin
    -
    -
    :
    Spójnia Ośno Lubuskie
  • 22
    15:00
    Pogoń Świebodzin
    -
    -
    :
    Lubuszanin Drezdenko
  • 22
    15:00
    Promień Żary
    -
    -
    :
    Polonia Słubice
  • 22
    15:00
    Czarni Żagań
    -
    -
    :
    Korona Kożuchów
  • 22
    15:00
    Odra Nietków
    -
    -
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 29
    15:00
    Dąb Przybyszów
    -
    -
    :
    Lechia II Zielona Góra
  • 29
    15:00
    Korona Kożuchów
    -
    -
    :
    Odra Nietków
  • 29
    15:00
    Polonia Słubice
    -
    -
    :
    Czarni Żagań
  • 29
    15:00
    Lubuszanin Drezdenko
    -
    -
    :
    Promień Żary
  • 29
    15:00
    Spójnia Ośno Lubuskie
    -
    -
    :
    Pogoń Świebodzin
  • 29
    15:00
    Odra Bytom Odrzański
    -
    -
    :
    Ilanka Rzepin
  • 29
    15:00
    ZAP Syrena Zbąszynek
    -
    -
    :
    Meprozet Stare Kurowo
  • 29
    15:00
    Budowlani Lubsko
    -
    -
    :
    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • 29
    15:00
    Piast Iłowa
    -
    -
    :
    Pogoń Skwierzyna