Pomorskie | Klasa okręgowa | Gdańsk II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
123
51.25 %
Zwycięstwa gości
85
35.42 %
Remisy
32
13.33 %

Bramki

Gospodarzy
557
średnia: 2.32
Gości
424
średnia: 1.77

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.08%
5 z 240
0.5
97.92%
235 z 240
11.67%
28 z 240
1.5
88.33%
212 z 240
25.83%
62 z 240
2.5
74.17%
178 z 240
42.92%
103 z 240
3.5
57.08%
137 z 240
62.5%
150 z 240
4.5
37.5%
90 z 240
79.17%
190 z 240
5.5
20.83%
50 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 16 6.67 %
1:1 14 5.83 %
4:1 14 5.83 %
2:1 13 5.42 %
3:1 13 5.42 %
1:2 12 5 %
2:0 12 5 %
1:3 11 4.58 %
2:2 10 4.17 %
2:3 10 4.17 %
3:0 10 4.17 %
0:2 8 3.33 %
0:1 7 2.92 %
4:2 7 2.92 %
4:0 7 2.92 %
0:3 6 2.5 %
0:4 6 2.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 5 2.08 %
3:2 5 2.08 %
0:5 5 2.08 %
3:3 3 1.25 %
1:4 3 1.25 %
2:6 3 1.25 %
5:0 3 1.25 %
7:2 3 1.25 %
2:5 2 0.83 %
5:2 2 0.83 %
5:1 2 0.83 %
3:7 2 0.83 %
6:1 2 0.83 %
6:0 2 0.83 %
0:7 2 0.83 %
8:1 2 0.83 %
8:0 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
9:0 2 0.83 %
3:4 1 0.42 %
2:4 1 0.42 %
5:3 1 0.42 %
3:5 1 0.42 %
6:4 1 0.42 %
1:5 1 0.42 %
1:6 1 0.42 %
0:6 1 0.42 %
7:1 1 0.42 %
7:0 1 0.42 %
1:8 1 0.42 %
0:8 1 0.42 %
10:2 1 0.42 %
14:0 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    97
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    41
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    35
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    40
    19%
  • Keramzyt Szprudowo wycofał się z rozgrywek po 10. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
  • 15
    11:00
    Sokół Zblewo
    1
    1
    :
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • 15
    17:00
    Sławek Borzechowo
    2
    2
    :
    Keramzyt Szprudowo
  • 15
    17:00
    Chojniczanka II Chojnice
    0
    3
    :
    Borowiak Czersk
  • 15
    17:00
    Czarni Przemysław
    0
    2
    :
    Gwiazda Karsin
  • 15
    17:00
    Wisła Tczew
    4
    1
    :
    Orzeł Subkowy
  • 15
    17:00
    Powiśle II Dzierzgoń
    4
    1
    :
    Tęcza Brusy
  • 15
    17:00
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
    2
    0
    :
    Pogoń Prabuty
  • 15
    18:00
    Spójnia Sadlinki
    1
    8
    :
    Pomezania Malbork
  • 17
    20:00
    Pomezania Malbork
    2
    1
    :
    Czarni Przemysław
  • 18
    16:00
    Sławek Borzechowo
    1
    2
    :
    Pogoń Prabuty
  • 18
    17:00
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
    2
    1
    :
    Tęcza Brusy
  • 18
    17:00
    Orzeł Subkowy
    3
    0
    :
    Powiśle II Dzierzgoń
  • 18
    17:00
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
    1
    2
    :
    Wisła Tczew
  • 18
    17:00
    Gwiazda Karsin
    5
    1
    :
    Sokół Zblewo
  • 19
    18:00
    Borowiak Czersk
    3
    4
    :
    Spójnia Sadlinki
  • 22
    18:00
    Keramzyt Szprudowo
    3
    0
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 25
    15:00
    Spójnia Sadlinki
    2
    3
    :
    Keramzyt Szprudowo
  • 25
    16:00
    Pogoń Prabuty
    0
    0
    :
    Tęcza Brusy
  • 25
    17:00
    Sokół Zblewo
    0
    2
    :
    Pomezania Malbork
  • 25
    17:00
    Wisła Tczew
    2
    2
    :
    Gwiazda Karsin
  • 25
    17:00
    Powiśle II Dzierzgoń
    2
    2
    :
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • 25
    18:00
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
    4
    2
    :
    Orzeł Subkowy
  • 26
    11:00
    Chojniczanka II Chojnice
    5
    0
    :
    Sławek Borzechowo
