Małopolskie | Liga okręgowa | Bochnia
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaForma
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Sezon 2020/21
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
100
47.62 %
100
47.62 %
Zwycięstwa gości
68
32.38 %
68
32.38 %
Remisy
42
20 %
42
20 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
4.76%
10 z 210
10 z 210
0.5
95.24%
200 z 210
200 z 210
13.81%
29 z 210
29 z 210
1.5
86.19%
181 z 210
181 z 210
27.14%
57 z 210
57 z 210
2.5
72.86%
153 z 210
153 z 210
48.57%
102 z 210
102 z 210
3.5
51.43%
108 z 210
108 z 210
66.19%
139 z 210
139 z 210
4.5
33.81%
71 z 210
71 z 210
78.57%
165 z 210
165 z 210
5.5
21.43%
45 z 210
45 z 210
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:1 | 16 | 7.62 % |
1:2 | 14 | 6.67 % |
3:0 | 14 | 6.67 % |
2:1 | 13 | 6.19 % |
1:0 | 12 | 5.71 % |
3:1 | 11 | 5.24 % |
0:0 | 10 | 4.76 % |
2:2 | 10 | 4.76 % |
1:3 | 10 | 4.76 % |
2:3 | 8 | 3.81 % |
0:1 | 7 | 3.33 % |
3:2 | 6 | 2.86 % |
0:2 | 6 | 2.86 % |
2:0 | 6 | 2.86 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:2 | 5 | 2.38 % |
4:1 | 5 | 2.38 % |
4:0 | 5 | 2.38 % |
3:3 | 4 | 1.9 % |
0:3 | 4 | 1.9 % |
5:2 | 4 | 1.9 % |
3:4 | 3 | 1.43 % |
4:3 | 3 | 1.43 % |
2:4 | 3 | 1.43 % |
1:4 | 3 | 1.43 % |
1:5 | 3 | 1.43 % |
5:0 | 3 | 1.43 % |
6:0 | 3 | 1.43 % |
4:4 | 2 | 0.95 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:3 | 2 | 0.95 % |
2:5 | 2 | 0.95 % |
5:1 | 2 | 0.95 % |
6:1 | 2 | 0.95 % |
4:5 | 1 | 0.48 % |
0:4 | 1 | 0.48 % |
6:2 | 1 | 0.48 % |
2:6 | 1 | 0.48 % |
0:5 | 1 | 0.48 % |
7:2 | 1 | 0.48 % |
2:9 | 1 | 0.48 % |
8:0 | 1 | 0.48 % |
10:0 | 1 | 0.48 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7442%Wygrana przynajmniej 1 bramką4827%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3117%Wygrana 3 bramkami i więcej2514%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
08 sie13:30Sokół Borzęcin33:Raba Książnice
-
08 sie17:00LUKS Wola Radłowska02:Strażak Mokrzyska
-
08 sie18:00LKS Poręba Spytkowska01:Orzeł Dębno
-
09 sie13:00Olimpia Bucze40:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
09 sie16:00Naprzód Sobolów00:Olimpia Kąty
-
09 sie17:00Błyskawica Proszówki52:Arkadia Olszyny
-
09 sie18:00Radłovia Radłów41:Jadowniczanka Jadowniki
-
15 sie16:00Olimpia Bucze25:Błyskawica Proszówki
-
15 sie17:00Szreniawa Nowy Wiśnicz10:Orzeł Dębno
-
15 sie17:00Strażak Mokrzyska15:Radłovia Radłów
-
16 sie17:00Raba Książnice22:LKS Poręba Spytkowska
-
16 sie17:00Jadowniczanka Jadowniki43:Naprzód Sobolów
-
16 sie18:00
-
11 lis13:00Olimpia Kąty11:Sokół Borzęcin
-
22 sie17:00Błyskawica Proszówki20:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
22 sie17:00LUKS Wola Radłowska21:Arkadia Olszyny
-
22 sie17:00Sokół Borzęcin31:Jadowniczanka Jadowniki
-
22 sie17:30LKS Poręba Spytkowska30:Olimpia Kąty
-
23 sie13:00Naprzód Sobolów11:Strażak Mokrzyska
-
23 sie17:00Orzeł Dębno23:Raba Książnice
-
23 sie17:30
-
28 sie17:00Strażak Mokrzyska11:Sokół Borzęcin
-
29 sie13:00Olimpia Bucze01:LUKS Wola Radłowska
