Dolnośląskie | Klasa okręgowa | Wałbrzych
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
60
50 %
Zwycięstwa gości
46
38.33 %
Remisy
14
11.67 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
267
średnia: 2.23
Gości
234
średnia: 1.95

Bramki stracone

Gospodarzy
234
średnia: 1.95
Gości
267
średnia: 2.23

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.67%
2 z 120
0.5
98.33%
118 z 120
10%
12 z 120
1.5
90%
108 z 120
20.83%
25 z 120
2.5
79.17%
95 z 120
43.33%
52 z 120
3.5
56.67%
68 z 120
56.67%
68 z 120
4.5
43.33%
52 z 120
75%
90 z 120
5.5
25%
30 z 120

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 11 9.17 %
1:2 9 7.5 %
1:1 8 6.67 %
1:0 6 5 %
3:2 6 5 %
3:0 6 5 %
2:3 5 4.17 %
3:1 5 4.17 %
1:5 5 4.17 %
0:1 4 3.33 %
2:0 4 3.33 %
1:4 4 3.33 %
4:1 4 3.33 %
2:2 3 2.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 3 2.5 %
4:0 3 2.5 %
5:1 3 2.5 %
0:0 2 1.67 %
3:4 2 1.67 %
4:2 2 1.67 %
0:4 2 1.67 %
5:0 2 1.67 %
7:0 2 1.67 %
3:3 1 0.83 %
4:3 1 0.83 %
0:2 1 0.83 %
2:4 1 0.83 %
5:3 1 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.83 %
0:3 1 0.83 %
5:2 1 0.83 %
2:5 1 0.83 %
3:6 1 0.83 %
4:7 1 0.83 %
0:5 1 0.83 %
6:1 1 0.83 %
1:6 1 0.83 %
2:7 1 0.83 %
6:0 1 0.83 %
1:7 1 0.83 %
7:1 1 0.83 %
0:8 1 0.83 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    36
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    34
    31%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    23%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • 11
    15:00
    Polonia Bystrzyca Kłodzka
    -
    -
    :
    Kryształ Stronie Śląskie
  • 11
    15:00
    Włókniarz Kudowa Zdrój
    -
    -
    :
    Zdrój Jedlina Zdrój
  • 11
    15:00
    Piławianka Piława Górna
    -
    -
    :
    Karolina Jaworzyna Śląska
  • 11
    15:00
    Pogoń Pieszyce
    -
    -
    :
    Iskra Jaszkowa Dolna
  • 11
    15:00
    Śnieżnik Domaszków
    -
    -
    :
    LKS Bystrzyca Górna
  • 11
    15:00
    Cukrownik Pszenno
    -
    -
    :
    Nysa Kłodzko
  • 11
    15:00
    Victoria Świebodzice
    -
    -
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 12
    15:00
    Zjednoczeni Żarów
    -
    -
    :
    Grom Witków
  • 18
    15:00
    Grom Witków
    -
    -
    :
    Victoria Świebodzice
  • 18
    15:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    -
    -
    :
    Cukrownik Pszenno
  • 18
    15:00
    Nysa Kłodzko
    -
    -
    :
    Śnieżnik Domaszków
  • 18
    15:00
    LKS Bystrzyca Górna
    -
    -
    :
    Pogoń Pieszyce
  • 18
    15:00
    Iskra Jaszkowa Dolna
    -
    -
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 18
    15:00
    Karolina Jaworzyna Śląska
    -
    -
    :
    Włókniarz Kudowa Zdrój
  • 18
    15:00
    Zdrój Jedlina Zdrój
    -
    -
    :
    Kryształ Stronie Śląskie
  • 19
    15:00
    Zjednoczeni Żarów
    -
    -
    :
    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • 01
    16:00
    Victoria Świebodzice
    -
    -
    :
    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • 01
    16:00
    Zjednoczeni Żarów
    -
    -
    :
    Cukrownik Pszenno
  • 01
    16:00
    Grom Witków
    -
    -
    :
    Śnieżnik Domaszków
  • 01
    16:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    -
    -
    :
    Pogoń Pieszyce
  • 01
    16:00
    Nysa Kłodzko
    -
    -
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 01
    16:00
    LKS Bystrzyca Górna
    -
    -
    :
    Włókniarz Kudowa Zdrój
  • 01
    16:00
    Iskra Jaszkowa Dolna
    -
    -
    :
    Kryształ Stronie Śląskie
  • 01
    16:00
    Karolina Jaworzyna Śląska
    -
    -
    :
    Zdrój Jedlina Zdrój
