Polska | Rozgrywki kobiece | 2. Liga, gr. wschodnia
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
77
49.36 %
Zwycięstwa gości
61
39.1 %
Remisy
18
11.54 %

Bramki

Gospodarzy
393
średnia: 2.52
Gości
335
średnia: 2.15

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.92%
3 z 156
0.5
98.08%
153 z 156
8.33%
13 z 156
1.5
91.67%
143 z 156
17.95%
28 z 156
2.5
82.05%
128 z 156
35.26%
55 z 156
3.5
64.74%
101 z 156
57.05%
89 z 156
4.5
42.95%
67 z 156
72.44%
113 z 156
5.5
27.56%
43 z 156

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 9 5.77 %
0:4 9 5.77 %
2:1 8 5.13 %
1:1 7 4.49 %
2:2 7 4.49 %
1:0 7 4.49 %
3:2 7 4.49 %
3:1 7 4.49 %
1:3 7 4.49 %
3:0 7 4.49 %
1:4 6 3.85 %
4:1 5 3.21 %
2:3 4 2.56 %
4:3 4 2.56 %
2:0 4 2.56 %
0:2 4 2.56 %
4:0 4 2.56 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 3 1.92 %
0:1 3 1.92 %
4:2 3 1.92 %
0:3 3 1.92 %
6:1 3 1.92 %
7:1 3 1.92 %
8:1 3 1.92 %
2:4 2 1.28 %
1:5 2 1.28 %
9:0 2 1.28 %
0:9 2 1.28 %
3:3 1 0.64 %
3:5 1 0.64 %
5:2 1 0.64 %
3:6 1 0.64 %
5:1 1 0.64 %
6:2 1 0.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 1 0.64 %
0:5 1 0.64 %
1:6 1 0.64 %
0:6 1 0.64 %
8:2 1 0.64 %
7:0 1 0.64 %
0:7 1 0.64 %
1:8 1 0.64 %
2:9 1 0.64 %
1:9 1 0.64 %
11:3 1 0.64 %
10:0 1 0.64 %
1:12 1 0.64 %
12:0 1 0.64 %
13:0 1 0.64 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    56
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    32
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    33
    23%
  • 15
    12:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    8
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 15
    14:00
    Prądniczanka Kraków (k)
    6
    1
    :
    KSP Kielce (k)
  • 15
    16:00
    Widok Lublin (k)
    3
    5
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 16
    14:00
    KS Raszyn (k)
    6
    1
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 16
    14:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    4
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 16
    14:00
    Respekt Myślenice (k)
    2
    0
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 22
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    3
    1
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 22
    12:00
    KSP Kielce (k)
    0
    1
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 22
    15:30
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    8
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 22
    16:00
    Włókniarz Białystok (k)
    2
    2
    :
    KS Raszyn (k)
  • 23
    17:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    0
    3
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 23
    17:30
    Wanda Kraków (k)
    1
    1
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 29
    12:15
    Ząbkovia Ząbki (k)
    7
    1
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 30
    12:00
    Respekt Myślenice (k)
    4
    0
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 30
    13:30
    Widok Lublin (k)
    1
    2
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 30
    14:00
    KS Raszyn (k)
    3
    2
    :
    KSP Kielce (k)
  • 30
    14:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    5
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 30
    18:00
    Loczki Wyszków (k)
    1
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 05
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    1
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 05
    16:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    9
    :
    KS Raszyn (k)
  • 05
    16:00
    Widok Lublin (k)
    1
    4
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 05
    16:30
    Wanda Kraków (k)
    2
    3
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 06
    13:30
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    4
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 06
    16:00
    KSP Kielce (k)
    2
    1
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 12
    12:00
    Prądniczanka Kraków (k)
    3
    2
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 12
    12:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    6
    2
    :
    Widok Lublin (k)
  • 12
    13:30
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    9
    0
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 12
    16:00
    Respekt Myślenice (k)
    4
    0
    :
    KSP Kielce (k)
  • 13
    16:00
    Loczki Wyszków (k)
    4
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 13
    16:30
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    3
    0
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 19
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    1
    5
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 19
    13:30
    KSP Kielce (k)
    1
    1
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 20
    15:30
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    0
    9
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 20
    16:00
    Włókniarz Białystok (k)
    1
    3
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 22
    19:00
    Widok Lublin (k)
    0
    4
    :
    KS Raszyn (k)
  • 24
    15:00
    Prądniczanka Kraków (k)
    0
    4
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 26
    16:00
    Wanda Kraków (k)
    1
    0
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 27
    13:00
    KS Raszyn (k)
    3
    0
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 27
    14:00
    Loczki Wyszków (k)
    12
    0
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 27
    15:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    4
    1
    :
    Widok Lublin (k)
  • 27
    16:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    1
    3
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 27
    16:30
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    4
    1
    :
    KSP Kielce (k)
  • 03
    15:00
    KSP Kielce (k)
    1
    0
