Wielkopolskie | 4. Liga | wielkopolska
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
-
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
181
47.63 %
181
47.63 %
Zwycięstwa gości
127
33.42 %
127
33.42 %
Remisy
72
18.95 %
72
18.95 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
5.53%
21 z 380
21 z 380
0.5
94.47%
359 z 380
359 z 380
18.42%
70 z 380
70 z 380
1.5
81.58%
310 z 380
310 z 380
36.05%
137 z 380
137 z 380
2.5
63.95%
243 z 380
243 z 380
57.11%
217 z 380
217 z 380
3.5
42.89%
163 z 380
163 z 380
74.74%
284 z 380
284 z 380
4.5
25.26%
96 z 380
96 z 380
87.37%
332 z 380
332 z 380
5.5
12.63%
48 z 380
48 z 380
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 29 | 7.63 % |
1:2 | 29 | 7.63 % |
1:0 | 27 | 7.11 % |
2:0 | 24 | 6.32 % |
3:1 | 23 | 6.05 % |
0:1 | 22 | 5.79 % |
0:0 | 21 | 5.53 % |
2:1 | 20 | 5.26 % |
2:2 | 19 | 5 % |
3:0 | 19 | 5 % |
4:1 | 15 | 3.95 % |
0:2 | 14 | 3.68 % |
1:3 | 14 | 3.68 % |
0:3 | 12 | 3.16 % |
2:3 | 10 | 2.63 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:0 | 10 | 2.63 % |
3:2 | 9 | 2.37 % |
5:1 | 7 | 1.84 % |
5:0 | 6 | 1.58 % |
2:4 | 5 | 1.32 % |
1:4 | 5 | 1.32 % |
3:4 | 4 | 1.05 % |
4:2 | 4 | 1.05 % |
6:1 | 4 | 1.05 % |
1:5 | 3 | 0.79 % |
0:5 | 3 | 0.79 % |
3:3 | 2 | 0.53 % |
4:3 | 2 | 0.53 % |
5:3 | 2 | 0.53 % |
5:2 | 2 | 0.53 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:6 | 2 | 0.53 % |
5:5 | 1 | 0.26 % |
3:5 | 1 | 0.26 % |
6:3 | 1 | 0.26 % |
0:4 | 1 | 0.26 % |
1:6 | 1 | 0.26 % |
7:2 | 1 | 0.26 % |
0:6 | 1 | 0.26 % |
6:0 | 1 | 0.26 % |
7:1 | 1 | 0.26 % |
8:1 | 1 | 0.26 % |
9:2 | 1 | 0.26 % |
10:1 | 1 | 0.26 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola16149%Wygrana przynajmniej 1 bramką7422%Wygrana przynajmniej 2 bramkami4915%Wygrana 3 bramkami i więcej4514%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
04 sie14:00
-
04 sie15:00
-
04 sie16:00Orkan Śmiłowo20:Polonia Leszno
-
04 sie16:00Polonia Kępno30:Krobianka Krobia
-
04 sie16:00
-
04 sie16:00Pogoń Nowe Skalmierzyce21:Olimpia Koło
-
04 sie17:00Zjednoczeni Trzemeszno63:Centra Ostrów Wielkopolski
-
04 sie17:00Victoria Września00:Warta Międzychód
-
04 sie17:00Tarnovia Tarnowo Podgórne22:Kotwica Kórnik
-
26 wrz17:00Obra Kościan10:Nielba Wągrowiec
-
11 sie15:00Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski21:Orkan Śmiłowo
-
11 sie16:00Polonia Leszno20:Polonia Kępno
-
11 sie16:00Pogoń Nowe Skalmierzyce13:Nielba Wągrowiec
-
11 sie16:00
-
11 sie16:00Warta Międzychód02:Sokół Pniewy
-
11 sie17:00Centra Ostrów Wielkopolski33:Krobianka Krobia
-
11 sie17:00Tarnovia Tarnowo Podgórne20:KS Opatówek
-
11 sie17:00Obra Kościan12:Kotwica Kórnik
-
11 sie17:00Lubuszanin Trzcianka40:Olimpia Koło
-
11 sie17:00Victoria Września11:Zjednoczeni Trzemeszno
-
15 sie12:00
-
15 sie14:00Unia Swarzędz41:Warta Międzychód
