Łódzkie | 4. Liga | łódzka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
71
28.17 %
Zwycięstwa gości
51
20.24 %
Remisy
130
51.59 %

Bramki

Gospodarzy
345
średnia: 1.37
Gości
272
średnia: 1.08

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
40.08%
101 z 252
0.5
59.92%
151 z 252
46.03%
116 z 252
1.5
53.97%
136 z 252
51.98%
131 z 252
2.5
48.02%
121 z 252
63.89%
161 z 252
3.5
36.11%
91 z 252
77.78%
196 z 252
4.5
22.22%
56 z 252
87.7%
221 z 252
5.5
12.3%
31 z 252

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 101 40.08 %
2:2 12 4.76 %
3:0 12 4.76 %
1:0 11 4.37 %
1:3 9 3.57 %
1:1 8 3.17 %
2:1 8 3.17 %
4:1 7 2.78 %
3:3 6 2.38 %
1:2 6 2.38 %
0:2 6 2.38 %
3:1 6 2.38 %
3:2 5 1.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 5 1.98 %
5:1 5 1.98 %
0:1 4 1.59 %
2:3 4 1.59 %
2:4 4 1.59 %
0:3 4 1.59 %
1:4 4 1.59 %
4:4 3 1.19 %
0:4 3 1.19 %
5:0 3 1.19 %
0:5 2 0.79 %
7:1 2 0.79 %
4:3 1 0.4 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.4 %
2:0 1 0.4 %
4:2 1 0.4 %
4:6 1 0.4 %
5:2 1 0.4 %
6:1 1 0.4 %
1:6 1 0.4 %
0:6 1 0.4 %
1:7 1 0.4 %
10:2 1 0.4 %
10:0 1 0.4 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    154
    69%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    11%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    10%
  • 17
    15:00
    Termy Ner Poddębice
    0
    2
    :
    Warta Sieradz
  • 17
    16:30
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    2
    2
    :
    ŁKS II Łódź
  • 17
    17:00
    Pogoń Zduńska Wola
    1
    3
    :
    Jutrzenka Warta
  • 17
    17:00
    Ceramika Opoczno
    6
    1
    :
    Orzeł Nieborów
  • 17
    17:00
    Włókniarz Zelów
    1
    3
    :
    Polonia Piotrków Trybunalski
  • 18
    16:00
    Pelikan II Łowicz
    1
    4
    :
    Orkan Buczek
  • 18
    17:00
    LKS Kwiatkowice
    3
    2
    :
    Omega Kleszczów
  • 31
    15:00
    Boruta Zgierz
    1
    0
    :
    Jutrzenka Warta
  • 31
    17:00
    Pogoń Zduńska Wola
    0
    5
    :
    Orkan Buczek
  • 31
    17:00
    Ceramika Opoczno
    0
    6
    :
    Warta Sieradz
  • 31
    17:00
    Włókniarz Zelów
    1
    1
    :
    Zjednoczeni Stryków
  • 31
    17:00
    Warta Działoszyn
    3
    2
    :
    Orzeł Nieborów
  • 01
    16:00
    Pelikan II Łowicz
    1
    3
    :
    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • 01
    17:00
    LKS Kwiatkowice
    2
    4
    :
    Polonia Piotrków Trybunalski
  • 07
    16:00
    Orzeł Nieborów
    1
    4
    :
    LKS Kwiatkowice
  • 07
    16:30
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    1
    4
    :
    Pogoń Zduńska Wola
  • 07
    17:00
    Polonia Piotrków Trybunalski
    5
    1
    :
    Omega Kleszczów
  • 07
    17:00
    Zjednoczeni Stryków
    4
    2
    :
    Warta Działoszyn
  • 07
    17:00
    Warta Sieradz
    3
    0
    :
    Włókniarz Zelów
  • 07
    17:00
    Jutrzenka Warta
    3
    3
    :
    Ceramika Opoczno
  • 08
    16:00
    Orkan Buczek
    5
    0
    :
    Termy Ner Poddębice
  • 14
    15:00
    Pogoń Zduńska Wola
    4
    4
    :
    Termy Ner Poddębice
  • 14
    16:00
    Orzeł Nieborów
    2
    4
    :
    KS Kutno
  • 14
    16:30
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    2
    2
    :
    Boruta Zgierz
  • 14
    17:00
    Polonia Piotrków Trybunalski
    5
    1
    :
    Pelikan II Łowicz
  • 14
    17:00
    Zjednoczeni Stryków
    2
    3
    :
    Omega Kleszczów
  • 14
    17:00
    Warta Sieradz
    3
    1
    :
    LKS Kwiatkowice
  • 15
    16:00
    Orkan Buczek
    2
    1
    :
    Ceramika Opoczno
  • 15
    17:00
    Jutrzenka Warta
    1
    3
    :
    Warta Działoszyn
  • 26
    13:00
    Warta Działoszyn
    2
    1
    :
    Ceramika Opoczno
  • 26
    13:00
    KS Kutno
    2
    1
    :
    Pogoń Zduńska Wola
  • 26
    15:30
    Polonia Piotrków Trybunalski
    4
    0
    :
    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • 26