  • 15
    17:00
    Cukrownik Pszenno
    -
    -
    :
    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • 15
    17:00
    Victoria Świebodzice
    -
    -
    :
    Śnieżnik Domaszków
  • 15
    17:00
    Grom Witków
    -
    -
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 15
    17:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    -
    -
    :
    Włókniarz Kudowa Zdrój
  • 15
    17:00
    Nysa Kłodzko
    -
    -
    :
    Kryształ Stronie Śląskie
  • 15
    17:00
    LKS Bystrzyca Górna
    -
    -
    :
    Zdrój Jedlina Zdrój
  • 15
    17:00
    Iskra Jaszkowa Dolna
    -
    -
    :
    Karolina Jaworzyna Śląska
  • 16
    17:00
    Zjednoczeni Żarów
    -
    -
    :
    Pogoń Pieszyce
  • 29
    17:00
    Śnieżnik Domaszków
    -
    -
    :
    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • 29
    17:00
    Cukrownik Pszenno
    -
    -
    :
    Pogoń Pieszyce
  • 29
    17:00
    Victoria Świebodzice
    -
    -
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 29
    17:00
    Grom Witków
    -
    -
    :
    Kryształ Stronie Śląskie
  • 29
    17:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    -
    -
    :
    Zdrój Jedlina Zdrój
  • 29
    17:00
    Nysa Kłodzko
    -
    -
    :
    Karolina Jaworzyna Śląska
  • 29
    17:00
    LKS Bystrzyca Górna
    -
    -
    :
    Iskra Jaszkowa Dolna
  • 30
    17:00
    Zjednoczeni Żarów
    -
    -
    :
    Włókniarz Kudowa Zdrój
  • 13
    17:00
    Pogoń Pieszyce
    -
    -
    :
    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • 13
    17:00
    Śnieżnik Domaszków
    -
    -
    :
    Piławianka Piława Górna
  • 13
    17:00
    Cukrownik Pszenno
    -
    -
    :
    Włókniarz Kudowa Zdrój
  • 13
    17:00
    Victoria Świebodzice
    -
    -
    :
    Kryształ Stronie Śląskie
  • 13
    17:00
    Grom Witków
    -
    -
    :
    Karolina Jaworzyna Śląska
  • 13
    17:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    -
    -
    :
    Iskra Jaszkowa Dolna
  • 13
    17:00
    Nysa Kłodzko
    -
    -
    :
    LKS Bystrzyca Górna
  • 14
    17:00
    Zjednoczeni Żarów
    -
    -
    :
    Zdrój Jedlina Zdrój
  • 27
    17:00
    Piławianka Piława Górna
    -
    -
    :
    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • 27
    17:00
    Pogoń Pieszyce
    -
    -
    :
    Włókniarz Kudowa Zdrój
  • 27
    17:00
    Śnieżnik Domaszków
    -
    -
    :
    Kryształ Stronie Śląskie
  • 27
    17:00
    Cukrownik Pszenno
    -
    -
    :
    Zdrój Jedlina Zdrój
  • 27
    17:00
    Victoria Świebodzice
    -
    -
    :
    Karolina Jaworzyna Śląska
  • 27
    17:00
    Grom Witków
    -
    -
    :
    LKS Bystrzyca Górna
  • 27
    17:00
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
    -
    -
    :
    Nysa Kłodzko
  • 28
    11:00
    Zjednoczeni Żarów
    -
    -
    :
    Iskra Jaszkowa Dolna
  • 10
    17:00
    Włókniarz Kudowa Zdrój
    -
    -
    :
    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • 10
    17:00
    Piławianka Piława Górna
    -
    -
    :
    Kryształ Stronie Śląskie
  • 10
    17:00
    Pogoń Pieszyce
    -
    -
    :
    Zdrój Jedlina Zdrój
  • 10
    17:00
    Śnieżnik Domaszków
    -
    -
    :
    Karolina Jaworzyna Śląska
  • 10
    17:00
    Cukrownik Pszenno
    -
    -
    :
    Iskra Jaszkowa Dolna
  • 10
    17:00
    Victoria Świebodzice
    -
    -
    :
    LKS Bystrzyca Górna
  • 10
    17:00
    Grom Witków
    -
    -
    :
    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • 11
    17:00
    Zjednoczeni Żarów
    -
    -
    :
    Nysa Kłodzko