Dolnośląskie | Klasa B | Wałbrzych V
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaForma
-
Sezon 2022/23
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
46
51.11 %
46
51.11 %
Zwycięstwa gości
35
38.89 %
35
38.89 %
Remisy
9
10 %
9
10 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
260
średnia: 2.89
260
średnia: 2.89
Gości
191
średnia: 2.12
191
średnia: 2.12
Bramki stracone
Gospodarzy
191
średnia: 2.12
191
średnia: 2.12
Gości
260
średnia: 2.89
260
średnia: 2.89
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.22%
2 z 90
2 z 90
0.5
97.78%
88 z 90
88 z 90
7.78%
7 z 90
7 z 90
1.5
92.22%
83 z 90
83 z 90
14.44%
13 z 90
13 z 90
2.5
85.56%
77 z 90
77 z 90
33.33%
30 z 90
30 z 90
3.5
66.67%
60 z 90
60 z 90
46.67%
42 z 90
42 z 90
4.5
53.33%
48 z 90
48 z 90
62.22%
56 z 90
56 z 90
5.5
37.78%
34 z 90
34 z 90
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:1 | 5 | 5.56 % |
3:0 | 5 | 5.56 % |
1:1 | 4 | 4.44 % |
1:2 | 4 | 4.44 % |
3:2 | 4 | 4.44 % |
3:1 | 4 | 4.44 % |
1:6 | 4 | 4.44 % |
7:0 | 4 | 4.44 % |
2:2 | 3 | 3.33 % |
0:1 | 3 | 3.33 % |
2:3 | 3 | 3.33 % |
2:4 | 3 | 3.33 % |
0:3 | 3 | 3.33 % |
4:1 | 3 | 3.33 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:4 | 3 | 3.33 % |
5:0 | 3 | 3.33 % |
10:0 | 3 | 3.33 % |
0:0 | 2 | 2.22 % |
1:0 | 2 | 2.22 % |
2:7 | 2 | 2.22 % |
6:0 | 2 | 2.22 % |
7:1 | 2 | 2.22 % |
4:3 | 1 | 1.11 % |
2:0 | 1 | 1.11 % |
0:2 | 1 | 1.11 % |
1:3 | 1 | 1.11 % |
4:2 | 1 | 1.11 % |
3:5 | 1 | 1.11 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:4 | 1 | 1.11 % |
5:2 | 1 | 1.11 % |
2:5 | 1 | 1.11 % |
3:6 | 1 | 1.11 % |
4:0 | 1 | 1.11 % |
5:1 | 1 | 1.11 % |
2:6 | 1 | 1.11 % |
2:8 | 1 | 1.11 % |
8:1 | 1 | 1.11 % |
9:1 | 1 | 1.11 % |
9:0 | 1 | 1.11 % |
0:9 | 1 | 1.11 % |
0:10 | 1 | 1.11 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3643%Wygrana przynajmniej 1 bramką1720%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1012%Wygrana 3 bramkami i więcej2024%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
04 wrz11:00
-
04 wrz11:00
-
04 wrz11:00Czermna Kudowa Zdrój32:Zamek Trzebieszowice
-
04 wrz13:30LKS Wambierzyce81:Polonia II Bystrzyca Kłodzka
-
04 wrz13:30MLKS Radków42:Zamek Gorzanów
-
21 sie17:00
-
11 wrz11:00Piasek Potworów22:Zamek Trzebieszowice
-
11 wrz11:00Zrzeszeni Niwa04:LKS Wambierzyce
-
11 wrz13:30
-
11 wrz17:00Polonia II Bystrzyca Kłodzka04:MLKS Radków
-
18 wrz11:00
-
18 wrz11:00
-
18 wrz13:30
-
18 wrz14:00Czermna Kudowa Zdrój24:Zamek Gorzanów
-
18 wrz15:00
-
25 wrz11:00Piasek Potworów23:LKS Bierkowice
-
25 wrz11:00Zamek Gorzanów20:Zamek Trzebieszowice
-
25 wrz11:00
-
25 wrz16:00Polonia II Bystrzyca Kłodzka50:Czermna Kudowa Zdrój
-