  • 26
    17:00
    Czarni Przemysław
    1
    0
    :
    Borowiak Czersk
  • 01
    16:00
    Sławek Borzechowo
    1
    1
    :
    Tęcza Brusy
  • 01
    17:00
    Orzeł Subkowy
    5
    3
    :
    Pogoń Prabuty
  • 01
    17:00
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
    1
    2
    :
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • 01
    17:00
    Gwiazda Karsin
    7
    2
    :
    Powiśle II Dzierzgoń
  • 01
    17:00
    Pomezania Malbork
    1
    0
    :
    Wisła Tczew
  • 02
    11:00
    Chojniczanka II Chojnice
    1
    1
    :
    Spójnia Sadlinki
  • 02
    17:00
    Borowiak Czersk
    2
    3
    :
    Sokół Zblewo
  • 02
    17:00
    Keramzyt Szprudowo
    1
    1
    :
    Czarni Przemysław
  • 08
    16:00
    Spójnia Sadlinki
    1
    0
    :
    Sławek Borzechowo
  • 08
    16:00
    Wisła Tczew
    1
    0
    :
    Borowiak Czersk
  • 08
    16:00
    Powiśle II Dzierzgoń
    2
    3
    :
    Pomezania Malbork
  • 08
    16:00
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
    0
    2
    :
    Gwiazda Karsin
  • 08
    16:00
    Pogoń Prabuty
    3
    3
    :
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • 08
    16:00
    Orzeł Subkowy
    2
    2
    :
    Tęcza Brusy
  • 08
    17:00
    Sokół Zblewo
    3
    1
    :
    Keramzyt Szprudowo
  • 09
    16:00
    Czarni Przemysław
    1
    1
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 15
    11:00
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
    3
    2
    :
    Tęcza Brusy
  • 15
    12:00
    Pomezania Malbork
    8
    1
    :
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • 15
    14:00
    Keramzyt Szprudowo
    3
    1
    :
    Wisła Tczew
  • 15
    16:00
    Sławek Borzechowo
    1
    1
    :
    Orzeł Subkowy
  • 16
    11:00
    Chojniczanka II Chojnice
    2
    5
    :
    Sokół Zblewo
  • 16
    16:00
    Spójnia Sadlinki
    3
    1
    :
    Czarni Przemysław
  • 16
    17:00
    Borowiak Czersk
    4
    2
    :
    Powiśle II Dzierzgoń
  • 19
    17:00
    Gwiazda Karsin
    7
    2
    :
    Pogoń Prabuty
  • 22
    16:00
    Sokół Zblewo
    1
    1
    :
    Spójnia Sadlinki
  • 22
    16:00
    Wisła Tczew
    5
    2
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 22
    16:00
    Powiśle II Dzierzgoń
    1
    3
    :
    Keramzyt Szprudowo
  • 22
    16:00
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
    0
    3
    :
    Borowiak Czersk
  • 22
    16:00
    Pogoń Prabuty
    0
    5
    :
    Pomezania Malbork
  • 22
    16:00
    Gwiazda Karsin
    2
    2
    :
    Tęcza Brusy
  • 22
    16:30
    Orzeł Subkowy
    2
    3
    :
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • 23
    15:00
    Czarni Przemysław
    2
    0
    :
    Sławek Borzechowo
  • 29
    11:00
    Gwiazda Karsin
    3
    1
    :
    Orzeł Subkowy
  • 29
    16:00
    Sławek Borzechowo
    1
    2
    :
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • 29
    16:00
    Spójnia Sadlinki
    0
    1
    :
    Wisła Tczew
  • 30
    11:00
    Chojniczanka II Chojnice
    3
    1
    :
    Powiśle II Dzierzgoń
  • 30
    15:00
    Czarni Przemysław
    1
    4
    :
    Sokół Zblewo
  • 30
    16:00
    Borowiak Czersk
    2
    2
    :
    Pogoń Prabuty
  • 30
    16:00
    Keramzyt Szprudowo
    1
    2
    :
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • 04
    16:00
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
    0
    1
    :
    Gwiazda Karsin
  • 06
    13:30
    Borowiak Czersk
    2
    2
    :
