Pomorskie | Klasa okręgowa | Słupsk
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
137
57.08 %
Zwycięstwa gości
75
31.25 %
Remisy
28
11.67 %

Bramki

Gospodarzy
638
średnia: 2.66
Gości
454
średnia: 1.89

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.25%
3 z 240
0.5
98.75%
237 z 240
7.5%
18 z 240
1.5
92.5%
222 z 240
16.67%
40 z 240
2.5
83.33%
200 z 240
36.25%
87 z 240
3.5
63.75%
153 z 240
53.75%
129 z 240
4.5
46.25%
111 z 240
68.75%
165 z 240
5.5
31.25%
75 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 15 6.25 %
3:0 15 6.25 %
2:2 12 5 %
2:0 12 5 %
4:1 12 5 %
1:3 11 4.58 %
1:0 10 4.17 %
3:1 10 4.17 %
1:2 9 3.75 %
4:3 8 3.33 %
4:2 8 3.33 %
0:3 8 3.33 %
5:1 8 3.33 %
3:2 7 2.92 %
1:1 6 2.5 %
2:4 6 2.5 %
5:0 6 2.5 %
0:1 5 2.08 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 5 2.08 %
0:4 5 2.08 %
1:5 5 2.08 %
2:3 4 1.67 %
0:2 4 1.67 %
4:0 4 1.67 %
8:0 4 1.67 %
0:0 3 1.25 %
3:3 3 1.25 %
4:4 3 1.25 %
5:2 3 1.25 %
8:1 3 1.25 %
6:2 2 0.83 %
0:5 2 0.83 %
1:6 2 0.83 %
0:7 2 0.83 %
5:5 1 0.42 %
3:4 1 0.42 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.42 %
2:5 1 0.42 %
2:6 1 0.42 %
6:1 1 0.42 %
7:2 1 0.42 %
8:3 1 0.42 %
6:0 1 0.42 %
0:6 1 0.42 %
1:7 1 0.42 %
7:0 1 0.42 %
9:2 1 0.42 %
9:0 1 0.42 %
0:9 1 0.42 %
10:1 1 0.42 %
0:12 1 0.42 %
14:0 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    87
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    44
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    36
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    48
    22%
  • 15
    11:00
    Start Miastko
    4
    0
    :
    Brda Przechlewo
  • 15
    15:00
    Sokół Wyczechy
    2
    1
    :
    Myśliwiec Tuchomie
  • 15
    16:00
    Jantaria Pobłocie
    3
    1
    :
    Leśnik Cewice
  • 15
    17:00
    Chrobry Charbrowo
    2
    1
    :
    Stal Jezierzyce
  • 15
    17:00
    Błękitni Główczyce
    1
    2
    :
    Sparta Sycewice
  • 15
    17:00
    Słupia Kobylnica
    2
    3
    :
    Zawisza Borzytuchom
  • 15
    17:30
    Lipniczanka Lipnica
    5
    0
    :
    Piast Człuchów
  • 18
    13:00
    Sparta Sycewice
    2
    0
    :
    Słupia Kobylnica
  • 18
    16:00
    Piast Człuchów
    8
    0
    :
    Leśnik Cewice
  • 18
    17:00
    Jantaria Pobłocie
    0
    1
    :
    Start Miastko
  • 19
    13:30
    MKS Debrzno
    5
    0
    :
    Brda Przechlewo
  • 19
    16:00
    Zawisza Borzytuchom
    0
    2
    :
    Lipniczanka Lipnica
  • 19
    17:00
    Stal Jezierzyce
    2
    2
    :
    Błękitni Główczyce
  • 19
    18:00
    Myśliwiec Tuchomie
    2
    0
    :
    Chrobry Charbrowo
  • 01
    15:00
    Sokół Wyczechy
    2
    2
    :
    Chrobry Charbrowo
  • 01
    16:00
    Piast Człuchów
    5
    1
    :
    Brda Przechlewo
  • 01
    17:00
    Zawisza Borzytuchom
    0
    4
