Podkarpackie | 4. Liga | podkarpacka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2022/23

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
45
54.88 %
Zwycięstwa gości
26
31.71 %
Remisy
11
13.41 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
177
średnia: 2.16
Gości
111
średnia: 1.35

Bramki stracone

Gospodarzy
111
średnia: 1.35
Gości
177
średnia: 2.16

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.1%
5 z 82
0.5
93.9%
77 z 82
21.95%
18 z 82
1.5
78.05%
64 z 82
32.93%
27 z 82
2.5
67.07%
55 z 82
57.32%
47 z 82
3.5
42.68%
35 z 82
69.51%
57 z 82
4.5
30.49%
25 z 82
80.49%
66 z 82
5.5
19.51%
16 z 82

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 8 9.76 %
2:1 7 8.54 %
0:0 5 6.1 %
0:1 5 6.1 %
1:2 5 6.1 %
3:0 5 6.1 %
4:1 5 6.1 %
2:2 4 4.88 %
3:2 4 4.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 4 4.88 %
2:0 3 3.66 %
0:3 3 3.66 %
0:4 3 3.66 %
1:1 2 2.44 %
3:4 2 2.44 %
2:4 2 2.44 %
4:2 2 2.44 %
4:0 2 2.44 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 2 2.44 %
8:0 2 2.44 %
3:1 1 1.22 %
3:6 1 1.22 %
6:3 1 1.22 %
1:5 1 1.22 %
5:1 1 1.22 %
7:0 1 1.22 %
8:1 1 1.22 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    43
    57%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    5
    7%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    10
    13%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • 07
    18:00
    Stal Łańcut
    -
    -
    :
    LKS Skołoszów
  • 08
    11:00
    Izolator Boguchwała
    -
    -
    :
    Igloopol Dębica
  • 08
    11:00
    JKS 1909 Jarosław
    -
    -
    :
    Cosmos Nowotaniec
  • 08
    11:00
    Polonia Przemyśl
    -
    -
    :
    Karpaty Krosno
  • 08
    15:00
    Głogovia Głogów Małopolski
    -
    -
    :
    KS Legion Pilzno
  • 08
    15:00
    Korona Rzeszów
    -
    -
    :
    Sokół Nisko
  • 08
    15:00
    Stal II Rzeszów
    -
    -
    :
    Stal II Mielec
  • 08
    15:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    -
    -
    :
    Wisłok Wiśniowa
  • 09
    12:00
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    -
    -
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • 15
    ?:?
    Karpaty Krosno
    -
    -
    :
    Korona Rzeszów
  • 15
    ?:?
    Cosmos Nowotaniec
    -
    -
    :
    Polonia Przemyśl
  • 15
    ?:?
    LKS Skołoszów
    -
    -
    :
    JKS 1909 Jarosław
  • 15
    11:00
    Izolator Boguchwała
    -
    -
    :
    Głogovia Głogów Małopolski
  • 15
    14:00
    Stal II Mielec
    -
    -
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 15
    14:00
    Sokół Nisko
    -
    -
    :
    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 15
    15:00
    Igloopol Dębica
    -
    -
    :
    Wisłok Wiśniowa
  • 16
    11:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna
    -
    -
    :
    Stal II Rzeszów
  • 16
    15:00
    KS Legion Pilzno
    -
    -
    :
    Stal Łańcut
  • 22
    ?:?
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    -
    -
    :
    Karpaty Krosno
  • 22
    11:00
    Głogovia Głogów Małopolski
    -
    -
    :
    Igloopol Dębica
  • 22
    11:00
    JKS 1909 Jarosław
    -
    -
    :
    KS Legion Pilzno
  • 22
    11:00
    Polonia Przemyśl
    -
    -
    :
    LKS Skołoszów
  • 22
    14:00
    Wisłok Wiśniowa
    -
    -
    :
    Stal II Mielec
  • 22
    15:00
    Korona Rzeszów