    Tęcza Brusy
  • 06
    15:00
    Sokół Zblewo
    2
    0
    :
    Sławek Borzechowo
  • 06
    15:00
    Wisła Tczew
    1
    0
    :
    Czarni Przemysław
  • 06
    15:00
    Powiśle II Dzierzgoń
    4
    0
    :
    Spójnia Sadlinki
  • 06
    16:00
    Pogoń Prabuty
    1
    0
    :
    Keramzyt Szprudowo
  • 07
    16:00
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
    3
    2
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 13
    11:00
    Sokół Zblewo
    2
    1
    :
    Wisła Tczew
  • 13
    15:00
    Sławek Borzechowo
    2
    6
    :
    Gwiazda Karsin
  • 13
    16:00
    Spójnia Sadlinki
    2
    4
    :
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • 14
    14:00
    Chojniczanka II Chojnice
    4
    2
    :
    Pogoń Prabuty
  • 14
    15:00
    Keramzyt Szprudowo
    2
    1
    :
    Tęcza Brusy
  • 14
    15:00
    Czarni Przemysław
    2
    2
    :
    Powiśle II Dzierzgoń
  • 14
    16:00
    Borowiak Czersk
    1
    2
    :
    Orzeł Subkowy
  • 20
    14:00
    Wisła Tczew
    8
    1
    :
    Sławek Borzechowo
  • 20
    14:00
    Pogoń Prabuty
    2
    0
    :
    Spójnia Sadlinki
  • 20
    14:00
    Tęcza Brusy
    1
    5
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 20
    15:00
    Powiśle II Dzierzgoń
    2
    1
    :
    Sokół Zblewo
  • 20
    15:00
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
    3
    1
    :
    Czarni Przemysław
  • 20
    15:00
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
    4
    1
    :
    Borowiak Czersk
  • 20
    15:30
    Orzeł Subkowy
    2
    3
    :
    Keramzyt Szprudowo
  • 10
    13:00
    Sławek Borzechowo
    1
    0
    :
    Borowiak Czersk
  • 10
    13:00
    Sokół Zblewo
    4
    1
    :
    Tęcza Brusy
  • 10
    13:00
    Wisła Tczew
    4
    1
    :
    Pogoń Prabuty
  • 10
    14:00
    Spójnia Sadlinki
    3
    1
    :
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • 10
    14:00
    Powiśle II Dzierzgoń
    0
    2
    :
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • 11
    13:00
    Czarni Przemysław
    1
    3
    :
    Orzeł Subkowy
  • 11
    16:00
    Chojniczanka II Chojnice
    3
    0
    :
    Gwiazda Karsin
  • 16
    11:00
    Gwiazda Karsin
    4
    1
    :
    Czarni Przemysław
  • 16
    14:00
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
    0
    4
    :
    Sokół Zblewo
  • 16
    15:00
    Keramzyt Szprudowo
    1
    2
    :
    Sławek Borzechowo
  • 16
    15:00
    Pogoń Prabuty
    4
    0
    :
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • 16
    15:30
    Orzeł Subkowy
    1
    0
    :
    Wisła Tczew
  • 16
    17:30
    Tęcza Brusy
    2
    1
    :
    Powiśle II Dzierzgoń
  • 17
    15:00
    Borowiak Czersk
    0
    6
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 23
    14:00
    Powiśle II Dzierzgoń
    2
    5
    :
    Orzeł Subkowy
  • 23
    15:00
    Wisła Tczew
    3
    1
    :
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • 23
    15:30
    Sokół Zblewo
    0
    1
    :
    Gwiazda Karsin
  • 23
    16:00
    Tęcza Brusy
    0
    0
    :
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • 24
    14:00
    Chojniczanka II Chojnice
    4
    1
    :
    Keramzyt Szprudowo
  • 24
    15:00
    Pogoń Prabuty
    5
    1
    :
    Sławek Borzechowo
  • 24
    15:30
    Spójnia Sadlinki
    1
    0
    :
    Borowiak Czersk
  • 30
    11:00
    Gwiazda Karsin
    4
    2
    :
    Wisła Tczew
  • 30
    15:00
    Sławek Borzechowo
    0
    5
