Łódzkie | Klasa B | Skierniewice I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2020/21
-
DrużynaForma
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RWWPPPWPWPPWPWWPPWPPPPPPPW
-
PWPWWPWPPWWPWPPPPPPPPRWWPP
-
-
-
-
Sezon 2020/21
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
98
53.85 %
98
53.85 %
Zwycięstwa gości
75
41.21 %
75
41.21 %
Remisy
9
4.95 %
9
4.95 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Bramki stracone
Gospodarzy
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Gości
0
średnia: 0
0
średnia: 0
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.65%
3 z 182
3 z 182
0.5
98.35%
179 z 182
179 z 182
4.4%
8 z 182
8 z 182
1.5
95.6%
174 z 182
174 z 182
7.69%
14 z 182
14 z 182
2.5
92.31%
168 z 182
168 z 182
23.08%
42 z 182
42 z 182
3.5
76.92%
140 z 182
140 z 182
35.71%
65 z 182
65 z 182
4.5
64.29%
117 z 182
117 z 182
49.45%
90 z 182
90 z 182
5.5
50.55%
92 z 182
92 z 182
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 8 | 4.4 % |
2:1 | 8 | 4.4 % |
1:3 | 8 | 4.4 % |
3:0 | 7 | 3.85 % |
2:3 | 6 | 3.3 % |
1:4 | 6 | 3.3 % |
6:0 | 6 | 3.3 % |
3:2 | 5 | 2.75 % |
3:1 | 5 | 2.75 % |
0:3 | 5 | 2.75 % |
4:0 | 5 | 2.75 % |
6:1 | 5 | 2.75 % |
1:0 | 4 | 2.2 % |
2:4 | 4 | 2.2 % |
4:1 | 4 | 2.2 % |
2:5 | 4 | 2.2 % |
5:1 | 4 | 2.2 % |
7:1 | 4 | 2.2 % |
0:0 | 3 | 1.65 % |
2:2 | 3 | 1.65 % |
2:0 | 3 | 1.65 % |
4:2 | 3 | 1.65 % |
3:5 | 3 | 1.65 % |
5:0 | 3 | 1.65 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:6 | 3 | 1.65 % |
1:1 | 2 | 1.1 % |
3:4 | 2 | 1.1 % |
4:3 | 2 | 1.1 % |
5:2 | 2 | 1.1 % |
0:4 | 2 | 1.1 % |
1:5 | 2 | 1.1 % |
2:6 | 2 | 1.1 % |
7:2 | 2 | 1.1 % |
3:8 | 2 | 1.1 % |
3:9 | 2 | 1.1 % |
7:0 | 2 | 1.1 % |
8:1 | 2 | 1.1 % |
9:2 | 2 | 1.1 % |
9:1 | 2 | 1.1 % |
9:0 | 2 | 1.1 % |
11:2 | 2 | 1.1 % |
11:1 | 2 | 1.1 % |
12:0 | 2 | 1.1 % |
3:3 | 1 | 0.55 % |
0:1 | 1 | 0.55 % |
4:5 | 1 | 0.55 % |
0:2 | 1 | 0.55 % |
5:3 | 1 | 0.55 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:3 | 1 | 0.55 % |
6:2 | 1 | 0.55 % |
4:8 | 1 | 0.55 % |
0:5 | 1 | 0.55 % |
2:7 | 1 | 0.55 % |
9:4 | 1 | 0.55 % |
0:6 | 1 | 0.55 % |
1:7 | 1 | 0.55 % |
2:8 | 1 | 0.55 % |
9:3 | 1 | 0.55 % |
0:7 | 1 | 0.55 % |
8:0 | 1 | 0.55 % |
0:8 | 1 | 0.55 % |
1:9 | 1 | 0.55 % |
2:10 | 1 | 0.55 % |
12:4 | 1 | 0.55 % |
0:9 | 1 | 0.55 % |
10:1 | 1 | 0.55 % |
13:3 | 1 | 0.55 % |
3:17 | 1 | 0.55 % |
0:16 | 1 | 0.55 % |
18:0 | 1 | 0.55 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5431%Wygrana przynajmniej 1 bramką3218%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2414%Wygrana 3 bramkami i więcej6638%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
16 sie11:00Fenix Boczki30:GKS Głuchów
-
16 sie11:00
-
16 sie11:00Start Pukinin81:Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów
-
16 sie11:00
-
16 sie11:30Victoria Zabostów Duży00:Muskador Wola Pękoszewska
-
16 sie13:30Naprzód Jamno133:Macovia II Maków
-
16 sie16:00Jutrzenka II Drzewce31:Olimpia Oporów
-
22 sie16:00Macovia II Maków12:Start Pukinin
-
22 sie17:00Muskador Wola Pękoszewska41:Fenix Boczki
-
23 sie11:00Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów51:Kopernik Kiernozia