-
15 sie14:00Orkan Śmiłowo11:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
15 sie16:00Nielba Wągrowiec03:Lubuszanin Trzcianka
-
15 sie16:00KS Opatówek01:Obra Kościan
-
15 sie16:00Pogoń Nowe Skalmierzyce55:Kotwica Kórnik
-
15 sie17:00Victoria Września01:Centra Ostrów Wielkopolski
-
15 sie17:00Polonia Kępno31:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
15 sie17:00Krobianka Krobia10:Polonia Leszno
-
15 sie17:00Zjednoczeni Trzemeszno12:Sokół Pniewy
-
18 sie11:00Centra Ostrów Wielkopolski32:Polonia Leszno
-
18 sie14:00Unia Swarzędz10:Zjednoczeni Trzemeszno
-
18 sie16:00
-
18 sie16:00Warta Międzychód11:Olimpia Koło
-
18 sie17:00Tarnovia Tarnowo Podgórne23:Polonia Kępno
-
18 sie17:00Obra Kościan00:Orkan Śmiłowo
-
18 sie17:00Lubuszanin Trzcianka21:Kotwica Kórnik
-
18 sie17:00Victoria Września12:Sokół Pniewy
-
19 sie11:00Krobianka Krobia33:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
19 sie16:00Pogoń Nowe Skalmierzyce31:KS Opatówek
-
25 sie11:00Polonia Leszno01:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
25 sie13:00
-
25 sie14:00Unia Swarzędz22:Victoria Września
-
25 sie14:00Nielba Wągrowiec32:Warta Międzychód
-
25 sie14:00Polonia Kępno02:Obra Kościan
-
25 sie15:30Centra Ostrów Wielkopolski31:Sokół Pniewy
-
25 sie16:00Orkan Śmiłowo03:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
25 sie17:00Krobianka Krobia11:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
25 sie17:00Zjednoczeni Trzemeszno10:Olimpia Koło
-
26 sie15:00KS Opatówek02:Lubuszanin Trzcianka
-
29 sie16:00
-
29 sie16:00
-
29 sie17:00Tarnovia Tarnowo Podgórne20:Polonia Leszno
-
29 sie17:00
-
29 sie17:00
-
29 sie17:00Sokół Pniewy31:Unia Swarzędz
-
29 sie18:00Obra Kościan20:Krobianka Krobia
-
29 sie18:00Lubuszanin Trzcianka52:Orkan Śmiłowo
-
29 sie18:00Warta Międzychód32:Kotwica Kórnik
-
01 wrz14:00Unia Swarzędz31:Centra Ostrów Wielkopolski
-
01 wrz15:00Nielba Wągrowiec21:Victoria Września
-
01 wrz15:00Sokół Pniewy41:Olimpia Koło
-
01 wrz16:00KS Opatówek12:Warta Międzychód
-
01 wrz16:00Orkan Śmiłowo10:LKS Gołuchów
-
01 wrz16:00Polonia Kępno12:Lubuszanin Trzcianka
-
01 wrz16:00Krobianka Krobia36:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
01 wrz16:00Polonia Leszno00:Obra Kościan
-
01 wrz17:30Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski22:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
02 wrz17:00Zjednoczeni Trzemeszno43:Kotwica Kórnik
-
08 wrz11:00
-
08 wrz16:00Obra Kościan12:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
08 wrz16:00Pogoń Nowe Skalmierzyce30:Polonia Leszno
-
08 wrz16:00Lubuszanin Trzcianka50:Krobianka Krobia
-
08 wrz16:00
-
08 wrz16:00Warta Międzychód41:Orkan Śmiłowo
-
08 wrz16:00KS Opatówek31:Zjednoczeni Trzemeszno
-