    :
    Start Miastko
  • 02
    11:00
    Sparta Sycewice
    8
    0
    :
    Leśnik Cewice
  • 02
    16:00
    Myśliwiec Tuchomie
    1
    0
    :
    Słupia Kobylnica
  • 02
    17:00
    MKS Debrzno
    4
    3
    :
    Jantaria Pobłocie
  • 02
    17:00
    Stal Jezierzyce
    1
    5
    :
    Lipniczanka Lipnica
  • 15
    13:00
    Sparta Sycewice
    3
    0
    :
    Brda Przechlewo
  • 15
    15:00
    Sokół Wyczechy
    2
    1
    :
    Słupia Kobylnica
  • 15
    16:00
    Zawisza Borzytuchom
    2
    2
    :
    Jantaria Pobłocie
  • 15
    17:00
    Chrobry Charbrowo
    2
    0
    :
    Błękitni Główczyce
  • 16
    11:00
    Myśliwiec Tuchomie
    4
    0
    :
    Leśnik Cewice
  • 16
    17:00
    MKS Debrzno
    5
    5
    :
    Piast Człuchów
  • 16
    17:00
    Stal Jezierzyce
    1
    4
    :
    Start Miastko
  • 22
    12:00
    Brda Przechlewo
    3
    0
    :
    Stal Jezierzyce
  • 22
    15:00
    Słupia Kobylnica
    2
    0
    :
    Chrobry Charbrowo
  • 22
    15:00
    Start Miastko
    1
    0
    :
    Myśliwiec Tuchomie
  • 22
    16:00
    Piast Człuchów
    3
    1
    :
    Zawisza Borzytuchom
  • 23
    13:00
    Błękitni Główczyce
    4
    3
    :
    MKS Debrzno
  • 23
    13:00
    Jantaria Pobłocie
    1
    4
    :
    Sparta Sycewice
  • 23
    14:30
    Lipniczanka Lipnica
    2
    1
    :
    Sokół Wyczechy
  • 29
    14:00
    Chrobry Charbrowo
    1
    0
    :
    Lipniczanka Lipnica
  • 29
    15:00
    Sokół Wyczechy
    3
    0
    :
    Leśnik Cewice
  • 30
    11:00
    Sparta Sycewice
    2
    2
    :
    Piast Człuchów
  • 30
    13:00
    Myśliwiec Tuchomie
    2
    1
    :
    Brda Przechlewo
  • 30
    13:00
    Błękitni Główczyce
    0
    4
    :
    Słupia Kobylnica
  • 30
    16:00
    MKS Debrzno
    4
    1
    :
    Zawisza Borzytuchom
  • 30
    16:00
    Stal Jezierzyce
    2
    1
    :
    Jantaria Pobłocie
  • 06
    12:00
    Start Miastko
    4
    0
    :
    Sokół Wyczechy
  • 06
    14:00
    Słupia Kobylnica
    3
    0
    :
    MKS Debrzno
  • 06
    15:00
    Piast Człuchów
    5
    2
    :
    Stal Jezierzyce
  • 07
    13:00
    Lipniczanka Lipnica
    3
    1
    :
    Błękitni Główczyce
  • 07
    13:00
    Jantaria Pobłocie
    1
    1
    :
    Myśliwiec Tuchomie
  • 07
    14:00
    Leśnik Cewice
    0
    0
    :
    Chrobry Charbrowo
  • 07
    16:00
    Zawisza Borzytuchom
    4
    2
    :
    Sparta Sycewice
  • 13
    11:00
    Sokół Wyczechy
    0
    1
    :
    Brda Przechlewo
  • 13
    14:00
    Chrobry Charbrowo
    1
    3
    :
    Start Miastko
  • 13
    14:00
    Słupia Kobylnica
    0
    3
    :
    Lipniczanka Lipnica
  • 14
    13:00
    Myśliwiec Tuchomie
    3
    3
    :
    Piast Człuchów
  • 14
    13:00
    Błękitni Główczyce
