Polska | Rozgrywki kobiece | 2. Liga, gr. zachodnia
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
23
41.82 %
Zwycięstwa gości
22
40 %
Remisy
10
18.18 %

Bramki

Gospodarzy
159
średnia: 2.89
Gości
126
średnia: 2.29

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.64%
2 z 55
0.5
96.36%
53 z 55
5.45%
3 z 55
1.5
94.55%
52 z 55
18.18%
10 z 55
2.5
81.82%
45 z 55
29.09%
16 z 55
3.5
70.91%
39 z 55
45.45%
25 z 55
4.5
54.55%
30 z 55
58.18%
32 z 55
5.5
41.82%
23 z 55

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 4 7.27 %
1:3 3 5.45 %
0:0 2 3.64 %
2:2 2 3.64 %
2:1 2 3.64 %
1:2 2 3.64 %
3:2 2 3.64 %
3:4 2 3.64 %
0:2 2 3.64 %
2:4 2 3.64 %
4:2 2 3.64 %
4:1 2 3.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 2 3.64 %
0:4 2 3.64 %
1:5 2 3.64 %
5:1 2 3.64 %
1:6 2 3.64 %
13:0 2 3.64 %
3:3 1 1.82 %
4:4 1 1.82 %
1:0 1 1.82 %
4:3 1 1.82 %
2:0 1 1.82 %
3:1 1 1.82 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 1 1.82 %
3:0 1 1.82 %
4:0 1 1.82 %
5:0 1 1.82 %
8:3 1 1.82 %
0:6 1 1.82 %
1:7 1 1.82 %
7:1 1 1.82 %
9:1 1 1.82 %
14:1 1 1.82 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    15
    32%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    9
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    32%
  • 16
    12:30
    UKS SMS III Łódź (k)
    2
    2
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 16
    14:00
    WAP Włocławek (k)
    14
    1
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 16
    15:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    3
    4
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 16
    16:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    3
    2
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 16
    16:00
    Medyk II Konin (k)
    3
    0
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 22
    15:00
    UKS SMS III Łódź (k)
    1
    5
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 22
    16:00
    Unifreeze Górzno (k)
    2
    0
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 22
    16:00
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    1
    3
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 23
    16:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    5
    1
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 23
    18:00
    Skra Częstochowa (k)
    1
    1
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 29
    17:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    4
    4
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 30
    13:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    4
    1
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 30
    15:00
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    0
    0
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 30
    16:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    0
    3
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 30
    17:00
    WAP Włocławek (k)
    2
    4
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 05
    12:00
    WAP Włocławek (k)
    1
    1
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 05
    16:00
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    1
    6
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 06
    12:30
    UKS SMS III Łódź (k)
    3
    1
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 06
    16:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    1
    4
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 06
    18:00
    Skra Częstochowa (k)
    1
    1
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 12
    16:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    4
    2
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 13
    11:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    5
    1
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 13
    15:00
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    2
    4
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 13
    15:00
    Medyk II Konin (k)
    13
    0
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 13
    16:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    1
    4
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 26
    15:00
    UKS SMS III Łódź (k)
    1
    3
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 27
    11:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    1
    0
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 27
    14:00
    WAP Włocławek (k)
    4
    3
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 27
    16:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    4
    1
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 21
    16:30
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    0
    6
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 03
    15:30
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    1
    7
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 04
    12:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    0
    4
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 04
    12:00
    Unifreeze Górzno (k)
    7
    1
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 04
    15:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    2
    2
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 04
    15:00
    Medyk II Konin (k)
    1
    1
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 11
    12:30
    UKS SMS III Łódź (k)
    1
    5
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 11
    14:00
    WAP Włocławek (k)
    2
    1
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 11
    15:00
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    3
    3
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 11
    16:00
    Skra Częstochowa (k)
    3
    2
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 15
    13:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    1
    3
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 17
    11:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    1
    2
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 18
    14:30
    Unifreeze Górzno (k)
    0
    0
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 18
    15:00
    Medyk II Konin (k)
    9
    1
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 18
    15:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    4
    2
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 24
    12:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    0
    2
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 25
    14:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    0
    4
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 31
    11:00
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    2
