Lubuskie | Klasa A | Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
102
56.04 %
Zwycięstwa gości
60
32.97 %
Remisy
20
10.99 %

Bramki

Gospodarzy
536
średnia: 2.95
Gości
389
średnia: 2.14

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.1%
2 z 182
0.5
98.9%
180 z 182
3.85%
7 z 182
1.5
96.15%
175 z 182
13.74%
25 z 182
2.5
86.26%
157 z 182
29.67%
54 z 182
3.5
70.33%
128 z 182
46.7%
85 z 182
4.5
53.3%
97 z 182
63.74%
116 z 182
5.5
36.26%
66 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 12 6.59 %
4:1 11 6.04 %
4:2 10 5.49 %
2:2 9 4.95 %
0:2 9 4.95 %
3:2 8 4.4 %
4:0 8 4.4 %
1:2 7 3.85 %
3:1 7 3.85 %
3:0 7 3.85 %
1:3 6 3.3 %
2:4 6 3.3 %
1:1 5 2.75 %
2:3 5 2.75 %
1:0 4 2.2 %
2:0 4 2.2 %
5:2 4 2.2 %
2:5 4 2.2 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 3 1.65 %
4:3 3 1.65 %
5:3 3 1.65 %
0:3 3 1.65 %
1:4 3 1.65 %
5:0 3 1.65 %
7:0 3 1.65 %
0:0 2 1.1 %
3:4 2 1.1 %
4:5 2 1.1 %
6:2 2 1.1 %
7:2 2 1.1 %
1:7 2 1.1 %
9:2 2 1.1 %
11:1 2 1.1 %
4:4 1 0.55 %
0:1 1 0.55 %
5:4 1 0.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.55 %
4:6 1 0.55 %
6:3 1 0.55 %
0:4 1 0.55 %
1:5 1 0.55 %
7:3 1 0.55 %
4:8 1 0.55 %
0:5 1 0.55 %
2:7 1 0.55 %
9:4 1 0.55 %
0:7 1 0.55 %
8:1 1 0.55 %
9:0 1 0.55 %
0:9 1 0.55 %
10:1 1 0.55 %
3:12 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    49
    30%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    40
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    34
    21%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    41
    25%
  • 25
    12:00
    Muszelka Ogardy
    2
    1
    :
    Leśnik Buszów
  • 26
    12:00
    Zjednoczeni II Przytoczna
    4
    0
    :
    Uran Trzebicz
  • 26
    14:00
    Noteć Stare Bielice
    3
    2
    :
    GKS Bledzew
  • 26
    14:00
    Noteć Górecko
    4
    2
    :
    Leśnik Rąpin
  • 26
    17:00
    Arka Mierzęcin
    2
    1
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 26
    17:00
    Sokół Gościm
    3
    0
    :
    Budowlani Murzynowo
  • 26
    17:00
    Pionier Zwierzyn
    5
    0
    :
    Delta Stare Polichno
  • 01
    14:00
    GKS Bledzew
    0
    2
    :
    Noteć Górecko
  • 01
    15:00
    Leśnik Rąpin
    2
    2
    :
    Muszelka Ogardy
  • 02
    13:00
    Uran Trzebicz
    2
    1
    :
    Leśnik Buszów
  • 02
    15:00
    Noteć Stare Bielice
    7
    0
    :
    Delta Stare Polichno
  • 02
    15:00
    Budowlani Murzynowo
    2
    5
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 02
    15:00
    Zjednoczeni II Przytoczna
    5
    3
    :
    Arka Mierzęcin
  • 02
    16:00
    Błękitni Dobiegniew
    1
    2
    :
    Sokół Gościm
  • 08
    17:00
    Sokół Gościm
    3
    1
    :
    Zjednoczeni II Przytoczna
  • 09
    14:00
    Leśnik Buszów
    5
    2
    :
    Leśnik Rąpin
  • 09
    15:00
    Noteć Stare Bielice
    1
    2
    :
    Budowlani Murzynowo
  • 09
    15:00
    Noteć Górecko
    4
    0
    :
    Delta Stare Polichno
  • 09
    16:00
    Arka Mierzęcin
    2
    1
    :
    Uran Trzebicz
  • 09
    16:00
    Pionier Zwierzyn
    9
    2
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 24
    12:00
    Muszelka Ogardy
    0
    0
    :
    GKS Bledzew
  • 15
    16:00
    Uran Trzebicz
    3
    4
    :
    Leśnik Rąpin
