Polska | Rozgrywki kobiece | 2. Liga, gr. wschodnia
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaForma
-
WPWPWWRWPWWWWWWWWWWPWWWW
-
WWWWPWWPRWWWWWPPPWWWWWWW
-
WPPWRPWPWWWWWWWRWPWWWWRW
-
-
PWPWWWRWWWPWPPWWWWWWRRPP
-
PWPPPWRWWPPPWPPRWWRWWRPP
-
PWPPRWRWPPPPPWWWRPWPPRWW
-
WWWPWPRWWPWWWWPPPPPPPPPP
-
WPWPPPRWRWRPPPPRRPWWPWRW
-
PWWPPPRWRPPWPWRWWPRPWPPP
-
-
PPWWPPRPRPPPPPPWPPPPPPRP
-
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPW
Sezon 2020/21
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
77
49.36 %
77
49.36 %
Zwycięstwa gości
61
39.1 %
61
39.1 %
Remisy
18
11.54 %
18
11.54 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.92%
3 z 156
3 z 156
0.5
98.08%
153 z 156
153 z 156
8.33%
13 z 156
13 z 156
1.5
91.67%
143 z 156
143 z 156
17.95%
28 z 156
28 z 156
2.5
82.05%
128 z 156
128 z 156
35.26%
55 z 156
55 z 156
3.5
64.74%
101 z 156
101 z 156
57.05%
89 z 156
89 z 156
4.5
42.95%
67 z 156
67 z 156
72.44%
113 z 156
113 z 156
5.5
27.56%
43 z 156
43 z 156
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 9 | 5.77 % |
0:4 | 9 | 5.77 % |
2:1 | 8 | 5.13 % |
1:1 | 7 | 4.49 % |
2:2 | 7 | 4.49 % |
1:0 | 7 | 4.49 % |
3:2 | 7 | 4.49 % |
3:1 | 7 | 4.49 % |
1:3 | 7 | 4.49 % |
3:0 | 7 | 4.49 % |
1:4 | 6 | 3.85 % |
4:1 | 5 | 3.21 % |
2:3 | 4 | 2.56 % |
4:3 | 4 | 2.56 % |
2:0 | 4 | 2.56 % |
0:2 | 4 | 2.56 % |
4:0 | 4 | 2.56 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 3 | 1.92 % |
0:1 | 3 | 1.92 % |
4:2 | 3 | 1.92 % |
0:3 | 3 | 1.92 % |
6:1 | 3 | 1.92 % |
7:1 | 3 | 1.92 % |
8:1 | 3 | 1.92 % |
2:4 | 2 | 1.28 % |
1:5 | 2 | 1.28 % |
9:0 | 2 | 1.28 % |
0:9 | 2 | 1.28 % |
3:3 | 1 | 0.64 % |
3:5 | 1 | 0.64 % |
5:2 | 1 | 0.64 % |
3:6 | 1 | 0.64 % |
5:1 | 1 | 0.64 % |
6:2 | 1 | 0.64 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:0 | 1 | 0.64 % |
0:5 | 1 | 0.64 % |
1:6 | 1 | 0.64 % |
0:6 | 1 | 0.64 % |
8:2 | 1 | 0.64 % |
7:0 | 1 | 0.64 % |
0:7 | 1 | 0.64 % |
1:8 | 1 | 0.64 % |
2:9 | 1 | 0.64 % |
1:9 | 1 | 0.64 % |
11:3 | 1 | 0.64 % |
10:0 | 1 | 0.64 % |
1:12 | 1 | 0.64 % |
12:0 | 1 | 0.64 % |
13:0 | 1 | 0.64 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5640%Wygrana przynajmniej 1 bramką3223%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2014%Wygrana 3 bramkami i więcej3323%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
15 sie12:00Ząbkovia Ząbki (k)81:Włókniarz Białystok (k)
-
15 sie14:00Prądniczanka Kraków (k)61:KSP Kielce (k)
-
15 sie16:00Widok Lublin (k)35:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
16 sie14:00KS Raszyn (k)61:Wanda Kraków (k)
-
16 sie14:00KU-AZS UW Warszawa (k)41:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
16 sie14:00Respekt Myślenice (k)20:Loczki Wyszków (k)
-
22 sie12:00Sparta Daleszyce (k)31:Loczki Wyszków (k)
-
22 sie12:00KSP Kielce (k)01:Ząbkovia Ząbki (k)
-
22 sie15:30Rysy Bukowina Tatrzańska (k)18:Prądniczanka Kraków (k)
-
22 sie16:00Włókniarz Białystok (k)22:KS Raszyn (k)
-
23 sie17:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)03:Respekt Myślenice (k)
-
