Mazowieckie | Liga okręgowa | Siedlce
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
56
28 %
Zwycięstwa gości
48
24 %
Remisy
96
48 %

Bramki

Gospodarzy
275
średnia: 1.38
Gości
251
średnia: 1.26

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
42%
84 z 200
0.5
58%
116 z 200
45%
90 z 200
1.5
55%
110 z 200
51%
102 z 200
2.5
49%
98 z 200
63%
126 z 200
3.5
37%
74 z 200
73%
146 z 200
4.5
27%
54 z 200
85.5%
171 z 200
5.5
14.5%
29 z 200

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 84 42 %
2:1 8 4 %
1:2 7 3.5 %
3:1 7 3.5 %
1:1 6 3 %
3:2 6 3 %
0:3 5 2.5 %
1:4 5 2.5 %
2:2 4 2 %
2:3 4 2 %
3:0 4 2 %
4:1 4 2 %
0:5 4 2 %
1:0 3 1.5 %
0:1 3 1.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 3 1.5 %
0:2 3 1.5 %
1:3 3 1.5 %
0:4 3 1.5 %
4:0 3 1.5 %
6:0 3 1.5 %
4:2 2 1 %
2:4 2 1 %
5:2 2 1 %
5:0 2 1 %
8:2 2 1 %
0:7 2 1 %
3:3 1 0.5 %
4:4 1 0.5 %
3:4 1 0.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.5 %
2:5 1 0.5 %
5:1 1 0.5 %
2:6 1 0.5 %
0:6 1 0.5 %
7:1 1 0.5 %
1:7 1 0.5 %
7:0 1 0.5 %
8:1 1 0.5 %
1:8 1 0.5 %
9:1 1 0.5 %
10:0 1 0.5 %
1:11 1 0.5 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    125
    66%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    26
    14%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    8%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    12%
  • 21
    11:00
    Tygrys Huta Mińska
    0
    3
    :
    Hutnik Huta Czechy
  • 21
    13:00
    Czarni Węgrów
    2
    5
    :
    Płomień Dębe Wielkie
  • 21
    16:00
    Wilga Miastków
    0
    4
    :
    Naprzód Skórzec
  • 22
    11:00
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
    1
    1
    :
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
  • 22
    12:00
    Fenix Siennica
    6
    0
    :
    Miedzanka Miedzna
  • 22
    16:00
    Wektra Zbuczyn
    5
    0
    :
    MKS Małkinia
  • 14
    11:00
    Wilga Miastków
    nie odbył się
    Płomień Dębe Wielkie
  • 14
    14:00
    Hutnik Huta Czechy
    nie odbył się
    Victoria Kałuszyn
  • 14
    14:30
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
    nie odbył się
    Fenix Siennica
  • 14
    15:00
    Miedzanka Miedzna
    nie odbył się
    MKS Małkinia
  • 14
    15:00
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
    nie odbył się
    Jastrząb Żeliszew
  • 14
    15:30
    Tygrys Huta Mińska
    nie odbył się
    Wektra Zbuczyn
  • 15
    13:30
    Naprzód Skórzec
    nie odbył się
    Zryw Sobolew
  • 15
    14:00
    Orzeł Unin
    nie odbył się
    Czarni Węgrów
  • 22
    11:00
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
    nie odbył się
    Orzeł Unin
  • 22
    11:00
    Wektra Zbuczyn
    nie odbył się
    Hutnik Huta Czechy
  • 22
    11:00
    MKS Małkinia
    nie odbył się
    Czarni Węgrów
  • 22
    13:00
    Płomień Dębe Wielkie
    nie odbył się
    Tygrys Huta Mińska
  • 22
    15:00
    Fenix Siennica
    nie odbył się
    Wilga Miastków
  • 22
    15:00
    Zryw Sobolew
    nie odbył się
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
  • 22
    15:30
    Victoria Kałuszyn
    nie odbył się
    Naprzód Skórzec
  • 22
    16:00
    Jastrząb Żeliszew
    nie odbył się
    Miedzanka Miedzna
  • 28
    13:30
    Naprzód Skórzec
    nie odbył się
    Wektra Zbuczyn
  • 28
    14:00
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
    nie odbył się
    Victoria Kałuszyn
  • 28
    14:00
    Hutnik Huta Czechy
    nie odbył się
    Płomień Dębe Wielkie
  • 28
    14:00
    Wilga Miastków
    nie odbył się
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
  • 28
    16:00
    Miedzanka Miedzna
    nie odbył się
    Zryw Sobolew
  • 28
    16:00
    Tygrys Huta Mińska
    nie odbył się
    Fenix Siennica
  • 29
    15:00
    Orzeł Unin
    nie odbył się
    MKS Małkinia
  • 29
    16:00
    Jastrząb Żeliszew
    nie odbył się
    Czarni Węgrów
  • 04
    ?:?