08 wrz17:00Centra Ostrów Wielkopolski11:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
08 wrz17:00Victoria Września32:Kotwica Kórnik
-
08 wrz17:00Sokół Pniewy13:Nielba Wągrowiec
-
15 wrz13:00Olimpia Koło01:Centra Ostrów Wielkopolski
-
15 wrz14:00Krobianka Krobia10:LKS Gołuchów
-
15 wrz14:00Polonia Leszno21:Lubuszanin Trzcianka
-
15 wrz14:30Pogoń Nowe Skalmierzyce10:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
15 wrz15:00Orkan Śmiłowo32:Zjednoczeni Trzemeszno
-
15 wrz16:00KS Opatówek20:Victoria Września
-
15 wrz16:00Polonia Kępno10:Warta Międzychód
-
15 wrz16:00Tarnovia Tarnowo Podgórne01:Obra Kościan
-
15 wrz16:00Sokół Pniewy24:Kotwica Kórnik
-
16 wrz12:00Nielba Wągrowiec00:Unia Swarzędz
-
22 wrz13:00Centra Ostrów Wielkopolski30:Obra Kościan
-
22 wrz14:00Unia Swarzędz21:Kotwica Kórnik
-
22 wrz15:00
-
22 wrz15:00Olimpia Koło23:Nielba Wągrowiec
-
22 wrz16:00Pogoń Nowe Skalmierzyce20:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
22 wrz16:00Lubuszanin Trzcianka21:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
22 wrz16:00Zjednoczeni Trzemeszno21:Polonia Kępno
-
22 wrz16:00Victoria Września20:Orkan Śmiłowo
-
22 wrz16:00Sokół Pniewy10:KS Opatówek
-
23 wrz16:00Warta Międzychód10:Krobianka Krobia
-
29 wrz14:00Polonia Kępno34:Victoria Września
-
29 wrz14:00Polonia Leszno41:Warta Międzychód
-
29 wrz15:00Nielba Wągrowiec23:Centra Ostrów Wielkopolski
-
29 wrz15:00Orkan Śmiłowo10:Sokół Pniewy
-
29 wrz15:00Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski21:LKS Gołuchów
-
29 wrz15:00Olimpia Koło10:Kotwica Kórnik
-
29 wrz16:00KS Opatówek14:Unia Swarzędz
-
29 wrz16:00Krobianka Krobia03:Zjednoczeni Trzemeszno
-
29 wrz16:00Tarnovia Tarnowo Podgórne40:Lubuszanin Trzcianka
-
29 wrz16:00Obra Kościan40:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
06 paź12:00Lubuszanin Trzcianka61:Obra Kościan
-
06 paź14:00Unia Swarzędz31:Orkan Śmiłowo
-
06 paź14:00Nielba Wągrowiec31:Kotwica Kórnik
-
06 paź15:00LKS Gołuchów41:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
06 paź15:00Warta Międzychód52:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
06 paź15:00Olimpia Koło00:KS Opatówek
-
06 paź16:00Centra Ostrów Wielkopolski22:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
06 paź16:00Zjednoczeni Trzemeszno02:Polonia Leszno
-
06 paź16:00Victoria Września40:Krobianka Krobia
-
06 paź16:00Sokół Pniewy24:Polonia Kępno
-
13 paź11:00Polonia Leszno11:Victoria Września
-
13 paź11:00Centra Ostrów Wielkopolski41:Kotwica Kórnik
-
13 paź15:00KS Opatówek22:Nielba Wągrowiec
-
13 paź15:00Orkan Śmiłowo51:Olimpia Koło
-
13 paź15:00Polonia Kępno10:Unia Swarzędz
-
13 paź15:00Krobianka Krobia12:Sokół Pniewy
-
13 paź15:00Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski42:Zjednoczeni Trzemeszno
-
13 paź15:00Tarnovia Tarnowo Podgórne11:Warta Międzychód
-
