• 03
    13:00
    Górnik II Łęczna (k)
    0
    2
    :
    UKS SMS II Łódź (k)
  • 03
    13:00
    LZS Stare Oborzyska (k)
    3
    1
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 03
    19:00
    Widok Lublin (k)
    0
    2
    :
    Resovia (k)
  • 04
    11:00
    AP Lechia Gdańsk (k)
    odwołany
    Rolnik B.Głogówek (k)
  • 04
    11:00
    TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (k)
    6
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 04
    11:00
    Pogoń II Tczew (k)
    0
    5
    :
    Czarni II Sosnowiec (k)
  • 04
    12:00
    Stomilanki Olsztyn (k)
    0
    2
    :
    Rekord Bielsko-Biała (k)
  • 04
    12:00
    KSP Kielce (k)
    2
    0
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 04
    12:00
    Resovia II (k)
    0
    4
    :
    LUKS 4 Radom (k)
  • 04
    13:00
    Bronowianka Kraków (k)
    2
    1
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 04
    13:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    2
    3
    :
    Trójka Staszówka/Jelna (k)
  • 04
    13:00
    MKS Olimpia II Szczecin (k)
    1
    3
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 04
    13:00
    Hetmanki Włoszowa (k)
    1
    7
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 04
    13:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    0
    3
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 04
    13:00
    Forty Piątnica (k)
    0
    8
    :
    Polonia Środa Wielkopolska (k)
  • 04
    13:00
    Medyk Konin (k)
    3
    1
    :
    MKS Olimpia Szczecin (k)
  • 04
    13:00
    Pogoń Zduńska Wola (k)
    0
    4
    :
    ROW Rybnik (k)
  • 04
    13:00
    Noteć Inowrocław (k)
    2
    0
    :
    Ślęza Wrocław (k)
  • 04
    14:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    0
    11
    :
    UKS SMS Łódź (k)
  • 04
    14:30
    Stomilanki II Olsztyn (k)
    9
    0
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 04
    15:30
    Wanda Kraków (k)
    2
    3
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 04
    16:00
    MUKS Praga II Warszawa (k)
    3
    6
    :
    Tarnovia Tarnów (k)
  • 04
    17:00
    Sparta Daleszyce (k)
    odwołany
    Czarni Sosnowiec (k)
  • 04
    18:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    0
    6
    :
    AZS UJ Kraków (k)
  • 04
    18:30
    WAP Włocławek (k)
    1
    7
    :
    GKS Katowice (k)
  • 04
    18:30
    MUKS Praga Warszawa (k)
    0
    6
    :
    KKP Bydgoszcz (k)
  • 04
    19:00
    KS Raszyn (k)
    odwołany
    Piastovia Piastów (k)
  • 04
    19:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    3
    4
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 04
    19:30
    Prądniczanka Kraków (k)
    0
    1
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 04
    20:00
    Unia Opole (k)
    3
    2
    :
    Pogoń Tczew (k)
  • 12
    13:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    2
    3
    :
    Śląsk Wrocław (k)