    15:30
    Orzeł Nieborów
    0
    4
    :
    Orkan Buczek
  • 26
    19:00
    Warta Sieradz
    5
    1
    :
    Jutrzenka Warta
  • 27
    11:00
    Pelikan II Łowicz
    0
    5
    :
    Włókniarz Zelów
  • 27
    14:00
    LKS Kwiatkowice
    2
    3
    :
    Boruta Zgierz
  • 09
    12:00
    Orzeł Nieborów
    1
    2
    :
    Pogoń Zduńska Wola
  • 09
    13:00
    Zjednoczeni Stryków
    1
    1
    :
    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • 09
    13:30
    KS Kutno
    4
    1
    :
    Boruta Zgierz
  • 09
    13:30
    Polonia Piotrków Trybunalski
    1
    0
    :
    Termy Ner Poddębice
  • 09
    14:00
    Warta Sieradz
    2
    3
    :
    Orkan Buczek
  • 10
    11:00
    Pelikan II Łowicz
    2
    2
    :
    Warta Działoszyn
  • 10
    13:30
    LKS Kwiatkowice
    1
    0
    :
    Włókniarz Zelów
  • 10
    13:30
    Jutrzenka Warta
    1
    1
    :
    ŁKS II Łódź
  • 14
    15:00
    Warta Działoszyn
    nie odbył się
    Omega Kleszczów
  • 14
    15:00
    Włókniarz Zelów
    nie odbył się
    KS Kutno
  • 14
    15:00
    Boruta Zgierz
    nie odbył się
    Orzeł Nieborów
  • 14
    15:00
    Termy Ner Poddębice
    nie odbył się
    Zjednoczeni Stryków
  • 14
    15:00
    Pogoń Zduńska Wola
    nie odbył się
    Warta Sieradz
  • 14
    15:30
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    nie odbył się
    Jutrzenka Warta
  • 15
    14:00
    Ceramika Opoczno
    nie odbył się
    Polonia Piotrków Trybunalski
  • 15
    15:00
    Pelikan II Łowicz
    nie odbył się
    LKS Kwiatkowice
  • 15
    15:00
    Orkan Buczek
    nie odbył się
    ŁKS II Łódź
  • 21
    ?:?
    ŁKS II Łódź
    nie odbył się
    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • 21
    13:00
    Warta Sieradz
    nie odbył się
    Termy Ner Poddębice
  • 21
    14:00
    Orzeł Nieborów
    nie odbył się
    Ceramika Opoczno
  • 21
    15:00
    Zjednoczeni Stryków
    nie odbył się
    Boruta Zgierz
  • 21
    15:00
    Omega Kleszczów
    nie odbył się
    LKS Kwiatkowice
  • 21
    16:00
    Jutrzenka Warta
    nie odbył się
    Pogoń Zduńska Wola
  • 21
    16:00
    KS Kutno
    nie odbył się
    Warta Działoszyn
  • 22
    15:00
    Orkan Buczek
    nie odbył się
    Pelikan II Łowicz
  • 22
    15:00
    Polonia Piotrków Trybunalski
    nie odbył się
    Włókniarz Zelów
  • 27
    18:30
    Termy Ner Poddębice
    nie odbył się
    Jutrzenka Warta
  • 28
    15:00
    Warta Działoszyn
    nie odbył się
    Polonia Piotrków Trybunalski
  • 28
    15:00
    Włókniarz Zelów
    nie odbył się
    Orzeł Nieborów
  • 28
    15:00
    Ceramika Opoczno
    nie odbył się
    Zjednoczeni Stryków
  • 28
    15:00
    Pogoń Zduńska Wola
    nie odbył się
    ŁKS II Łódź
  • 28
    15:30
    Boruta Zgierz
    nie odbył się
    Warta Sieradz
  • 28
    16:00
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    nie odbył się
    Orkan Buczek
  • 29
    15:00
    Pelikan II Łowicz
    nie odbył się
    Omega Kleszczów
  • 29
    15:00
    LKS Kwiatkowice
    nie odbył się
    KS Kutno
  • 04
    11:00
    ŁKS II Łódź
    nie odbył się
    Termy Ner Poddębice
  • 04
    13:00
    Zjednoczeni Stryków
    nie odbył się
    Włókniarz Zelów
  • 04
    14:00
    Orzeł Nieborów
    nie odbył się
    Warta Działoszyn
  • 04
    16:00
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    nie odbył się
    Pelikan II Łowicz
  • 04
    16:00
    Polonia Piotrków Trybunalski
    nie odbył się
    LKS Kwiatkowice
  • 04
    16:00
    KS Kutno
    nie odbył się
    Omega Kleszczów
  • 04
    17:00
    Warta Sieradz
    nie odbył się
    Ceramika Opoczno
  • 05
    16:00
    Orkan Buczek
    nie odbył się
    Pogoń Zduńska Wola
  • 05
    16:00
    Jutrzenka Warta
    nie odbył się
    Boruta Zgierz
  • 08
    17:00
    Warta Działoszyn
    nie odbył się
    Zjednoczeni Stryków
  • 11
    ?:?
