Małopolskie | Klasa B | Kraków IV
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaForma
-
WWWPWPWWWWWWWWPWWW
-
PWWWWWWWPWPPRWWWWW
-
WPWPWPWWWWWPWWPWW
-
WRPWPPPWPPPRWWWWWW
-
WRWWWWPPWWRRPPPPP
-
PPWPWWPWPPWPWPWWPP
-
PWPWPWWWPPPWPPPPPP
-
PPPPPPPPWPRPWWPWPW
-
WWPPPPPPPPPPPPPPP
-
PPPWWWWPRWPWPPP
Sezon 2022/23
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
48
55.17 %
48
55.17 %
Zwycięstwa gości
35
40.23 %
35
40.23 %
Remisy
4
4.6 %
4
4.6 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
267
średnia: 3.07
267
średnia: 3.07
Gości
223
średnia: 2.56
223
średnia: 2.56
Bramki stracone
Gospodarzy
223
średnia: 2.56
223
średnia: 2.56
Gości
267
średnia: 3.07
267
średnia: 3.07
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
0%
0 z 87
0 z 87
0.5
100%
87 z 87
87 z 87
2.3%
2 z 87
2 z 87
1.5
97.7%
85 z 87
85 z 87
4.6%
4 z 87
4 z 87
2.5
95.4%
83 z 87
83 z 87
28.74%
25 z 87
25 z 87
3.5
71.26%
62 z 87
62 z 87
41.38%
36 z 87
36 z 87
4.5
58.62%
51 z 87
51 z 87
56.32%
49 z 87
49 z 87
5.5
43.68%
38 z 87
38 z 87
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:1 | 6 | 6.9 % |
1:2 | 5 | 5.75 % |
3:0 | 5 | 5.75 % |
0:3 | 5 | 5.75 % |
4:1 | 5 | 5.75 % |
4:0 | 4 | 4.6 % |
3:2 | 3 | 3.45 % |
3:1 | 3 | 3.45 % |
0:5 | 3 | 3.45 % |
2:2 | 2 | 2.3 % |
3:4 | 2 | 2.3 % |
0:2 | 2 | 2.3 % |
1:3 | 2 | 2.3 % |
4:2 | 2 | 2.3 % |
2:4 | 2 | 2.3 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:4 | 2 | 2.3 % |
6:3 | 2 | 2.3 % |
2:6 | 2 | 2.3 % |
6:2 | 2 | 2.3 % |
1:6 | 2 | 2.3 % |
2:7 | 2 | 2.3 % |
9:1 | 2 | 2.3 % |
4:4 | 1 | 1.15 % |
5:5 | 1 | 1.15 % |
0:1 | 1 | 1.15 % |
1:0 | 1 | 1.15 % |
2:3 | 1 | 1.15 % |
4:3 | 1 | 1.15 % |
5:4 | 1 | 1.15 % |
5:3 | 1 | 1.15 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:2 | 1 | 1.15 % |
3:6 | 1 | 1.15 % |
1:5 | 1 | 1.15 % |
5:0 | 1 | 1.15 % |
6:1 | 1 | 1.15 % |
3:8 | 1 | 1.15 % |
6:0 | 1 | 1.15 % |
7:1 | 1 | 1.15 % |
8:2 | 1 | 1.15 % |
0:7 | 1 | 1.15 % |
1:8 | 1 | 1.15 % |
0:8 | 1 | 1.15 % |
10:0 | 1 | 1.15 % |
12:0 | 1 | 1.15 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2733%Wygrana przynajmniej 1 bramką1923%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1214%Wygrana 3 bramkami i więcej2530%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
27 sie17:00Skawinka II Skawina21:Rzozovia Rzozów
-
27 sie17:00Płomień Kostrze82:Nadwiślan Rusocice
-
28 sie16:00Trzebol Wielkie Drogi71:Sparta Przeginia Duchowna
-