13 paź15:00Obra Kościan12:LKS Gołuchów
-
13 paź15:00Pogoń Nowe Skalmierzyce03:Lubuszanin Trzcianka
-
20 paź14:00Unia Swarzędz50:Krobianka Krobia
-
20 paź14:00Nielba Wągrowiec00:Orkan Śmiłowo
-
20 paź15:00
-
20 paź15:00
-
20 paź15:00Warta Międzychód11:Obra Kościan
-
20 paź15:00Zjednoczeni Trzemeszno13:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
20 paź15:00Victoria Września20:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
20 paź15:00Sokół Pniewy03:Polonia Leszno
-
20 paź15:00Olimpia Koło34:Polonia Kępno
-
20 paź15:00KS Opatówek12:Kotwica Kórnik
-
27 paź14:00Orkan Śmiłowo22:Kotwica Kórnik
-
27 paź14:00Krobianka Krobia32:Olimpia Koło
-
27 paź14:00Tarnovia Tarnowo Podgórne31:Victoria Września
-
27 paź14:00Lubuszanin Trzcianka10:LKS Gołuchów
-
27 paź15:00KS Opatówek42:Centra Ostrów Wielkopolski
-
27 paź15:00Polonia Kępno01:Nielba Wągrowiec
-
27 paź15:00Polonia Leszno11:Unia Swarzędz
-
27 paź15:00Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski12:Sokół Pniewy
-
27 paź15:00Obra Kościan10:Zjednoczeni Trzemeszno
-
27 paź15:00Pogoń Nowe Skalmierzyce11:Warta Międzychód
-
03 lis13:00
-
03 lis13:00Unia Swarzędz20:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
03 lis13:00Olimpia Koło01:Polonia Leszno
-
03 lis13:00Nielba Wągrowiec01:Krobianka Krobia
-
03 lis14:00Warta Międzychód00:Lubuszanin Trzcianka
-
03 lis14:00Zjednoczeni Trzemeszno30:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
03 lis14:00Victoria Września00:Obra Kościan
-
03 lis14:00Sokół Pniewy03:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
03 lis14:00KS Opatówek11:Orkan Śmiłowo
-
03 lis14:00Polonia Kępno20:Kotwica Kórnik
-
10 lis12:00Tarnovia Tarnowo Podgórne12:Unia Swarzędz
-
10 lis13:00Orkan Śmiłowo20:Centra Ostrów Wielkopolski
-
10 lis13:00Krobianka Krobia12:Kotwica Kórnik
-
10 lis13:00Polonia Leszno01:Nielba Wągrowiec
-
10 lis13:00Lubuszanin Trzcianka21:Zjednoczeni Trzemeszno
-
10 lis13:00
-
10 lis14:00Polonia Kępno41:KS Opatówek
-
10 lis14:00Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski32:Olimpia Koło
-
10 lis14:00Obra Kościan40:Sokół Pniewy
-
10 lis14:00Pogoń Nowe Skalmierzyce41:Victoria Września
-
17 lis13:00Centra Ostrów Wielkopolski20:Warta Międzychód
-
17 lis13:00Zjednoczeni Trzemeszno12:LKS Gołuchów
-
17 lis13:00Victoria Września02:Lubuszanin Trzcianka
-
17 lis13:00Sokół Pniewy15:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
17 lis13:00Unia Swarzędz01:Obra Kościan
-
17 lis13:00Olimpia Koło13:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
17 lis13:00Nielba Wągrowiec31:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
17 lis13:00KS Opatówek20:Krobianka Krobia
-
17 lis13:00Orkan Śmiłowo41:Polonia Kępno
-
17 lis13:00Polonia Leszno30:Kotwica Kórnik
-
24 lis12:00
-
24 lis13:00
-
