• 05
    18:00
    Polonia Iłża
    4
    1
    :
    Iłżanka Kazanów
  • 05
    18:30
    Akcja II Jastrzębia
    0
    4
    :
    KP Stanisławice
  • 06
    11:00
    Centrum Radom
    0
    4
    :
    Radomiak II Radom
  • 06
    13:00
    Kraska Jasieniec
    1
    4
    :
    KS Warka
  • 06
    16:00
    Oronka Orońsko
    3
    0
    :
    SKS Potworów
    (walkower)
  • 06
    17:00
    Sokół Przytyk
    1
    1
    :
    KS Błotnica Stara
  • 06
    18:00
    Wisła Chotcza
    1
    3
    :
    KS Maków
  • 07
    17:00
    LKS II Promna
    0
    3
    :
    KS Stromiec
  • 07
    17:00
    KS Wysokin
    2
    5
    :
    Mazowsze Grójec
  • 07
    17:00
    Mogielanka Mogielnica
    2
    1
    :
    KS Lesznowola
  • 07
    17:00
    Sadownik Błędów
    1
    4
    :
    Zodiak Sucha
  • 07
    17:00
    Powała Taczów
    0
    4
    :
    Ruszcovia Borkowice
    (walkower)
  • 07
    17:00
    Orzeł Gielniów
    3
    0
    :
    Chojniak Wieniawa
    (walkower)
  • 07
    17:00
    KS Potworów
    2
    1
    :
    Wulkan Zakrzew
  • 07
    17:00
    Centrum Radom (oldboje)
    3
    0
    :
    Broń II Radom
    (walkower)
  • 07
    17:00
    Strażak Wielogóra
    0
    3
    :
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    (walkower)
  • 07
    17:00
    Proch II Pionki
    2
    6
    :
    Akcja Jastrzębia
  • 07
    17:00
    Radomiak III Radom
    3
    4
    :
    Iskra Gózd
  • 07
    17:00
    KS Chomentów
    0
    6
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 07
    17:00
    Krępianka Rzeczniów
    2
    2
    :
    Gracja Tczów
  • 07
    17:00
    KS Jastrząb
    1
    0
    :
    Skaryszewianka Skaryszew
  • 07
    17:00
    Wisła Solec
    0
    6
    :
    Powiślanka Lipsko
  • 07
    17:00
    Gryfia Mirów
    0
    7
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 07
    18:00
    Jaguar Wolanów
    5
    3
    :
    Młodzik 18 Radom
  • 30
    17:30
    Mogielanka Mogielnica
    0
    9
    :
    KS Warka
  • 31
    17:00
    Orzeł Gielniów
    2
    5
    :
    Ruszcovia Borkowice
  • 31
    17:00
    Jaguar Wolanów
    2
    1
    :
    GKS Belsk Duży
  • 31
    17:00
    Iskra Zbrosza Duża
    0
    6
    :
    KS Potworów
  • 31
    17:00
    Centrum Radom (oldboje)
    0
    3
    :
    LKS Promna
    (walkower)
  • 31
    17:00
    Sokół Przytyk
    1
    2
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 31
    17:00
    KS Stromiec
    1
    1
    :
    Mazowsze Grójec
  • 31
    17:00
    Akcja Jastrzębia
    1
    5
    :
    Radomiak II Radom
  • 31
    17:00
    Królewscy Jedlnia
    0
    5
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 31
    17:00
    Jodła Jedlnia-Letnisko
    0
    2
    :
    Energia Kozienice
  • 31
    17:00
    Polonia Iłża
    4
    2
    :
    Gracja Tczów
  • 31
    17:00
    Iskra Gózd
    1
    0
    :
    Oronka Orońsko
  • 31
    17:00
    Gryf Policzna
    4
    6
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 31
    17:00
    KP Stanisławice
    1
    4
    :
    KS Maków
  • 31
    17:30
    Zodiak Sucha
    2
    1
    :
    Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
  • 07
    16:30
    Jaguar Wolanów
    0
    4
    :
    Radomiak II Radom
  • 14
    16:30
    Polonia Iłża
    0
    4
    :
    KS Warka
  • 14
    16:30
    Powiślanka Lipsko
    0
    1
    :
    Oskar Przysucha
  • 14
    16:30
    Ruszcovia Borkowice
    0
    4
    :
    LKS Promna
  • 14
    16:30
    KS Maków
    1
    4
    :
    Mazowsze Grójec
  • 14
    16:30
    Iskra Gózd
    1
    5
    :
    Drogowiec Jedlińsk
  • 14
    16:30
    KS Potworów
    2
    2
    :
    Energia Kozienice
  • 14
    16:30
    Radomiak II Radom
    7
    0
    :
    Orzeł Wierzbica
  • 14
    16:30
    Zodiak Sucha
    2
    4
    :
    Szydłowianka Szydłowiec
  • 28
    16:00
    KS Warka
    2
    1
    :
    LKS Promna
  • 28
    16:00
    Mazowsze Grójec
    2
    2
    :
    Radomiak II Radom
  • 28
    16:00
    Drogowiec Jedlińsk
    1
    2
    :
    Oskar Przysucha
  • 28
    16:00
    Szydłowianka Szydłowiec
    0
    3
    :
    Energia Kozienice