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 03
    16:00
    Widok Lublin (k)
    0
    2
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 04
    12:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    4
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 04
    14:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    3
    1
    :
    KS Raszyn (k)
  • 21
    19:30
    Prądniczanka Kraków (k)
    1
    1
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 24
    13:00
    Sparta Daleszyce (k)
    4
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 10
    15:00
    Wanda Kraków (k)
    4
    3
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 11
    12:00
    KS Raszyn (k)
    3
    2
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 11
    14:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    1
    6
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 11
    14:00
    Loczki Wyszków (k)
    5
    2
    :
    Widok Lublin (k)
  • 11
    18:00
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    5
    :
    KSP Kielce (k)
  • 27
    19:30
    Prądniczanka Kraków (k)
    1
    0
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 17
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    0
    0
    :
    KSP Kielce (k)
  • 17
    13:00
    KS Raszyn (k)
    2
    2
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 17
    14:00
    Prądniczanka Kraków (k)
    2
    2
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 17
    14:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    3
    1
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 17
    16:00
    Widok Lublin (k)
    2
    4
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 18
    13:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    3
    6
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 31
    12:00
    Wanda Kraków (k)
    2
    1
    :
    Widok Lublin (k)
  • 31
    14:00
    Respekt Myślenice (k)
    1
    2
    :
    KS Raszyn (k)
  • 31
    14:00
    Loczki Wyszków (k)
    2
    3
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 31
    14:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    1
    0
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 31
    14:00
    KSP Kielce (k)
    8
    1
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 31
    16:00
    Sparta Daleszyce (k)
    1
    0
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 07
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    7
    0
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 07
    13:30
    Widok Lublin (k)
    2
    0
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 08
    12:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    7
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 08
    13:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    0
    4
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 08
    13:30
    KS Raszyn (k)
    2
    0
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 08
    15:30
    Prądniczanka Kraków (k)
    2
    1
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 14
    12:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    1
    4
    :
    KS Raszyn (k)
  • 14
    12:00
    KSP Kielce (k)
    1
    3
    :
    Widok Lublin (k)
  • 14
    13:00
    Respekt Myślenice (k)
    3
    0
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 14
    16:30
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    4
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 15
    13:00
    Loczki Wyszków (k)
    3
    2
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 15
    13:00
    Wanda Kraków (k)
    1
    5
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 13
    13:30
    Wanda Kraków (k)
    1
    4
    :
    KS Raszyn (k)
  • 13
    15:00
    Loczki Wyszków (k)
    1
    3
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 13
    18:30
    KSP Kielce (k)
    3
    1
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 14
    13:30
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    2
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 14
    13:30
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    2
    1
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 14
    14:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    0
    7
    :
    Widok Lublin (k)
  • 20
    13:00
    Prądniczanka Kraków (k)
    11
    3
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 20
    14:15
    Respekt Myślenice (k)
    3
    0
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 20
    15:30
    KS Raszyn (k)
    3
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 21
    14:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    7
    1
    :
    KSP Kielce (k)
  • 21
    15:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    1
    1
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 06
    17:00
    Loczki Wyszków (k)
    4
    2
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 27
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    1
    2
    :
    Widok Lublin (k)
  • 27
    12:00
    Wanda Kraków (k)
    0
    4
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 27
    12:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    4
    3
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 28
    14:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    12
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 28
    16:00
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    3
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 28
    16:30
    KSP Kielce (k)
    1
    3
    :
    KS Raszyn (k)
  • 01
    13:00
    Respekt Myślenice (k)
    2
    2
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 01
    14:30
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    4
    0
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 01
    16:00
    Loczki Wyszków (k)
    1
    2
