Polska | Rozgrywki kobiece | 1. Liga
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
63
47.73 %
Zwycięstwa gości
49
37.12 %
Remisy
20
15.15 %

Bramki

Gospodarzy
284
średnia: 2.15
Gości
255
średnia: 1.93

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.76%
1 z 132
0.5
99.24%
131 z 132
7.58%
10 z 132
1.5
92.42%
122 z 132
19.7%
26 z 132
2.5
80.3%
106 z 132
43.94%
58 z 132
3.5
56.06%
74 z 132
67.42%
89 z 132
4.5
32.58%
43 z 132
79.55%
105 z 132
5.5
20.45%
27 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 11 8.33 %
2:2 10 7.58 %
0:3 10 7.58 %
3:0 10 7.58 %
1:1 9 6.82 %
2:1 8 6.06 %
1:3 7 5.3 %
0:1 5 3.79 %
2:0 5 3.79 %
1:0 4 3.03 %
1:2 4 3.03 %
3:2 4 3.03 %
1:4 3 2.27 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 3 2.27 %
2:6 3 2.27 %
6:0 3 2.27 %
2:3 2 1.52 %
0:2 2 1.52 %
2:4 2 1.52 %
4:2 2 1.52 %
4:0 2 1.52 %
5:1 2 1.52 %
1:5 2 1.52 %
5:0 2 1.52 %
0:5 2 1.52 %
0:6 2 1.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 1 0.76 %
3:4 1 0.76 %
5:3 1 0.76 %
3:5 1 0.76 %
5:2 1 0.76 %
0:4 1 0.76 %
7:3 1 0.76 %
6:1 1 0.76 %
7:2 1 0.76 %
8:2 1 0.76 %
0:7 1 0.76 %
10:1 1 0.76 %
0:12 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    51
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    21%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    17%
  • 15
    12:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    0
    2
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 15
    14:30
    Pogoń Tczew (k)
    2
    4
    :
    Resovia (k)
  • 15
    15:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    0
    3
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 16
    12:30
    Stomil Olsztyn (k)
    3
    1
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 16
    15:30
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    3
    1
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 16
    16:00
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
    0
    7
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 22
    12:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    3
    1
    :
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
  • 22
    12:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    6
    0
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 22
    12:30
    LUKS 4 Radom (k)
    0
    3
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 22
    14:00
    Resovia (k)
    1
    0
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 23
    12:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    6
    0
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 23
    17:00
    Piastovia Piastów (k)
    0
    0
    :
    Pogoń Tczew (k)
  • 29
    12:00
    Pogoń Tczew (k)
    1
    1
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 29
    12:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    10
    1
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 29
    14:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    2
    2
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 30
    12:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    4
    0
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 30
    14:30
    Stomil Olsztyn (k)
    0
    4
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 30
    16:00
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
    5
    3
    :
    Resovia (k)
  • 05
    13:30
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    2
    0
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 05
    14:00
    LUKS 4 Radom (k)
    2
    2
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 05
    15:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    3
    1
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 05
    15:30
    Stomil Olsztyn (k)
    1
    0
    :
    Pogoń Tczew (k)
  • 06
    12:00
    Resovia (k)
    1
    1
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 06
    16:30
    Piastovia Piastów (k)
    0
    6
    :
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
  • 12
    12:00
    Pogoń Tczew (k)
    1
    1
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 12
    12:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    2
    2
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 12
    12:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    2
    2
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 12
    14:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    1
    2
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 13
    16:00
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
    1
    3
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 17
    15:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    1
    1
    :
    Resovia (k)
  • 26
    12:00
    LUKS 4 Radom (k)
    0
    1
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 26
    12:00
    Pogoń Tczew (k)
    2
    0
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 26
    13:30
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    4
    0
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 27
    15:00
    Piastovia Piastów (k)
    1
    2
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 27
    16:00
    Resovia (k)
    2
    2
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 03
    12:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    1
    3
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 03
    13:00
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
    2
    2
    :
    Pogoń Tczew (k)
  • 03
    14:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    0
    1
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 04
    12:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    7
    2
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 04
    12:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    2
    1
    :
    Resovia (k)
  • 04
    16:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    2
    1
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 10
    12:00
    LUKS 4 Radom (k)
    2
    2
    :
    Resovia (k)
  • 10
    14:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    2
    1
    :
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
  • 11
    12:00
    Pogoń Tczew (k)
    2
    0
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 11
    14:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    3
    4
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 11
    15:00
    Piastovia Piastów (k)
    1
    3
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 17
    12:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    0
    1
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 17
    15:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    5
    0
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 18
    15:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    2
    4
    :
    Pogoń Tczew (k)
  • 18
    15:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    2
    1
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 27
    13:30
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
    1
    4
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 15
    14:00
    Resovia (k)
    4
    2
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 31
    12:00
    LUKS 4 Radom (k)
    3
    0
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 31
    12:00
    Pogoń Tczew (k)
    3
    1
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 31
    14:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    5
    1
    :
    Resovia (k)
  • 31
    14:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    2
    1
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 31
    14:30
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
    6
    1
