Kujawsko-Pomorskie | 4. Liga | kujawsko-pomorska, gr. spadkowa
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaForma
-
-
WWWWRPRWPWP
-
-
PWWPWPWRPPR
-
-
-
-
-
-
-
PPPPPPPPPPP
Sezon 2020/21
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
28
42.42 %
28
42.42 %
Zwycięstwa gości
29
43.94 %
29
43.94 %
Remisy
9
13.64 %
9
13.64 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
3.03%
2 z 66
2 z 66
0.5
96.97%
64 z 66
64 z 66
9.09%
6 z 66
6 z 66
1.5
90.91%
60 z 66
60 z 66
28.79%
19 z 66
19 z 66
2.5
71.21%
47 z 66
47 z 66
54.55%
36 z 66
36 z 66
3.5
45.45%
30 z 66
30 z 66
72.73%
48 z 66
48 z 66
4.5
27.27%
18 z 66
18 z 66
84.85%
56 z 66
56 z 66
5.5
15.15%
10 z 66
10 z 66
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 9 | 13.64 % |
2:0 | 6 | 9.09 % |
3:1 | 5 | 7.58 % |
1:1 | 4 | 6.06 % |
2:2 | 3 | 4.55 % |
0:1 | 3 | 4.55 % |
2:3 | 3 | 4.55 % |
0:2 | 3 | 4.55 % |
1:3 | 3 | 4.55 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:3 | 3 | 4.55 % |
3:0 | 3 | 4.55 % |
0:0 | 2 | 3.03 % |
2:1 | 2 | 3.03 % |
3:2 | 2 | 3.03 % |
4:2 | 2 | 3.03 % |
2:5 | 2 | 3.03 % |
5:0 | 2 | 3.03 % |
1:6 | 2 | 3.03 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:0 | 1 | 1.52 % |
4:1 | 1 | 1.52 % |
4:0 | 1 | 1.52 % |
5:1 | 1 | 1.52 % |
6:0 | 1 | 1.52 % |
0:8 | 1 | 1.52 % |
10:0 | 1 | 1.52 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2746%Wygrana przynajmniej 1 bramką1627%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1017%Wygrana 3 bramkami i więcej610%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
03 kwi11:00KS Brzoza12:Start Pruszcz
-
03 kwi12:00Legia Chełmża11:Wda Świecie
-
03 kwi12:00Sparta Brodnica00:Unia Gniewkowo
-
03 kwi13:00Cuiavia Inowrocław01:BKS Bydgoszcz
-
05 maj17:30Chełminianka Chełmno11:Lech Rypin
-
12 maj17:00Kujawiak Kowal12:Orlęta Aleksandrów Kujawski
-
10 kwi13:00Chełminianka Chełmno31:Kujawiak Kowal
-
10 kwi13:00Lech Rypin02:Unia Gniewkowo
-
10 kwi15:00Wda Świecie100:KS Brzoza
-
10 kwi16:00Start Pruszcz10:Sparta Brodnica
-
11 kwi12:00Orlęta Aleksandrów Kujawski21:Cuiavia Inowrocław
-
21 kwi19:00
-
17 kwi11:00KS Brzoza08:BKS Bydgoszcz
-
17 kwi14:00Unia Gniewkowo20:Start Pruszcz
-
17 kwi15:00Sparta Brodnica01:Wda Świecie
-
17 kwi16:00Legia Chełmża02:Orlęta Aleksandrów Kujawski
-
17 kwi16:00Kujawiak Kowal12:Lech Rypin
-
17 kwi16:00Cuiavia Inowrocław11:Chełminianka Chełmno
-
24 kwi12:30Wda Świecie22:Unia Gniewkowo
-
24 kwi13:00Lech Rypin12:Start Pruszcz
-
24 kwi15:00BKS Bydgoszcz00:Sparta Brodnica
-
24 kwi16:00Chełminianka Chełmno02:Legia Chełmża
-
24 kwi16:00Kujawiak Kowal12:Cuiavia Inowrocław
-
24 kwi16:00Orlęta Aleksandrów Kujawski30:KS Brzoza
-
01 maj11:00KS Brzoza03:Chełminianka Chełmno
-
01 maj12:00Start Pruszcz12:Wda Świecie
-
01 maj14:00Unia Gniewkowo30:BKS Bydgoszcz
-
01 maj15:00Sparta Brodnica50:Orlęta Aleksandrów Kujawski
-
01 maj16:00Cuiavia Inowrocław12:Lech Rypin
-
01 maj16:00Legia Chełmża23:Kujawiak Kowal
-
08 maj11:00Cuiavia Inowrocław30:Legia Chełmża
-
08 maj13:00BKS Bydgoszcz25:Start Pruszcz
-
08 maj16:00Chełminianka Chełmno20:Sparta Brodnica
-
08 maj16:00Lech Rypin23:Wda Świecie
-
08 maj16:00Orlęta Aleksandrów Kujawski20:Unia Gniewkowo
-
08 maj17:00Kujawiak Kowal21:KS Brzoza
-
15 maj11:00KS Brzoza25:Cuiavia Inowrocław
-
15 maj12:30
-
15 maj14:00Unia Gniewkowo03:Chełminianka Chełmno
-
15 maj15:00Sparta Brodnica40:Kujawiak Kowal
-
15 maj16:00Legia Chełmża11:Lech Rypin
-
15 maj17:00Start Pruszcz22:Orlęta Aleksandrów Kujawski
-
22 maj11:00Kujawiak Kowal12:Unia Gniewkowo
-
22 maj12:30
-
22 maj16:00
-
22 maj16:00Lech Rypin51:BKS Bydgoszcz
-
22 maj16:00Legia Chełmża31:KS Brzoza
-
23 maj11:00Cuiavia Inowrocław31:Sparta Brodnica
-
29 maj11:00Start Pruszcz42:Kujawiak Kowal
-
29 maj11:00KS Brzoza12:Lech Rypin
-
29 maj12:00
-
29 maj12:00
-
29 maj15:00Sparta Brodnica31:Legia Chełmża
-
29 maj16:00Unia Gniewkowo20:Cuiavia Inowrocław
-
03 cze12:00
-
05 cze11:00KS Brzoza16:Sparta Brodnica
-
05 cze15:00Lech Rypin20:Orlęta Aleksandrów Kujawski
-
05 cze16:00
-
06 cze12:00
-
06 cze12:00Chełminianka Chełmno23:BKS Bydgoszcz
-
12 cze11:00
-
12 cze12:00BKS Bydgoszcz60:Kujawiak Kowal
-
12 cze15:00Sparta Brodnica01:Lech Rypin
-
12 cze16:00Unia Gniewkowo50:KS Brzoza
-
12 cze16:00Orlęta Aleksandrów Kujawski31:Chełminianka Chełmno
-
12 cze16:00