  • 15
    17:00
    Muszelka Ogardy
    9
    0
    :
    Delta Stare Polichno
  • 15
    17:00
    Zjednoczeni II Przytoczna
    2
    5
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 16
    11:00
    GKS Bledzew
    4
    0
    :
    Leśnik Buszów
  • 16
    15:00
    Budowlani Murzynowo
    2
    7
    :
    Noteć Górecko
  • 16
    16:00
    Błękitni Dobiegniew
    3
    1
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 16
    16:00
    Arka Mierzęcin
    4
    1
    :
    Sokół Gościm
  • 22
    15:00
    Leśnik Rąpin
    1
    0
    :
    GKS Bledzew
  • 22
    17:00
    Muszelka Ogardy
    3
    0
    :
    Budowlani Murzynowo
  • 23
    14:00
    Noteć Stare Bielice
    3
    1
    :
    Zjednoczeni II Przytoczna
  • 23
    14:00
    Leśnik Buszów
    1
    2
    :
    Delta Stare Polichno
  • 23
    15:00
    Noteć Górecko
    2
    1
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 23
    16:00
    Sokół Gościm
    3
    2
    :
    Uran Trzebicz
  • 23
    16:00
    Pionier Zwierzyn
    0
    3
    :
    Arka Mierzęcin
  • 29
    15:00
    Uran Trzebicz
    2
    1
    :
    GKS Bledzew
  • 29
    15:00
    Leśnik Rąpin
    0
    9
    :
    Delta Stare Polichno
  • 29
    16:00
    Sokół Gościm
    1
    3
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 30
    15:00
    Budowlani Murzynowo
    7
    2
    :
    Leśnik Buszów
  • 30
    15:00
    Błękitni Dobiegniew
    1
    0
    :
    Muszelka Ogardy
  • 30
    15:00
    Zjednoczeni II Przytoczna
    4
    8
    :
    Noteć Górecko
  • 30
    15:00
    Arka Mierzęcin
    3
    3
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 06
    14:00
    Leśnik Buszów
    4
    1
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 06
    16:00
    Muszelka Ogardy
    10
    1
    :
    Zjednoczeni II Przytoczna
  • 07
    11:00
    GKS Bledzew
    4
    0
    :
    Delta Stare Polichno
  • 07
    13:00
    Leśnik Rąpin
    1
    7
    :
    Budowlani Murzynowo
  • 07
    14:00
    Noteć Stare Bielice
    3
    2
    :
    Sokół Gościm
  • 07
    14:00
    Noteć Górecko
    4
    0
    :
    Arka Mierzęcin
  • 07
    15:00
    Pionier Zwierzyn
    7
    3
    :
    Uran Trzebicz
  • 13
    15:00
    Błękitni Dobiegniew
    1
    3
    :
    Leśnik Rąpin
  • 13
    15:00
    Zjednoczeni II Przytoczna
    4
    2
    :
    Leśnik Buszów
  • 13
    15:00
    Sokół Gościm
    2
    3
    :
    Noteć Górecko
  • 14
    12:00
    Uran Trzebicz
    4
    1
    :
    Delta Stare Polichno
  • 14
    14:00
    Budowlani Murzynowo
    4
    1
    :
    GKS Bledzew
  • 14
    15:00
    Arka Mierzęcin
    5
    3
    :
    Muszelka Ogardy
  • 14
    15:00
    Pionier Zwierzyn
    4
    1
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 20
    15:00
    Leśnik Rąpin
    4
    1
    :
    Zjednoczeni II Przytoczna
  • 20
    16:00
    Muszelka Ogardy
    3
    1
    :
    Sokół Gościm
  • 21
    11:00
    GKS Bledzew
    4
    1
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 21
    14:00
    Noteć Stare Bielice
    0
    2
    :
    Uran Trzebicz
  • 21
    14:00
    Noteć Górecko
    4
    6
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 21
    14:00
    Leśnik Buszów
    2
    2
    :
    Arka Mierzęcin