-
23 sie11:00GKS Głuchów39:Iskra Głowno
-
23 sie11:30Olimpia Oporów31:Victoria Chrząszczew
-
23 sie15:00Sierakowianka Sierakowice72:Naprzód Jamno
-
23 sie17:00Jutrzenka II Drzewce32:Victoria Zabostów Duży
-
29 sie16:00Start Pukinin50:Sierakowianka Sierakowice
-
30 sie11:00Fenix Boczki23:Jutrzenka II Drzewce
-
30 sie11:00Iskra Głowno21:Muskador Wola Pękoszewska
-
30 sie11:00Kopernik Kiernozia34:Macovia II Maków
-
30 sie11:00Victoria Chrząszczew21:Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów
-
30 sie11:30Victoria Zabostów Duży21:Olimpia Oporów
-
30 sie12:00Naprzód Jamno16:GKS Głuchów
-
05 wrz16:00Macovia II Maków52:Victoria Chrząszczew
-
05 wrz17:00GKS Głuchów22:Start Pukinin
-
05 wrz17:00Muskador Wola Pękoszewska72:Naprzód Jamno
-
06 wrz11:00
-
06 wrz11:30Victoria Zabostów Duży22:Fenix Boczki
-
06 wrz13:00Sierakowianka Sierakowice101:Kopernik Kiernozia
-
06 wrz17:00Jutrzenka II Drzewce43:Iskra Głowno
-
13 wrz11:00Fenix Boczki20:Olimpia Oporów
-
13 wrz11:00Iskra Głowno93:Victoria Zabostów Duży
-
13 wrz11:00Start Pukinin40:Muskador Wola Pękoszewska
-
13 wrz11:00Kopernik Kiernozia48:GKS Głuchów
-
13 wrz11:00Victoria Chrząszczew13:Sierakowianka Sierakowice
-
13 wrz11:00Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów00:Macovia II Maków
-
13 wrz12:30Naprzód Jamno25:Jutrzenka II Drzewce
-
19 wrz16:00GKS Głuchów21:Victoria Chrząszczew
-
19 wrz16:00
-
19 wrz16:30Olimpia Oporów32:Macovia II Maków
-
20 wrz11:00
-
20 wrz11:30Victoria Zabostów Duży31:Naprzód Jamno
-
20 wrz15:00Sierakowianka Sierakowice20:Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów
-
20 wrz16:00Jutrzenka II Drzewce24:Start Pukinin
-
26 wrz16:00Start Pukinin12:Victoria Zabostów Duży
-
26 wrz16:00Macovia II Maków13:Sierakowianka Sierakowice
-
27 wrz11:00Iskra Głowno71:Olimpia Oporów
-
27 wrz11:00Victoria Chrząszczew08:Muskador Wola Pękoszewska
-
27 wrz11:00Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów53:GKS Głuchów
-
27 wrz14:30Naprzód Jamno27:Fenix Boczki
-
27 wrz15:00Kopernik Kiernozia42:Jutrzenka II Drzewce
-
03 paź15:00GKS Głuchów20:Macovia II Maków
-
03 paź15:00Muskador Wola Pękoszewska62:Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów
-
04 paź11:00Olimpia Oporów23:Sierakowianka Sierakowice
-
04 paź11:00Jutrzenka II Drzewce111:Victoria Chrząszczew
-
04 paź11:00Fenix Boczki13:Start Pukinin
-
04 paź11:00Iskra Głowno60:Naprzód Jamno
-
04 paź11:30Victoria Zabostów Duży61:Kopernik Kiernozia
-
10 paź15:00Macovia II Maków25:Muskador Wola Pękoszewska
-
10 paź15:30Start Pukinin14:Iskra Głowno
-
11 paź11:00Kopernik Kiernozia31:Fenix Boczki
-
11 paź11:00Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów23:Jutrzenka II Drzewce
-
11 paź12:00Naprzód Jamno94:Olimpia Oporów
-
11 paź12:00Victoria Chrząszczew28:Victoria Zabostów Duży
-
11 paź15:00Sierakowianka Sierakowice50:GKS Głuchów
-
17 paź15:15Muskador Wola Pękoszewska22:Sierakowianka Sierakowice
-
18 paź11:00Olimpia Oporów51:GKS Głuchów
-
18 paź11:00Jutrzenka II Drzewce90:Macovia II Maków
-
18 paź11:00Fenix Boczki70:Victoria Chrząszczew
-
18 paź11:00Iskra Głowno32:Kopernik Kiernozia