-
29 sie17:00Szreniawa Nowy Wiśnicz21:Raba Książnice
-
29 sie17:00Jadowniczanka Jadowniki14:LKS Poręba Spytkowska
-
29 sie17:00
-
29 sie17:00Arkadia Olszyny12:Radłovia Radłów
-
30 sie17:00Olimpia Kąty21:Orzeł Dębno
-
05 wrz17:00LUKS Wola Radłowska03:Błyskawica Proszówki
-
05 wrz17:00
-
05 wrz17:00LKS Poręba Spytkowska23:Strażak Mokrzyska
-
05 wrz17:00Raba Książnice24:Olimpia Kąty
-
06 wrz15:00Naprzód Sobolów20:Arkadia Olszyny
-
06 wrz17:00Radłovia Radłów44:Olimpia Bucze
-
06 wrz17:00Orzeł Dębno15:Jadowniczanka Jadowniki
-
11 wrz17:00Strażak Mokrzyska30:Orzeł Dębno
-
12 wrz17:00Szreniawa Nowy Wiśnicz21:Olimpia Kąty
-
12 wrz17:00Błyskawica Proszówki13:Radłovia Radłów
-
13 wrz14:00Olimpia Bucze15:Naprzód Sobolów
-
13 wrz16:00Jadowniczanka Jadowniki52:Raba Książnice
-
13 wrz17:00
-
28 lis13:00Arkadia Olszyny40:Sokół Borzęcin
-
19 wrz16:00LUKS Wola Radłowska00:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
19 wrz16:00Sokół Borzęcin12:Olimpia Bucze
-
19 wrz16:00Raba Książnice40:Strażak Mokrzyska
-
19 wrz17:00LKS Poręba Spytkowska32:Arkadia Olszyny
-
19 wrz17:00
-
20 wrz14:00Naprzód Sobolów42:Błyskawica Proszówki
-
20 wrz16:00Olimpia Kąty41:Jadowniczanka Jadowniki
-
26 wrz16:00Szreniawa Nowy Wiśnicz00:Jadowniczanka Jadowniki
-
26 wrz16:00Błyskawica Proszówki30:Sokół Borzęcin
-
26 wrz16:00LUKS Wola Radłowska45:Radłovia Radłów
-
27 wrz13:00Arkadia Olszyny13:Orzeł Dębno
-
27 wrz15:00Strażak Mokrzyska32:Olimpia Kąty
-
27 wrz16:00
-
27 wrz16:00Olimpia Bucze33:LKS Poręba Spytkowska
-
03 paź11:00Orzeł Dębno40:Olimpia Bucze
-
03 paź16:00Radłovia Radłów21:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
03 paź16:00LKS Poręba Spytkowska25:Błyskawica Proszówki
-
03 paź16:00Jadowniczanka Jadowniki32:Strażak Mokrzyska
-
04 paź14:00Naprzód Sobolów60:LUKS Wola Radłowska
-
04 paź14:00
-
04 paź16:00Raba Książnice51:Arkadia Olszyny
-
06 sie18:30
-
10 paź15:00LUKS Wola Radłowska00:Sokół Borzęcin
-
10 paź16:00Szreniawa Nowy Wiśnicz12:Strażak Mokrzyska
-
10 paź16:00Błyskawica Proszówki51:Orzeł Dębno
-
10 paź16:00Radłovia Radłów00:Naprzód Sobolów
-
11 paź13:00Arkadia Olszyny12:Olimpia Kąty
-
11 paź15:00Olimpia Bucze31:Raba Książnice
-
17 paź15:00Sokół Borzęcin10:Radłovia Radłów
-
17 paź15:00LKS Poręba Spytkowska20:LUKS Wola Radłowska
-
17 paź15:00Jadowniczanka Jadowniki33:Arkadia Olszyny
-
17 paź15:00
-
18 paź14:00Naprzód Sobolów10:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
18 paź14:00Olimpia Kąty01:Olimpia Bucze
-
21 lis13:00Raba Książnice11:Błyskawica Proszówki
-
24 paź13:00Błyskawica Proszówki30:Olimpia Kąty
-
24 paź15:00LUKS Wola Radłowska12:Orzeł Dębno
-
25 paź13:00Naprzód Sobolów41:Sokół Borzęcin
-
25 paź13:30Arkadia Olszyny02:Strażak Mokrzyska
-
25 paź14:00Radłovia Radłów20:LKS Poręba Spytkowska
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00Olimpia Bucze32:Jadowniczanka Jadowniki
-
31 paź11:00Orzeł Dębno11:Radłovia Radłów
-
31 paź14:00Sokół Borzęcin10:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
