Lubuskie | Klasa A | Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2022/23
-
DrużynaForma
Sezon 2022/23
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
88
48.35 %
88
48.35 %
Zwycięstwa gości
75
41.21 %
75
41.21 %
Remisy
19
10.44 %
19
10.44 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
469
średnia: 2.58
469
średnia: 2.58
Gości
384
średnia: 2.11
384
średnia: 2.11
Bramki stracone
Gospodarzy
384
średnia: 2.11
384
średnia: 2.11
Gości
469
średnia: 2.58
469
średnia: 2.58
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.65%
3 z 182
3 z 182
0.5
98.35%
179 z 182
179 z 182
6.59%
12 z 182
12 z 182
1.5
93.41%
170 z 182
170 z 182
15.38%
28 z 182
28 z 182
2.5
84.62%
154 z 182
154 z 182
39.01%
71 z 182
71 z 182
3.5
60.99%
111 z 182
111 z 182
54.4%
99 z 182
99 z 182
4.5
45.6%
83 z 182
83 z 182
68.68%
125 z 182
125 z 182
5.5
31.32%
57 z 182
57 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 16 | 8.79 % |
0:3 | 12 | 6.59 % |
2:3 | 10 | 5.49 % |
3:1 | 10 | 5.49 % |
2:2 | 8 | 4.4 % |
2:1 | 8 | 4.4 % |
1:2 | 7 | 3.85 % |
0:2 | 6 | 3.3 % |
1:4 | 6 | 3.3 % |
1:1 | 5 | 2.75 % |
1:0 | 5 | 2.75 % |
2:0 | 5 | 2.75 % |
1:3 | 5 | 2.75 % |
5:1 | 5 | 2.75 % |
0:1 | 4 | 2.2 % |
3:2 | 4 | 2.2 % |
2:4 | 4 | 2.2 % |
5:2 | 4 | 2.2 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:0 | 4 | 2.2 % |
6:0 | 4 | 2.2 % |
9:0 | 4 | 2.2 % |
0:0 | 3 | 1.65 % |
4:1 | 3 | 1.65 % |
6:2 | 3 | 1.65 % |
0:5 | 3 | 1.65 % |
3:4 | 2 | 1.1 % |
4:2 | 2 | 1.1 % |
2:5 | 2 | 1.1 % |
6:3 | 2 | 1.1 % |
2:6 | 2 | 1.1 % |
3:3 | 1 | 0.55 % |
4:4 | 1 | 0.55 % |
5:5 | 1 | 0.55 % |
5:4 | 1 | 0.55 % |
5:3 | 1 | 0.55 % |
3:5 | 1 | 0.55 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:6 | 1 | 0.55 % |
0:4 | 1 | 0.55 % |
1:6 | 1 | 0.55 % |
6:1 | 1 | 0.55 % |
2:7 | 1 | 0.55 % |
3:8 | 1 | 0.55 % |
0:6 | 1 | 0.55 % |
1:7 | 1 | 0.55 % |
8:2 | 1 | 0.55 % |
7:0 | 1 | 0.55 % |
0:7 | 1 | 0.55 % |
1:8 | 1 | 0.55 % |
8:1 | 1 | 0.55 % |
9:2 | 1 | 0.55 % |
1:9 | 1 | 0.55 % |
9:1 | 1 | 0.55 % |
0:10 | 1 | 0.55 % |
12:0 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7243%Wygrana przynajmniej 1 bramką3219%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2314%Wygrana 3 bramkami i więcej3923%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
20 sie17:00
-
20 sie17:00
-
21 sie11:00
-
21 sie16:00
-
21 sie16:00
-
21 sie16:00
-
21 sie17:00
-
27 sie15:00
-
27 sie15:00
-
27 sie17:00
-
27 sie17:00
-
28 sie16:00
-
28 sie17:00
-
11 mar14:00Pionier Zwierzyn90:Noteć Górecko
-
03 wrz14:00
-
03 wrz17:00
-
03 wrz17:00
-
04 wrz11:00
-
04 wrz15:00
-
04 wrz15:00
-
04 wrz16:00
-
10 wrz14:00
-
10 wrz16:00
-
10 wrz16:00
-
11 wrz13:00
-
11 wrz13:00
-
11 wrz16:00
-
11 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
18 wrz11:00
-
18 wrz14:00
-
24 wrz16:00
-
24 wrz16:00
-
24 wrz16:00
-
25 wrz11:00
-
25 wrz16:00
-
25 wrz16:00
-
25 wrz16:00
-
01 paź16:00
-
01 paź16:00
-
01 paź16:00
-
01 paź16:00
-