    4
    2
    :
    Leśnik Cewice
  • 14
    15:30
    MKS Debrzno
    0
    3
    :
    Sparta Sycewice
  • 14
    16:00
    Stal Jezierzyce
    2
    1
    :
    Zawisza Borzytuchom
  • 20
    12:00
    Brda Przechlewo
    4
    3
    :
    Chrobry Charbrowo
  • 20
    13:00
    Sparta Sycewice
    5
    2
    :
    Stal Jezierzyce
  • 20
    15:00
    Start Miastko
    1
    1
    :
    Błękitni Główczyce
  • 21
    13:00
    Jantaria Pobłocie
    4
    3
    :
    Sokół Wyczechy
  • 21
    14:00
    Lipniczanka Lipnica
    10
    1
    :
    MKS Debrzno
  • 21
    14:00
    Leśnik Cewice
    4
    1
    :
    Słupia Kobylnica
  • 21
    14:00
    Zawisza Borzytuchom
    4
    3
    :
    Myśliwiec Tuchomie
  • 27
    13:00
    Słupia Kobylnica
    1
    2
    :
    Start Miastko
  • 27
    15:00
    MKS Debrzno
    1
    2
    :
    Stal Jezierzyce
  • 27
    15:00
    Sokół Wyczechy
    0
    1
    :
    Piast Człuchów
  • 27
    15:00
    Chrobry Charbrowo
    3
    2
    :
    Jantaria Pobłocie
  • 28
    13:00
    Myśliwiec Tuchomie
    0
    3
    :
    Sparta Sycewice
  • 28
    13:00
    Błękitni Główczyce
    4
    2
    :
    Brda Przechlewo
  • 28
    13:00
    Lipniczanka Lipnica
    5
    0
    :
    Leśnik Cewice
  • 03
    13:00
    Brda Przechlewo
    2
    3
    :
    Słupia Kobylnica
  • 03
    13:00
    Stal Jezierzyce
    1
    0
    :
    Myśliwiec Tuchomie
  • 03
    14:00
    Start Miastko
    1
    1
    :
    Lipniczanka Lipnica
  • 03
    14:00
    Piast Człuchów
    4
    2
    :
    Chrobry Charbrowo
  • 04
    13:00
    Jantaria Pobłocie
    1
    1
    :
    Błękitni Główczyce
  • 04
    14:00
    Leśnik Cewice
    2
    2
    :
    MKS Debrzno
  • 04
    14:00
    Zawisza Borzytuchom
    5
    0
    :
    Sokół Wyczechy
  • 10
    13:00
    Słupia Kobylnica
    1
    0
    :
    Jantaria Pobłocie
  • 10
    14:00
    Sokół Wyczechy
    6
    2
    :
    Sparta Sycewice
  • 10
    14:00
    Chrobry Charbrowo
    2
    1
    :
    Zawisza Borzytuchom
  • 11
    13:00
    MKS Debrzno
    2
    1
    :
    Myśliwiec Tuchomie
  • 11
    13:00
    Błękitni Główczyce
    1
    3
    :
    Piast Człuchów
  • 11
    13:00
    Lipniczanka Lipnica
    14
    0
    :
    Brda Przechlewo
  • 11
    14:00
    Leśnik Cewice
    2
    2
    :
    Start Miastko
  • 17
    13:00
    Start Miastko
    5
    1
    :
    MKS Debrzno
  • 17
    13:00
    Brda Przechlewo
    5
    1
    :
    Leśnik Cewice
  • 17
    13:00
    Piast Człuchów
    4
    2
    :
    Słupia Kobylnica
  • 17
    13:00
    Sparta Sycewice
    7
    0
    :
    Chrobry Charbrowo
  • 18
    11:00
    Stal Jezierzyce
    2
    3
    :
    Sokół Wyczechy
  • 18
    13:00
    Jantaria Pobłocie
    1
    5
    :
    Lipniczanka Lipnica
  • 18
    13:00
    Zawisza Borzytuchom