24 lis13:00Krobianka Krobia10:Orkan Śmiłowo
-
24 lis13:00
-
24 lis13:00
-
24 lis13:00
-
24 lis13:00
-
24 lis13:00
-
24 lis13:00Warta Międzychód81:Zjednoczeni Trzemeszno
-
25 lis12:00
-
02 mar13:00
-
02 mar13:00Centra Ostrów Wielkopolski20:Zjednoczeni Trzemeszno
-
02 mar13:00Polonia Leszno12:Orkan Śmiłowo
-
02 mar14:00Olimpia Koło12:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
02 mar14:00Kotwica Kórnik20:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
02 mar14:00
-
02 mar14:00Lubuszanin Trzcianka21:Unia Swarzędz
-
02 mar14:00Krobianka Krobia14:Polonia Kępno
-
02 mar15:00Nielba Wągrowiec41:Obra Kościan
-
03 mar14:00
-
09 mar11:00KS Opatówek00:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
09 mar13:00
-
09 mar14:00Krobianka Krobia03:Centra Ostrów Wielkopolski
-
09 mar14:00
-
09 mar14:00Orkan Śmiłowo13:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
09 mar14:00Kotwica Kórnik51:Obra Kościan
-
09 mar14:00Olimpia Koło11:Lubuszanin Trzcianka
-
09 mar15:00Nielba Wągrowiec20:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
09 mar15:00Sokół Pniewy22:Warta Międzychód
-
10 mar15:00
-
16 mar13:00
-
16 mar13:00Polonia Leszno30:Krobianka Krobia
-
16 mar14:00
-
16 mar14:00Warta Międzychód03:Unia Swarzędz
-
16 mar14:00Lubuszanin Trzcianka11:Nielba Wągrowiec
-
16 mar14:00Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski21:Polonia Kępno
-
16 mar14:09Kotwica Kórnik00:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
16 mar15:00Sokół Pniewy10:Zjednoczeni Trzemeszno
-
16 mar15:00Obra Kościan01:KS Opatówek
-
16 mar15:00Tarnovia Tarnowo Podgórne13:Orkan Śmiłowo
-
23 mar13:00Polonia Leszno10:Centra Ostrów Wielkopolski
-
23 mar14:00Orkan Śmiłowo01:Obra Kościan
-
23 mar14:00Kotwica Kórnik22:Lubuszanin Trzcianka
-
23 mar15:00Polonia Kępno12:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
23 mar15:00KS Opatówek11:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
23 mar15:00
-
23 mar15:00Olimpia Koło50:Warta Międzychód
-
23 mar15:00Sokół Pniewy10:Victoria Września
-
23 mar16:00
-
24 mar14:00
-
30 mar14:00
-
30 mar14:00Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski31:Polonia Leszno
-
30 mar15:00Olimpia Koło11:Zjednoczeni Trzemeszno
-
30 mar15:00Sokół Pniewy05:Centra Ostrów Wielkopolski
-
30 mar15:00Victoria Września12:Unia Swarzędz
-
30 mar15:00Warta Międzychód02:Nielba Wągrowiec
-
30 mar15:00
-
30 mar15:00Obra Kościan10:Polonia Kępno
-
30 mar15:00Tarnovia Tarnowo Podgórne21:Krobianka Krobia
-
30 mar16:00Pogoń Nowe Skalmierzyce00:Orkan Śmiłowo
-
06 kwi11:00
-
06 kwi14:00Unia Swarzędz31:Sokół Pniewy
-
06 kwi15:00Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski12:Centra Ostrów Wielkopolski
-
06 kwi15:00
-
06 kwi15:00Olimpia Koło03:Victoria Września
-
06 kwi16:00Polonia Leszno00:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