28 sie17:00Błękitni Czułówek26:Sokół Rybna
-
28 sie17:00Kaszowianka II Kaszów12:Borkowianka Borek Szlachecki
-
03 wrz15:00Rzozovia Rzozów12:Trzebol Wielkie Drogi
-
03 wrz16:00Nadwiślan Rusocice31:Kaszowianka II Kaszów
-
03 wrz16:00Sokół Rybna31:Skawinka II Skawina
-
04 wrz16:00Sparta Przeginia Duchowna08:Płomień Kostrze
-
10 wrz16:30Płomień Kostrze41:Rzozovia Rzozów
-
11 wrz17:00Trzebol Wielkie Drogi21:Sokół Rybna
-
11 wrz17:00Kaszowianka II Kaszów91:Sparta Przeginia Duchowna
-
11 wrz17:00Borkowianka Borek Szlachecki32:Nadwiślan Rusocice
-
17 wrz16:00Sokół Rybna32:Płomień Kostrze
-
17 wrz16:30Rzozovia Rzozów16:Kaszowianka II Kaszów
-
18 wrz14:00Błękitni Czułówek02:Skawinka II Skawina
-
18 wrz16:00Sparta Przeginia Duchowna27:Borkowianka Borek Szlachecki
-
24 wrz16:00Kaszowianka II Kaszów26:Sokół Rybna
-
24 wrz16:00Nadwiślan Rusocice50:Sparta Przeginia Duchowna
-
25 wrz16:00Trzebol Wielkie Drogi52:Błękitni Czułówek
-
25 wrz16:00Borkowianka Borek Szlachecki60:Rzozovia Rzozów
-
01 paź16:00Rzozovia Rzozów12:Nadwiślan Rusocice
-
01 paź16:00Sokół Rybna23:Borkowianka Borek Szlachecki
-
02 paź12:30Błękitni Czułówek36:Płomień Kostrze
-
02 paź16:00Skawinka II Skawina22:Trzebol Wielkie Drogi
-
08 paź16:00Płomień Kostrze31:Skawinka II Skawina
-
08 paź16:00Kaszowianka II Kaszów53:Błękitni Czułówek
-
08 paź16:00Nadwiślan Rusocice13:Sokół Rybna
-
09 paź16:00Sparta Przeginia Duchowna38:Rzozovia Rzozów
-
15 paź15:30Sokół Rybna100:Sparta Przeginia Duchowna
-
16 paź12:30Błękitni Czułówek22:Borkowianka Borek Szlachecki
-
16 paź15:00Trzebol Wielkie Drogi24:Płomień Kostrze
-
16 paź15:30Skawinka II Skawina21:Kaszowianka II Kaszów
-
22 paź14:00Nadwiślan Rusocice44:Błękitni Czułówek
-
22 paź15:00Kaszowianka II Kaszów40:Trzebol Wielkie Drogi
-
22 paź15:00Borkowianka Borek Szlachecki01:Skawinka II Skawina
-
22 paź15:30Rzozovia Rzozów03:Sokół Rybna
-
29 paź11:00Płomień Kostrze41:Kaszowianka II Kaszów
-
30 paź11:00Skawinka II Skawina10:Nadwiślan Rusocice
-
30 paź12:30Błękitni Czułówek64:Sparta Przeginia Duchowna
-
30 paź14:00Trzebol Wielkie Drogi21:Borkowianka Borek Szlachecki
-
05 lis13:30Borkowianka Borek Szlachecki16:Płomień Kostrze
-
05 lis14:00Nadwiślan Rusocice42:Trzebol Wielkie Drogi
-
05 lis14:00Rzozovia Rzozów15:Błękitni Czułówek
-
06 lis14:00Sparta Przeginia Duchowna12:Skawinka II Skawina
-
- -?:?Nadwiślan Rusocice30:Skawinka II Skawina(walkower)
-
15 kwi17:00Rzozovia Rzozów24:Płomień Kostrze
