Świętokrzyskie | 4. Liga | świętokrzyska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
157
51.31 %
Zwycięstwa gości
88
28.76 %
Remisy
61
19.93 %

Bramki

Gospodarzy
587
średnia: 1.92
Gości
424
średnia: 1.39

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.23%
16 z 306
0.5
94.77%
290 z 306
16.01%
49 z 306
1.5
83.99%
257 z 306
35.62%
109 z 306
2.5
64.38%
197 z 306
58.17%
178 z 306
3.5
41.83%
128 z 306
76.14%
233 z 306
4.5
23.86%
73 z 306
88.24%
270 z 306
5.5
11.76%
36 z 306

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 29 9.48 %
1:1 26 8.5 %
1:0 24 7.84 %
0:2 20 6.54 %
2:2 19 6.21 %
0:0 16 5.23 %
3:1 16 5.23 %
1:2 15 4.9 %
3:0 15 4.9 %
2:0 14 4.58 %
4:0 12 3.92 %
3:2 10 3.27 %
0:3 10 3.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 9 2.94 %
4:1 8 2.61 %
2:3 7 2.29 %
1:3 6 1.96 %
4:2 6 1.96 %
5:0 5 1.63 %
6:1 5 1.63 %
0:5 4 1.31 %
2:4 3 0.98 %
1:4 3 0.98 %
1:5 3 0.98 %
5:1 3 0.98 %
5:2 2 0.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 2 0.65 %
0:4 2 0.65 %
0:6 2 0.65 %
4:3 1 0.33 %
5:4 1 0.33 %
6:0 1 0.33 %
8:2 1 0.33 %
0:7 1 0.33 %
7:0 1 0.33 %
8:1 1 0.33 %
0:8 1 0.33 %
8:0 1 0.33 %
9:1 1 0.33 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    138
    53%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    63
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    31
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    11%
  • 11
    12:00
    Hetman Włoszczowa
    0
    5
    :
    Korona II Kielce
  • 11
    15:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    0
    0
    :
    Zdrój Busko Zdrój
  • 11
    17:00
    Wierna Małogoszcz
    3
    0
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 12
    17:00
    Unia Sędziszów
    2
    0
    :
    Kamienna Brody
  • 12
    17:00
    Naprzód Jędrzejów
    2
    0
    :
    ŁKS Łagów
  • 12
    17:00
    Partyzant Radoszyce
    0
    3
    :
    Neptun Końskie
  • 12
    17:00
    Klimontowianka Klimontów
    1
    2
    :
    Alit Ożarów
  • 22
    17:00
    Lubrzanka Kajetanów
    1
    1
    :
    GKS Nowiny
  • 05
    16:30
    Nida Pińczów
    2
    2
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 15
    17:00
    Kamienna Brody
    0
    1
    :
    GKS Nowiny
  • 15
    17:00
    Lubrzanka Kajetanów
    2
    2
    :
    Korona II Kielce
  • 15
    17:00
    Alit Ożarów
    4
    1
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 15
    17:00
    Łysica Bodzentyn
    2
    0
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 15
    17:00
    Neptun Końskie
    1
    0
    :
    Nida Pińczów
  • 15
    17:00
    Zdrój Busko Zdrój
    4
    0
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 15
    17:00
    Wierna Małogoszcz
    2
    2
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 15
    17:00
    Pogoń 1945 Staszów
    1
    0
    :
    ŁKS Łagów
  • 15
    17:00
    Unia Sędziszów
    0
    0
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 18
    11:00
    Nida Pińczów
    0
    3
    :
    Zdrój Busko Zdrój
  • 18
    17:00
    Pogoń 1945 Staszów
    2
    1
    :
    Unia Sędziszów
  • 18
    17:00
    GKS Nowiny
    1
    2
    :
    Korona II Kielce
  • 19
    17:00
    Naprzód Jędrzejów
    2
    1
    :
    Kamienna Brody
  • 19
    17:00
    Partyzant Radoszyce
    1
    0
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 19
    17:00
    Klimontowianka Klimontów
    1
    5
    :
    Neptun Końskie
  • 19
    17:00
    Hetman Włoszczowa
    4
    1
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 24
    17:00
    Unia Sędziszów
    2
    2
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 25
    11:00
    Alit Ożarów
    2
    1
    :
    GKS Nowiny
  • 25
    17:00
    Kamienna Brody
    1
    4
    :
    Korona II Kielce
  • 26
    17:00
    Łysica Bodzentyn
    4
    2
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 26
    17:00
    Neptun Końskie
    3
    0
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 26
    17:00
    Zdrój Busko Zdrój
    5
    0
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 26
    17:00
    Wierna Małogoszcz
    3
    2
    :
    Nida Pińczów
  • 26
    17:00
    Partyzant Radoszyce
    2
    2
    :
    ŁKS Łagów
  • 26
    17:00
    Naprzód Jędrzejów
    1
    2
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 29