06 kwi16:00Krobianka Krobia05:Obra Kościan
-
06 kwi16:00Polonia Kępno12:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
06 kwi16:00Kotwica Kórnik42:Warta Międzychód
-
06 kwi17:00Zjednoczeni Trzemeszno02:Nielba Wągrowiec
-
13 kwi15:00Olimpia Koło11:Sokół Pniewy
-
13 kwi16:00Kotwica Kórnik31:Zjednoczeni Trzemeszno
-
13 kwi16:00Victoria Września13:Nielba Wągrowiec
-
13 kwi16:00Warta Międzychód22:KS Opatówek
-
13 kwi16:00LKS Gołuchów31:Orkan Śmiłowo
-
13 kwi16:00
-
13 kwi16:00Pogoń Nowe Skalmierzyce24:Krobianka Krobia
-
13 kwi16:00Obra Kościan11:Polonia Leszno
-
13 kwi16:00Tarnovia Tarnowo Podgórne12:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
13 kwi17:00Centra Ostrów Wielkopolski01:Unia Swarzędz
-
20 kwi12:00Polonia Leszno00:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
20 kwi14:00Olimpia Koło01:Unia Swarzędz
-
20 kwi15:00
-
20 kwi15:00
-
20 kwi15:00Orkan Śmiłowo53:Warta Międzychód
-
20 kwi15:00Nielba Wągrowiec51:Sokół Pniewy
-
20 kwi16:00Tarnovia Tarnowo Podgórne21:Centra Ostrów Wielkopolski
-
20 kwi16:00Polonia Kępno02:LKS Gołuchów
-
20 kwi16:00Kotwica Kórnik00:Victoria Września
-
20 kwi17:00Zjednoczeni Trzemeszno12:KS Opatówek
-
27 kwi16:00Kotwica Kórnik41:Sokół Pniewy
-
27 kwi16:00Victoria Września01:KS Opatówek
-
27 kwi16:00Warta Międzychód20:Polonia Kępno
-
27 kwi16:00
-
27 kwi16:00Obra Kościan31:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
27 kwi17:00Centra Ostrów Wielkopolski30:Olimpia Koło
-
27 kwi17:00Unia Swarzędz13:Nielba Wągrowiec
-
27 kwi17:00Zjednoczeni Trzemeszno23:Orkan Śmiłowo
-
27 kwi17:00
-
01 maj14:00Polonia Kępno30:Zjednoczeni Trzemeszno
-
01 maj14:00KS Opatówek31:Sokół Pniewy
-
01 maj15:00
-
01 maj15:00Nielba Wągrowiec61:Olimpia Koło
-
01 maj16:00Tarnovia Tarnowo Podgórne11:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
01 maj16:00Polonia Leszno13:LKS Gołuchów
-
01 maj16:00Orkan Śmiłowo10:Victoria Września
-
01 maj16:00Kotwica Kórnik53:Unia Swarzędz
-
01 maj17:00Obra Kościan14:Centra Ostrów Wielkopolski
-
01 maj17:00Krobianka Krobia22:Warta Międzychód
-
04 maj13:00Unia Swarzędz20:KS Opatówek
-
04 maj16:00Kotwica Kórnik01:Olimpia Koło
-
04 maj16:00Victoria Września11:Polonia Kępno
-
04 maj16:00Warta Międzychód15:Polonia Leszno
-
04 maj16:00
-
04 maj16:00
-
04 maj16:00
-
04 maj17:00Centra Ostrów Wielkopolski13:Nielba Wągrowiec
-
04 maj17:00Sokół Pniewy06:Orkan Śmiłowo
-
04 maj17:00Zjednoczeni Trzemeszno02:Krobianka Krobia
-
10 maj18:00
-
11 maj15:00
-
11 maj16:00Pogoń Nowe Skalmierzyce30:Centra Ostrów Wielkopolski
-
11 maj16:00Tarnovia Tarnowo Podgórne16:LKS Gołuchów
-
11 maj16:00Polonia Leszno31:Zjednoczeni Trzemeszno
-
11 maj16:00Polonia Kępno41:Sokół Pniewy
-
11 maj16:00Orkan Śmiłowo01:Unia Swarzędz
-
11 maj16:00Kotwica Kórnik13:Nielba Wągrowiec
