Mazowieckie | Klasa A | Płock
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
31
32.29 %
Zwycięstwa gości
23
23.96 %
Remisy
42
43.75 %

Bramki

Gospodarzy
177
średnia: 1.84
Gości
137
średnia: 1.43

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
33.33%
32 z 96
0.5
66.67%
64 z 96
33.33%
32 z 96
1.5
66.67%
64 z 96
40.63%
39 z 96
2.5
59.38%
57 z 96
53.13%
51 z 96
3.5
46.88%
45 z 96
69.79%
67 z 96
4.5
30.21%
29 z 96
80.21%
77 z 96
5.5
19.79%
19 z 96

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 32 33.33 %
1:1 5 5.21 %
1:3 5 5.21 %
3:0 5 5.21 %
2:2 4 4.17 %
3:2 3 3.13 %
4:3 3 3.13 %
3:1 3 3.13 %
0:3 3 3.13 %
2:1 2 2.08 %
1:2 2 2.08 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 2 2.08 %
0:2 2 2.08 %
2:4 2 2.08 %
1:4 2 2.08 %
4:1 2 2.08 %
0:4 2 2.08 %
4:0 2 2.08 %
6:1 2 2.08 %
5:5 1 1.04 %
4:2 1 1.04 %
5:3 1 1.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:4 1 1.04 %
2:5 1 1.04 %
1:5 1 1.04 %
5:1 1 1.04 %
3:7 1 1.04 %
5:0 1 1.04 %
7:2 1 1.04 %
8:2 1 1.04 %
9:1 1 1.04 %
10:1 1 1.04 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    47
    55%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    14%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    16%
  • 24
    15:00
    Start Proboszczewice
    9
    1
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 24
    16:00
    ULKS Ciółkowo
    8
    2
    :
    Szopen Sanniki
  • 24
    17:00
    Wicher Cieszewo
    2
    2
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 25
    17:00
    Orkan Sochaczew
    4
    3
    :
    Stegny Wyszogród
  • 25
    17:30
    Błyskawica Lucień
    2
    2
    :
    Mazowia Słubice
  • 09
    13:30
    Sparta Mochowo
    6
    4
    :
    GKS Góra
  • 01
    12:00
    GKS Góra
    1
    3
    :
    Błyskawica Lucień
  • 01
    13:00
    Mazowia Słubice
    1
    3
    :
    Wicher Cieszewo
  • 01
    17:00
    Stegny Wyszogród
    3
    1
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 01
    17:00
    Szopen Sanniki
    5
    5
    :
    Start Proboszczewice
  • 01
    17:00
    Zorza Szczawin Kościelny
    0
    3
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 18
    17:00
    Orkan Sochaczew
    4
    2
    :
    Sparta Mochowo
  • 07
    13:00
    Błyskawica Lucień
    2
    2
    :
    Orkan Sochaczew
  • 07
    15:00
    Start Proboszczewice
    2
    2
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 07
    16:00
    Sparta Mochowo
    1
    3
    :
    Stegny Wyszogród
  • 07
    16:00
    ULKS Ciółkowo
    1
    2
    :
    Mazowia Słubice
  • 07
    16:00
    Spójnia Mała Wieś
    7
    2
    :
    Szopen Sanniki
  • 07
    16:30
    Wicher Cieszewo
    4
    3
    :
    GKS Góra
  • 14
    14:00
    Stegny Wyszogród
    5
    0
    :
    Szopen Sanniki
  • 14
    14:00
    GKS Góra
    5
    3
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 14
    16:00
    Zorza Szczawin Kościelny
    0
    0
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 14
    16:30
    Błyskawica Lucień
    2
    4
    :
    Sparta Mochowo
  • 14
    17:00
    Orkan Sochaczew
    3
    0
    :
    Wicher Cieszewo
  • 10
    13:00
    Mazowia Słubice
    4
    0
    :
    Start Proboszczewice
  • 21
    15:00
    Start Proboszczewice
    6
    1
    :
    GKS Góra
  • 21
    16:00
    Wicher Cieszewo
    4
    3
    :
    Sparta Mochowo
  • 22
    11:00
    ULKS Ciółkowo
    0
    3
    :
    Orkan Sochaczew
  • 22
    11:00
    Spójnia Mała Wieś
    2
    3
    :
    Mazowia Słubice
  • 22
    16:00
    Błyskawica Lucień
    4
    1
    :
    Stegny Wyszogród
  • 09
    13:00
    Szopen Sanniki
    0
    4
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 28
    14:00
    GKS Góra
    1
    5
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 28
    15:30
