Warmińsko-Mazurskie | Klasa B | warmińsko-mazurska I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2018/19
-
DrużynaForma
-
-
WWPWWWPWWPWPWRPRWRPR
-
-
-
RPWPRPWWWPWWWWWPPPRP
-
PPPPPPPPPPPPPPPRPWRP
Sezon 2018/19
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
39
65 %
39
65 %
Zwycięstwa gości
10
16.67 %
10
16.67 %
Remisy
11
18.33 %
11
18.33 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
3.33%
2 z 60
2 z 60
0.5
96.67%
58 z 60
58 z 60
8.33%
5 z 60
5 z 60
1.5
91.67%
55 z 60
55 z 60
21.67%
13 z 60
13 z 60
2.5
78.33%
47 z 60
47 z 60
45%
27 z 60
27 z 60
3.5
55%
33 z 60
33 z 60
58.33%
35 z 60
35 z 60
4.5
41.67%
25 z 60
25 z 60
76.67%
46 z 60
46 z 60
5.5
23.33%
14 z 60
14 z 60
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 9 | 15 % |
1:1 | 5 | 8.33 % |
3:2 | 5 | 8.33 % |
2:1 | 4 | 6.67 % |
4:2 | 4 | 6.67 % |
4:1 | 4 | 6.67 % |
2:2 | 3 | 5 % |
4:0 | 3 | 5 % |
0:0 | 2 | 3.33 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:0 | 2 | 3.33 % |
0:2 | 2 | 3.33 % |
1:3 | 2 | 3.33 % |
3:3 | 1 | 1.67 % |
0:1 | 1 | 1.67 % |
2:3 | 1 | 1.67 % |
4:3 | 1 | 1.67 % |
2:0 | 1 | 1.67 % |
2:4 | 1 | 1.67 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:3 | 1 | 1.67 % |
6:2 | 1 | 1.67 % |
5:0 | 1 | 1.67 % |
6:1 | 1 | 1.67 % |
0:6 | 1 | 1.67 % |
8:1 | 1 | 1.67 % |
2:9 | 1 | 1.67 % |
9:1 | 1 | 1.67 % |
9:0 | 1 | 1.67 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2447%Wygrana przynajmniej 1 bramką1122%Wygrana przynajmniej 2 bramkami714%Wygrana 3 bramkami i więcej918%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
25 sie16:00Pogoń Banie Mazurskie10:Olimpia Miłki
-
25 sie17:00Fortuna Wygryny23:Szansa Reszel
-
26 sie16:00Pogoń Ryn11:Tęcza II Biskupiec
-
01 wrz16:00Fortuna Wygryny00:Pogoń Banie Mazurskie
-
01 wrz16:00Szansa Reszel20:Pogoń Ryn
-
02 wrz15:00Tęcza II Biskupiec11:Olimpia Miłki
-
08 wrz16:00Pogoń Banie Mazurskie22:Pogoń Ryn
-
09 wrz16:00Szansa Reszel42:Tęcza II Biskupiec
-
09 wrz16:00Fortuna Wygryny81:Olimpia Miłki
-
15 wrz16:00Pogoń Banie Mazurskie32:Szansa Reszel
-
16 wrz15:00Tęcza II Biskupiec32:Fortuna Wygryny
-
16 wrz16:00Pogoń Ryn21:Olimpia Miłki
-
22 wrz16:00Pogoń Banie Mazurskie30:Tęcza II Biskupiec
-
22 wrz16:00Fortuna Wygryny11:Pogoń Ryn
-
22 wrz16:00Szansa Reszel30:Olimpia Miłki
-
29 wrz16:00Szansa Reszel62:Fortuna Wygryny
-
30 wrz14:00Olimpia Miłki50:Pogoń Banie Mazurskie
-
30 wrz15:00Tęcza II Biskupiec40:Pogoń Ryn
-
06 paź16:00Pogoń Banie Mazurskie30:Fortuna Wygryny
-
07 paź14:00Olimpia Miłki41:Tęcza II Biskupiec
-
07 paź16:00Pogoń Ryn33:Szansa Reszel
-
14 paź14:00Olimpia Miłki30:Fortuna Wygryny
-
14 paź15:00Pogoń Ryn21:Pogoń Banie Mazurskie
-
14 paź15:30Tęcza II Biskupiec22:Szansa Reszel
-
20 paź15:00Fortuna Wygryny24:Tęcza II Biskupiec
-
21 paź14:00Szansa Reszel01:Pogoń Banie Mazurskie
-
21 paź14:00Olimpia Miłki30:Pogoń Ryn
-
28 paź14:00Olimpia Miłki43:Szansa Reszel
-
28 paź14:00Tęcza II Biskupiec30:Pogoń Banie Mazurskie
-
28 paź14:00Pogoń Ryn61:Fortuna Wygryny
-
14 kwi13:00Szansa Reszel40:Fortuna Wygryny
-
14 kwi14:00Olimpia Miłki13:Pogoń Banie Mazurskie
-
14 kwi14:30Tęcza II Biskupiec91:Pogoń Ryn
-
20 kwi16:00Pogoń Banie Mazurskie40:Fortuna Wygryny
-
20 kwi16:00Olimpia Miłki41:Tęcza II Biskupiec
-
20 kwi16:00Pogoń Ryn32:Szansa Reszel
-
28 kwi14:30Tęcza II Biskupiec11:Szansa Reszel
-
28 kwi15:00Fortuna Wygryny02:Olimpia Miłki
-
28 kwi15:00Pogoń Ryn10:Pogoń Banie Mazurskie
-
04 maj16:00Fortuna Wygryny29:Tęcza II Biskupiec
-
04 maj17:00Szansa Reszel00:Pogoń Banie Mazurskie
-
05 maj14:00Olimpia Miłki21:Pogoń Ryn
-
12 maj13:00Szansa Reszel21:Olimpia Miłki
-
12 maj14:30Tęcza II Biskupiec41:Pogoń Banie Mazurskie
-
12 maj15:00Pogoń Ryn41:Fortuna Wygryny
-
18 maj16:00Pogoń Banie Mazurskie11:Olimpia Miłki
-
18 maj16:00Pogoń Ryn90:Tęcza II Biskupiec
-
19 maj16:00Fortuna Wygryny02:Szansa Reszel
-
26 maj13:00Szansa Reszel13:Pogoń Ryn
-
26 maj16:00Fortuna Wygryny06:Pogoń Banie Mazurskie
-
26 maj17:00Tęcza II Biskupiec32:Olimpia Miłki
-
01 cze16:00Pogoń Banie Mazurskie42:Pogoń Ryn
-
02 cze13:00Szansa Reszel32:Tęcza II Biskupiec
-
02 cze14:00Olimpia Miłki30:Fortuna Wygryny
-
09 cze14:00
-
09 cze14:30Tęcza II Biskupiec30:Fortuna Wygryny(walkower)
-
09 cze16:00Pogoń Ryn42:Olimpia Miłki
-
16 cze14:00Fortuna Wygryny03:Pogoń Ryn(walkower)
-
16 cze14:00Olimpia Miłki22:Szansa Reszel
-
16 cze14:00