Polska | Rozgrywki kobiece | 2. Liga, gr. zachodnia
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
52
47.27 %
Zwycięstwa gości
41
37.27 %
Remisy
17
15.45 %

Bramki

Gospodarzy
299
średnia: 2.72
Gości
232
średnia: 2.11

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.73%
3 z 110
0.5
97.27%
107 z 110
9.09%
10 z 110
1.5
90.91%
100 z 110
20.91%
23 z 110
2.5
79.09%
87 z 110
32.73%
36 z 110
3.5
67.27%
74 z 110
47.27%
52 z 110
4.5
52.73%
58 z 110
62.73%
69 z 110
5.5
37.27%
41 z 110

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 8 7.27 %
1:0 5 4.55 %
3:2 5 4.55 %
1:3 5 4.55 %
4:1 5 4.55 %
2:1 4 3.64 %
1:2 4 3.64 %
0:3 4 3.64 %
0:4 4 3.64 %
0:0 3 2.73 %
3:3 3 2.73 %
4:3 3 2.73 %
0:2 3 2.73 %
3:1 3 2.73 %
4:2 3 2.73 %
2:4 3 2.73 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 3 2.73 %
5:0 3 2.73 %
2:2 2 1.82 %
0:1 2 1.82 %
3:4 2 1.82 %
2:0 2 1.82 %
1:4 2 1.82 %
4:0 2 1.82 %
5:1 2 1.82 %
1:6 2 1.82 %
0:6 2 1.82 %
9:1 2 1.82 %
13:0 2 1.82 %
4:4 1 0.91 %
2:3 1 0.91 %
5:4 1 0.91 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 1 0.91 %
2:5 1 0.91 %
6:3 1 0.91 %
0:5 1 0.91 %
6:1 1 0.91 %
8:3 1 0.91 %
6:0 1 0.91 %
1:7 1 0.91 %
7:1 1 0.91 %
0:7 1 0.91 %
7:0 1 0.91 %
8:0 1 0.91 %
9:0 1 0.91 %
14:1 1 0.91 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    39
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    24%
  • 16
    12:30
    UKS SMS III Łódź (k)
    2
    2
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 16
    14:00
    WAP Włocławek (k)
    14
    1
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 16
    15:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    3
    4
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 16
    16:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    3
    2
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 16
    16:00
    Medyk II Konin (k)
    3
    0
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 22
    15:00
    UKS SMS III Łódź (k)
    1
    5
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 22
    16:00
    Unifreeze Górzno (k)
    2
    0
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 22
    16:00
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    1
    3
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 23
    16:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    5
    1
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 23
    18:00
    Skra Częstochowa (k)
    1
    1
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 29
    17:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    4
    4
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 30
    13:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    4
    1
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 30
    15:00
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    0
    0
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 30
    16:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    0
    3
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 30
    17:00
    WAP Włocławek (k)
    2
    4
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 05
    12:00
    WAP Włocławek (k)
    1
    1
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 05
    16:00
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    1
    6
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 06
    12:30
    UKS SMS III Łódź (k)
    3
    1
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 06
    16:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    1
    4
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 06
    18:00
    Skra Częstochowa (k)
    1
    1
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 12
    16:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    4
    2
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 13
    11:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    5
    1
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 13
    15:00
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    2
    4
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 13
    15:00
    Medyk II Konin (k)
    13
    0
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 13
    16:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    1
    4
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 26
    15:00
    UKS SMS III Łódź (k)
    1
    3
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 27
    11:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    1
    0
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 27
    14:00
    WAP Włocławek (k)
    4
    3
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 27
    16:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    4
    1
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 21
    16:30
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    0
    6
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 03
    15:30
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    1
    7
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 04
    12:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    0
    4
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 04
    12:00
    Unifreeze Górzno (k)
    7
    1
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 04
    15:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    2
    2
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 04
    15:00
    Medyk II Konin (k)
    1
    1
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 11
    12:30
    UKS SMS III Łódź (k)
    1
    5
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 11
    14:00
    WAP Włocławek (k)
    2
    1
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 11
    15:00
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    3
    3
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 11
    16:00
    Skra Częstochowa (k)
    3
    2
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 15
    13:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    1
    3
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 17
    11:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    1
    2
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 18
    14:30
    Unifreeze Górzno (k)
    0
    0
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 18
    15:00
    Medyk II Konin (k)
    9
    1
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 18
    15:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    4
    2
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 24
    12:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    0
    2
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 25
    14:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    0
    4
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 31
    11:00
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    2
    1
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 31
    12:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    8
    3
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 31