    17:00
    Pogoń 1945 Staszów
    3
    1
    :
    Kamienna Brody
  • 29
    17:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    2
    1
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 29
    17:00
    Partyzant Radoszyce
    5
    1
    :
    Unia Sędziszów
  • 29
    17:00
    Nida Pińczów
    4
    1
    :
    ŁKS Łagów
  • 29
    17:00
    Klimontowianka Klimontów
    0
    3
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 29
    17:00
    Hetman Włoszczowa
    2
    2
    :
    Zdrój Busko Zdrój
  • 29
    17:00
    Lubrzanka Kajetanów
    0
    1
    :
    Neptun Końskie
  • 29
    17:00
    GKS Nowiny
    3
    0
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 29
    17:00
    Korona II Kielce
    2
    0
    :
    Alit Ożarów
  • 01
    11:00
    Łysica Bodzentyn
    1
    3
    :
    Korona II Kielce
  • 01
    16:00
    Kamienna Brody
    3
    1
    :
    Alit Ożarów
  • 01
    16:00
    Pogoń 1945 Staszów
    2
    1
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 02
    16:00
    Neptun Końskie
    1
    2
    :
    GKS Nowiny
  • 02
    16:00
    Zdrój Busko Zdrój
    3
    1
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 02
    16:00
    ŁKS Łagów
    3
    1
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 02
    16:00
    Unia Sędziszów
    0
    2
    :
    Nida Pińczów
  • 02
    16:00
    Naprzód Jędrzejów
    1
    1
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 02
    17:00
    Wierna Małogoszcz
    0
    0
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 08
    11:00
    Korona II Kielce
    3
    0
    :
    Neptun Końskie
  • 08
    16:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    6
    1
    :
    Kamienna Brody
  • 08
    16:00
    Partyzant Radoszyce
    2
    3
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 08
    16:00
    Alit Ożarów
    4
    0
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 08
    16:30
    GKS Nowiny
    2
    1
    :
    Zdrój Busko Zdrój
  • 09
    16:00
    Nida Pińczów
    1
    0
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 09
    16:00
    Klimontowianka Klimontów
    3
    1
    :
    Unia Sędziszów
  • 09
    16:00
    Hetman Włoszczowa
    3
    2
    :
    ŁKS Łagów
  • 09
    16:00
    Lubrzanka Kajetanów
    0
    3
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 14
    16:00
    Unia Sędziszów
    0
    3
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 15
    16:00
    Neptun Końskie
    4
    0
    :
    Alit Ożarów
  • 15
    16:00
    Wierna Małogoszcz
    1
    0
    :
    GKS Nowiny
  • 16
    12:00
    Naprzód Jędrzejów
    3
    2
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 16
    16:00
    Kamienna Brody
    1
    0
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 16
    16:00
    Zdrój Busko Zdrój
    0
    2
    :
    Korona II Kielce
  • 16
    16:00
    ŁKS Łagów
    2
    1
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 16
    16:00
    Pogoń 1945 Staszów
    2
    1
    :
    Nida Pińczów
  • 22
    11:00
    Klimontowianka Klimontów
    2
    3
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 23
    11:00
    Korona II Kielce
    0
    2
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 23
    15:00
    Partyzant Radoszyce
    3
    0
    :
    Kamienna Brody
  • 23
    15:00
    Nida Pińczów
    2
    0
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 23
    15:00
    Hetman Włoszczowa
    0
    1
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 23
    15:00
    Lubrzanka Kajetanów
    2
    1
    :
    Unia Sędziszów
  • 23
    15:00
    GKS Nowiny
    2
    1
    :
    ŁKS Łagów
  • 23
    15:00
    Alit Ożarów
    2
    3
    :
    Zdrój Busko Zdrój
  • 23
    15:00
    Łysica Bodzentyn
    2
    3
    :
    Neptun Końskie
  • 29
    11:00
    Wierna Małogoszcz
    2
    5
    :
    Alit Ożarów
  • 29
    11:00
    Pogoń 1945 Staszów
    6
    1
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 29
    15:00
    Kamienna Brody
    1
    1
    :
    Neptun Końskie
  • 29
    15:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    8
    1
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 29
    15:00
    Partyzant Radoszyce
    0
    0
    :
    Nida Pińczów
  • 30
    15:00
    Zdrój Busko Zdrój
