Lubuskie | Klasa A | Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
77
47.83 %
Zwycięstwa gości
67
41.61 %
Remisy
17
10.56 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
418
średnia: 2.6
Gości
348
średnia: 2.16

Bramki stracone

Gospodarzy
348
średnia: 2.16
Gości
418
średnia: 2.6

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.24%
2 z 161
0.5
98.76%
159 z 161
6.83%
11 z 161
1.5
93.17%
150 z 161
16.15%
26 z 161
2.5
83.85%
135 z 161
39.13%
63 z 161
3.5
60.87%
98 z 161
52.8%
85 z 161
4.5
47.2%
76 z 161
67.08%
108 z 161
5.5
32.92%
53 z 161

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 13 8.07 %
0:3 11 6.83 %
3:1 9 5.59 %
2:2 7 4.35 %
1:2 7 4.35 %
2:3 7 4.35 %
2:1 6 3.73 %
1:4 6 3.73 %
1:1 5 3.11 %
1:0 5 3.11 %
0:2 5 3.11 %
2:0 5 3.11 %
0:1 4 2.48 %
3:2 4 2.48 %
2:4 4 2.48 %
5:2 4 2.48 %
5:1 4 2.48 %
6:0 4 2.48 %
Wynik Ilość Wystąpienia
9:0 4 2.48 %
1:3 3 1.86 %
4:1 3 1.86 %
6:2 3 1.86 %
0:5 3 1.86 %
0:0 2 1.24 %
3:4 2 1.24 %
4:0 2 1.24 %
2:6 2 1.24 %
3:3 1 0.62 %
4:4 1 0.62 %
5:5 1 0.62 %
5:4 1 0.62 %
4:2 1 0.62 %
5:3 1 0.62 %
3:5 1 0.62 %
2:5 1 0.62 %
3:6 1 0.62 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:3 1 0.62 %
0:4 1 0.62 %
1:6 1 0.62 %
6:1 1 0.62 %
2:7 1 0.62 %
3:8 1 0.62 %
0:6 1 0.62 %
1:7 1 0.62 %
8:2 1 0.62 %
7:0 1 0.62 %
0:7 1 0.62 %
1:8 1 0.62 %
8:1 1 0.62 %
9:2 1 0.62 %
1:9 1 0.62 %
9:1 1 0.62 %
0:10 1 0.62 %
12:0 1 0.62 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    64
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    36
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Polonia Lipki Wielkie wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
  • 18
    14:00
    Leśnik Rąpin
    1
    3
    :
    Lubuszanin II Drezdenko
  • 18
    16:00
    Delta Stare Polichno
    0
    2
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 19
    14:00
    LZS Bobrówko
    5
    1
    :
    Muszelka Ogardy
  • 19
    14:00
    Błękitni Dobiegniew
    3
    0
    :
    Polonia Lipki Wielkie
  • 19
    14:00
    Noteć Górecko
    1
    4
    :
    Sokół Gościm
  • 19
    16:00
    Pionier Zwierzyn
    0
    1
    :
    Łucznik Strzelce Krajeńskie
  • 03
    14:00
    Zjednoczeni Przytoczna
    1
    2
    :
    Dąb Górki Noteckie
  • 25
    14:00
    Sokół Gościm
    6
    1
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 25
    15:30
    Muszelka Ogardy
    1
    3
    :
    Leśnik Rąpin
  • 26
    11:00
    Lubuszanin II Drezdenko
    9
    0
    :
    Delta Stare Polichno
  • 26
    13:00
    Dąb Górki Noteckie
    0
    10
    :
    LZS Bobrówko
  • 26
    14:00
    Noteć Górecko
    2
    2
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 26
    14:00
    Polonia Lipki Wielkie
    0
    3
    :
    Zjednoczeni Przytoczna
    (walkower)
  • 26
    15:00
    Noteć Stare Bielice
    0
    2
    :
    Łucznik Strzelce Krajeńskie
  • 01
    15:00
    Łucznik Strzelce Krajeńskie
    1
    1
    :
    Lubuszanin II Drezdenko
  • 01
    15:00
    Błękitni Dobiegniew
    4
    4
    :
    Noteć Górecko
  • 01
    16:00
    Delta Stare Polichno
    1
    2
    :
    Muszelka Ogardy
  • 02
    14:00
    Leśnik Rąpin
    1