    4
    1
    :
    Błękitni Główczyce
  • 18
    13:00
    Myśliwiec Tuchomie
    5
    1
    :
    Karol Pęplino
  • 16
    13:00
    Sparta Sycewice
    3
    1
    :
    Błękitni Główczyce
  • 16
    15:00
    Stal Jezierzyce
    2
    6
    :
    Chrobry Charbrowo
  • 16
    15:00
    Piast Człuchów
    1
    3
    :
    Lipniczanka Lipnica
  • 16
    15:00
    Brda Przechlewo
    0
    6
    :
    Start Miastko
  • 17
    12:00
    Myśliwiec Tuchomie
    4
    2
    :
    Sokół Wyczechy
  • 17
    13:30
    Leśnik Cewice
    1
    3
    :
    Jantaria Pobłocie
  • 17
    14:00
    Zawisza Borzytuchom
    1
    0
    :
    Słupia Kobylnica
  • 23
    15:00
    Brda Przechlewo
    1
    3
    :
    MKS Debrzno
  • 23
    15:00
    Start Miastko
    1
    0
    :
    Jantaria Pobłocie
  • 23
    15:00
    Słupia Kobylnica
    1
    3
    :
    Sparta Sycewice
  • 23
    16:00
    Leśnik Cewice
    1
    6
    :
    Piast Człuchów
  • 23
    16:00
    Chrobry Charbrowo
    2
    1
    :
    Myśliwiec Tuchomie
  • 24
    13:00
    Błękitni Główczyce
    1
    3
    :
    Stal Jezierzyce
  • 24
    15:00
    Lipniczanka Lipnica
    3
    2
    :
    Zawisza Borzytuchom
  • 30
    13:00
    Sparta Sycewice
    1
    2
    :
    Lipniczanka Lipnica
  • 30
    16:00
    Stal Jezierzyce
    2
    2
    :
    Słupia Kobylnica
  • 30
    16:00
    Piast Człuchów
    0
    1
    :
    Start Miastko
  • 31
    13:00
    Myśliwiec Tuchomie
    5
    0
    :
    Błękitni Główczyce
  • 31
    13:00
    Jantaria Pobłocie
    5
    1
    :
    Brda Przechlewo
  • 31
    14:00
    Zawisza Borzytuchom
    0
    1
    :
    Leśnik Cewice
  • 31
    16:30
    MKS Debrzno
    4
    4
    :
    Sokół Wyczechy
  • 06
    15:00
    Brda Przechlewo
    1
    6
    :
    Piast Człuchów
  • 06
    15:00
    Start Miastko
    2
    2
    :
    Zawisza Borzytuchom
  • 06
    15:00
    Słupia Kobylnica
    1
    4
    :
    Myśliwiec Tuchomie
  • 06
    17:00
    Lipniczanka Lipnica
    3
    3
    :
    Stal Jezierzyce
  • 06
    17:00
    Chrobry Charbrowo
    1
    1
    :
    Sokół Wyczechy
  • 07
    11:30
    Jantaria Pobłocie
    5
    2
    :
    MKS Debrzno
  • 07
    13:30
    Leśnik Cewice
    0
    5
    :
    Sparta Sycewice
  • 13
    13:00
    Sparta Sycewice
    0
    2
    :
    Start Miastko
  • 13
    15:00
    Sokół Wyczechy
    8
    0
    :
    Błękitni Główczyce
  • 13
    16:00
    Piast Człuchów
    0
    3
    :
    Jantaria Pobłocie
  • 13
    17:00
    MKS Debrzno
    8
    3
    :
    Chrobry Charbrowo
  • 13
    17:00
    Stal Jezierzyce
    5
    0
    :
    Leśnik Cewice
  • 14
    13:00
    Myśliwiec Tuchomie
    2
    1
    :
    Lipniczanka Lipnica
  • 14
    14:00
    Zawisza Borzytuchom
    3
    0
    :
    Brda Przechlewo
  • 17
    17:00