23 sie17:30Wanda Kraków (k)11:KU-AZS UW Warszawa (k)
-
29 sie12:15Ząbkovia Ząbki (k)71:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
30 sie12:00Respekt Myślenice (k)40:Wanda Kraków (k)
-
30 sie13:30Widok Lublin (k)12:Sparta Daleszyce (k)
-
30 sie14:00KS Raszyn (k)32:KSP Kielce (k)
-
30 sie14:00KU-AZS UW Warszawa (k)51:Włókniarz Białystok (k)
-
30 sie18:00Loczki Wyszków (k)11:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
05 wrz12:00Sparta Daleszyce (k)11:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
05 wrz16:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)19:KS Raszyn (k)
-
05 wrz16:00Widok Lublin (k)14:Prądniczanka Kraków (k)
-
05 wrz16:30Wanda Kraków (k)23:Loczki Wyszków (k)
-
06 wrz13:30Włókniarz Białystok (k)04:Respekt Myślenice (k)
-
06 wrz16:00KSP Kielce (k)21:KU-AZS UW Warszawa (k)
-
12 wrz12:00Prądniczanka Kraków (k)32:Sparta Daleszyce (k)
-
12 wrz12:00Ząbkovia Ząbki (k)62:Widok Lublin (k)
-
12 wrz13:30KU-AZS UW Warszawa (k)90:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
12 wrz16:00Respekt Myślenice (k)40:KSP Kielce (k)
-
13 wrz16:00Loczki Wyszków (k)41:Włókniarz Białystok (k)
-
13 wrz16:30Sokół Kolbuszowa Dolna (k)30:Wanda Kraków (k)
-
19 wrz12:00Sparta Daleszyce (k)15:Wanda Kraków (k)
-
19 wrz13:30KSP Kielce (k)11:Loczki Wyszków (k)
-
20 wrz15:30Rysy Bukowina Tatrzańska (k)09:Respekt Myślenice (k)
-
20 wrz16:00Włókniarz Białystok (k)13:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
22 wrz19:00Widok Lublin (k)04:KS Raszyn (k)
-
24 paź15:00Prądniczanka Kraków (k)04:Ząbkovia Ząbki (k)
-
26 wrz16:00Wanda Kraków (k)10:Włókniarz Białystok (k)
-
27 wrz13:00KS Raszyn (k)30:Prądniczanka Kraków (k)
-
27 wrz14:00Loczki Wyszków (k)120:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
27 wrz15:00KU-AZS UW Warszawa (k)41:Widok Lublin (k)
-
27 wrz16:00Ząbkovia Ząbki (k)13:Sparta Daleszyce (k)
-
27 wrz16:30Sokół Kolbuszowa Dolna (k)41:KSP Kielce (k)
-
03 paź15:00KSP Kielce (k)10:Wanda Kraków (k)
-
03 paź16:00Widok Lublin (k)02:Respekt Myślenice (k)
-
04 paź12:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)14:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
04 paź14:00Ząbkovia Ząbki (k)31:KS Raszyn (k)
-
21 paź19:30Prądniczanka Kraków (k)11:KU-AZS UW Warszawa (k)
-
24 paź13:00Sparta Daleszyce (k)41:Włókniarz Białystok (k)
-
10 paź15:00Wanda Kraków (k)43:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
11 paź12:00KS Raszyn (k)32:Sparta Daleszyce (k)
-
11 paź14:00KU-AZS UW Warszawa (k)16:Ząbkovia Ząbki (k)
-
11 paź14:00Loczki Wyszków (k)52:Widok Lublin (k)
-
11 paź18:00Włókniarz Białystok (k)05:KSP Kielce (k)
-
27 paź19:30Prądniczanka Kraków (k)10:Respekt Myślenice (k)
-
17 paź12:00Sparta Daleszyce (k)00:KSP Kielce (k)
-
17 paź13:00KS Raszyn (k)22:KU-AZS UW Warszawa (k)
-
17 paź14:00Prądniczanka Kraków (k)22:Loczki Wyszków (k)
-
17 paź14:00Ząbkovia Ząbki (k)31:Respekt Myślenice (k)
-
17 paź16:00Widok Lublin (k)24:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
18 paź13:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)36:Włókniarz Białystok (k)