    0
    :
    Dąb Górki Noteckie
  • 02
    14:00
    LZS Bobrówko
    3
    0
    :
    Polonia Lipki Wielkie
  • 02
    14:00
    Zjednoczeni Przytoczna
    0
    2
    :
    Sokół Gościm
  • 02
    15:00
    Pionier Zwierzyn
    0
    1
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 15
    15:00
    Błękitni Dobiegniew
    9
    0
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 15
    15:00
    Sokół Gościm
    1
    1
    :
    LZS Bobrówko
  • 15
    17:00
    Muszelka Ogardy
    0
    4
    :
    Łucznik Strzelce Krajeńskie
  • 16
    11:00
    Lubuszanin II Drezdenko
    1
    1
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 16
    14:00
    Noteć Górecko
    5
    1
    :
    Zjednoczeni Przytoczna
  • 16
    14:00
    Polonia Lipki Wielkie
    0
    3
    :
    Leśnik Rąpin
    (walkower)
  • 16
    14:00
    Dąb Górki Noteckie
    3
    1
    :
    Delta Stare Polichno
  • 22
    16:00
    Pionier Zwierzyn
    1
    4
    :
    Lubuszanin II Drezdenko
  • 22
    16:00
    Leśnik Rąpin
    3
    5
    :
    Sokół Gościm
  • 22
    16:00
    LZS Bobrówko
    2
    0
    :
    Noteć Górecko
  • 22
    17:00
    Łucznik Strzelce Krajeńskie
    3
    1
    :
    Dąb Górki Noteckie
  • 23
    14:00
    Delta Stare Polichno
    3
    0
    :
    Polonia Lipki Wielkie
    (walkower)
  • 23
    14:00
    Zjednoczeni Przytoczna
    2
    1
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 23
    16:00
    Noteć Stare Bielice
    5
    1
    :
    Muszelka Ogardy
  • 29
    15:00
    Błękitni Dobiegniew
    0
    5
    :
    LZS Bobrówko
  • 29
    16:00
    Sokół Gościm
    2
    0
    :
    Delta Stare Polichno
  • 30
    14:00
    Zjednoczeni Przytoczna
    1
    1
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 30
    14:00
    Noteć Górecko
    0
    1
    :
    Leśnik Rąpin
  • 30
    14:00
    Polonia Lipki Wielkie
    0
    3
    :
    Łucznik Strzelce Krajeńskie
    (walkower)
  • 30
    14:00
    Dąb Górki Noteckie
    0
    3
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 30
    14:00
    Muszelka Ogardy
    0
    7
    :
    Lubuszanin II Drezdenko
  • 06
    15:00
    Pionier Zwierzyn
    2
    2
    :
    Muszelka Ogardy
  • 06
    16:00
    Delta Stare Polichno
    2
    3
    :
    Noteć Górecko
  • 06
    16:00
    LZS Bobrówko
    6
    0
    :
    Zjednoczeni Przytoczna
  • 06
    17:00
    Łucznik Strzelce Krajeńskie
    3
    1
    :
    Sokół Gościm
  • 07
    11:00
    Lubuszanin II Drezdenko
    6
    0
    :
    Dąb Górki Noteckie
  • 07
    14:00
    Noteć Stare Bielice
    3
    0
    :
    Polonia Lipki Wielkie
    (walkower)
  • 07
    15:00
    Leśnik Rąpin
    2
    4
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 13
    16:00
    LZS Bobrówko
    2
    0
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 13
    17:00
    Sokół Gościm
    4
    2
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 14
    14:00
    Zjednoczeni Przytoczna
    2
    0
    :
    Leśnik Rąpin
  • 14
    14:00
    Błękitni Dobiegniew
    5
    4
    :
    Delta Stare Polichno
  • 14
    14:00
    Noteć Górecko
    0
    6
    :