-
18 paź11:30Victoria Zabostów Duży41:Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów
-
18 paź12:00Naprzód Jamno03:Start Pukinin
-
24 paź15:00Macovia II Maków15:Victoria Zabostów Duży
-
24 paź15:15Start Pukinin81:Olimpia Oporów
-
24 paź15:15
-
25 paź11:00Kopernik Kiernozia30:Naprzód Jamno
-
25 paź11:00Victoria Chrząszczew19:Iskra Głowno
-
25 paź11:00Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów04:Fenix Boczki
-
25 paź13:00Sierakowianka Sierakowice12:Jutrzenka II Drzewce
-
31 paź14:00Olimpia Oporów25:Muskador Wola Pękoszewska
-
31 paź14:00Jutrzenka II Drzewce120:GKS Głuchów
-
31 paź14:00
-
31 paź14:00
-
31 paź14:00Iskra Głowno60:Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów
-
31 paź14:00Naprzód Jamno91:Victoria Chrząszczew
-
31 paź14:00Kopernik Kiernozia25:Start Pukinin
-
07 lis13:45Macovia II Maków12:Iskra Głowno
-
07 lis13:45Sierakowianka Sierakowice30:Fenix Boczki
-
07 lis13:45GKS Głuchów35:Victoria Zabostów Duży
-
07 lis13:45Muskador Wola Pękoszewska43:Jutrzenka II Drzewce
-
08 lis11:00Kopernik Kiernozia02:Olimpia Oporów
-
08 lis11:00Victoria Chrząszczew14:Start Pukinin
-
08 lis11:00Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów12:Naprzód Jamno
-
03 maj11:00Olimpia Oporów23:Jutrzenka II Drzewce
-
03 maj11:00GKS Głuchów32:Fenix Boczki
-
03 maj11:00Sierakowianka Sierakowice40:Iskra Głowno
-
03 maj11:00Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów07:Start Pukinin
-
03 maj11:00Victoria Chrząszczew13:Kopernik Kiernozia
-
03 maj16:00Muskador Wola Pękoszewska70:Victoria Zabostów Duży
-
03 maj17:00Macovia II Maków63:Naprzód Jamno
-
02 cze18:00Naprzód Jamno03:Sierakowianka Sierakowice
-
02 cze18:00Fenix Boczki17:Muskador Wola Pękoszewska
-
02 cze18:30Iskra Głowno112:GKS Głuchów
-
03 cze11:00Victoria Chrząszczew14:Olimpia Oporów
-
03 cze11:00
-
03 cze11:00Start Pukinin51:Macovia II Maków
-
03 cze14:00Victoria Zabostów Duży210:Jutrzenka II Drzewce
-
05 cze16:00GKS Głuchów30:Naprzód Jamno
-
05 cze17:00Muskador Wola Pękoszewska23:Iskra Głowno
-
06 cze11:00Olimpia Oporów34:Victoria Zabostów Duży
-
06 cze11:00Sierakowianka Sierakowice12:Start Pukinin
-
06 cze11:00Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów111:Victoria Chrząszczew
-
06 cze14:00
-
06 cze16:00Macovia II Maków40:Kopernik Kiernozia
-
12 cze18:00Iskra Głowno71:Jutrzenka II Drzewce
-
12 cze18:30Naprzód Jamno38:Muskador Wola Pękoszewska
-
13 cze11:00Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów71:Olimpia Oporów
-
13 cze11:00Victoria Chrząszczew26:Macovia II Maków
-
13 cze11:00Kopernik Kiernozia12:Sierakowianka Sierakowice
-
13 cze11:00Start Pukinin03:GKS Głuchów
-
13 cze11:00Fenix Boczki52:Victoria Zabostów Duży
-
15 cze18:00Jutrzenka II Drzewce05:Naprzód Jamno
-
16 cze18:00Olimpia Oporów31:Fenix Boczki
-
16 cze18:00Muskador Wola Pękoszewska14:Start Pukinin
-
16 cze18:00GKS Głuchów30:Kopernik Kiernozia
-
16 cze18:30Sierakowianka Sierakowice180:Victoria Chrząszczew
-
16 cze18:30Macovia II Maków03:Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów
-
17 cze18:30Victoria Zabostów Duży35:Iskra Głowno
-
