Warmińsko-Mazurskie | Klasa B | warmińsko-mazurska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
39
43.33 %
Zwycięstwa gości
32
35.56 %
Remisy
19
21.11 %

Bramki

Gospodarzy
231
średnia: 2.57
Gości
186
średnia: 2.07

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.33%
3 z 90
0.5
96.67%
87 z 90
10%
9 z 90
1.5
90%
81 z 90
24.44%
22 z 90
2.5
75.56%
68 z 90
38.89%
35 z 90
3.5
61.11%
55 z 90
55.56%
50 z 90
4.5
44.44%
40 z 90
68.89%
62 z 90
5.5
31.11%
28 z 90

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 8 8.89 %
3:0 6 6.67 %
2:2 4 4.44 %
3:3 4 4.44 %
0:2 4 4.44 %
3:1 4 4.44 %
0:0 3 3.33 %
0:1 3 3.33 %
1:0 3 3.33 %
1:2 3 3.33 %
2:1 3 3.33 %
2:3 3 3.33 %
1:3 3 3.33 %
4:1 3 3.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 3 3.33 %
1:6 3 3.33 %
1:4 2 2.22 %
6:3 2 2.22 %
5:0 2 2.22 %
8:2 2 2.22 %
3:2 1 1.11 %
4:3 1 1.11 %
4:5 1 1.11 %
2:0 1 1.11 %
2:4 1 1.11 %
4:2 1 1.11 %
6:4 1 1.11 %
0:3 1 1.11 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 1 1.11 %
5:2 1 1.11 %
3:6 1 1.11 %
0:4 1 1.11 %
0:5 1 1.11 %
4:9 1 1.11 %
0:6 1 1.11 %
6:0 1 1.11 %
0:7 1 1.11 %
7:0 1 1.11 %
1:8 1 1.11 %
11:2 1 1.11 %
10:0 1 1.11 %
11:0 1 1.11 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    34
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    24%
  • 25
    16:00
    Pama Powodowo
    3
    0
    :
    Kormoran Bynowo
  • 26
    14:00
    Granica Zagaje
    2
    1
    :
    Grom Zwierzno
  • 26
    14:00
    Agat Jegłownik
    4
    0
    :
    Pogrom Aniołowo
  • 26
    16:00
    Sparta Kwietniewo
    3
    1
    :
    Dąb Kadyny
  • 26
    16:00
    Zagłada Lisów
    4
    2
    :
    Wałsza Pieniężno
  • 01
    16:00
    Dąb Kadyny
    1
    3
    :
    Granica Zagaje
  • 01
    16:00
    Pama Powodowo
    4
    3
    :
    Sparta Kwietniewo
  • 02
    14:00
    Grom Zwierzno
    1
    6
    :
    Agat Jegłownik
  • 02
    16:00
    Kormoran Bynowo
    3
    3
    :
    Wałsza Pieniężno
  • 02
    16:00
    Pogrom Aniołowo
    2
    5
    :
    Zagłada Lisów
  • 08
    16:00
    Wałsza Pieniężno
    4
    1
    :
    Pogrom Aniołowo
  • 09
    14:00
    Granica Zagaje
    0
    0
    :
    Pama Powodowo
  • 09
    14:00
    Agat Jegłownik
    1
    2
    :
    Dąb Kadyny
  • 09
    16:00
    Sparta Kwietniewo
    4
    0
    :
    Kormoran Bynowo
  • 09
    16:00
    Zagłada Lisów
    3
    0
    :
    Grom Zwierzno
  • 15
    16:00
    Dąb Kadyny
    2
    2
    :
    Zagłada Lisów
  • 15
    16:00
    Pama Powodowo
    3
    3
    :
    Agat Jegłownik
  • 16
    14:00
    Grom Zwierzno
    4
    5
    :
    Wałsza Pieniężno
  • 16
    16:00
    Kormoran Bynowo
    7
    0
    :
    Pogrom Aniołowo
  • 16
    16:00
    Sparta Kwietniewo
    2
    1
    :
    Granica Zagaje
  • 22
    16:00
    Wałsza Pieniężno
    11
    0
    :
    Dąb Kadyny
  • 23
    14:00
    Granica Zagaje
    0
    1
    :
    Kormoran Bynowo
  • 23
    14:00
    Agat Jegłownik
    1
    0
    :
    Sparta Kwietniewo
  • 23
    16:00
    Zagłada Lisów
    0
    2
    :
    Pama Powodowo
  • 23
    16:00
    Pogrom Aniołowo
    1
    1
    :
    Grom Zwierzno
  • 29
    16:00
    Dąb Kadyny
    1
    2
    :
    Pogrom Aniołowo
  • 29
    16:00
    Pama Powodowo
    1
    8
    :
    Wałsza Pieniężno
  • 30
    14:00
    Granica Zagaje
    0
    4
    :
    Agat Jegłownik
  • 30
    16:00
    Kormoran Bynowo
    5
    0
    :
    Grom Zwierzno
  • 30
    16:00
    Sparta Kwietniewo
    1
    1
    :
    Zagłada Lisów
  • 06
    15:30
    Wałsza Pieniężno
    2
    1
    :
    Sparta Kwietniewo
  • 07
    14:00
    Agat Jegłownik
    1
    1
    :
    Kormoran Bynowo
  • 07
    14:00
    Grom Zwierzno
    6
    4
    :
    Dąb Kadyny
  • 07
    15:00
    Pogrom Aniołowo
    3
    6
    :
    Pama Powodowo
  • 07
    16:00
    Zagłada Lisów
    1
    1
    :
    Granica Zagaje
  • 13
    15:30
    Pama Powodowo
    5
    2
    :
    Grom Zwierzno
  • 14
    14:00