    -
    -
    :
    Cosmos Nowotaniec
  • 22
    15:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    -
    -
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • 22
    17:00
    Stal Łańcut
    -
    -
    :
    Izolator Boguchwała
  • 23
    11:00
    Stal II Rzeszów
    -
    -
    :
    Sokół Nisko
  • 29
    ?:?
    Cosmos Nowotaniec
    -
    -
    :
    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 29
    ?:?
    LKS Skołoszów
    -
    -
    :
    Korona Rzeszów
  • 29
    11:00
    Igloopol Dębica
    -
    -
    :
    Stal II Mielec
  • 29
    11:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna
    -
    -
    :
    Wisłok Wiśniowa
  • 29
    11:00
    Izolator Boguchwała
    -
    -
    :
    JKS 1909 Jarosław
  • 29
    11:00
    Głogovia Głogów Małopolski
    -
    -
    :
    Stal Łańcut
  • 29
    13:00
    Sokół Nisko
    -
    -
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 29
    14:00
    Karpaty Krosno
    -
    -
    :
    Stal II Rzeszów
  • 29
    14:30
    KS Legion Pilzno
    -
    -
    :
    Polonia Przemyśl
  • 05
    ?:?
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    -
    -
    :
    LKS Skołoszów
  • 05
    11:00
    JKS 1909 Jarosław
    -
    -
    :
    Głogovia Głogów Małopolski
  • 05
    11:00
    Polonia Przemyśl
    -
    -
    :
    Izolator Boguchwała
  • 05
    11:00
    Stal II Mielec
    -
    -
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • 05
    13:00
    Korona Rzeszów
    -
    -
    :
    KS Legion Pilzno
  • 05
    13:00
    Wisłok Wiśniowa
    -
    -
    :
    Sokół Nisko
  • 05
    14:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    -
    -
    :
    Karpaty Krosno
  • 05
    17:00
    Stal Łańcut
    -
    -
    :
    Igloopol Dębica
  • 06
    11:00
    Stal II Rzeszów
    -
    -
    :
    Cosmos Nowotaniec
  • 11
    ?:?
    Karpaty Krosno
    -
    -
    :
    Wisłok Wiśniowa
  • 11
    ?:?
    Cosmos Nowotaniec
    -
    -
    :
    Lechia Sędziszów Małopolski
  • 11
    ?:?
    LKS Skołoszów
    -
    -
    :
    Stal II Rzeszów
  • 11
    11:00
    Igloopol Dębica
    -
    -
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna
  • 11
    11:00
    Izolator Boguchwała
    -
    -
    :
    Korona Rzeszów
  • 11
    11:00
    Głogovia Głogów Małopolski
    -
    -
    :
    Polonia Przemyśl
  • 11
    14:00
    Sokół Nisko
    -
    -
    :
    Stal II Mielec
  • 11
    14:00
    KS Legion Pilzno
    -
    -
    :
    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 11
    14:00
    Stal Łańcut
    -
    -
    :
    JKS 1909 Jarosław
  • 19
    ?:?
    Wólczanka Wólka Pełkińska
    -
    -
    :
    Izolator Boguchwała
  • 19
    11:00
    JKS 1909 Jarosław
    -
    -
    :
    Igloopol Dębica
  • 19
    11:00
    Polonia Przemyśl
    -
    -
    :
    Stal Łańcut
  • 19
    11:00
    Lechia Sędziszów Małopolski
    -
    -
    :
    LKS Skołoszów
  • 19
    11:00
    Stal II Mielec
    -
    -
    :
    Karpaty Krosno
  • 19
    13:00
    Korona Rzeszów
    -
    -
    :
    Głogovia Głogów Małopolski
  • 19
    13:00
    Wisłok Wiśniowa
    -
    -
    :
    Cosmos Nowotaniec
  • 19
    13:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna
    -
    -
    :
    Sokół Nisko
  • 20
    11:00
    Stal II Rzeszów
    -
    -
    :
    KS Legion Pilzno