    Boruta Zgierz
    nie odbył się
    ŁKS II Łódź
  • 11
    15:00
    Omega Kleszczów
    nie odbył się
    Polonia Piotrków Trybunalski
  • 11
    15:00
    Termy Ner Poddębice
    nie odbył się
    Orkan Buczek
  • 11
    16:00
    LKS Kwiatkowice
    nie odbył się
    Orzeł Nieborów
  • 11
    16:00
    Włókniarz Zelów
    nie odbył się
    Warta Sieradz
  • 11
    16:00
    Ceramika Opoczno
    nie odbył się
    Jutrzenka Warta
  • 11
    16:00
    Pogoń Zduńska Wola
    nie odbył się
    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • 11
    17:30
    Pelikan II Łowicz
    nie odbył się
    KS Kutno
  • 18
    11:00
    ŁKS II Łódź
    nie odbył się
    Ceramika Opoczno
  • 18
    15:00
    Orzeł Nieborów
    nie odbył się
    Omega Kleszczów
  • 18
    16:00
    Pogoń Zduńska Wola
    nie odbył się
    Pelikan II Łowicz
  • 18
    16:30
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    nie odbył się
    Termy Ner Poddębice
  • 18
    17:00
    Zjednoczeni Stryków
    nie odbył się
    LKS Kwiatkowice
  • 18
    17:00
    Polonia Piotrków Trybunalski
    nie odbył się
    KS Kutno
  • 18
    19:00
    Warta Sieradz
    nie odbył się
    Warta Działoszyn
  • 19
    16:00
    Orkan Buczek
    nie odbył się
    Boruta Zgierz
  • 19
    17:00
    Jutrzenka Warta
    nie odbył się
    Włókniarz Zelów
  • 22
    16:00
    Włókniarz Zelów
    nie odbył się
    ŁKS II Łódź
  • 22
    16:00
    Ceramika Opoczno
    nie odbył się
    Orkan Buczek
  • 22
    16:30
    Pelikan II Łowicz
    nie odbył się
    Polonia Piotrków Trybunalski
  • 22
    17:00
    KS Kutno
    nie odbył się
    Orzeł Nieborów
  • 22
    17:00
    Omega Kleszczów
    nie odbył się
    Zjednoczeni Stryków
  • 22
    17:00
    Warta Działoszyn
    nie odbył się
    Jutrzenka Warta
  • 22
    17:30
    LKS Kwiatkowice
    nie odbył się
    Warta Sieradz
  • 22
    17:30
    Boruta Zgierz
    nie odbył się
    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • 22
    18:30
    Termy Ner Poddębice
    nie odbył się
    Pogoń Zduńska Wola
  • 25
    11:00
    ŁKS II Łódź
    nie odbył się
    Warta Działoszyn
  • 25
    15:00
    Termy Ner Poddębice
    nie odbył się
    Pelikan II Łowicz
  • 25
    16:00
    Pogoń Zduńska Wola
    nie odbył się
    Boruta Zgierz
  • 25
    16:00
    Orzeł Nieborów
    nie odbył się
    Polonia Piotrków Trybunalski
  • 25
    16:30
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    nie odbył się
    Ceramika Opoczno
  • 25
    17:00
    Zjednoczeni Stryków
    nie odbył się
    KS Kutno
  • 25
    19:00
    Warta Sieradz
    nie odbył się
    Omega Kleszczów
  • 26
    16:00
    Orkan Buczek
    nie odbył się
    Włókniarz Zelów
  • 26
    17:00
    Jutrzenka Warta
    nie odbył się
    LKS Kwiatkowice
  • 01
    15:00
    Pelikan II Łowicz
    nie odbył się
    Orzeł Nieborów
  • 01
    17:00
    LKS Kwiatkowice
    nie odbył się
    ŁKS II Łódź
  • 02
    16:00
    Omega Kleszczów
    nie odbył się
    Jutrzenka Warta
  • 02
    16:00
    Boruta Zgierz
    nie odbył się
    Termy Ner Poddębice
  • 02
    17:00
    Polonia Piotrków Trybunalski
    nie odbył się
    Zjednoczeni Stryków
  • 02
    17:00
    KS Kutno
    nie odbył się
    Warta Sieradz
  • 02
    17:00
    Warta Działoszyn
    nie odbył się
    Orkan Buczek
  • 02
    17:00
    Włókniarz Zelów
    nie odbył się
    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • 02
    17:00
    Ceramika Opoczno
    nie odbył się
    Pogoń Zduńska Wola
  • 09
    ?:?