31 paź14:00LKS Poręba Spytkowska41:Naprzód Sobolów
-
31 paź14:00Jadowniczanka Jadowniki53:Błyskawica Proszówki
-
11 lis13:00Raba Książnice61:LUKS Wola Radłowska
-
21 lis13:00Strażak Mokrzyska30:Olimpia Bucze
-
22 lis13:00
-
07 lis13:00Szreniawa Nowy Wiśnicz10:Arkadia Olszyny
-
07 lis13:00LUKS Wola Radłowska60:Olimpia Kąty
-
07 lis13:00Radłovia Radłów52:Raba Książnice
-
08 lis13:00
-
21 lis13:00Sokół Borzęcin13:LKS Poręba Spytkowska
-
22 lis13:00Naprzód Sobolów60:Orzeł Dębno
-
25 lis19:30Błyskawica Proszówki21:Strażak Mokrzyska
-
14 lis13:00LKS Poręba Spytkowska24:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
14 lis13:00Orzeł Dębno12:Sokół Borzęcin
-
14 lis13:00Jadowniczanka Jadowniki53:LUKS Wola Radłowska
-
14 lis13:30
-
15 lis13:00Raba Książnice10:Naprzód Sobolów
-
15 lis13:00Olimpia Kąty34:Radłovia Radłów
-
15 lis13:00Arkadia Olszyny11:Olimpia Bucze
-
03 maj14:00Jadowniczanka Jadowniki02:Radłovia Radłów
-
03 maj14:00Olimpia Kąty30:Naprzód Sobolów
-
03 maj14:00Raba Książnice11:Sokół Borzęcin
-
03 maj17:30Szreniawa Nowy Wiśnicz01:Olimpia Bucze
-
03 maj17:30Arkadia Olszyny42:Błyskawica Proszówki
-
03 maj17:30Strażak Mokrzyska11:LUKS Wola Radłowska
-
03 maj17:30Orzeł Dębno01:LKS Poręba Spytkowska
-
25 maj17:30Orzeł Dębno03:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
25 maj18:00
-
25 maj18:30Błyskawica Proszówki33:Olimpia Bucze
-
26 maj17:30LKS Poręba Spytkowska24:Raba Książnice
-
26 maj17:30Sokół Borzęcin30:Olimpia Kąty
-
26 maj17:30Radłovia Radłów00:Strażak Mokrzyska
-
08 cze18:00Naprzód Sobolów12:Jadowniczanka Jadowniki
-
11 maj17:30Jadowniczanka Jadowniki21:Sokół Borzęcin
-
11 maj18:00
-
11 maj18:00
-
12 maj17:30Arkadia Olszyny12:LUKS Wola Radłowska
-
12 maj17:30Strażak Mokrzyska22:Naprzód Sobolów
-
12 maj17:30Olimpia Kąty10:LKS Poręba Spytkowska
-
12 maj17:30Raba Książnice22:Orzeł Dębno
-
15 cze17:30LKS Poręba Spytkowska31:Jadowniczanka Jadowniki
-
15 cze18:00Naprzód Sobolów31:Sokół Maszkienice
-
15 cze18:30Sokół Borzęcin10:Strażak Mokrzyska
-
16 cze17:30Orzeł Dębno10:Olimpia Kąty
-
16 cze17:30Radłovia Radłów72:Arkadia Olszyny
-
16 cze17:30LUKS Wola Radłowska01:Olimpia Bucze
-
16 cze18:30Raba Książnice40:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
19 cze15:00Arkadia Olszyny100:Naprzód Sobolów
-
19 cze16:00Jadowniczanka Jadowniki22:Orzeł Dębno
-
19 cze17:00Błyskawica Proszówki30:LUKS Wola Radłowska
-
19 cze17:00Sokół Maszkienice34:Sokół Borzęcin
-
19 cze18:00Olimpia Bucze05:Radłovia Radłów
-
19 cze18:00Strażak Mokrzyska30:LKS Poręba Spytkowska
-
20 cze17:00Olimpia Kąty22:Raba Książnice
-
24 kwi16:00Sokół Borzęcin13:Arkadia Olszyny
-
24 kwi17:00LKS Poręba Spytkowska12:Sokół Maszkienice
-
24 kwi17:30Radłovia Radłów22:Błyskawica Proszówki
-
25 kwi14:00Naprzód Sobolów11:Olimpia Bucze
-
25 kwi17:00Olimpia Kąty02:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
25 kwi17:00Raba Książnice31:Jadowniczanka Jadowniki
-
25 kwi17:00Orzeł Dębno21:Strażak Mokrzyska
-
01 maj11:00Błyskawica Proszówki21:Naprzód Sobolów
-
01 maj11:00Strażak Mokrzyska21:Raba Książnice