-
31 paź12:00Wanda Kraków (k)21:Widok Lublin (k)
-
31 paź14:00Respekt Myślenice (k)12:KS Raszyn (k)
-
31 paź14:00Loczki Wyszków (k)23:Ząbkovia Ząbki (k)
-
31 paź14:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)10:Prądniczanka Kraków (k)
-
31 paź14:00KSP Kielce (k)81:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
31 paź16:00Sparta Daleszyce (k)10:KU-AZS UW Warszawa (k)
-
07 lis12:00Sparta Daleszyce (k)70:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
07 lis13:30Widok Lublin (k)20:Włókniarz Białystok (k)
-
08 lis12:00Ząbkovia Ząbki (k)71:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
08 lis13:00KU-AZS UW Warszawa (k)04:Respekt Myślenice (k)
-
08 lis13:30KS Raszyn (k)20:Loczki Wyszków (k)
-
08 lis15:30Prądniczanka Kraków (k)21:Wanda Kraków (k)
-
14 lis12:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)14:KS Raszyn (k)
-
14 lis12:00KSP Kielce (k)13:Widok Lublin (k)
-
14 lis13:00Respekt Myślenice (k)30:Sparta Daleszyce (k)
-
14 lis16:30Włókniarz Białystok (k)04:Prądniczanka Kraków (k)
-
15 lis13:00Loczki Wyszków (k)32:KU-AZS UW Warszawa (k)
-
15 lis13:00Wanda Kraków (k)15:Ząbkovia Ząbki (k)
-
13 mar13:30Wanda Kraków (k)14:KS Raszyn (k)
-
13 mar15:00Loczki Wyszków (k)13:Respekt Myślenice (k)
-
13 mar18:30KSP Kielce (k)31:Prądniczanka Kraków (k)
-
14 mar13:30Włókniarz Białystok (k)02:Ząbkovia Ząbki (k)
-
14 mar13:30Sokół Kolbuszowa Dolna (k)21:KU-AZS UW Warszawa (k)
-
14 mar14:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)07:Widok Lublin (k)
-
20 mar13:00Prądniczanka Kraków (k)113:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
20 mar14:15Respekt Myślenice (k)30:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
20 mar15:30KS Raszyn (k)31:Włókniarz Białystok (k)
-
21 mar14:00Ząbkovia Ząbki (k)71:KSP Kielce (k)
-
21 mar15:00KU-AZS UW Warszawa (k)11:Wanda Kraków (k)
-
06 kwi17:00Loczki Wyszków (k)42:Sparta Daleszyce (k)
-
27 mar12:00Sparta Daleszyce (k)12:Widok Lublin (k)
-
27 mar12:00Wanda Kraków (k)04:Respekt Myślenice (k)
-
27 mar12:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)43:Loczki Wyszków (k)
-
28 mar14:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)112:Ząbkovia Ząbki (k)
-
28 mar16:00Włókniarz Białystok (k)03:KU-AZS UW Warszawa (k)
-
28 mar16:30KSP Kielce (k)13:KS Raszyn (k)
-
01 kwi13:00Respekt Myślenice (k)22:Włókniarz Białystok (k)
-
01 kwi14:30Sokół Kolbuszowa Dolna (k)40:Sparta Daleszyce (k)
-
01 kwi16:00Loczki Wyszków (k)12:Wanda Kraków (k)
-
01 kwi18:00KS Raszyn (k)130:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
01 kwi18:00Prądniczanka Kraków (k)21:Widok Lublin (k)
-
02 kwi13:00KU-AZS UW Warszawa (k)00:KSP Kielce (k)
-
10 kwi12:00Sparta Daleszyce (k)02:Prądniczanka Kraków (k)
-
10 kwi16:30Wanda Kraków (k)12:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
11 kwi13:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)14:KU-AZS UW Warszawa (k)
-
11 kwi16:00Widok Lublin (k)42:Ząbkovia Ząbki (k)
-
11 kwi16:00Włókniarz Białystok (k)02:Loczki Wyszków (k)
-