  • 21
    14:00
    Budowlani Murzynowo
    8
    1
    :
    Delta Stare Polichno
  • 27
    14:00
    Błękitni Dobiegniew
    3
    2
    :
    Delta Stare Polichno
  • 27
    14:00
    Arka Mierzęcin
    5
    3
    :
    Leśnik Rąpin
  • 27
    14:00
    Sokół Gościm
    4
    1
    :
    Leśnik Buszów
  • 27
    15:00
    Uran Trzebicz
    1
    4
    :
    Budowlani Murzynowo
  • 28
    14:00
    Pionier Zwierzyn
    4
    2
    :
    Muszelka Ogardy
  • 28
    14:00
    Noteć Stare Bielice
    5
    2
    :
    Noteć Górecko
  • 28
    15:00
    Zjednoczeni II Przytoczna
    2
    3
    :
    GKS Bledzew
  • 03
    14:00
    Noteć Górecko
    4
    2
    :
    Uran Trzebicz
  • 03
    14:00
    Leśnik Rąpin
    1
    2
    :
    Sokół Gościm
  • 03
    15:00
    Muszelka Ogardy
    4
    2
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 04
    11:00
    GKS Bledzew
    1
    1
    :
    Arka Mierzęcin
  • 04
    14:00
    Leśnik Buszów
    2
    2
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 04
    14:00
    Zjednoczeni II Przytoczna
    4
    0
    :
    Delta Stare Polichno
  • 04
    14:00
    Budowlani Murzynowo
    9
    2
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 10
    14:00
    Sokół Gościm
    2
    2
    :
    GKS Bledzew
  • 11
    12:00
    Uran Trzebicz
    2
    1
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 11
    13:00
    Pionier Zwierzyn
    0
    2
    :
    Leśnik Rąpin
  • 11
    13:00
    Noteć Stare Bielice
    2
    0
    :
    Leśnik Buszów
  • 11
    14:00
    Zjednoczeni II Przytoczna
    4
    4
    :
    Budowlani Murzynowo
  • 11
    14:00
    Arka Mierzęcin
    5
    4
    :
    Delta Stare Polichno
  • 11
    14:00
    Noteć Górecko
    1
    3
    :
    Muszelka Ogardy
  • 17
    12:00
    Błękitni Dobiegniew
    0
    2
    :
    Zjednoczeni II Przytoczna
  • 17
    14:00
    Muszelka Ogardy
    2
    1
    :
    Uran Trzebicz
  • 17
    14:00
    Leśnik Buszów
    0
    2
    :
    Noteć Górecko
  • 17
    14:00
    Sokół Gościm
    7
    0
    :
    Delta Stare Polichno
  • 18
    11:00
    GKS Bledzew
    4
    1
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 18
    13:00
    Leśnik Rąpin
    2
    4
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 18
    14:00
    Budowlani Murzynowo
    3
    2
    :
    Arka Mierzęcin
  • 30
    15:00
    Uran Trzebicz
    6
    3
    :
    Zjednoczeni II Przytoczna
  • 31
    11:00
    GKS Bledzew
    1
    0
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 31
    14:00
    Budowlani Murzynowo
    0
    3
    :
    Sokół Gościm
  • 31
    14:00
    Delta Stare Polichno
    0
    3
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 31
    14:00
    Leśnik Rąpin
    2
    2
    :
    Noteć Górecko
  • 31
    14:00
    Leśnik Buszów
    0
    2
    :
    Muszelka Ogardy
  • 31
    15:00
    Błękitni Dobiegniew
    2
    0
    :
    Arka Mierzęcin
  • 06
    16:00
    Muszelka Ogardy
    2
    2
    :
    Leśnik Rąpin
  • 06
    16:00
    Sokół Gościm
    3
    2
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 07
    14:00
    Leśnik Buszów
    0
    2
    :
    Uran Trzebicz
  • 07
    14:00
    Delta Stare Polichno
    3
    1
