• 13
    18:00
    MKS II Piaseczno
    2
    3
    :
    Korona Góra Kalwaria
  • 13
    18:00
    KS Blizne
    5
    1
    :
    LKS Osuchów
  • 13
    20:00
    PKO Sport Warszawa
    4
    4
    :
    Coco Jambo II Warszawa
  • 14
    17:00
    Pohybel Warszawa
    0
    8
    :
    City Wilanów
  • 14
    17:30
    KTS Weszło
    11
    2
    :
    Bednarska Warszawa
  • 14
    17:30
    Wisła Zakroczym
    0
    3
    :
    Rządza Załubice
    (walkower)
  • 14
    17:30
    Mazur II Radzymin
    3
    0
    :
    KS Wesoła
    (walkower)
  • 14
    17:30
    Korona Jadów
    0
    7
    :
    WKS Rząśnik
  • 14
    17:30
    Wisła Maciejowice
    3
    0
    :
    Bór Regut
    (walkower)
  • 14
    17:30
    Milan II Milanówek
    1
    2
    :
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
  • 14
    17:30
    BUKS Pruszków
    1
    1
    :
    UKS Tarczyn
  • 14
    17:30
    FC Płochocin
    0
    15
    :
    Orzeł Baniocha
  • 14
    17:30
    Zabreszcz FC i Przyjaciele Warszawa
    1
    8
    :
    MKS Polonia Warszawa
  • 14
    17:30
    Devka Warszawa
    0
    6
    :
    Legion Warszawa
  • 14
    18:00
    Hutnik II Warszawa
    3
    1
    :
    UKS Siekierki
  • 14
    18:00
    GKS Podolszyn
    4
    0
    :
    Walka Kosów
  • 14
    18:00
    Józefowianka Józefów
    3
    0
    :
    Tur Jaktorów
  • 14
    18:00
    Rebels Warszawa
    1
    5
    :
    Farmacja Tarchomin
  • 14
    18:00
    Murawa GejminG Warszawa
    2
    2
    :
    Coco Jambo Warszawa
  • 14
    18:30
    UKS Borzęcin
    0
    5
    :
    Naprzód Stare Babice
  • 14
    20:00
    OIRP Warszawa
    3
    3
    :
    Piorun Warszawa
  • 14
    20:00
    Dąb II Wieliszew
    3
    2
    :
    Orły Zielonka
  • 14
    20:00
    Stado Szakali Warszawa
    2
    9
    :
    Victoria Zerzeń
  • 14
    20:30
    Valcom Otwock
    1
    6
    :
    Sarmata Warszawa
  • 15
    17:00
    Kartofliska.pl Warszawa
    0
    2
    :
    Victoria Warszawa
  • 15
    17:30
    Sokół Kołbiel
    3
    1
    :
    Orzeł Parysów
  • 15
    17:30
    Reprezentacja Dziennikarzy
    2
    6
    :
    AKS Zły
  • 18
    13:00
    Relax Radziwiłłów
    1
    0
    :
    UKS Łady
  • 18
    18:00
    Zespół Niespokojnych Nóg Warszawa
    1
    10
    :
    SF Warszawa
  • 21
    17:30
    Talent Warszawa
    0
    3
    :
    Sarmata Warszawa
    (walkower)
  • 21
    17:30
    Hutnik II Warszawa
    2
    4
    :
    KTS Weszło
  • 21
    17:30
    Wisła Maciejowice
    2
    1
    :
    Amur Wilga
  • 21
    17:30
    GKS Podolszyn
    5
    1
    :
    Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
  • 21
    17:30
    Relax Radziwiłłów
    1
    7
    :
    Korona Góra Kalwaria
  • 21
    17:30
    Orzeł Baniocha
    3
    0
    :
    Błękitni Korytów
    (walkower)
  • 21
    17:30
    Dąb II Wieliszew
    2
    3
    :
    Rządza Załubice
  • 21
    17:30
    Mazur II Radzymin
    1
    6
    :
    WKS Rząśnik
  • 21
    18:00
    City Wilanów
    9
    1
    :
    Farmacja Tarchomin
  • 21
    18:00
    KS Blizne
    4
    4
    :
    Józefowianka Józefów
  • 21
    20:00
    OIRP Warszawa
    1
    5
    :
    Korona Warszawa
  • 22
    20:00
    MKS Polonia Warszawa
    4
    2
    :
    Coco Jambo Warszawa
  • 22
    20:00
    UKS Tarczyn
    4
    2
    :
    Anprel Nowa Wieś
  • 24
    10:00
    SF Warszawa
    2
    5
    :
    Victoria Zerzeń
  • 25
    19:00
    Coco Jambo II Warszawa
    6
    4
    :
    Legion Warszawa