    6
    1
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 30
    15:00
    ŁKS Łagów
    0
    6
    :
    Korona II Kielce
  • 30
    15:00
    Unia Sędziszów
    0
    3
    :
    GKS Nowiny
  • 30
    15:00
    Naprzód Jędrzejów
    0
    2
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 06
    13:00
    GKS Nowiny
    3
    0
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 07
    11:00
    Korona II Kielce
    6
    0
    :
    Unia Sędziszów
  • 07
    15:00
    Nida Pińczów
    1
    1
    :
    Kamienna Brody
  • 07
    15:00
    Klimontowianka Klimontów
    0
    4
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 07
    15:00
    Hetman Włoszczowa
    1
    5
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 07
    15:00
    Lubrzanka Kajetanów
    4
    1
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 07
    15:00
    Alit Ożarów
    4
    0
    :
    ŁKS Łagów
  • 07
    15:00
    Łysica Bodzentyn
    0
    2
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 07
    15:00
    Neptun Końskie
    2
    0
    :
    Zdrój Busko Zdrój
  • 13
    11:00
    Partyzant Radoszyce
    2
    0
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 13
    15:00
    Kamienna Brody
    1
    1
    :
    Zdrój Busko Zdrój
  • 13
    15:00
    Wierna Małogoszcz
    2
    4
    :
    Neptun Końskie
  • 13
    15:00
    Pogoń 1945 Staszów
    1
    1
    :
    GKS Nowiny
  • 13
    15:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    3
    0
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 14
    15:00
    ŁKS Łagów
    0
    0
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 14
    15:00
    Unia Sędziszów
    1
    2
    :
    Alit Ożarów
  • 14
    15:00
    Naprzód Jędrzejów
    0
    5
    :
    Korona II Kielce
  • 14
    15:00
    Nida Pińczów
    1
    0
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 20
    14:00
    GKS Nowiny
    0
    0
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 20
    14:00
    Alit Ożarów
    2
    2
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 21
    14:00
    Klimontowianka Klimontów
    2
    2
    :
    Kamienna Brody
  • 21
    14:00
    Hetman Włoszczowa
    2
    0
    :
    Nida Pińczów
  • 21
    14:00
    Lubrzanka Kajetanów
    2
    1
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 21
    14:00
    Łysica Bodzentyn
    5
    0
    :
    Unia Sędziszów
  • 21
    14:00
    Neptun Końskie
    2
    0
    :
    ŁKS Łagów
  • 21
    14:00
    Zdrój Busko Zdrój
    2
    1
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 21
    14:30
    Korona II Kielce
    5
    2
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 27
    14:00
    Kamienna Brody
    1
    4
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 27
    14:00
    Pogoń 1945 Staszów
    4
    1
    :
    Alit Ożarów
  • 27
    14:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    4
    2
    :
    Korona II Kielce
  • 27
    14:00
    Nida Pińczów
    0
    0
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 28
    13:00
    ŁKS Łagów
    1
    3
    :
    Zdrój Busko Zdrój
  • 28
    13:00
    Unia Sędziszów
    0
    8
    :
    Neptun Końskie
  • 28
    13:00
    Partyzant Radoszyce
    0
    2
    :
    GKS Nowiny
  • 28
    13:00
    Klimontowianka Klimontów
    1
    1
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 07
    13:45
    Naprzód Jędrzejów
    0
    2
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 03
    13:00
    GKS Nowiny
    3
    1
    :
    Nida Pińczów
  • 03
    13:00
    Alit Ożarów
    1
    1
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 03
    13:00
    Wierna Małogoszcz
    0
    0
    :
    ŁKS Łagów
  • 04
    11:00
    Korona II Kielce
    5
    0
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 04
    13:00
    Hetman Włoszczowa
    0
    0
    :
    Kamienna Brody
  • 04
    13:00
    Lubrzanka Kajetanów
    2
    1
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 04
    13:00
    Neptun Końskie
    5
    2
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 04
    13:00
    Zdrój Busko Zdrój
    2
    1
    :
    Unia Sędziszów
  • 10
    12:00
    Unia Sędziszów
    0
    2
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 10
    13:00
    Kamienna Brody
    0
    3