    ŁKS II Łódź
    nie odbył się
    Omega Kleszczów
  • 09
    15:00
    Termy Ner Poddębice
    nie odbył się
    Ceramika Opoczno
  • 09
    16:00
    Boruta Zgierz
    nie odbył się
    Pelikan II Łowicz
  • 09
    16:30
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    nie odbył się
    Warta Działoszyn
  • 09
    17:00
    Pogoń Zduńska Wola
    nie odbył się
    Włókniarz Zelów
  • 09
    17:00
    Zjednoczeni Stryków
    nie odbył się
    Orzeł Nieborów
  • 09
    19:00
    Warta Sieradz
    nie odbył się
    Polonia Piotrków Trybunalski
  • 10
    17:00
    Orkan Buczek
    -
    -
    :
    LKS Kwiatkowice
  • 10
    17:00
    Jutrzenka Warta
    -
    -
    :
    KS Kutno
  • 16
    16:00
    Omega Kleszczów
    -
    -
    :
    Orkan Buczek
  • 16
    17:00
    Orzeł Nieborów
    -
    -
    :
    Warta Sieradz
  • 16
    17:00
    Polonia Piotrków Trybunalski
    -
    -
    :
    Jutrzenka Warta
  • 16
    17:00
    KS Kutno
    -
    -
    :
    ŁKS II Łódź
  • 16
    17:00
    Warta Działoszyn
    -
    -
    :
    Pogoń Zduńska Wola
  • 16
    17:00
    Włókniarz Zelów
    -
    -
    :
    Termy Ner Poddębice
  • 16
    17:00
    Ceramika Opoczno
    -
    -
    :
    Boruta Zgierz
  • 17
    17:00
    LKS Kwiatkowice
    0
    0
    :
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    (anulowany)
  • 17
    17:30
    Pelikan II Łowicz
    0
    0
    :
    Zjednoczeni Stryków
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Ceramika Opoczno
    nie odbył się
    Pelikan II Łowicz
  • 20
    17:00
    Pogoń Zduńska Wola
    nie odbył się
    LKS Kwiatkowice
  • 20
    17:00
    Andrespolia Wiśniowa Góra
    nie odbył się
    Omega Kleszczów
  • 20
    17:00
    ŁKS II Łódź
    nie odbył się
    Polonia Piotrków Trybunalski
  • 20
    17:00
    Jutrzenka Warta
    nie odbył się
    Orzeł Nieborów
  • 20
    18:00
    Boruta Zgierz
    nie odbył się
    Włókniarz Zelów
  • 20
    18:00
    Orkan Buczek
    nie odbył się
    KS Kutno
  • 20
    18:30
    Termy Ner Poddębice
    nie odbył się
    Warta Działoszyn
  • 20
    19:00
    Warta Sieradz
    nie odbył się
    Zjednoczeni Stryków
  • 23
    17:00
    Zjednoczeni Stryków
    -
    -
    :
    Jutrzenka Warta
  • 23
    17:00
    Orzeł Nieborów
    -
    -
    :
    ŁKS II Łódź
  • 23
    17:00
    Polonia Piotrków Trybunalski
    -
    -
    :
    Orkan Buczek
  • 23
    17:00
    KS Kutno
    -
    -
    :
    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • 23
    17:00
    Omega Kleszczów
    -
    -
    :
    Pogoń Zduńska Wola
  • 23
    17:00
    Warta Działoszyn
    -
    -
    :
    Boruta Zgierz
  • 23
    17:00
    Włókniarz Zelów
    -
    -
    :
    Ceramika Opoczno
  • 24
    17:00
    Pelikan II Łowicz
    -
    -
    :
    Warta Sieradz
  • 24
    17:00
    LKS Kwiatkowice
    -
    -
    :
    Termy Ner Poddębice