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 30
    15:00
    Keramzyt Szprudowo
    1
    1
    :
    Spójnia Sadlinki
  • 30
    15:00
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
    4
    0
    :
    Powiśle II Dzierzgoń
  • 30
    16:00
    Borowiak Czersk
    3
    1
    :
    Czarni Przemysław
  • 30
    16:00
    Orzeł Subkowy
    4
    0
    :
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • 30
    16:00
    Tęcza Brusy
    4
    1
    :
    Pogoń Prabuty
  • 06
    15:00
    Powiśle II Dzierzgoń
    3
    7
    :
    Gwiazda Karsin
  • 06
    15:00
    Sokół Zblewo
    2
    0
    :
    Borowiak Czersk
  • 06
    16:00
    Pogoń Prabuty
    1
    2
    :
    Orzeł Subkowy
  • 06
    16:00
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
    1
    0
    :
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • 06
    17:00
    Tęcza Brusy
    2
    0
    :
    Sławek Borzechowo
  • 07
    14:00
    Czarni Przemysław
    2
    3
    :
    Keramzyt Szprudowo
  • 07
    15:30
    Spójnia Sadlinki
    1
    1
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 13
    15:00
    Sławek Borzechowo
    1
    1
    :
    Spójnia Sadlinki
  • 13
    16:00
    Pomezania Malbork
    4
    0
    :
    Powiśle II Dzierzgoń
  • 13
    16:00
    Gwiazda Karsin
    9
    0
    :
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • 13
    16:00
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
    0
    1
    :
    Pogoń Prabuty
  • 13
    17:00
    Keramzyt Szprudowo
    0
    4
    :
    Sokół Zblewo
  • 13
    17:00
    Borowiak Czersk
    0
    4
    :
    Wisła Tczew
  • 13
    17:00
    Tęcza Brusy
    1
    0
    :
    Orzeł Subkowy
  • 14
    14:00
    Chojniczanka II Chojnice
    7
    1
    :
    Czarni Przemysław
  • 17
    15:00
    Tęcza Brusy
    1
    0
    :
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • 17
    16:00
    Powiśle II Dzierzgoń
    5
    0
    :
    Borowiak Czersk
  • 17
    16:00
    Wisła Tczew
    0
    0
    :
    Keramzyt Szprudowo
  • 17
    16:00
    Sokół Zblewo
    4
    1
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 17
    16:00
    Czarni Przemysław
    3
    0
    :
    Spójnia Sadlinki
  • 17
    17:00
    Orzeł Subkowy
    3
    0
    :
    Sławek Borzechowo
  • 17
    17:00
    Pogoń Prabuty
    4
    2
    :
    Gwiazda Karsin
  • 27
    16:00
    Sławek Borzechowo
    1
    3
    :
    Czarni Przemysław
  • 27
    17:00
    Keramzyt Szprudowo
    0
    3
    :
    Powiśle II Dzierzgoń
  • 27
    17:00
    Borowiak Czersk
    2
    3
    :
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • 27
    17:00
    Tęcza Brusy
    0
    5
    :
    Gwiazda Karsin
  • 27
    17:00
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
    5
    2
    :
    Orzeł Subkowy
  • 28
    15:00
    Chojniczanka II Chojnice
    2
    0
    :
    Wisła Tczew
  • 28
    16:00
    Spójnia Sadlinki
    0
    5
    :
    Sokół Zblewo
  • 01
    16:00
    Orzeł Subkowy
    2
    0
    :
    Gwiazda Karsin
  • 04
    12:00
    Wisła Tczew
    1
    3
    :
    Spójnia Sadlinki
  • 04
    16:00
    Powiśle II Dzierzgoń
    1
    1
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 04
    16:00
    Sokół Zblewo
    6
    1
    :
    Czarni Przemysław
  • 04
    17:00
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
    3
    0
    :
    Sławek Borzechowo
  • 04
    17:00
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
    2
    2
    :
    Keramzyt Szprudowo
  • 05
    17:00
    Pogoń Prabuty
    2
    0
    :
    Borowiak Czersk
  • 18