-
11 maj17:00Obra Kościan00:Lubuszanin Trzcianka
-
11 maj17:00KS Opatówek12:Olimpia Koło
-
18 maj12:00Nielba Wągrowiec92:KS Opatówek
-
18 maj14:00Unia Swarzędz30:Polonia Kępno
-
18 maj14:00Warta Międzychód31:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
18 maj15:00Olimpia Koło24:Orkan Śmiłowo
-
18 maj16:00Kotwica Kórnik31:Centra Ostrów Wielkopolski
-
18 maj16:00Victoria Września23:Polonia Leszno
-
18 maj16:00LKS Gołuchów30:Obra Kościan
-
18 maj16:00
-
18 maj17:00Sokół Pniewy40:Krobianka Krobia
-
18 maj17:00Zjednoczeni Trzemeszno13:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
25 maj11:00Polonia Leszno23:Sokół Pniewy
-
25 maj12:00
-
25 maj14:00Orkan Śmiłowo21:Nielba Wągrowiec
-
25 maj15:00
-
25 maj16:00Kotwica Kórnik41:KS Opatówek
-
25 maj16:00
-
25 maj16:00Polonia Kępno10:Olimpia Koło
-
25 maj17:00Obra Kościan02:Warta Międzychód
-
25 maj17:00Krobianka Krobia36:Unia Swarzędz
-
26 maj16:00Tarnovia Tarnowo Podgórne50:Zjednoczeni Trzemeszno
-
29 maj17:00Unia Swarzędz11:Polonia Leszno
-
01 cze13:00Zjednoczeni Trzemeszno23:Obra Kościan
-
01 cze14:00LKS Gołuchów01:Lubuszanin Trzcianka
-
01 cze15:00Nielba Wągrowiec21:Polonia Kępno
-
01 cze16:00Kotwica Kórnik22:Orkan Śmiłowo
-
01 cze16:00Victoria Września50:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
01 cze16:00Warta Międzychód03:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
01 cze17:00
-
01 cze17:00Sokół Pniewy02:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
02 cze12:00Olimpia Koło30:Krobianka Krobia
-
07 cze18:00Krobianka Krobia23:Nielba Wągrowiec
-
08 cze11:00
-
08 cze12:00
-
08 cze14:00Orkan Śmiłowo12:KS Opatówek
-
08 cze15:00Lubuszanin Trzcianka21:Warta Międzychód
-
08 cze16:00Kotwica Kórnik51:Polonia Kępno
-
08 cze16:00LKS Gołuchów12:Centra Ostrów Wielkopolski
-
08 cze16:00Pogoń Nowe Skalmierzyce21:Zjednoczeni Trzemeszno
-
08 cze17:00Obra Kościan01:Victoria Września
-
09 cze16:00Tarnovia Tarnowo Podgórne51:Sokół Pniewy
-
15 cze11:00Sokół Pniewy13:Obra Kościan
-
15 cze12:00Centra Ostrów Wielkopolski30:Orkan Śmiłowo
-
15 cze13:00KS Opatówek20:Polonia Kępno
-
15 cze13:00
-
15 cze14:00Unia Swarzędz10:Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
15 cze15:00Olimpia Koło01:Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
-
15 cze16:00Kotwica Kórnik71:Krobianka Krobia
-
15 cze16:00Victoria Września41:Pogoń Nowe Skalmierzyce
-
15 cze17:00Nielba Wągrowiec51:Polonia Leszno
-
16 cze16:00
-
19 cze18:00Obra Kościan11:Unia Swarzędz
-
20 cze11:00
-
20 cze12:00
-
20 cze16:00
-
20 cze16:00
-
20 cze16:00
-
20 cze16:00
-
20 cze17:00
-
20 cze17:00
-
20 cze17:00
-
22 cze19:00
-
23 cze14:00
-
23 cze15:00
-
23 cze16:00
-
23 cze17:00KS Opatówek11:Polonia Leszno
-
23 cze17:00
-
23 cze17:00
-
23 cze17:00
-
23 cze17:00
-
23 cze17:00