    Granica Zagaje
    3
    1
    :
    Wałsza Pieniężno
  • 14
    15:00
    Agat Jegłownik
    0
    0
    :
    Zagłada Lisów
  • 14
    15:30
    Kormoran Bynowo
    11
    2
    :
    Dąb Kadyny
  • 14
    15:30
    Sparta Kwietniewo
    4
    1
    :
    Pogrom Aniołowo
  • 20
    15:00
    Wałsza Pieniężno
    1
    2
    :
    Agat Jegłownik
  • 20
    15:00
    Dąb Kadyny
    1
    6
    :
    Pama Powodowo
  • 21
    14:00
    Grom Zwierzno
    4
    0
    :
    Sparta Kwietniewo
  • 21
    14:00
    Granica Zagaje
    3
    0
    :
    Pogrom Aniołowo
  • 21
    15:00
    Zagłada Lisów
    2
    3
    :
    Kormoran Bynowo
  • 20
    16:00
    Kormoran Bynowo
    0
    2
    :
    Pama Powodowo
  • 20
    16:00
    Dąb Kadyny
    2
    3
    :
    Sparta Kwietniewo
  • 20
    16:00
    Grom Zwierzno
    2
    2
    :
    Granica Zagaje
  • 20
    16:00
    Pogrom Aniołowo
    0
    1
    :
    Agat Jegłownik
  • 20
    16:00
    Wałsza Pieniężno
    3
    1
    :
    Zagłada Lisów
  • 27
    16:00
    Wałsza Pieniężno
    0
    1
    :
    Kormoran Bynowo
  • 27
    16:00
    Zagłada Lisów
    1
    0
    :
    Pogrom Aniołowo
  • 27
    16:00
    Sparta Kwietniewo
    6
    0
    :
    Pama Powodowo
  • 28
    13:00
    Agat Jegłownik
    8
    2
    :
    Grom Zwierzno
  • 28
    14:00
    Granica Zagaje
    1
    1
    :
    Dąb Kadyny
  • 04
    16:00
    Pama Powodowo
    6
    3
    :
    Granica Zagaje
  • 04
    16:00
    Dąb Kadyny
    0
    5
    :
    Agat Jegłownik
  • 05
    14:00
    Grom Zwierzno
    1
    3
    :
    Zagłada Lisów
  • 05
    15:30
    Kormoran Bynowo
    1
    3
    :
    Sparta Kwietniewo
  • 05
    16:30
    Pogrom Aniołowo
    1
    4
    :
    Wałsza Pieniężno
  • 11
    16:00
    Wałsza Pieniężno
    2
    4
    :
    Grom Zwierzno
  • 11
    16:00
    Zagłada Lisów
    10
    0
    :
    Dąb Kadyny
  • 12
    13:00
    Agat Jegłownik
    0
    3
    :
    Pama Powodowo
  • 12
    14:00
    Granica Zagaje
    1
    6
    :
    Sparta Kwietniewo
  • 12
    16:30
    Pogrom Aniołowo
    0
    7
    :
    Kormoran Bynowo
  • 18
    16:00
    Kormoran Bynowo
    1
    0
    :
    Granica Zagaje
  • 18
    16:00
    Sparta Kwietniewo
    3
    0
    :
    Agat Jegłownik
  • 18
    16:00
    Pama Powodowo
    4
    1
    :
    Zagłada Lisów
  • 18
    16:00
    Dąb Kadyny
    2
    0
    :
    Wałsza Pieniężno
  • 19
    14:00
    Grom Zwierzno
    3
    2
    :
    Pogrom Aniołowo
  • 25
    16:00
    Wałsza Pieniężno
    2
    2
    :
    Pama Powodowo
  • 25
    16:00
    Zagłada Lisów
    0
    0
    :
    Sparta Kwietniewo
  • 26
    13:00
    Agat Jegłownik
    3
    3
    :
    Granica Zagaje
  • 26
    14:00
    Grom Zwierzno
    2
    3
    :
    Kormoran Bynowo
  • 26
    16:30
    Pogrom Aniołowo
    0
    6
    :
    Dąb Kadyny
  • 01
    16:00
    Sparta Kwietniewo
    3
    3
    :
    Wałsza Pieniężno
  • 01
    16:00
    Pama Powodowo
    3
    0
    :
    Pogrom Aniołowo
  • 01
    16:00
    Dąb Kadyny
    5
    0
    :
    Grom Zwierzno
  • 02
    14:00
    Granica Zagaje
    0
    2
    :
    Zagłada Lisów
  • 02
    15:30
    Kormoran Bynowo
    0
    2
    :
    Agat Jegłownik
  • 08
    16:00
    Dąb Kadyny
    1
    1
    :
    Kormoran Bynowo
  • 08
    16:00
    Zagłada Lisów
    1
    4
    :
    Agat Jegłownik
  • 09
    14:00
    Grom Zwierzno
    4
    9
    :
    Pama Powodowo
  • 09
    16:00
    Wałsza Pieniężno
    1
    1
    :
    Granica Zagaje
  • 09
    16:30
    Pogrom Aniołowo
    2
    2
    :
    Sparta Kwietniewo
  • 16
    14:00
    Pogrom Aniołowo
    6
    3
    :
    Granica Zagaje
  • 16
    14:00
    Kormoran Bynowo
    3
    1
    :
    Zagłada Lisów
  • 16
    14:00
    Agat Jegłownik
    3
    0
    :
    Wałsza Pieniężno
    (walkower)
  • 16
    14:00
    Sparta Kwietniewo
    8
    2
    :
    Grom Zwierzno
  • 16
    14:00
    Pama Powodowo
    1
    1
    :
    Dąb Kadyny