Polska | Rozgrywki kobiece | 2. Liga, gr. wschodnia
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
41
52.56 %
Zwycięstwa gości
28
35.9 %
Remisy
9
11.54 %

Bramki

Gospodarzy
201
średnia: 2.58
Gości
163
średnia: 2.09

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.28%
1 z 78
0.5
98.72%
77 z 78
8.97%
7 z 78
1.5
91.03%
71 z 78
20.51%
16 z 78
2.5
79.49%
62 z 78
32.05%
25 z 78
3.5
67.95%
53 z 78
52.56%
41 z 78
4.5
47.44%
37 z 78
71.79%
56 z 78
5.5
28.21%
22 z 78

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 5 6.41 %
1:0 5 6.41 %
4:1 5 6.41 %
0:4 5 6.41 %
3:2 4 5.13 %
2:2 3 3.85 %
2:1 3 3.85 %
2:0 3 3.85 %
3:1 3 3.85 %
1:3 3 3.85 %
3:0 3 3.85 %
1:4 3 3.85 %
1:2 2 2.56 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 2 2.56 %
4:0 2 2.56 %
1:5 2 2.56 %
6:1 2 2.56 %
7:1 2 2.56 %
8:1 2 2.56 %
0:0 1 1.28 %
0:1 1 1.28 %
4:3 1 1.28 %
0:2 1 1.28 %
2:4 1 1.28 %
3:5 1 1.28 %
0:3 1 1.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 1 1.28 %
3:6 1 1.28 %
5:1 1 1.28 %
6:2 1 1.28 %
0:5 1 1.28 %
1:6 1 1.28 %
7:0 1 1.28 %
1:8 1 1.28 %
1:9 1 1.28 %
0:9 1 1.28 %
9:0 1 1.28 %
12:0 1 1.28 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    27
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    33%
  • 15
    12:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    8
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 15
    14:00
    Prądniczanka Kraków (k)
    6
    1
    :
    KSP Kielce (k)
  • 15
    16:00
    Widok Lublin (k)
    3
    5
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 16
    14:00
    KS Raszyn (k)
    6
    1
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 16
    14:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    4
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 16
    14:00
    Respekt Myślenice (k)
    2
    0
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 22
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    3
    1
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 22
    12:00
    KSP Kielce (k)
    0
    1
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 22
    15:30
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    8
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 22
    16:00
    Włókniarz Białystok (k)
    2
    2
    :
    KS Raszyn (k)
  • 23
    17:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    0
    3
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 23
    17:30
    Wanda Kraków (k)
    1
    1
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 29
    12:15
    Ząbkovia Ząbki (k)
    7
    1
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 30
    12:00
    Respekt Myślenice (k)
    4
    0
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 30
    13:30
    Widok Lublin (k)
    1
    2
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 30
    14:00
    KS Raszyn (k)
    3
    2
    :
    KSP Kielce (k)
  • 30
    14:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    5
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 30
    18:00
    Loczki Wyszków (k)
    1
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 05
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    1
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 05
    16:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    9
    :
    KS Raszyn (k)
  • 05
    16:00
    Widok Lublin (k)
    1
    4
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 05
    16:30
    Wanda Kraków (k)
    2
    3
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 06
    13:30
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    4
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 06
    16:00
    KSP Kielce (k)
    2
    1
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 12
    12:00
    Prądniczanka Kraków (k)
    3
    2
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 12
    12:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    6
    2
    :
    Widok Lublin (k)
  • 12
    13:30
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    9
    0
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 12
    16:00
    Respekt Myślenice (k)
    4
    0
    :
    KSP Kielce (k)
  • 13
    16:00
    Loczki Wyszków (k)
    4
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 13
    16:30
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    3
    0
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 19
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    1
    5
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 19
    13:30
    KSP Kielce (k)
    1
    1
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 20
    15:30
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    0
    9
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 20
    16:00
    Włókniarz Białystok (k)
    1
    3
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 22
    19:00
    Widok Lublin (k)
    0
    4
    :
    KS Raszyn (k)
  • 24
    15:00
    Prądniczanka Kraków (k)
    0
    4
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 26
    16:00
    Wanda Kraków (k)
    1
    0
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 27
    13:00
    KS Raszyn (k)
    3
    0
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 27
    14:00
    Loczki Wyszków (k)
    12
    0
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 27
    15:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    4
    1
    :
    Widok Lublin (k)
  • 27
    16:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    1
    3
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 27
    16:30
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    4
    1
    :
    KSP Kielce (k)
  • 03
    15:00
    KSP Kielce (k)
    1
    0
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 03
    16:00
    Widok Lublin (k)
    0
    2
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 04
    12:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    1
    4
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 04
    14:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    3
    1
    :
    KS Raszyn (k)
  • 21
    19:30
    Prądniczanka Kraków (k)
    1
    1
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 24
    13:00
    Sparta Daleszyce (k)
    4
    1
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 10
    15:00
    Wanda Kraków (k)
    4
    3
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 11
    12:00
    KS Raszyn (k)
    3
    2
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 11
    14:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    1
    6
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 11
    14:00
    Loczki Wyszków (k)
    5
    2
    :
    Widok Lublin (k)
  • 11
    18:00