    Łucznik Strzelce Krajeńskie
  • 14
    14:00
    Polonia Lipki Wielkie
    0
    3
    :
    Lubuszanin II Drezdenko
    (walkower)
  • 14
    14:00
    Dąb Górki Noteckie
    1
    4
    :
    Muszelka Ogardy
  • 20
    17:00
    Łucznik Strzelce Krajeńskie
    3
    2
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 20
    17:00
    Delta Stare Polichno
    2
    4
    :
    Zjednoczeni Przytoczna
  • 21
    11:00
    Lubuszanin II Drezdenko
    6
    0
    :
    Sokół Gościm
  • 21
    14:00
    Muszelka Ogardy
    3
    0
    :
    Polonia Lipki Wielkie
    (walkower)
  • 21
    14:00
    Leśnik Rąpin
    1
    0
    :
    LZS Bobrówko
  • 21
    16:00
    Pionier Zwierzyn
    3
    1
    :
    Dąb Górki Noteckie
  • 21
    16:00
    Noteć Stare Bielice
    3
    0
    :
    Noteć Górecko
  • 27
    14:00
    Błękitni Dobiegniew
    3
    1
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 27
    16:00
    Zjednoczeni Przytoczna
    1
    2
    :
    Łucznik Strzelce Krajeńskie
  • 27
    17:00
    Sokół Gościm
    4
    0
    :
    Muszelka Ogardy
  • 28
    14:00
    LZS Bobrówko
    6
    2
    :
    Delta Stare Polichno
  • 28
    14:00
    Polonia Lipki Wielkie
    0
    3
    :
    Dąb Górki Noteckie
    (walkower)
  • 28
    15:00
    Noteć Górecko
    3
    8
    :
    Lubuszanin II Drezdenko
  • 28
    16:00
    Leśnik Rąpin
    0
    2
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 03
    17:00
    Muszelka Ogardy
    -
    -
    :
    Noteć Górecko
  • 04
    11:00
    Lubuszanin II Drezdenko
    -
    -
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 04
    14:00
    Dąb Górki Noteckie
    -
    -
    :
    Sokół Gościm
  • 04
    14:00
    Delta Stare Polichno
    -
    -
    :
    Leśnik Rąpin
  • 04
    16:00
    Noteć Stare Bielice
    -
    -
    :
    Zjednoczeni Przytoczna
  • 04
    17:00
    Pionier Zwierzyn
    -
    -
    :
    Polonia Lipki Wielkie
  • 04
    17:00
    Łucznik Strzelce Krajeńskie
    -
    -
    :
    LZS Bobrówko
  • 10
    14:00
    Błękitni Dobiegniew
    -
    -
    :
    Muszelka Ogardy
  • 10
    16:00
    LZS Bobrówko
    -
    -
    :
    Noteć Stare Bielice
  • 10
    16:00
    Zjednoczeni Przytoczna
    -
    -
    :
    Lubuszanin II Drezdenko
  • 11
    14:00
    Delta Stare Polichno
    -
    -
    :
    Pionier Zwierzyn
  • 11
    14:00
    Sokół Gościm
    -
    -
    :
    Polonia Lipki Wielkie
  • 11
    16:00
    Leśnik Rąpin
    -
    -
    :
    Łucznik Strzelce Krajeńskie
  • 11
    16:00
    Noteć Górecko
    -
    -
    :
    Dąb Górki Noteckie
  • 17
    17:00
    Muszelka Ogardy
    -
    -
    :
    Zjednoczeni Przytoczna
  • 18
    15:00
    Pionier Zwierzyn
    -
    -
    :
    Sokół Gościm
  • 18
    15:00
    Polonia Lipki Wielkie
    -
    -
    :
    Noteć Górecko
  • 18
    15:00
    Dąb Górki Noteckie
    -
    -
    :
    Błękitni Dobiegniew
  • 18
    15:00
    Lubuszanin II Drezdenko
    -
    -
    :
    LZS Bobrówko
  • 18
    15:00
    Noteć Stare Bielice
    -
    -
    :
    Leśnik Rąpin
  • 18
    15:00
    Łucznik Strzelce Krajeńskie
    -
    -
    :
    Delta Stare Polichno