-
01 maj11:00Jadowniczanka Jadowniki23:Olimpia Kąty
-
01 maj14:00Szreniawa Nowy Wiśnicz30:LUKS Wola Radłowska
-
01 maj14:00Olimpia Bucze00:Sokół Borzęcin
-
01 maj14:00Arkadia Olszyny12:LKS Poręba Spytkowska
-
01 maj14:00
-
08 maj15:00Jadowniczanka Jadowniki13:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
08 maj17:00
-
08 maj17:00LKS Poręba Spytkowska30:Olimpia Bucze
-
08 maj17:00Sokół Borzęcin12:Błyskawica Proszówki
-
08 maj18:00Radłovia Radłów31:LUKS Wola Radłowska
-
09 maj17:00Olimpia Kąty13:Strażak Mokrzyska
-
09 maj17:00Orzeł Dębno00:Arkadia Olszyny
-
15 maj11:00Olimpia Bucze43:Orzeł Dębno
-
15 maj15:00Błyskawica Proszówki50:LKS Poręba Spytkowska
-
15 maj15:00Arkadia Olszyny22:Raba Książnice
-
15 maj17:00LUKS Wola Radłowska11:Naprzód Sobolów
-
15 maj17:00Strażak Mokrzyska00:Jadowniczanka Jadowniki
-
15 maj18:00Szreniawa Nowy Wiśnicz13:Radłovia Radłów
-
15 maj18:00
-
22 maj16:00
-
22 maj17:00Strażak Mokrzyska10:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
22 maj17:00Raba Książnice31:Olimpia Bucze
-
22 maj17:00Sokół Borzęcin02:LUKS Wola Radłowska
-
22 maj18:00Orzeł Dębno13:Błyskawica Proszówki
-
23 maj14:00Naprzód Sobolów04:Radłovia Radłów
-
23 maj17:00Olimpia Kąty29:Arkadia Olszyny
-
29 maj16:00Błyskawica Proszówki23:Raba Książnice
-
29 maj16:00Arkadia Olszyny20:Jadowniczanka Jadowniki
-
29 maj17:00Szreniawa Nowy Wiśnicz30:Naprzód Sobolów
-
29 maj17:00
-
29 maj18:00Radłovia Radłów03:Sokół Borzęcin
-
29 maj18:00LKS Poręba Spytkowska42:LUKS Wola Radłowska
-
30 maj17:00Olimpia Bucze21:Olimpia Kąty
-
02 cze18:00Strażak Mokrzyska52:Arkadia Olszyny
-
03 cze14:00Jadowniczanka Jadowniki32:Olimpia Bucze
-
03 cze15:00Sokół Maszkienice23:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
03 cze15:00Olimpia Kąty23:Błyskawica Proszówki
-
03 cze15:00Orzeł Dębno10:LUKS Wola Radłowska
-
03 cze15:00Sokół Borzęcin14:Naprzód Sobolów
-
03 cze18:00LKS Poręba Spytkowska22:Radłovia Radłów
-
05 cze16:00Olimpia Bucze11:Strażak Mokrzyska
-
05 cze17:00Błyskawica Proszówki30:Jadowniczanka Jadowniki
-
05 cze17:00Arkadia Olszyny02:Sokół Maszkienice
-
05 cze18:00Szreniawa Nowy Wiśnicz10:Sokół Borzęcin
-
05 cze18:00LUKS Wola Radłowska20:Raba Książnice
-
06 cze14:00Naprzód Sobolów32:LKS Poręba Spytkowska
-
06 cze18:00Radłovia Radłów80:Orzeł Dębno
-
12 cze11:00Strażak Mokrzyska41:Błyskawica Proszówki
-
12 cze15:00Orzeł Dębno61:Naprzód Sobolów
-
12 cze16:30Arkadia Olszyny00:Szreniawa Nowy Wiśnicz
-
12 cze18:00Sokół Maszkienice30:Olimpia Bucze
-
13 cze15:00LKS Poręba Spytkowska11:Sokół Borzęcin
-
13 cze17:00Raba Książnice42:Radłovia Radłów
-
13 cze18:00Olimpia Kąty03:LUKS Wola Radłowska
-
26 cze17:00Szreniawa Nowy Wiśnicz12:LKS Poręba Spytkowska
-
26 cze17:00Sokół Borzęcin11:Orzeł Dębno
-
26 cze17:00Naprzód Sobolów12:Raba Książnice
-
26 cze17:00Radłovia Radłów42:Olimpia Kąty
-
26 cze17:00LUKS Wola Radłowska50:Jadowniczanka Jadowniki
-
26 cze17:00Błyskawica Proszówki26:Sokół Maszkienice
-
26 cze17:00Olimpia Bucze21:Arkadia Olszyny