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 07
    15:00
    Noteć Górecko
    2
    2
    :
    GKS Bledzew
  • 07
    15:00
    Pionier Zwierzyn
    2
    3
    :
    Budowlani Murzynowo
  • 07
    15:00
    Arka Mierzęcin
    9
    4
    :
    Zjednoczeni II Przytoczna
  • 13
    16:00
    Uran Trzebicz
    1
    5
    :
    Arka Mierzęcin
  • 13
    16:00
    Błękitni Dobiegniew
    1
    1
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 13
    16:00
    Delta Stare Polichno
    1
    4
    :
    Noteć Górecko
  • 14
    11:00
    GKS Bledzew
    2
    1
    :
    Muszelka Ogardy
  • 14
    12:00
    Leśnik Rąpin
    3
    1
    :
    Leśnik Buszów
  • 14
    13:00
    Budowlani Murzynowo
    5
    0
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 14
    15:00
    Zjednoczeni II Przytoczna
    1
    2
    :
    Sokół Gościm
  • 20
    14:00
    Pionier Zwierzyn
    3
    0
    :
    Zjednoczeni II Przytoczna
  • 20
    15:00
    Leśnik Buszów
    1
    4
    :
    GKS Bledzew
  • 20
    15:00
    Noteć Górecko
    2
    4
    :
    Budowlani Murzynowo
  • 20
    15:00
    Noteć Stare Bielice
    2
    1
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 20
    15:00
    Sokół Gościm
    1
    1
    :
    Arka Mierzęcin
  • 20
    16:00
    Leśnik Rąpin
    2
    4
    :
    Uran Trzebicz
  • 20
    16:00
    Delta Stare Polichno
    0
    4
    :
    Muszelka Ogardy
  • 27
    16:00
    Błękitni Dobiegniew
    4
    2
    :
    Noteć Górecko
  • 27
    17:00
    Delta Stare Polichno
    2
    4
    :
    Leśnik Buszów
  • 28
    12:00
    Uran Trzebicz
    0
    5
    :
    Sokół Gościm
  • 28
    13:00
    Budowlani Murzynowo
    3
    2
    :
    Muszelka Ogardy
  • 28
    13:00
    GKS Bledzew
    4
    3
    :
    Leśnik Rąpin
  • 28
    15:00
    Arka Mierzęcin
    1
    3
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 28
    15:00
    Zjednoczeni II Przytoczna
    4
    2
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 04
    16:00
    Muszelka Ogardy
    3
    4
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 04
    17:00
    Delta Stare Polichno
    0
    0
    :
    Leśnik Rąpin
  • 05
    11:00
    GKS Bledzew
    4
    0
    :
    Uran Trzebicz
  • 05
    14:00
    Leśnik Buszów
    1
    3
    :
    Budowlani Murzynowo
  • 05
    15:00
    Noteć Górecko
    7
    2
    :
    Zjednoczeni II Przytoczna
  • 05
    16:00
    Noteć Stare Bielice
    1
    1
    :
    Arka Mierzęcin
  • 05
    16:00
    Pionier Zwierzyn
    2
    0
    :
    Sokół Gościm
  • 11
    14:00
    Błękitni Dobiegniew
    11
    1
    :
    Leśnik Buszów
  • 11
    16:00
    Uran Trzebicz
    5
    2
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 11
    17:00
    Sokół Gościm
    1
    0
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 11
    17:00
    Delta Stare Polichno
    1
    2
    :
    GKS Bledzew
  • 12
    13:00
    Budowlani Murzynowo
    5
    0
    :
    Leśnik Rąpin
  • 12
    15:00
    Zjednoczeni II Przytoczna
    2
    5
    :
    Muszelka Ogardy
  • 12
    16:00
    Arka Mierzęcin
    4
    5
    :
    Noteć Górecko
  • 18
    15:00
    Leśnik Rąpin
    3
    3
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 18
    16:00
    Muszelka Ogardy