    1
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 31
    12:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    8
    3
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 31
    14:30
    UKS SMS III Łódź (k)
    1
    2
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 31
    16:00
    Skra Częstochowa (k)
    13
    0
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 07
    12:00
    Medyk II Konin (k)
    0
    2
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 07
    12:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    4
    0
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 07
    14:00
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    3
    4
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 08
    12:00
    Unifreeze Górzno (k)
    5
    0
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 08
    14:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    1
    6
    :
    WAP Włocławek (k)
  • -
    ?:?
    Skra Częstochowa (k)
    -
    -
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • -
    ?:?
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    -
    -
    :
    WAP Włocławek (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    -
    -
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • -
    ?:?
    Unifreeze Górzno (k)
    -
    -
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • -
    ?:?
    Śląsk II Wrocław (k)
    -
    -
    :
    Medyk II Konin (k)
  • -
    ?:?
    Śląsk II Wrocław (k)
    -
    -
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • -
    ?:?
    Medyk II Konin (k)
    -
    -
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • -
    ?:?
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    -
    -
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • -
    ?:?
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    -
    -
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • -
    ?:?
    WAP Włocławek (k)
    -
    -
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • -
    ?:?
    Skra Częstochowa (k)
    -
    -
    :
    WAP Włocławek (k)
  • -
    ?:?
    UKS SMS III Łódź (k)
    -
    -
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • -
    ?:?
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    -
    -
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    -
    -
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • -
    ?:?
    Unifreeze Górzno (k)
    -
    -
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • -
    ?:?
    Unifreeze Górzno (k)
    -
    -
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • -
    ?:?
    Medyk II Konin (k)
    -
    -
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • -
    ?:?
    Bielawianka Bielawa (k)
    -
    -
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • -
    ?:?
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    -
    -
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • -
    ?:?
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    -
    -
    :
    WAP Włocławek (k)
  • -
    ?:?
    Skra Częstochowa (k)
    -
    -
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • -
    ?:?
    WAP Włocławek (k)
    -
    -
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • -
    ?:?
    UKS SMS III Łódź (k)
    -
    -
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • -
    ?:?
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    -
    -
    :
    Medyk II Konin (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    -
    -
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • -
    ?:?
    Unifreeze Górzno (k)
    -
    -
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • -
    ?:?
    Śląsk II Wrocław (k)
    -
    -
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • -
    ?:?
    Medyk II Konin (k)
    -
    -
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • -
    ?:?
    Bielawianka Bielawa (k)
    -
    -
    :
    WAP Włocławek (k)
  • -
    ?:?
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    -
    -
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • -
    ?:?
    Skra Częstochowa (k)
    -
    -
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • -
    ?:?
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    -
    -
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • -
    ?:?
    WAP Włocławek (k)
    -
    -
    :
    Medyk II Konin (k)
  • -
    ?:?
    UKS SMS III Łódź (k)
    -
    -
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • -
    ?:?
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    -
    -
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    -
    -
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • -
    ?:?
    Unifreeze Górzno (k)
    -
    -
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • -
    ?:?
    Śląsk II Wrocław (k)
    -
    -
    :
    WAP Włocławek (k)
  • -
    ?:?
    Medyk II Konin (k)
    -
    -
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • -
    ?:?
    Bielawianka Bielawa (k)
    -
    -
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • -
    ?:?
    Skra Częstochowa (k)
    -
    -
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • -
    ?:?
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    -
    -
    :
    Medyk II Konin (k)
  • -
    ?:?
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    -
    -
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • -
    ?:?
    WAP Włocławek (k)
    -
    -
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • -
    ?:?
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    -
    -
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • -
    ?:?
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    -
    -
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • -
    ?:?
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    -
    -
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • -
    ?:?
    Unifreeze Górzno (k)
    -
    -
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • -
    ?:?
    Śląsk II Wrocław (k)
    -
    -
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • -
    ?:?
    Medyk II Konin (k)
    -
    -
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • -
    ?:?
    Skra Częstochowa (k)
    -
    -
    :
    Medyk II Konin (k)
  • -
    ?:?
    Bielawianka Bielawa (k)
    -
    -
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • -
    ?:?
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    -
    -
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • -
    ?:?
    WAP Włocławek (k)
    -
    -
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • -
    ?:?
    UKS SMS III Łódź (k)
    -
    -
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)