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 31
    16:00
    Stomil Olsztyn (k)
    2
    0
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 07
    12:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    1
    4
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 07
    12:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    1
    1
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 07
    12:00
    Resovia (k)
    1
    3
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 08
    12:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    3
    2
    :
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
  • 08
    12:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    1
    1
    :
    Pogoń Tczew (k)
  • 24
    18:00
    Piastovia Piastów (k)
    0
    12
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 06
    ?:?
    Piastovia Piastów (k)
    0
    3
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 06
    12:00
    Resovia (k)
    4
    2
    :
    Pogoń Tczew (k)
  • 06
    12:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    4
    1
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 07
    13:00
    LUKS 4 Radom (k)
    0
    1
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 07
    14:30
    UKS SMS II Łódź (k)
    6
    0
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 13
    ?:?
    Pogoń Tczew (k)
    3
    0
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 13
    12:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    0
    3
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 13
    12:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    0
    5
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 13
    14:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    2
    2
    :
    Resovia (k)
  • 13
    15:00
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
    3
    0
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 14
    12:30
    Stomil Olsztyn (k)
    0
    3
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 20
    ?:?
    Piastovia Piastów (k)
    0
    3
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 20
    12:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    0
    2
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 20
    14:45
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    2
    0
    :
    Pogoń Tczew (k)
  • 20
    16:00
    LUKS 4 Radom (k)
    1
    2
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 21
    12:00
    Resovia (k)
    2
    3
    :
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
  • 21
    12:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    3
    1
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 01
    ?:?
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
    3
    0
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 01
    12:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    3
    1
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 01
    12:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    1
    3
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 01
    12:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    1
    5
    :
    Resovia (k)
  • 01
    12:00
    Pogoń Tczew (k)
    1
    1
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 01
    16:30
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    1
    0
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 17
    ?:?
    Piastovia Piastów (k)
    0
    3
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 17
    14:00
    LUKS 4 Radom (k)
    1
    1
    :
    Pogoń Tczew (k)
  • 17
    15:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    2
    6
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 18
    14:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    5
    0
    :
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
  • 18
    14:00
    Resovia (k)
    4
    1
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 24
    ?:?
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    3
    0
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 24
    12:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    0
    6
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 24
    14:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    1
    2
    :
    Pogoń Tczew (k)
  • 25
    12:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    7
    3
    :
    Resovia (k)
  • 25
    12:00
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
    2
    6
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 25
    15:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    0
    1
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 01
    ?:?
    Piastovia Piastów (k)
    0
    3
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 02
    12:00
    Pogoń Tczew (k)
    1
    4
    :
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
  • 02
    12:30
    Stomil Olsztyn (k)
    3
    1
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 02
    14:00
    LUKS 4 Radom (k)
    3
    1
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 02
    15:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    3
    2
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 02
    16:00
    Resovia (k)
    2
    2
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 08
    12:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    1
    3
    :
    Pogoń Tczew (k)
  • 08
    13:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    1
    5
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 08
    15:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    3
    1
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 09
    12:00
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
    2
    1
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 09
    12:30
    Resovia (k)
    3
    5
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 09
    15:00
    UKS SMS II Łódź (k)
    3
    0
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 15
    ?:?
    Piastovia Piastów (k)
    0
    3
    :
    Resovia (k)
  • 15
    12:00
    Pogoń Tczew (k)
    3
    0
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 15
    14:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    3
    1
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 15
    15:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    1
    0
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 16
    12:30
    LUKS 4 Radom (k)
    3
    0
    :
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
  • 16
    12:30
    Stomil Olsztyn (k)
    1
    3
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 22
    13:00
    Piastovia Piastów (k)
    0
    3
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 22
    13:00
    Resovia (k)
    0
    5
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 22
    13:00
    Tarnovia Tarnów (k)
    5
    1
    :
    Pogoń Tczew (k)
  • 22
    13:00
    SWD Wodzisław Śląski (k)
    2
    1
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 22
    14:00
    MUKS Praga Warszawa (k)
    2
    6
    :
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
  • 22
    14:45
    UKS SMS II Łódź (k)
    2
    2
    :
    Stomil Olsztyn (k)
  • 29
    13:00
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
    5
    2
    :
    SWD Wodzisław Śląski (k)
  • 29
    13:00
    Pogoń Tczew (k)
    4
    1
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 29
    13:00
    Rekord Bielsko-Biała (k)
    3
    0
    :
    Piastovia Piastów (k)
  • 29
    14:00
    LUKS 4 Radom (k)
    3
    0
    :
    MUKS Praga Warszawa (k)
  • 29
    14:00
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
    2
    1
    :
    Tarnovia Tarnów (k)