01 paź16:00
-
02 paź14:00
-
02 paź15:00
-
08 paź16:00
-
08 paź16:00
-
09 paź11:00
-
09 paź14:00
-
09 paź14:00
-
09 paź15:00
-
09 paź16:00
-
15 paź14:00
-
15 paź15:00
-
15 paź15:00
-
15 paź15:00
-
15 paź15:00
-
15 paź15:00
-
16 paź14:00
-
22 paź15:00Łucznik Strzelce Krajeńskie30:Zjednoczeni Przytoczna(walkower)
-
22 paź15:00
-
23 paź11:00
-
23 paź14:00
-
23 paź14:00
-
23 paź14:00
-
23 paź15:00
-
29 paź15:00
-
29 paź15:00
-
29 paź15:00
-
29 paź15:00
-
29 paź15:00
-
30 paź13:00
-
30 paź14:30
-
05 lis14:00
-
05 lis14:00
-
06 lis11:00
-
06 lis13:00
-
06 lis13:00
-
06 lis14:00
-
06 lis14:00
-
12 lis13:00
-
12 lis14:00
-
12 lis14:00
-
12 lis14:00Zjednoczeni Przytoczna30:Muszelka Ogardy(walkower)
-
12 lis14:00
-
12 lis14:00
-
13 lis13:00Noteć Górecko30:Polonia Lipki Wielkie(walkower)
-
18 mar14:00Leśnik Rąpin13:Lubuszanin II Drezdenko
-
18 mar16:00Delta Stare Polichno02:Noteć Stare Bielice
-
19 mar14:00LZS Bobrówko51:Muszelka Ogardy
-
19 mar14:00Błękitni Dobiegniew30:Polonia Lipki Wielkie
-
19 mar14:00Noteć Górecko14:Sokół Gościm
-
19 mar16:00Pionier Zwierzyn01:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
03 maj14:00Zjednoczeni Przytoczna12:Dąb Górki Noteckie
-
25 mar14:00Sokół Gościm61:Błękitni Dobiegniew
-
25 mar15:30Muszelka Ogardy13:Leśnik Rąpin
-
26 mar11:00Lubuszanin II Drezdenko90:Delta Stare Polichno
-
26 mar13:00Dąb Górki Noteckie010:LZS Bobrówko
-
26 mar14:00Noteć Górecko22:Pionier Zwierzyn
-
26 mar14:00Polonia Lipki Wielkie03:Zjednoczeni Przytoczna(walkower)
-
26 mar15:00Noteć Stare Bielice02:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
01 kwi15:00Łucznik Strzelce Krajeńskie11:Lubuszanin II Drezdenko
-
01 kwi15:00Błękitni Dobiegniew44:Noteć Górecko
-
01 kwi16:00Delta Stare Polichno12:Muszelka Ogardy
-
02 kwi14:00Leśnik Rąpin10:Dąb Górki Noteckie
-
02 kwi14:00LZS Bobrówko30:Polonia Lipki Wielkie
-
02 kwi14:00Zjednoczeni Przytoczna02:Sokół Gościm
-
02 kwi15:00Pionier Zwierzyn01:Noteć Stare Bielice
-
15 kwi15:00Błękitni Dobiegniew90:Pionier Zwierzyn
-
15 kwi15:00Sokół Gościm11:LZS Bobrówko
-
15 kwi17:00Muszelka Ogardy04:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
16 kwi11:00Lubuszanin II Drezdenko11:Noteć Stare Bielice
-
16 kwi14:00Noteć Górecko51:Zjednoczeni Przytoczna
-
16 kwi14:00Polonia Lipki Wielkie03:Leśnik Rąpin(walkower)
-
16 kwi14:00Dąb Górki Noteckie31:Delta Stare Polichno
-
22 kwi16:00Pionier Zwierzyn14:Lubuszanin II Drezdenko
-
22 kwi16:00Leśnik Rąpin35:Sokół Gościm
-
22 kwi16:00LZS Bobrówko20:Noteć Górecko
-
22 kwi17:00Łucznik Strzelce Krajeńskie31:Dąb Górki Noteckie
-
23 kwi14:00Delta Stare Polichno30:Polonia Lipki Wielkie(walkower)
-
23 kwi14:00Zjednoczeni Przytoczna21:Błękitni Dobiegniew
-
23 kwi16:00Noteć Stare Bielice51:Muszelka Ogardy
-
29 kwi15:00Błękitni Dobiegniew05:LZS Bobrówko
-
29 kwi16:00Sokół Gościm20:Delta Stare Polichno
-
30 kwi14:00Zjednoczeni Przytoczna11:Pionier Zwierzyn
-