    Stegny Wyszogród
    1
    1
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 28
    16:00
    Orkan Sochaczew
    3
    0
    :
    Start Proboszczewice
  • 28
    16:00
    Sparta Mochowo
    5
    1
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 29
    14:00
    Mazowia Słubice
    0
    3
    :
    Szopen Sanniki
  • 29
    14:00
    Błyskawica Lucień
    1
    1
    :
    Wicher Cieszewo
  • 05
    15:00
    Start Proboszczewice
    3
    0
    :
    Sparta Mochowo
  • 05
    16:00
    Wicher Cieszewo
    3
    2
    :
    Stegny Wyszogród
  • 05
    16:00
    Spójnia Mała Wieś
    2
    3
    :
    Orkan Sochaczew
  • 05
    16:00
    Zorza Szczawin Kościelny
    3
    1
    :
    Mazowia Słubice
  • 06
    11:00
    ULKS Ciółkowo
    2
    1
    :
    Błyskawica Lucień
  • 06
    14:00
    Szopen Sanniki
    0
    0
    :
    GKS Góra
  • 12
    14:00
    Błyskawica Lucień
    0
    2
    :
    Start Proboszczewice
  • 12
    15:00
    GKS Góra
    2
    1
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 12
    15:00
    Sparta Mochowo
    1
    3
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 12
    15:30
    Orkan Sochaczew
    3
    1
    :
    Szopen Sanniki
  • 12
    16:00
    Stegny Wyszogród
    1
    1
    :
    Mazowia Słubice
  • 12
    16:00
    Wicher Cieszewo
    4
    1
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 19
    15:00
    ULKS Ciółkowo
    0
    4
    :
    Stegny Wyszogród
  • 19
    15:00
    Start Proboszczewice
    3
    2
    :
    Wicher Cieszewo
  • 19
    15:00
    Spójnia Mała Wieś
    3
    2
    :
    Błyskawica Lucień
  • 20
    10:00
    Szopen Sanniki
    3
    7
    :
    Sparta Mochowo
  • 20
    14:00
    Mazowia Słubice
    2
    5
    :
    GKS Góra
  • 20
    15:00
    Zorza Szczawin Kościelny
    4
    0
    :
    Orkan Sochaczew
  • 26
    13:30
    Błyskawica Lucień
    3
    0
    :
    Szopen Sanniki
  • 26
    14:00
    Sparta Mochowo
    1
    1
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 26
    15:00
    Stegny Wyszogród
    3
    0
    :
    GKS Góra
    (walkower)
  • 26
    15:00
    Orkan Sochaczew
    10
    1
    :
    Mazowia Słubice
  • 26
    15:00
    Wicher Cieszewo
    1
    2
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 26
    15:00
    ULKS Ciółkowo
    1
    4
    :
    Start Proboszczewice
  • 02
    13:00
    Szopen Sanniki
    2
    4
    :
    Wicher Cieszewo
  • 02
    13:30
    Start Proboszczewice
    1
    4
    :
    Stegny Wyszogród
  • 02
    13:30
    Spójnia Mała Wieś
    6
    1
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 02
    14:00
    Zorza Szczawin Kościelny
    0
    2
    :
    Błyskawica Lucień
  • 02
    14:00
    GKS Góra
    1
    1
    :
    Orkan Sochaczew
  • 03
    11:00
    Mazowia Słubice
    1
    3
    :
    Sparta Mochowo
  • 28
    ?:?
    Stegny Wyszogród
    nie odbył się
    Orkan Sochaczew
  • 28
    ?:?
    GKS Góra
    nie odbył się
    Sparta Mochowo
  • 28
    ?:?
    Mazowia Słubice
    nie odbył się
    Błyskawica Lucień
  • 28
    16:00
    Zorza Szczawin Kościelny
    nie odbył się
    Wicher Cieszewo
  • 29
    13:00
    Szopen Sanniki
    nie odbył się
    ULKS Ciółkowo
  • 29
    13:00
    Spójnia Mała Wieś
    nie odbył się
    Start Proboszczewice
  • 04
    ?:?
    ULKS Ciółkowo
    nie odbył się
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 04
    ?:?
    Błyskawica Lucień
    nie odbył się
    GKS Góra
  • 04
    ?:?
    Sparta Mochowo
    nie odbył się
    Orkan Sochaczew
  • 04
    15:00
    Start Proboszczewice
    nie odbył się
    Szopen Sanniki
  • 05
    13:00
    Spójnia Mała Wieś
    nie odbył się
    Stegny Wyszogród
  • 05
    13:00
    Wicher Cieszewo
    nie odbył się
    Mazowia Słubice
  • 18
    ?:?
