• -
    ?:?
    Chicos Calientes Warszawa
    3
    0
    :
    Nauka Jazdy u Sławka Wołomin
    (walkower)
  • 06
    15:00
    Są Gorsi Warszawa
    2
    4
    :
    Strefa6.pl Warszawa
  • 07
    10:00
    Reprezentacja Dziennikarzy
    7
    0
    :
    ADS Scorpion's Włochy
  • 07
    18:00
    Kometa FC Warszawa
    4
    10
    :
    ALS Tłuszcz
  • 07
    18:30
    Futboliga.pl Zielonka
    4
    0
    :
    GKS Tachimetr Warszawa
  • 07
    19:00
    Liga Fanów Warszawa
    3
    0
    :
    Murawa GejminG
    (walkower)
  • 07
    19:00
    Nocna Liga Halowa Zielonka
    10
    0
    :
    SWPS Warszawa
  • 17
    17:00
    Legionovia II Legionowo
    3
    0
    :
    LKS Osuchów
    (walkower)
  • 17
    17:00
    KS Łomianki
    3
    3
    :
    Talent Warszawa
  • 17
    17:00
    Józefovia II Józefów
    5
    2
    :
    UWKS Legia Warszawa
  • 17
    17:00
    Huragan II Wołomin
    3
    0
    :
    GLKS Nadarzyn
    (walkower)
  • 17
    17:00
    MKS II Piaseczno
    2
    2
    :
    Orzeł Parysów
  • 17
    17:00
    Bóbr Tłuszcz
    3
    0
    :
    Ryś Laski
    (walkower)
  • 17
    17:00
    FC II Komorów
    3
    0
    :
    KS Wesoła
    (walkower)
  • 17
    17:00
    Ząbkovia II Ząbki
    3
    0
    :
    Laura Chylice
    (walkower)
  • 17
    17:00
    WKS Rząśnik
    3
    0
    :
    Wrzos Międzyborów
    (walkower)
  • 17
    17:30
    Walka Kosów
    0
    6
    :
    Korona Góra Kalwaria
  • 17
    18:00
    Madziar Nieporęt
    3
    0
    :
    OKS Start Otwock
    (walkower)
  • 17
    18:00
    Promnik Łaskarzew
    4
    3
    :
    PKS Radość Warszawa
  • 17
    18:00
    Unia Boryszew
    5
    1
    :
    Wisła Zakroczym
  • 17
    18:00
    Orion Cegłów
    2
    5
    :
    Progres Warszawa
  • 17
    18:00
    Sokół II Serock
    5
    4
    :
    Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
  • 17
    18:00
    RKS Mirków 1923 Konstancin
    0
    0
    :
    Victoria II Sulejówek
  • 17
    18:30
    Orły Zielonka
    4
    1
    :
    MKS Polonia Warszawa
  • 17
    18:30
    Strefa6.pl Warszawa
    0
    2
    :
    Dąb Wieliszew
  • 17
    19:00
    Kosa Konstancin
    3
    0
    :
    Grom Warszawa
    (walkower)
  • 17
    19:30
    Bug II Wyszków
    1
    7
    :
    Mazur II Karczew
  • 17
    20:00
    Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
    1
    1
    :
    GKS Podolszyn
  • 17
    20:00
    Victoria Warszawa
    3
    1
    :
    Sparta Jazgarzew
  • 17
    20:00
    Nadbużanka Słopsk
    1
    4
    :
    EsKadra Warszawa
  • 17
    20:30
    Nocna Liga Halowa Zielonka
    5
    5
    :
    Wisła Dziecinów
  • 17
    20:30
    ALS Tłuszcz
    0
    4
    :
    Advit Wiązowna
  • 17
    20:30
    Delta Warszawa
    4
    1
    :
    Bug Wyszków
  • 17
    20:45
    PRO Warszawa
    3
    0
    :
    Ursus II Warszawa
    (walkower)
  • 17
    21:00
    Liga Fanów Warszawa
    2
    4
    :
    Wicher Kobyłka
  • 18
    18:00
    Farmacja Tarchomin
    2
    3
    :
    Promyk Nowa Sucha
  • 23
    20:30
    Znicz II Pruszków
    2
    4
    :
    Champion Warszawa
  • 31
    ?:?
    PRO Warszawa
    3
    0
    :
    Ząbkovia II Ząbki
    (walkower)
  • 31
    16:30
    Huragan II Wołomin
    1
    7
    :
    Madziar Nieporęt
  • 31
    16:30
    Józefovia II Józefów
    3
    0
    :
    Mazur II Karczew
  • 31
    17:00
    Kosa Konstancin
    0
    7
    :
    Delta Warszawa
  • 31
    17:00
    Wilga II Garwolin
    4
    1
    :
    Wicher Kobyłka
  • 31
    17:30
    Bóbr Tłuszcz
    4
    1
    :
    Champion Warszawa
  • 31
    17:30
    Promnik Łaskarzew
    8
    3
    :
    Korona Góra Kalwaria
  • 31
    17:30
    Sparta II Jazgarzew
    5
    2
    :
    Sokół II Serock
  • 31
    17:45
    WKS Rząśnik
    0
    1
    :
    Progres Warszawa
  • 31
    18:30
    EsKadra Warszawa
    2
    2
    :
    KS Halinów
  • 31
    19:00
    FC II Komorów
    1
    8
    :
    Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
  • 31
    19:00
    Unia Boryszew
    1
    7
    :
    Naprzód Stare Babice
  • 31
    19:30
    Promyk Nowa Sucha
    1
    5
    :
    Dąb Wieliszew
  • 31
    20:00
    Victoria Warszawa
    0
    10
    :
    KS Łomianki
  • 31
    20:00
    Orły Zielonka
    3
    4
    :
    Legionovia II Legionowo
  • 31
    21:00
    Nocna Liga Halowa Zielonka
    4
    1
    :
    RKS Mirków 1923 Konstancin
  • 14
    16:30
    Józefovia II Józefów
    2
    1
    :
    Legionovia II Legionowo
  • 14
    17:00
    Bóbr Tłuszcz
    1
    2
    :
    Progres Warszawa
  • 14
    17:15
    Promnik Łaskarzew
    1
    3
    :
    KS Halinów
  • 14
    18:00
    Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
    1
    1
    :
    KS Łomianki
  • 14
    20:00
    PRO Warszawa
    3
    0
    :
    Dąb Wieliszew
  • 14
    20:30
    Nocna Liga Halowa Zielonka
    3
    3
    :
    Wilga II Garwolin
  • 14
    20:45
    Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
    5
    0
    :
    Madziar Nieporęt