-
15 kwi17:00Borkowianka Borek Szlachecki41:Sparta Przeginia Duchowna
-
15 kwi17:00Sokół Rybna91:Kaszowianka II Kaszów
-
16 kwi16:00Błękitni Czułówek05:Trzebol Wielkie Drogi
-
22 kwi16:00Płomień Kostrze63:Błękitni Czułówek
-
22 kwi17:00Borkowianka Borek Szlachecki03:Sokół Rybna
-
23 kwi14:00Kaszowianka II Kaszów30:Skawinka II Skawina(walkower)
-
23 kwi16:00Nadwiślan Rusocice13:Rzozovia Rzozów
-
23 kwi17:00Sparta Przeginia Duchowna05:Trzebol Wielkie Drogi
-
- -?:?Skawinka II Skawina03:Borkowianka Borek Szlachecki(walkower)
-
29 kwi17:00Sokół Rybna34:Trzebol Wielkie Drogi
-
29 kwi17:00Kaszowianka II Kaszów12:Rzozovia Rzozów
-
30 kwi15:00Nadwiślan Rusocice02:Płomień Kostrze
-
30 kwi17:00Sparta Przeginia Duchowna27:Błękitni Czułówek
-
- -?:?Trzebol Wielkie Drogi30:Skawinka II Skawina(walkower)
-
06 maj17:00Rzozovia Rzozów54:Borkowianka Borek Szlachecki
-
06 maj17:00Kaszowianka II Kaszów32:Płomień Kostrze
-
07 maj17:00Sparta Przeginia Duchowna18:Sokół Rybna
-
07 maj17:00Błękitni Czułówek63:Nadwiślan Rusocice
-
- -?:?Skawinka II Skawina--:Sparta Przeginia Duchowna
-
13 maj17:00Sokół Rybna34:Błękitni Czułówek
-
13 maj17:00Kaszowianka II Kaszów40:Nadwiślan Rusocice
-
13 maj17:00Płomień Kostrze21:Borkowianka Borek Szlachecki
-
14 maj17:00Trzebol Wielkie Drogi41:Rzozovia Rzozów
-
- -?:?Skawinka II Skawina--:Sokół Rybna
-
20 maj17:00Rzozovia Rzozów40:Sparta Przeginia Duchowna
-
20 maj17:30Płomień Kostrze03:Trzebol Wielkie Drogi
-
21 maj15:00Nadwiślan Rusocice05:Borkowianka Borek Szlachecki
-
21 maj15:00Błękitni Czułówek62:Kaszowianka II Kaszów
-
- -?:?Skawinka II Skawina--:Błękitni Czułówek
-
27 maj14:00Sokół Rybna40:Rzozovia Rzozów
-
28 maj13:00Płomień Kostrze120:Sparta Przeginia Duchowna
-
28 maj17:00Borkowianka Borek Szlachecki07:Kaszowianka II Kaszów
-
28 maj17:00Trzebol Wielkie Drogi62:Nadwiślan Rusocice
-
03 cze16:00Płomień Kostrze41:Sokół Rybna
-
03 cze18:00Rzozovia Rzozów30:Skawinka II Skawina(walkower)
-
04 cze17:00Sparta Przeginia Duchowna42:Nadwiślan Rusocice
-
04 cze17:00Trzebol Wielkie Drogi21:Kaszowianka II Kaszów
-
04 cze18:00Borkowianka Borek Szlachecki55:Błękitni Czułówek
-
10 cze15:00Sokół Rybna61:Nadwiślan Rusocice
-
10 cze17:00Błękitni Czułówek43:Rzozovia Rzozów
-
10 cze18:00Borkowianka Borek Szlachecki64:Trzebol Wielkie Drogi
-
11 cze18:00Sparta Przeginia Duchowna30:Kaszowianka II Kaszów
-
11 cze18:00Skawinka II Skawina03:Płomień Kostrze(walkower)