    Płomień Dębe Wielkie
    nie odbył się
    Naprzód Skórzec
  • 04
    11:00
    Victoria Kałuszyn
    nie odbył się
    Miedzanka Miedzna
  • 04
    16:00
    Wilga Miastków
    nie odbył się
    Orzeł Unin
  • 05
    11:00
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
    nie odbył się
    Tygrys Huta Mińska
  • 05
    14:00
    Fenix Siennica
    nie odbył się
    Hutnik Huta Czechy
  • 05
    14:00
    Wektra Zbuczyn
    nie odbył się
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
  • 05
    16:00
    Zryw Sobolew
    nie odbył się
    Czarni Węgrów
  • 05
    17:00
    Jastrząb Żeliszew
    nie odbył się
    MKS Małkinia
  • 10
    ?:?
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
    nie odbył się
    Płomień Dębe Wielkie
  • 10
    16:00
    Hutnik Huta Czechy
    nie odbył się
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
  • 10
    16:30
    Tygrys Huta Mińska
    nie odbył się
    Wilga Miastków
  • 11
    11:00
    Miedzanka Miedzna
    nie odbył się
    Wektra Zbuczyn
  • 11
    12:00
    Orzeł Unin
    nie odbył się
    Jastrząb Żeliszew
  • 11
    12:00
    Czarni Węgrów
    nie odbył się
    Victoria Kałuszyn
  • 11
    13:00
    Naprzód Skórzec
    nie odbył się
    Fenix Siennica
  • 11
    16:30
    MKS Małkinia
    nie odbył się
    Zryw Sobolew
  • 18
    ?:?
    Wektra Zbuczyn
    nie odbył się
    Czarni Węgrów
  • 18
    11:00
    Victoria Kałuszyn
    nie odbył się
    MKS Małkinia
  • 18
    12:00
    Płomień Dębe Wielkie
    nie odbył się
    Miedzanka Miedzna
  • 18
    15:00
    Naprzód Skórzec
    nie odbył się
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
  • 18
    17:00
    Tygrys Huta Mińska
    nie odbył się
    Orzeł Unin
  • 19
    11:00
    Wilga Miastków
    nie odbył się
    Hutnik Huta Czechy
  • 19
    14:00
    Fenix Siennica
    nie odbył się
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
  • 19
    16:00
    Zryw Sobolew
    nie odbył się
    Jastrząb Żeliszew
  • 25
    ?:?
    Płomień Dębe Wielkie
    nie odbył się
    Czarni Węgrów
  • 25
    ?:?
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
    nie odbył się
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
  • 25
    11:00
    Naprzód Skórzec
    nie odbył się
    Wilga Miastków
  • 25
    16:00
    Hutnik Huta Czechy
    nie odbył się
    Tygrys Huta Mińska
  • 25
    17:00
    Miedzanka Miedzna
    nie odbył się
    Fenix Siennica
  • 26
    16:00
    Orzeł Unin
    nie odbył się
    Zryw Sobolew
  • 26
    17:00
    Jastrząb Żeliszew
    nie odbył się
    Victoria Kałuszyn
  • 26
    17:00
    MKS Małkinia
    nie odbył się
    Wektra Zbuczyn
  • 02
    ?:?
    Płomień Dębe Wielkie
    nie odbył się
    MKS Małkinia
  • 02
    ?:?
    Wektra Zbuczyn
    nie odbył się
    Jastrząb Żeliszew
  • 02
    11:30
    Victoria Kałuszyn
    nie odbył się
    Zryw Sobolew
  • 02
    15:00
    Hutnik Huta Czechy
    nie odbył się
    Orzeł Unin
  • 02
    15:00
    Fenix Siennica
    nie odbył się
    Czarni Węgrów
  • 03
    11:00
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
    nie odbył się
    Miedzanka Miedzna
  • 03
    17:00
    Wilga Miastków
    nie odbył się
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
  • 03
    17:30
    Tygrys Huta Mińska
    nie odbył się
    Naprzód Skórzec
  • 09
    ?:?