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 01
    18:00
    KS Raszyn (k)
    13
    0
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 01
    18:00
    Prądniczanka Kraków (k)
    2
    1
    :
    Widok Lublin (k)
  • 02
    13:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    0
    0
    :
    KSP Kielce (k)
  • 10
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    0
    2
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 10
    16:30
    Wanda Kraków (k)
    1
    2
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 11
    13:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    4
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 11
    16:00
    Widok Lublin (k)
    4
    2
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 11
    16:00
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    2
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 11
    16:30
    KSP Kielce (k)
    3
    2
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 17
    12:00
    Wanda Kraków (k)
    2
    4
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 17
    13:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    0
    0
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 17
    14:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    6
    1
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 17
    16:00
    Respekt Myślenice (k)
    9
    0
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 18
    14:00
    Loczki Wyszków (k)
    2
    2
    :
    KSP Kielce (k)
  • 18
    15:00
    KS Raszyn (k)
    1
    3
    :
    Widok Lublin (k)
  • 24
    11:00
    Sparta Daleszyce (k)
    2
    2
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 24
    13:30
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    4
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 24
    14:00
    Prądniczanka Kraków (k)
    1
    2
    :
    KS Raszyn (k)
  • 25
    13:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    0
    9
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 25
    16:00
    Widok Lublin (k)
    1
    1
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 25
    17:00
    KSP Kielce (k)
    2
    3
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 01
    11:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    0
    3
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 01
    12:00
    Wanda Kraków (k)
    3
    2
    :
    KSP Kielce (k)
  • 01
    12:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    10
    0
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 01
    18:00
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    1
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 02
    14:00
    KS Raszyn (k)
    1
    2
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 02
    15:00
    Respekt Myślenice (k)
    2
    1
    :
    Widok Lublin (k)
  • 08
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    2
    2
    :
    KS Raszyn (k)
  • 08
    14:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    0
    4
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 08
    17:00
    KSP Kielce (k)
    0
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 09
    14:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    3
    1
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 09
    16:00
    Respekt Myślenice (k)
    1
    2
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 09
    16:00
    Widok Lublin (k)
    1
    0
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 15
    13:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    2
    1
    :
    Widok Lublin (k)
  • 15
    17:00
    KSP Kielce (k)
    3
    0
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 16
    10:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    0
    4
    :
    KS Raszyn (k)
  • 16
    11:00
    Włókniarz Białystok (k)
    3
    0
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 16
    12:00
    Respekt Myślenice (k)
    2
    1
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 16
    14:00
    Loczki Wyszków (k)
    1
    2
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 22
    13:30
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    8
    2
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 22
    14:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    5
    0
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 22
    15:00
    Prądniczanka Kraków (k)
    1
    0
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 22
    16:00
    KS Raszyn (k)
    1
    4
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 23
    14:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    0
    6
    :
    KSP Kielce (k)
  • 23
    16:00
    Widok Lublin (k)
    8
    1
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 29
    15:00
    Loczki Wyszków (k)
    4
    3
    :
    KS Raszyn (k)
  • 30
    14:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    2
    9
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 30
    14:00
    Włókniarz Białystok (k)
    2
    3
    :
    Widok Lublin (k)
  • 30
    14:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    3
    2
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 30
    14:00
    Respekt Myślenice (k)
    4
    0
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 06
    14:00
    Sparta Daleszyce (k)
    1
    3
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 06
    14:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    4
    2
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 06
    14:00
    KS Raszyn (k)
    3
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 06
    14:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    4
    3
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 06
    14:00
    Prądniczanka Kraków (k)
    3
    0
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 06
    14:00
    Widok Lublin (k)
    2
    0
    :
    KSP Kielce (k)