13 lis11:00LKS Wambierzyce21:MLKS Radków
-
02 paź12:00MLKS Radków90:Piasek Potworów
-
02 paź12:00Tom-Dar Ludwikowice30:LKS Wambierzyce
-
02 paź12:00
-
02 paź12:00LKS Bierkowice11:Zamek Gorzanów
-
02 paź13:30Czermna Kudowa Zdrój60:Zrzeszeni Niwa
-
09 paź11:00Piasek Potworów26:Zamek Gorzanów
-
09 paź12:00Zrzeszeni Niwa21:Zamek Trzebieszowice
-
09 paź12:00LKS Wambierzyce11:Czermna Kudowa Zdrój
-
09 paź12:00MLKS Radków50:Tom-Dar Ludwikowice
-
09 paź15:00Polonia II Bystrzyca Kłodzka41:LKS Bierkowice
-
16 paź11:00Tom-Dar Ludwikowice00:Piasek Potworów
-
16 paź12:00
-
16 paź12:00Zamek Trzebieszowice35:LKS Wambierzyce
-
16 paź12:00
-
16 paź15:00
-
23 paź12:00
-
23 paź12:00
-
23 paź12:00MLKS Radków50:Zamek Trzebieszowice
-
23 paź12:00Tom-Dar Ludwikowice23:Czermna Kudowa Zdrój
-
23 paź14:30Piasek Potworów02:Polonia II Bystrzyca Kłodzka
-
29 paź14:00
-
30 paź10:45
-
30 paź11:00Czermna Kudowa Zdrój100:Piasek Potworów
-
30 paź11:00Zamek Trzebieszowice03:Tom-Dar Ludwikowice
-
30 paź14:00LKS Bierkowice16:MLKS Radków
-
16 kwi10:30
-
16 kwi13:30Zamek Gorzanów27:MLKS Radków
-
16 kwi13:30LKS Bierkowice32:Tom-Dar Ludwikowice
-
16 kwi13:30Zamek Trzebieszowice30:Czermna Kudowa Zdrój
-
16 kwi14:00Polonia II Bystrzyca Kłodzka03:LKS Wambierzyce
-
23 kwi10:30Tom-Dar Ludwikowice24:Zamek Gorzanów
-
23 kwi10:30
-
23 kwi13:30Zamek Trzebieszowice40:Piasek Potworów
-
23 kwi13:30
-
23 kwi13:30
-
30 kwi10:30Piasek Potworów09:LKS Wambierzyce
-
30 kwi10:30Zrzeszeni Niwa010:MLKS Radków
-
30 kwi13:30Zamek Gorzanów31:Czermna Kudowa Zdrój
-
30 kwi13:30
-
30 kwi17:00Polonia II Bystrzyca Kłodzka12:Tom-Dar Ludwikowice
-
07 maj10:30
-
07 maj13:30
-
07 maj13:30
-
07 maj13:45
-
07 maj16:00LKS Bierkowice70:Piasek Potworów
-
14 maj10:30Piasek Potworów25:MLKS Radków
-
14 maj10:30Zrzeszeni Niwa13:Czermna Kudowa Zdrój
-
14 maj13:30
-
14 maj13:30
-
14 maj17:00Polonia II Bystrzyca Kłodzka30:Zamek Trzebieszowice
-
21 maj10:30Zamek Gorzanów100:Piasek Potworów
-
21 maj10:30Tom-Dar Ludwikowice14:MLKS Radków
-
21 maj13:30LKS Bierkowice31:Polonia II Bystrzyca Kłodzka
-
21 maj13:30Zamek Trzebieszowice70:Zrzeszeni Niwa
-
21 maj13:30Czermna Kudowa Zdrój22:LKS Wambierzyce
-
27 maj14:00
-
28 maj13:30LKS Wambierzyce12:Zamek Trzebieszowice
-
28 maj13:30
-
28 maj15:00
-
28 maj17:00Polonia II Bystrzyca Kłodzka24:Zamek Gorzanów
-
03 cze17:00Polonia II Bystrzyca Kłodzka10:Piasek Potworów
-
04 cze13:00
-
04 cze13:30
-
04 cze13:30Czermna Kudowa Zdrój32:Tom-Dar Ludwikowice
-
04 cze17:00
-
10 cze13:30Zrzeszeni Niwa01:Polonia II Bystrzyca Kłodzka
-
10 cze16:30Piasek Potworów00:Czermna Kudowa Zdrój
-
11 cze13:30Tom-Dar Ludwikowice23:Zamek Trzebieszowice
-
11 cze13:30LKS Wambierzyce16:Zamek Gorzanów
-
11 cze14:00