    3
    3
    :
    Arka Mierzęcin
  • 18
    17:00
    Delta Stare Polichno
    0
    1
    :
    Uran Trzebicz
  • 19
    11:00
    GKS Bledzew
    2
    1
    :
    Budowlani Murzynowo
  • 19
    14:00
    Leśnik Buszów
    4
    2
    :
    Zjednoczeni II Przytoczna
  • 19
    16:00
    Noteć Górecko
    2
    1
    :
    Sokół Gościm
  • 19
    16:00
    Noteć Stare Bielice
    4
    3
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 25
    16:00
    Uran Trzebicz
    3
    0
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 25
    16:00
    Błękitni Dobiegniew
    1
    7
    :
    GKS Bledzew
  • 25
    17:00
    Sokół Gościm
    3
    2
    :
    Muszelka Ogardy
  • 25
    17:00
    Arka Mierzęcin
    4
    0
    :
    Leśnik Buszów
  • 26
    14:00
    Delta Stare Polichno
    0
    7
    :
    Budowlani Murzynowo
  • 26
    15:00
    Zjednoczeni II Przytoczna
    4
    3
    :
    Leśnik Rąpin
  • 26
    17:00
    Pionier Zwierzyn
    4
    1
    :
    Noteć Górecko
  • 01
    17:00
    Delta Stare Polichno
    2
    2
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 02
    13:00
    Budowlani Murzynowo
    6
    2
    :
    Uran Trzebicz
  • 02
    13:00
    Muszelka Ogardy
    1
    2
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 02
    14:00
    Leśnik Rąpin
    4
    5
    :
    Arka Mierzęcin
  • 02
    16:00
    Leśnik Buszów
    2
    5
    :
    Sokół Gościm
  • 02
    16:00
    Noteć Górecko
    2
    3
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 02
    17:00
    GKS Bledzew
    11
    1
    :
    Zjednoczeni II Przytoczna
  • 08
    16:00
    Uran Trzebicz
    1
    3
    :
    Noteć Górecko
  • 08
    16:00
    Błękitni Dobiegniew
    3
    1
    :
    Budowlani Murzynowo
  • 08
    17:00
    Sokół Gościm
    2
    0
    :
    Leśnik Rąpin
  • 08
    17:00
    Arka Mierzęcin
    3
    0
    :
    GKS Bledzew
  • 08
    17:00
    Delta Stare Polichno
    4
    2
    :
    Zjednoczeni II Przytoczna
  • 09
    16:00
    Noteć Stare Bielice
    2
    2
    :
    Muszelka Ogardy
  • 09
    17:00
    Pionier Zwierzyn
    6
    2
    :
    Leśnik Buszów
  • 16
    15:00
    Błękitni Dobiegniew
    1
    1
    :
    Uran Trzebicz
  • 16
    15:00
    Budowlani Murzynowo
    3
    0
    :
    Zjednoczeni II Przytoczna
  • 16
    15:00
    Delta Stare Polichno
    0
    2
    :
    Arka Mierzęcin
  • 16
    15:00
    GKS Bledzew
    4
    1
    :
    Sokół Gościm
  • 16
    15:00
    Leśnik Rąpin
    2
    4
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 16
    15:00
    Leśnik Buszów
    3
    5
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 16
    15:00
    Muszelka Ogardy
    2
    4
    :
    Noteć Górecko
  • 20
    17:00
    Noteć Stare Bielice
    3
    0
    :
    Leśnik Rąpin
  • 22
    14:00
    Uran Trzebicz
    4
    2
    :
    Muszelka Ogardy
  • 23
    17:00
    Noteć Górecko
    7
    0
    :
    Leśnik Buszów
  • 23
    17:00
    Pionier Zwierzyn
    0
    2
    :
    GKS Bledzew
  • 23
    17:00
    Delta Stare Polichno
    5
    2
    :
    Sokół Gościm
  • 23
    17:00
    Arka Mierzęcin
    3
    12
    :
    Budowlani Murzynowo
  • 23
    17:00
    Zjednoczeni II Przytoczna
    2
    3
    :
    Błękitni Dobiegniew