    14:30
    UKS SMS III Łódź (k)
    1
    2
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 31
    16:00
    Skra Częstochowa (k)
    13
    0
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 07
    12:00
    Medyk II Konin (k)
    0
    2
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 07
    12:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    4
    0
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 07
    14:00
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    3
    4
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 08
    12:00
    Unifreeze Górzno (k)
    5
    0
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 08
    14:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    1
    6
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 14
    12:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    4
    3
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 14
    15:00
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    0
    4
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 14
    16:00
    Skra Częstochowa (k)
    4
    2
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 14
    16:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    1
    0
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 10
    11:00
    Unifreeze Górzno (k)
    0
    1
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 20
    12:00
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    1
    2
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 21
    12:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    1
    1
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 21
    12:00
    WAP Włocławek (k)
    2
    5
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 21
    15:00
    Medyk II Konin (k)
    4
    3
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 21
    16:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    1
    1
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 27
    12:00
    Unifreeze Górzno (k)
    2
    0
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 27
    17:00
    Skra Częstochowa (k)
    2
    1
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 28
    15:00
    UKS SMS III Łódź (k)
    3
    3
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 28
    15:00
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    0
    3
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 28
    16:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    4
    1
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 01
    13:00
    Unifreeze Górzno (k)
    1
    2
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 01
    16:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    0
    2
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 01
    16:30
    Bielawianka Bielawa (k)
    7
    0
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 01
    17:00
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    1
    0
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 02
    16:30
    Medyk II Konin (k)
    0
    1
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 17
    16:00
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    0
    5
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 17
    16:30
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    3
    2
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 17
    17:30
    UKS SMS III Łódź (k)
    0
    3
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 18
    14:00
    WAP Włocławek (k)
    2
    1
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 18
    16:00
    Skra Częstochowa (k)
    1
    0
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 24
    13:00
    Unifreeze Górzno (k)
    1
    0
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 24
    17:00
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    1
    1
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 25
    12:00
    Medyk II Konin (k)
    6
    1
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 25
    12:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    0
    4
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 25
    17:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    9
    1
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
  • 01
    16:00
    Skra Częstochowa (k)
    4
    0
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 02
    12:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    2
    4
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 02
    16:30
    UKS SMS III Łódź (k)
    1
    5
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 11
    19:00
    WAP Włocławek (k)
    3
    3
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 19
    17:00
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    0
    3
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 08
    13:00
    Unifreeze Górzno (k)
    1
    3
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 08
    14:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    3
    1
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 09
    13:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    1
    3
    :
    WAP Włocławek (k)
  • 09
    15:00
    Medyk II Konin (k)
    9
    0
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 09
    16:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    3
    2
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 15
    14:00
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    3
    2
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 16
    12:00
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
    1
    1
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 16
    12:00
    WAP Włocławek (k)
    6
    3
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 16
    14:00
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    0
    7
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 16
    18:00
    Skra Częstochowa (k)
    4
    1
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 23
    12:00
    Unifreeze Górzno (k)
    8
    0
    :
    AP Kotwica Kołobrzeg (k)
  • 23
    13:00
    Śląsk II Wrocław (k)
    5
    4
    :
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
  • 23
    14:00
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)
    0
    6
    :
    Skra Częstochowa (k)
  • 23
    14:00
    Medyk II Konin (k)
    6
    0
    :
    Bielawianka Bielawa (k)
  • 23
    16:00
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
    5
    0
    :
    UKS SMS III Łódź (k)
  • 30
    14:00
    Skra Częstochowa (k)
    2
    3
    :
    Medyk II Konin (k)
  • 30
    14:00
    Bielawianka Bielawa (k)
    3
    1
    :
    Śląsk II Wrocław (k)
  • 30
    14:00
    GSS Grodzisk Wielkopolski (k)
    0
    0
    :
    Unifreeze Górzno (k)
  • 30
    14:00
    WAP Włocławek (k)
    4
    1
    :
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k)
  • 30
    15:00
    UKS SMS III Łódź (k)
    5
    0
    :
    Ziemia Lubińska Czerniec (k)