    15:00
    Gwiazda Karsin
    7
    2
    :
    Sławek Borzechowo
  • 18
    16:00
    Orzeł Subkowy
    7
    0
    :
    Borowiak Czersk
  • 18
    16:00
    Pogoń Prabuty
    2
    1
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 18
    16:00
    Wisła Tczew
    1
    3
    :
    Sokół Zblewo
  • 18
    17:00
    Tęcza Brusy
    4
    2
    :
    Keramzyt Szprudowo
  • 18
    17:00
    Powiśle II Dzierzgoń
    1
    2
    :
    Czarni Przemysław
  • 19
    17:00
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
    1
    3
    :
    Spójnia Sadlinki
  • 22
    19:00
    Chojniczanka II Chojnice
    2
    1
    :
    Tęcza Brusy
  • 25
    16:00
    Sławek Borzechowo
    0
    5
    :
    Wisła Tczew
  • 25
    16:00
    Sokół Zblewo
    4
    1
    :
    Powiśle II Dzierzgoń
  • 25
    16:00
    Spójnia Sadlinki
    2
    0
    :
    Pogoń Prabuty
  • 25
    17:00
    Keramzyt Szprudowo
    3
    2
    :
    Orzeł Subkowy
  • 26
    16:00
    Czarni Przemysław
    2
    1
    :
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • 26
    17:00
    Borowiak Czersk
    2
    3
    :
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • 01
    11:00
    Gwiazda Karsin
    14
    0
    :
    Borowiak Czersk
  • 01
    15:00
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
    9
    0
    :
    Keramzyt Szprudowo
  • 01
    16:00
    Orzeł Subkowy
    4
    1
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 01
    16:00
    Powiśle II Dzierzgoń
    1
    3
    :
    Wisła Tczew
  • 01
    17:00
    Tęcza Brusy
    3
    3
    :
    Spójnia Sadlinki
  • 01
    18:00
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
    0
    3
    :
    Sokół Zblewo
  • 02
    11:00
    Pogoń Prabuty
    1
    1
    :
    Czarni Przemysław
  • 08
    16:00
    Wisła Tczew
    0
    2
    :
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • 08
    16:00
    Sokół Zblewo
    3
    0
    :
    Pogoń Prabuty
  • 08
    17:00
    Keramzyt Szprudowo
    3
    2
    :
    Gwiazda Karsin
  • 09
    11:00
    Chojniczanka II Chojnice
    0
    2
    :
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • 09
    12:00
    Sławek Borzechowo
    1
    2
    :
    Powiśle II Dzierzgoń
  • 09
    16:00
    Czarni Przemysław
    0
    0
    :
    Tęcza Brusy
  • 09
    16:00
    Spójnia Sadlinki
    0
    4
    :
    Orzeł Subkowy
  • 12
    17:30
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
    1
    3
    :
    Powiśle II Dzierzgoń
  • 14
    19:00
    Gwiazda Karsin
    4
    0
    :
    Chojniczanka II Chojnice
  • 15
    13:00
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
    10
    2
    :
    Spójnia Sadlinki
  • 15
    17:00
    Orzeł Subkowy
    1
    0
    :
    Czarni Przemysław
  • 15
    17:00
    Tęcza Brusy
    0
    8
    :
    Sokół Zblewo
  • 15
    17:00
    Pogoń Prabuty
    1
    3
    :
    Wisła Tczew
  • 15
    18:00
    Borowiak Czersk
    3
    2
    :
    Sławek Borzechowo
  • 22
    15:00
    Sławek Borzechowo
    1
    3
    :
    Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • 22
    15:00
    Powiśle II Dzierzgoń
    3
    1
    :
    Pogoń Prabuty
  • 22
    15:00
    Wisła Tczew
    8
    0
    :
    Tęcza Brusy
  • 22
    15:00
    Sokół Zblewo
    8
    0
    :
    Orzeł Subkowy
  • 22
    15:00
    Czarni Przemysław
    4
    1
    :
    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • 22
    15:00
    Spójnia Sadlinki
    0
    7
    :
    Gwiazda Karsin
  • 22
    15:00
    Keramzyt Szprudowo
    2
    3
    :
    Borowiak Czersk