30 kwi14:00Noteć Górecko01:Leśnik Rąpin
-
30 kwi14:00Polonia Lipki Wielkie03:Łucznik Strzelce Krajeńskie(walkower)
-
30 kwi14:00Dąb Górki Noteckie03:Noteć Stare Bielice
-
30 kwi14:00Muszelka Ogardy07:Lubuszanin II Drezdenko
-
06 maj15:00Pionier Zwierzyn22:Muszelka Ogardy
-
06 maj16:00Delta Stare Polichno23:Noteć Górecko
-
06 maj16:00LZS Bobrówko60:Zjednoczeni Przytoczna
-
06 maj17:00Łucznik Strzelce Krajeńskie31:Sokół Gościm
-
07 maj11:00Lubuszanin II Drezdenko60:Dąb Górki Noteckie
-
07 maj14:00Noteć Stare Bielice30:Polonia Lipki Wielkie(walkower)
-
07 maj15:00Leśnik Rąpin24:Błękitni Dobiegniew
-
13 maj16:00LZS Bobrówko20:Pionier Zwierzyn
-
13 maj17:00Sokół Gościm42:Noteć Stare Bielice
-
14 maj14:00Zjednoczeni Przytoczna20:Leśnik Rąpin
-
14 maj14:00Błękitni Dobiegniew54:Delta Stare Polichno
-
14 maj14:00Noteć Górecko06:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
14 maj14:00Polonia Lipki Wielkie03:Lubuszanin II Drezdenko(walkower)
-
14 maj14:00Dąb Górki Noteckie14:Muszelka Ogardy
-
20 maj17:00Łucznik Strzelce Krajeńskie32:Błękitni Dobiegniew
-
20 maj17:00Delta Stare Polichno24:Zjednoczeni Przytoczna
-
21 maj11:00Lubuszanin II Drezdenko60:Sokół Gościm
-
21 maj14:00Muszelka Ogardy30:Polonia Lipki Wielkie(walkower)
-
21 maj14:00Leśnik Rąpin10:LZS Bobrówko
-
21 maj16:00Pionier Zwierzyn31:Dąb Górki Noteckie
-
21 maj16:00Noteć Stare Bielice30:Noteć Górecko
-
27 maj14:00Błękitni Dobiegniew31:Noteć Stare Bielice
-
27 maj16:00Zjednoczeni Przytoczna12:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
27 maj17:00Sokół Gościm40:Muszelka Ogardy
-
28 maj14:00LZS Bobrówko62:Delta Stare Polichno
-
28 maj14:00Polonia Lipki Wielkie03:Dąb Górki Noteckie(walkower)
-
28 maj15:00Noteć Górecko38:Lubuszanin II Drezdenko
-
28 maj16:00Leśnik Rąpin02:Pionier Zwierzyn
-
03 cze17:00Muszelka Ogardy40:Noteć Górecko
-
04 cze11:00Lubuszanin II Drezdenko51:Błękitni Dobiegniew
-
04 cze14:00Dąb Górki Noteckie13:Sokół Gościm
-
04 cze14:00Delta Stare Polichno23:Leśnik Rąpin
-
04 cze16:00Noteć Stare Bielice23:Zjednoczeni Przytoczna
-
04 cze17:00Pionier Zwierzyn30:Polonia Lipki Wielkie(walkower)
-
04 cze17:00Łucznik Strzelce Krajeńskie13:LZS Bobrówko
-
10 cze14:00Błękitni Dobiegniew22:Muszelka Ogardy
-
10 cze16:00LZS Bobrówko30:Noteć Stare Bielice
-
10 cze16:00Zjednoczeni Przytoczna02:Lubuszanin II Drezdenko
-
11 cze14:00Delta Stare Polichno25:Pionier Zwierzyn
-
11 cze14:00Sokół Gościm30:Polonia Lipki Wielkie(walkower)
-
11 cze16:00Leśnik Rąpin23:Łucznik Strzelce Krajeńskie
-
11 cze16:00Noteć Górecko21:Dąb Górki Noteckie
-
17 cze14:00Lubuszanin II Drezdenko40:LZS Bobrówko
-
17 cze17:00Muszelka Ogardy31:Zjednoczeni Przytoczna
-
17 cze18:00Łucznik Strzelce Krajeńskie63:Delta Stare Polichno
-
18 cze15:00Pionier Zwierzyn00:Sokół Gościm
-
18 cze15:00Polonia Lipki Wielkie03:Noteć Górecko(walkower)
-
18 cze15:00Dąb Górki Noteckie42:Błękitni Dobiegniew
-
18 cze15:00Noteć Stare Bielice21:Leśnik Rąpin