    :
    ŁKS Łagów
  • 10
    13:00
    Pogoń 1945 Staszów
    1
    4
    :
    Neptun Końskie
  • 10
    13:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    3
    2
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 11
    13:00
    Naprzód Jędrzejów
    0
    6
    :
    Zdrój Busko Zdrój
  • 11
    13:00
    Partyzant Radoszyce
    2
    1
    :
    Alit Ożarów
  • 11
    13:00
    Klimontowianka Klimontów
    1
    1
    :
    GKS Nowiny
  • 11
    13:00
    Hetman Włoszczowa
    0
    2
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 17
    11:00
    Korona II Kielce
    4
    0
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 17
    13:00
    Lubrzanka Kajetanów
    2
    2
    :
    Kamienna Brody
  • 17
    13:00
    GKS Nowiny
    4
    0
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 17
    13:00
    Alit Ożarów
    5
    0
    :
    Nida Pińczów
  • 17
    13:00
    Neptun Końskie
    1
    2
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 17
    13:00
    Zdrój Busko Zdrój
    4
    0
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 17
    13:00
    Wierna Małogoszcz
    1
    3
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 17
    13:00
    ŁKS Łagów
    2
    1
    :
    Unia Sędziszów
  • 18
    13:00
    Łysica Bodzentyn
    1
    1
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 09
    14:00
    Alit Ożarów
    0
    2
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 09
    14:00
    GKS Nowiny
    2
    2
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 10
    11:00
    Korona II Kielce
    1
    0
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 10
    14:00
    Kamienna Brody
    1
    2
    :
    Unia Sędziszów
  • 10
    14:00
    ŁKS Łagów
    1
    0
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 10
    14:00
    Pogoń 1945 Staszów
    2
    2
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 10
    14:00
    Zdrój Busko Zdrój
    0
    3
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 10
    14:00
    Neptun Końskie
    1
    0
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 17
    11:00
    Korona II Kielce
    3
    0
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 17
    14:00
    GKS Nowiny
    2
    1
    :
    Kamienna Brody
  • 17
    14:00
    Hetman Włoszczowa
    0
    0
    :
    Alit Ożarów
  • 17
    14:00
    Klimontowianka Klimontów
    0
    1
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 17
    14:00
    Nida Pińczów
    0
    0
    :
    Neptun Końskie
  • 17
    14:00
    Partyzant Radoszyce
    0
    5
    :
    Zdrój Busko Zdrój
  • 17
    14:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    1
    0
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 17
    14:00
    ŁKS Łagów
    2
    1
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 17
    14:00
    Naprzód Jędrzejów
    0
    0
    :
    Unia Sędziszów
  • 23
    11:00
    Unia Sędziszów
    2
    1
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 23
    11:00
    Korona II Kielce
    2
    0
    :
    GKS Nowiny
  • 23
    15:00
    Wierna Małogoszcz
    1
    1
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 23
    15:00
    Alit Ożarów
    0
    1
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 24
    15:00
    Kamienna Brody
    1
    1
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 24
    15:00
    ŁKS Łagów
    1
    1
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 24
    15:00
    Zdrój Busko Zdrój
    2
    1
    :
    Nida Pińczów
  • 24
    15:00
    Neptun Końskie
    4
    2
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 24
    15:00
    Łysica Bodzentyn
    1
    0
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 30
    15:00
    GKS Nowiny
    8
    0
    :
    Alit Ożarów
  • 30
    15:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    1
    0
    :
    Unia Sędziszów
  • 31
    11:00
    Korona II Kielce
    8
    2
    :
    Kamienna Brody
  • 31
    13:00
    ŁKS Łagów
    1
    1
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 31
    15:00
    Lubrzanka Kajetanów
    2
    1
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 31
    15:00
    Hetman Włoszczowa
    0
    2
    :
    Neptun Końskie
  • 31
    15:00
    Klimontowianka Klimontów