    Stegny Wyszogród
    nie odbył się
    Sparta Mochowo
  • 18
    ?:?
    Orkan Sochaczew
    nie odbył się
    Błyskawica Lucień
  • 18
    ?:?
    GKS Góra
    nie odbył się
    Wicher Cieszewo
  • 18
    ?:?
    Mazowia Słubice
    nie odbył się
    ULKS Ciółkowo
  • 18
    17:00
    Zorza Szczawin Kościelny
    nie odbył się
    Start Proboszczewice
  • 19
    13:00
    Szopen Sanniki
    nie odbył się
    Spójnia Mała Wieś
  • 25
    ?:?
    ULKS Ciółkowo
    nie odbył się
    GKS Góra
  • 25
    ?:?
    Sparta Mochowo
    nie odbył się
    Błyskawica Lucień
  • 25
    15:00
    Start Proboszczewice
    nie odbył się
    Mazowia Słubice
  • 26
    11:00
    Wicher Cieszewo
    nie odbył się
    Orkan Sochaczew
  • 26
    13:00
    Szopen Sanniki
    nie odbył się
    Stegny Wyszogród
  • 26
    13:00
    Spójnia Mała Wieś
    nie odbył się
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 02
    ?:?
    Stegny Wyszogród
    nie odbył się
    Błyskawica Lucień
  • 02
    ?:?
    Sparta Mochowo
    nie odbył się
    Wicher Cieszewo
  • 02
    ?:?
    Orkan Sochaczew
    nie odbył się
    ULKS Ciółkowo
  • 02
    ?:?
    GKS Góra
    nie odbył się
    Start Proboszczewice
  • 02
    ?:?
    Mazowia Słubice
    nie odbył się
    Spójnia Mała Wieś
  • 02
    17:00
    Zorza Szczawin Kościelny
    nie odbył się
    Szopen Sanniki
  • 09
    ?:?
    ULKS Ciółkowo
    -
    -
    :
    Sparta Mochowo
  • 09
    13:00
    Szopen Sanniki
    -
    -
    :
    Mazowia Słubice
  • 09
    15:00
    Start Proboszczewice
    -
    -
    :
    Orkan Sochaczew
  • 09
    16:00
    Spójnia Mała Wieś
    -
    -
    :
    GKS Góra
  • 09
    17:00
    Zorza Szczawin Kościelny
    -
    -
    :
    Stegny Wyszogród
  • 10
    13:00
    Wicher Cieszewo
    -
    -
    :
    Błyskawica Lucień
  • 16
    ?:?
    Stegny Wyszogród
    -
    -
    :
    Wicher Cieszewo
  • 16
    ?:?
    Błyskawica Lucień
    -
    -
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 16
    ?:?
    Sparta Mochowo
    -
    -
    :
    Start Proboszczewice
  • 16
    ?:?
    Orkan Sochaczew
    -
    -
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 16
    ?:?
    GKS Góra
    -
    -
    :
    Szopen Sanniki
  • 16
    ?:?
    Mazowia Słubice
    -
    -
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 23
    ?:?
    Mazowia Słubice
    -
    -
    :
    Stegny Wyszogród
  • 23
    ?:?
    ULKS Ciółkowo
    -
    -
    :
    Wicher Cieszewo
  • 23
    15:00
    Start Proboszczewice
    -
    -
    :
    Błyskawica Lucień
  • 23
    17:00
    Zorza Szczawin Kościelny
    -
    -
    :
    GKS Góra
  • 24
    13:00
    Szopen Sanniki
    -
    -
    :
    Orkan Sochaczew
  • 24
    13:00
    Spójnia Mała Wieś
    -
    -
    :
    Sparta Mochowo
  • 30
    ?:?
    Stegny Wyszogród
    -
    -
    :
    ULKS Ciółkowo
  • 30
    ?:?
    Błyskawica Lucień
    -
    -
    :
    Spójnia Mała Wieś
  • 30
    ?:?
    Sparta Mochowo
    -
    -
    :
    Szopen Sanniki
  • 30
    ?:?
    Orkan Sochaczew
    -
    -
    :
    Zorza Szczawin Kościelny
  • 30
    ?:?
    GKS Góra
    -
    -
    :
    Mazowia Słubice
  • 31
    13:00
    Wicher Cieszewo
    -
    -
    :
    Start Proboszczewice