    Piast Człuchów
    3
    0
    :
    MKS Debrzno
  • 17
    17:00
    Brda Przechlewo
    1
    2
    :
    Sparta Sycewice
  • 17
    17:00
    Słupia Kobylnica
    1
    3
    :
    Sokół Wyczechy
  • 17
    17:00
    Błękitni Główczyce
    0
    9
    :
    Chrobry Charbrowo
  • 17
    17:30
    Leśnik Cewice
    0
    3
    :
    Myśliwiec Tuchomie
  • 17
    17:45
    Lipniczanka Lipnica
    5
    1
    :
    Karol Pęplino
  • 20
    12:00
    Start Miastko
    2
    2
    :
    Stal Jezierzyce
  • 20
    14:00
    Jantaria Pobłocie
    4
    1
    :
    Zawisza Borzytuchom
  • 27
    15:00
    Chrobry Charbrowo
    1
    0
    :
    Słupia Kobylnica
  • 27
    15:00
    Sokół Wyczechy
    2
    4
    :
    Lipniczanka Lipnica
  • 27
    15:00
    Sparta Sycewice
    2
    0
    :
    Jantaria Pobłocie
  • 27
    17:00
    Stal Jezierzyce
    3
    0
    :
    Brda Przechlewo
  • 28
    13:00
    Myśliwiec Tuchomie
    1
    3
    :
    Start Miastko
  • 28
    14:00
    Zawisza Borzytuchom
    3
    1
    :
    Piast Człuchów
  • 28
    16:00
    MKS Debrzno
    7
    2
    :
    Błękitni Główczyce
  • 01
    16:00
    Piast Człuchów
    1
    2
    :
    Sparta Sycewice
  • 04
    15:00
    Brda Przechlewo
    0
    2
    :
    Myśliwiec Tuchomie
  • 04
    17:00
    Słupia Kobylnica
    2
    2
    :
    Błękitni Główczyce
  • 04
    18:00
    Leśnik Cewice
    1
    7
    :
    Sokół Wyczechy
  • 05
    13:00
    Jantaria Pobłocie
    3
    1
    :
    Stal Jezierzyce
  • 05
    14:00
    Zawisza Borzytuchom
    3
    2
    :
    MKS Debrzno
  • 05
    15:00
    Lipniczanka Lipnica
    2
    2
    :
    Chrobry Charbrowo
  • 11
    11:00
    Stal Jezierzyce
    2
    4
    :
    Piast Człuchów
  • 11
    16:00
    Sparta Sycewice
    3
    0
    :
    Zawisza Borzytuchom
  • 11
    17:00
    Chrobry Charbrowo
    3
    0
    :
    Leśnik Cewice
  • 11
    18:00
    Sokół Wyczechy
    2
    3
    :
    Start Miastko
  • 11
    18:00
    Myśliwiec Tuchomie
    2
    1
    :
    Jantaria Pobłocie
  • 12
    13:00
    Błękitni Główczyce
    0
    7
    :
    Lipniczanka Lipnica
  • 12
    18:00
    MKS Debrzno
    3
    1
    :
    Słupia Kobylnica
  • 18
    15:00
    Brda Przechlewo
    0
    12
    :
    Sokół Wyczechy
  • 18
    15:00
    Start Miastko
    8
    1
    :
    Chrobry Charbrowo
  • 18
    16:00
    Sparta Sycewice
    5
    3
    :
    MKS Debrzno
  • 18
    16:00
    Piast Człuchów
    0
    3
    :
    Myśliwiec Tuchomie
  • 19
    13:00
    Jantaria Pobłocie
    1
    1
    :
    Karol Pęplino
  • 19
    13:30
    Leśnik Cewice
    9
    0
    :
    Błękitni Główczyce
  • 19
    14:00
    Zawisza Borzytuchom
    3
    4
    :
    Stal Jezierzyce
  • 19
    15:00
    Lipniczanka Lipnica
    8
    1
    :
    Słupia Kobylnica
  • 25