24 kwi17:00Start Pukinin11:Jutrzenka II Drzewce
-
25 kwi11:00Macovia II Maków10:Olimpia Oporów
-
25 kwi11:00Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów13:Sierakowianka Sierakowice
-
25 kwi11:00
-
25 kwi11:00Iskra Głowno92:Fenix Boczki
-
25 kwi14:30Naprzód Jamno16:Victoria Zabostów Duży
-
25 kwi15:00Kopernik Kiernozia06:Muskador Wola Pękoszewska
-
01 maj15:00Fenix Boczki35:Naprzód Jamno
-
01 maj15:00Victoria Zabostów Duży39:Start Pukinin
-
01 maj16:00Olimpia Oporów26:Iskra Głowno
-
01 maj16:00GKS Głuchów40:Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów
-
01 maj16:00Sierakowianka Sierakowice40:Macovia II Maków
-
01 maj17:00Muskador Wola Pękoszewska80:Victoria Chrząszczew
-
01 cze19:00Jutrzenka II Drzewce91:Kopernik Kiernozia
-
09 maj11:00Sierakowianka Sierakowice60:Olimpia Oporów
-
09 maj11:00Macovia II Maków10:GKS Głuchów
-
09 maj11:00Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów12:Muskador Wola Pękoszewska
-
09 maj11:00Victoria Chrząszczew14:Jutrzenka II Drzewce
-
09 maj11:00Start Pukinin90:Fenix Boczki
-
09 maj14:30Naprzód Jamno016:Iskra Głowno
-
09 maj15:00Kopernik Kiernozia01:Victoria Zabostów Duży
-
15 maj16:00GKS Głuchów24:Sierakowianka Sierakowice
-
15 maj17:00Muskador Wola Pękoszewska60:Macovia II Maków
-
16 maj11:00Olimpia Oporów24:Naprzód Jamno
-
16 maj11:00
-
16 maj11:00Fenix Boczki21:Kopernik Kiernozia
-
16 maj11:30Victoria Zabostów Duży50:Victoria Chrząszczew
-
16 maj16:00Jutrzenka II Drzewce61:Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów
-
22 maj15:00Macovia II Maków45:Jutrzenka II Drzewce
-
22 maj16:00GKS Głuchów51:Olimpia Oporów
-
23 maj11:00Sierakowianka Sierakowice21:Muskador Wola Pękoszewska
-
23 maj11:00Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów41:Victoria Zabostów Duży
-
23 maj11:00Victoria Chrząszczew21:Fenix Boczki
-
23 maj11:00Start Pukinin71:Naprzód Jamno
-
23 maj15:00Kopernik Kiernozia38:Iskra Głowno
-
29 maj17:00Muskador Wola Pękoszewska41:GKS Głuchów
-
29 maj18:00Olimpia Oporów16:Start Pukinin
-
30 maj11:00Iskra Głowno112:Victoria Chrząszczew
-
30 maj11:00Fenix Boczki10:Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów
-
30 maj11:30Victoria Zabostów Duży24:Macovia II Maków
-
30 maj14:30Naprzód Jamno124:Kopernik Kiernozia
-
30 maj16:00Jutrzenka II Drzewce00:Sierakowianka Sierakowice
-
20 cze11:00Muskador Wola Pękoszewska120:Olimpia Oporów
-
20 cze11:00GKS Głuchów30:Jutrzenka II Drzewce
-
20 cze11:00Sierakowianka Sierakowice61:Victoria Zabostów Duży
-
20 cze11:00Macovia II Maków32:Fenix Boczki
-
20 cze11:00Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów09:Iskra Głowno
-
20 cze11:00Victoria Chrząszczew317:Naprzód Jamno
-
20 cze11:00Start Pukinin60:Kopernik Kiernozia
-
27 cze11:00Olimpia Oporów42:Kopernik Kiernozia
-
27 cze11:00Start Pukinin30:Victoria Chrząszczew
-
27 cze11:00Naprzód Jamno33:Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów
-
27 cze11:00Iskra Głowno42:Macovia II Maków
-
27 cze11:00Fenix Boczki14:Sierakowianka Sierakowice
-
27 cze11:00Victoria Zabostów Duży61:GKS Głuchów
-
27 cze11:00Jutrzenka II Drzewce23:Muskador Wola Pękoszewska