    2
    4
    :
    Zdrój Busko Zdrój
  • 31
    15:00
    Nida Pińczów
    2
    2
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 31
    15:00
    Pogoń 1945 Staszów
    1
    1
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 06
    11:00
    Unia Sędziszów
    2
    3
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 06
    16:00
    Wierna Małogoszcz
    2
    1
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 06
    16:00
    Łysica Bodzentyn
    0
    2
    :
    GKS Nowiny
  • 06
    16:00
    Alit Ożarów
    0
    2
    :
    Korona II Kielce
  • 07
    16:00
    Kamienna Brody
    0
    1
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 07
    16:00
    ŁKS Łagów
    1
    0
    :
    Nida Pińczów
  • 07
    16:00
    Zdrój Busko Zdrój
    1
    0
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 07
    16:00
    Neptun Końskie
    4
    1
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 10
    16:30
    GKS Nowiny
    0
    4
    :
    Neptun Końskie
  • 10
    16:30
    Lubrzanka Kajetanów
    1
    0
    :
    Zdrój Busko Zdrój
  • 10
    16:30
    Hetman Włoszczowa
    2
    1
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 10
    16:30
    Klimontowianka Klimontów
    0
    1
    :
    ŁKS Łagów
  • 10
    16:30
    Nida Pińczów
    1
    0
    :
    Unia Sędziszów
  • 10
    16:30
    Partyzant Radoszyce
    3
    0
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 10
    16:30
    Granat Skarżysko-Kamienna
    5
    0
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 17
    17:00
    Alit Ożarów
    3
    1
    :
    Kamienna Brody
  • 20
    13:00
    Korona II Kielce
    1
    0
    :
    Zdrój Busko Zdrój
  • 20
    13:00
    Partyzant Radoszyce
    0
    2
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 20
    15:00
    Łysica Bodzentyn
    4
    2
    :
    Kamienna Brody
  • 20
    15:00
    Alit Ożarów
    0
    3
    :
    Neptun Końskie
  • 20
    15:00
    Lubrzanka Kajetanów
    2
    2
    :
    ŁKS Łagów
  • 20
    15:00
    Hetman Włoszczowa
    2
    2
    :
    Unia Sędziszów
  • 20
    15:00
    Klimontowianka Klimontów
    2
    1
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 20
    15:00
    Nida Pińczów
    2
    1
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 27
    11:00
    Unia Sędziszów
    3
    1
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 27
    17:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    3
    1
    :
    Nida Pińczów
  • 27
    17:00
    Wierna Małogoszcz
    0
    2
    :
    Korona II Kielce
  • 28
    17:00
    Kamienna Brody
    0
    3
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 28
    17:00
    Pogoń 1945 Staszów
    3
    2
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 28
    17:00
    Naprzód Jędrzejów
    4
    1
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 28
    17:00
    ŁKS Łagów
    3
    1
    :
    GKS Nowiny
  • 28
    17:00
    Zdrój Busko Zdrój
    5
    1
    :
    Alit Ożarów
  • 28
    17:00
    Neptun Końskie
    5
    1
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 01
    17:00
    Neptun Końskie
    3
    0
    :
    Kamienna Brody
  • 01
    17:00
    Łysica Bodzentyn
    2
    3
    :
    Zdrój Busko Zdrój
  • 01
    17:00
    Alit Ożarów
    1
    2
    :
    Wierna Małogoszcz
  • 01
    17:00
    Lubrzanka Kajetanów
    1
    0
    :
    Naprzód Jędrzejów
  • 01
    17:00
    Hetman Włoszczowa
    2
    2
    :
    Pogoń 1945 Staszów
  • 01
    17:00
    Klimontowianka Klimontów
    0
    5
    :
    Granat Skarżysko-Kamienna
  • 01
    17:00
    Nida Pińczów
    0
    0
    :
    Partyzant Radoszyce
  • 04
    11:00
    Pogoń 1945 Staszów
    3
    1
    :
    Lubrzanka Kajetanów
  • 04
    12:00
    Partyzant Radoszyce
    4
    0
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 04
    14:30
    Unia Sędziszów
    0
    2
    :
    Korona II Kielce
  • 04
    17:00
    Wierna Małogoszcz
    3
    0
    :
    Łysica Bodzentyn
  • 05
    17:00
    Kamienna Brody
    0
    1
    :
    Nida Pińczów
  • 05
    17:00
    Granat Skarżysko-Kamienna
    1
    1
    :
    Hetman Włoszczowa
  • 05
    17:00
    Naprzód Jędrzejów
    1
    1
    :
    GKS Nowiny
  • 05
    17:00
    Zdrój Busko Zdrój
    3
    0
    :
    Neptun Końskie