11 kwi16:30KSP Kielce (k)32:Respekt Myślenice (k)
-
17 kwi12:00Wanda Kraków (k)24:Sparta Daleszyce (k)
-
17 kwi13:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)00:Włókniarz Białystok (k)
-
17 kwi14:00Ząbkovia Ząbki (k)61:Prądniczanka Kraków (k)
-
17 kwi16:00Respekt Myślenice (k)90:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
18 kwi14:00Loczki Wyszków (k)22:KSP Kielce (k)
-
18 kwi15:00KS Raszyn (k)13:Widok Lublin (k)
-
24 kwi11:00Sparta Daleszyce (k)22:Ząbkovia Ząbki (k)
-
24 kwi13:30Włókniarz Białystok (k)04:Wanda Kraków (k)
-
24 kwi14:00Prądniczanka Kraków (k)12:KS Raszyn (k)
-
25 kwi13:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)09:Loczki Wyszków (k)
-
25 kwi16:00Widok Lublin (k)11:KU-AZS UW Warszawa (k)
-
25 kwi17:00KSP Kielce (k)23:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
01 maj11:00KU-AZS UW Warszawa (k)03:Prądniczanka Kraków (k)
-
01 maj12:00Wanda Kraków (k)32:KSP Kielce (k)
-
01 maj12:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)100:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
01 maj18:00Włókniarz Białystok (k)01:Sparta Daleszyce (k)
-
02 maj14:00KS Raszyn (k)12:Ząbkovia Ząbki (k)
-
02 maj15:00Respekt Myślenice (k)21:Widok Lublin (k)
-
08 maj12:00Sparta Daleszyce (k)22:KS Raszyn (k)
-
08 maj14:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)04:Wanda Kraków (k)
-
08 maj17:00KSP Kielce (k)01:Włókniarz Białystok (k)
-
09 maj14:00Ząbkovia Ząbki (k)31:KU-AZS UW Warszawa (k)
-
09 maj16:00Respekt Myślenice (k)12:Prądniczanka Kraków (k)
-
09 maj16:00Widok Lublin (k)10:Loczki Wyszków (k)
-
15 maj13:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)21:Widok Lublin (k)
-
15 maj17:00KSP Kielce (k)30:Sparta Daleszyce (k)
-
16 maj10:00KU-AZS UW Warszawa (k)04:KS Raszyn (k)
-
16 maj11:00Włókniarz Białystok (k)30:Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
-
16 maj12:00Respekt Myślenice (k)21:Ząbkovia Ząbki (k)
-
16 maj14:00Loczki Wyszków (k)12:Prądniczanka Kraków (k)
-
22 maj13:30KU-AZS UW Warszawa (k)82:Sparta Daleszyce (k)
-
22 maj14:00Ząbkovia Ząbki (k)50:Loczki Wyszków (k)
-
22 maj15:00Prądniczanka Kraków (k)10:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
22 maj16:00KS Raszyn (k)14:Respekt Myślenice (k)
-
23 maj14:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)06:KSP Kielce (k)
-
23 maj16:00Widok Lublin (k)81:Wanda Kraków (k)
-
29 maj15:00Loczki Wyszków (k)43:KS Raszyn (k)
-
30 maj14:00Rysy Bukowina Tatrzańska (k)29:Sparta Daleszyce (k)
-
30 maj14:00Włókniarz Białystok (k)23:Widok Lublin (k)
-
30 maj14:00
-
30 maj14:00Sokół Kolbuszowa Dolna (k)32:Ząbkovia Ząbki (k)
-
30 maj14:00Respekt Myślenice (k)40:KU-AZS UW Warszawa (k)
-
06 cze14:00Sparta Daleszyce (k)13:Respekt Myślenice (k)
-
06 cze14:00KU-AZS UW Warszawa (k)42:Loczki Wyszków (k)
-
06 cze14:00KS Raszyn (k)31:Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
-
06 cze14:00Ząbkovia Ząbki (k)43:Wanda Kraków (k)
-
06 cze14:00Prądniczanka Kraków (k)30:Włókniarz Białystok (k)
-
06 cze14:00Widok Lublin (k)20:KSP Kielce (k)