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    5
    :
    KSP Kielce (k)
  • 27
    19:30
    Prądniczanka Kraków (k)
    1
    0
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 17
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    0
    0
    :
    KSP Kielce (k)
  • 17
    13:00
    KS Raszyn (k)
    2
    2
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 17
    14:00
    Prądniczanka Kraków (k)
    2
    2
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 17
    14:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    3
    1
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 17
    16:00
    Widok Lublin (k)
    2
    4
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 18
    13:00
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    3
    6
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 31
    12:00
    Wanda Kraków (k)
    2
    1
    :
    Widok Lublin (k)
  • 31
    14:00
    Respekt Myślenice (k)
    1
    2
    :
    KS Raszyn (k)
  • 31
    14:00
    Loczki Wyszków (k)
    2
    3
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • 31
    14:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    1
    0
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 31
    14:00
    KSP Kielce (k)
    8
    1
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 31
    16:00
    Sparta Daleszyce (k)
    1
    0
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 07
    12:00
    Sparta Daleszyce (k)
    7
    0
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • 07
    13:30
    Widok Lublin (k)
    2
    0
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • 08
    12:00
    Ząbkovia Ząbki (k)
    7
    1
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • 08
    13:00
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    0
    4
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • 08
    13:30
    KS Raszyn (k)
    2
    0
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • 08
    15:30
    Prądniczanka Kraków (k)
    2
    1
    :
    Wanda Kraków (k)
  • 14
    12:00
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    1
    4
    :
    KS Raszyn (k)
  • 14
    12:00
    KSP Kielce (k)
    1
    3
    :
    Widok Lublin (k)
  • 14
    13:00
    Respekt Myślenice (k)
    3
    0
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • 14
    16:30
    Włókniarz Białystok (k)
    0
    4
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • 15
    13:00
    Loczki Wyszków (k)
    3
    2
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • 15
    13:00
    Wanda Kraków (k)
    1
    5
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • -
    ?:?
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    -
    -
    :
    Widok Lublin (k)
  • -
    ?:?
    KSP Kielce (k)
    -
    -
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • -
    ?:?
    Włókniarz Białystok (k)
    -
    -
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • -
    ?:?
    Wanda Kraków (k)
    -
    -
    :
    KS Raszyn (k)
  • -
    ?:?
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    -
    -
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • -
    ?:?
    Loczki Wyszków (k)
    -
    -
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • -
    ?:?
    Loczki Wyszków (k)
    -
    -
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • -
    ?:?
    Respekt Myślenice (k)
    -
    -
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • -
    ?:?
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Wanda Kraków (k)
  • -
    ?:?
    KS Raszyn (k)
    -
    -
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • -
    ?:?
    Ząbkovia Ząbki (k)
    -
    -
    :
    KSP Kielce (k)
  • -
    ?:?
    Prądniczanka Kraków (k)
    -
    -
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • -
    ?:?
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    -
    -
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • -
    ?:?
    Loczki Wyszków (k)
    -
    -
    :
    Wanda Kraków (k)
  • -
    ?:?
    Respekt Myślenice (k)
    -
    -
    :
    Włókniarz Białystok (k)
  • -
    ?:?
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    -
    -
    :
    KSP Kielce (k)
  • -
    ?:?
    KS Raszyn (k)
    -
    -
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • -
    ?:?
    Prądniczanka Kraków (k)
    -
    -
    :
    Widok Lublin (k)
  • -
    ?:?
    Sparta Daleszyce (k)
    -
    -
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • -
    ?:?
    Widok Lublin (k)
    -
    -
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • -
    ?:?
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    -
    -
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)
  • -
    ?:?
    KSP Kielce (k)
    -
    -
    :
    Respekt Myślenice (k)
  • -
    ?:?
    Włókniarz Białystok (k)
    -
    -
    :
    Loczki Wyszków (k)
  • -
    ?:?
    Wanda Kraków (k)
    -
    -
    :
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
  • -
    ?:?
    Włókniarz Białystok (k)
    -
    -
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • -
    ?:?
    Wanda Kraków (k)
    -
    -
    :
    KSP Kielce (k)
  • -
    ?:?
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    -
    -
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • -
    ?:?
    Respekt Myślenice (k)
    -
    -
    :
    Widok Lublin (k)
  • -
    ?:?
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    -
    -
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • -
    ?:?
    KS Raszyn (k)
    -
    -
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • -
    ?:?
    KSP Kielce (k)
    -
    -
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • -
    ?:?
    Włókniarz Białystok (k)
    -
    -
    :
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
  • -
    ?:?
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    -
    -
    :
    Widok Lublin (k)
  • -
    ?:?
    Loczki Wyszków (k)
    -
    -
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • -
    ?:?
    Respekt Myślenice (k)
    -
    -
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • -
    ?:?
    KU-AZS UW Warszawa (k)
    -
    -
    :
    KS Raszyn (k)
  • -
    ?:?
    Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
    -
    -
    :
    Sparta Daleszyce (k)
  • -
    ?:?
    Włókniarz Białystok (k)
    -
    -
    :
    Widok Lublin (k)
  • -
    ?:?
    Wanda Kraków (k)
    -
    -
    :
    Prądniczanka Kraków (k)
  • -
    ?:?
    Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
    -
    -
    :
    Ząbkovia Ząbki (k)
  • -
    ?:?
    Loczki Wyszków (k)
    -
    -
    :
    KS Raszyn (k)
  • -
    ?:?
    Respekt Myślenice (k)
    -
    -
    :
    KU-AZS UW Warszawa (k)