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
    -
    -
    :
    Tygrys Huta Mińska
  • 09
    16:00
    Czarni Węgrów
    -
    -
    :
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
  • 09
    17:30
    Miedzanka Miedzna
    -
    -
    :
    Wilga Miastków
  • 10
    16:00
    Orzeł Unin
    -
    -
    :
    Victoria Kałuszyn
  • 10
    16:00
    Zryw Sobolew
    -
    -
    :
    Wektra Zbuczyn
  • 10
    16:30
    Naprzód Skórzec
    -
    -
    :
    Hutnik Huta Czechy
  • 10
    17:00
    Jastrząb Żeliszew
    -
    -
    :
    Płomień Dębe Wielkie
  • 10
    17:00
    MKS Małkinia
    -
    -
    :
    Fenix Siennica
  • 16
    ?:?
    Płomień Dębe Wielkie
    nie odbył się
    Zryw Sobolew
  • 16
    ?:?
    Wektra Zbuczyn
    nie odbył się
    Victoria Kałuszyn
  • 16
    16:00
    Hutnik Huta Czechy
    nie odbył się
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
  • 16
    16:30
    Naprzód Skórzec
    nie odbył się
    Orzeł Unin
  • 16
    18:00
    Tygrys Huta Mińska
    nie odbył się
    Miedzanka Miedzna
  • 17
    11:00
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
    0
    0
    :
    MKS Małkinia
    (anulowany)
  • 17
    14:00
    Wilga Miastków
    0
    0
    :
    Czarni Węgrów
    (anulowany)
  • 17
    15:00
    Fenix Siennica
    0
    0
    :
    Jastrząb Żeliszew
    (anulowany)
  • 20
    ?:?
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
    nie odbył się
    Naprzód Skórzec
  • 20
    15:00
    Victoria Kałuszyn
    nie odbył się
    Płomień Dębe Wielkie
  • 20
    17:30
    Orzeł Unin
    nie odbył się
    Wektra Zbuczyn
  • 20
    17:30
    Zryw Sobolew
    nie odbył się
    Fenix Siennica
  • 20
    17:30
    MKS Małkinia
    nie odbył się
    Wilga Miastków
  • 20
    17:30
    Czarni Węgrów
    nie odbył się
    Tygrys Huta Mińska
  • 20
    18:00
    Jastrząb Żeliszew
    nie odbył się
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
  • 20
    18:00
    Miedzanka Miedzna
    nie odbył się
    Hutnik Huta Czechy
  • 23
    ?:?
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
    -
    -
    :
    Orzeł Unin
  • 23
    ?:?
    Płomień Dębe Wielkie
    -
    -
    :
    Wektra Zbuczyn
  • 23
    15:00
    Wilga Miastków
    -
    -
    :
    Jastrząb Żeliszew
  • 23
    16:00
    Hutnik Huta Czechy
    -
    -
    :
    Czarni Węgrów
  • 23
    17:00
    Naprzód Skórzec
    -
    -
    :
    Miedzanka Miedzna
  • 23
    18:00
    Tygrys Huta Mińska
    -
    -
    :
    MKS Małkinia
  • 24
    11:00
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
    -
    -
    :
    Zryw Sobolew
  • 24
    15:00
    Fenix Siennica
    -
    -
    :
    Victoria Kałuszyn
  • 30
    ?:?
    Wektra Zbuczyn
    -
    -
    :
    Fenix Siennica
  • 30
    11:00
    Victoria Kałuszyn
    -
    -
    :
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
  • 30
    18:00
    Miedzanka Miedzna
    -
    -
    :
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
  • 31
    17:00
    Orzeł Unin
    -
    -
    :
    Płomień Dębe Wielkie
  • 31
    17:00
    Zryw Sobolew
    -
    -
    :
    Wilga Miastków
  • 31
    17:30
    MKS Małkinia
    -
    -
    :
    Hutnik Huta Czechy
  • 31
    18:00
    Jastrząb Żeliszew
    -
    -
    :
    Tygrys Huta Mińska
  • 31
    18:00
    Czarni Węgrów
    -
    -
    :
    Naprzód Skórzec
  • 06
    ?:?
    Jabłonianka Jabłonna Lacka
    -
    -
    :
    Czarni Węgrów
  • 06
    11:00
    Wilga Miastków
    -
    -
    :
    Victoria Kałuszyn
  • 06
    16:00
    Hutnik Huta Czechy
    -
    -
    :
    Jastrząb Żeliszew
  • 06
    18:00
    Miedzanka Miedzna
    -
    -
    :
    Orzeł Unin
  • 06
    18:00
    Naprzód Skórzec
    -
    -
    :
    MKS Małkinia
  • 06
    18:00
    Tygrys Huta Mińska
    -
    -
    :
    Zryw Sobolew
  • 07
    17:00
    Fenix Siennica
    -
    -
    :
    Płomień Dębe Wielkie
  • 07
    18:00
    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
    -
    -
    :
    Wektra Zbuczyn