    15:00
    Słupia Kobylnica
    3
    2
    :
    Leśnik Cewice
  • 25
    15:00
    Sokół Wyczechy
    4
    3
    :
    Jantaria Pobłocie
  • 25
    17:00
    Chrobry Charbrowo
    3
    0
    :
    Brda Przechlewo
  • 25
    17:00
    Stal Jezierzyce
    1
    5
    :
    Sparta Sycewice
  • 26
    11:00
    Karol Pęplino
    2
    1
    :
    Piast Człuchów
  • 26
    13:00
    Błękitni Główczyce
    0
    7
    :
    Start Miastko
  • 26
    13:00
    Myśliwiec Tuchomie
    0
    0
    :
    Zawisza Borzytuchom
  • 26
    16:00
    MKS Debrzno
    0
    5
    :
    Lipniczanka Lipnica
  • 29
    18:30
    Leśnik Cewice
    1
    4
    :
    Lipniczanka Lipnica
  • 01
    15:00
    Brda Przechlewo
    4
    1
    :
    Błękitni Główczyce
  • 01
    16:00
    Sparta Sycewice
    1
    2
    :
    Myśliwiec Tuchomie
  • 01
    16:00
    Zawisza Borzytuchom
    3
    1
    :
    Karol Pęplino
  • 01
    16:00
    Piast Człuchów
    4
    1
    :
    Sokół Wyczechy
  • 01
    17:00
    Stal Jezierzyce
    1
    5
    :
    MKS Debrzno
  • 01
    17:30
    Start Miastko
    3
    0
    :
    Słupia Kobylnica
  • 02
    14:00
    Jantaria Pobłocie
    1
    2
    :
    Chrobry Charbrowo
  • 08
    15:00
    Chrobry Charbrowo
    4
    1
    :
    Piast Człuchów
  • 08
    17:00
    Słupia Kobylnica
    3
    0
    :
    Brda Przechlewo
  • 08
    18:00
    Sokół Wyczechy
    6
    2
    :
    Zawisza Borzytuchom
  • 09
    13:00
    Błękitni Główczyce
    0
    4
    :
    Jantaria Pobłocie
  • 09
    13:00
    Myśliwiec Tuchomie
    3
    1
    :
    Stal Jezierzyce
  • 09
    17:00
    MKS Debrzno
    8
    1
    :
    Leśnik Cewice
  • 09
    17:00
    Lipniczanka Lipnica
    4
    1
    :
    Start Miastko
  • 12
    18:30
    Brda Przechlewo
    0
    4
    :
    Lipniczanka Lipnica
  • 15
    15:00
    Start Miastko
    9
    2
    :
    Leśnik Cewice
  • 15
    16:00
    Sparta Sycewice
    5
    1
    :
    Sokół Wyczechy
  • 15
    16:00
    Zawisza Borzytuchom
    3
    3
    :
    Chrobry Charbrowo
  • 15
    16:00
    Piast Człuchów
    3
    0
    :
    Błękitni Główczyce
  • 16
    13:00
    Jantaria Pobłocie
    3
    1
    :
    Słupia Kobylnica
  • 16
    18:00
    Myśliwiec Tuchomie
    1
    0
    :
    MKS Debrzno
  • 22
    15:00
    MKS Debrzno
    1
    3
    :
    Start Miastko
  • 22
    15:00
    Leśnik Cewice
    4
    3
    :
    Brda Przechlewo
  • 22
    15:00
    Lipniczanka Lipnica
    3
    0
    :
    Jantaria Pobłocie
  • 22
    15:00
    Słupia Kobylnica
    1
    5
    :
    Piast Człuchów
  • 22
    15:00
    Błękitni Główczyce
    0
    0
    :
    Zawisza Borzytuchom
  • 22
    15:00
    Chrobry Charbrowo
    1
    3
    :
    Sparta Sycewice
  • 22
    15:00
    Sokół Wyczechy
    3
    2
    :
    Stal Jezierzyce