Podkarpackie | Klasa okręgowa | Dębica
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
128
46.04 %
Zwycięstwa gości
107
38.49 %
Remisy
43
15.47 %

Bramki

Gospodarzy
629
średnia: 2.26
Gości
562
średnia: 2.02

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.44%
4 z 278
0.5
98.56%
274 z 278
6.12%
17 z 278
1.5
93.88%
261 z 278
19.42%
54 z 278
2.5
80.58%
224 z 278
43.17%
120 z 278
3.5
56.83%
158 z 278
61.15%
170 z 278
4.5
38.85%
108 z 278
71.58%
199 z 278
5.5
28.42%
79 z 278

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 24 8.63 %
1:1 19 6.83 %
3:0 18 6.47 %
2:1 16 5.76 %
2:0 15 5.4 %
2:2 13 4.68 %
3:1 12 4.32 %
1:3 12 4.32 %
2:4 10 3.6 %
0:3 8 2.88 %
4:0 8 2.88 %
5:1 8 2.88 %
0:1 7 2.52 %
3:2 7 2.52 %
1:4 7 2.52 %
3:3 6 2.16 %
1:0 6 2.16 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 5 1.8 %
4:1 5 1.8 %
0:4 5 1.8 %
1:5 5 1.8 %
0:0 4 1.44 %
2:3 4 1.44 %
4:3 4 1.44 %
5:2 4 1.44 %
7:0 4 1.44 %
0:2 3 1.08 %
2:5 3 1.08 %
6:2 3 1.08 %
0:5 3 1.08 %
5:0 3 1.08 %
0:7 3 1.08 %
4:5 2 0.72 %
5:3 2 0.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 2 0.72 %
1:7 2 0.72 %
2:8 2 0.72 %
9:1 2 0.72 %
4:4 1 0.36 %
5:4 1 0.36 %
3:5 1 0.36 %
6:3 1 0.36 %
2:6 1 0.36 %
8:4 1 0.36 %
7:2 1 0.36 %
0:6 1 0.36 %
0:8 1 0.36 %
8:0 1 0.36 %
0:9 1 0.36 %
9:0 1 0.36 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    92
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    58
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    42
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    47
    20%
  • 25
    15:00
    Smoczanka Mielec
    1
    3
    :
    LKS Głowaczowa
  • 25
    17:00
    LKS Wiewiórka
    1
    3
    :
    Atut Podborze
  • 25
    17:00
    Sokis Chorzelów
    0
    0
    :
    Czarnovia Czarna
  • 25
    17:00
    Piast Wolica Piaskowa
    1
    1
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 25
    18:00
    Victoria Ocieka
    0
    3
    :
    Czarni Trześń
  • 26
    11:00
    Victoria Czermin
    2
    0
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 26
    11:00
    Stal III Mielec
    2
    2
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 01
    14:00
    Czarnovia Czarna
    2
    0
    :
    Smoczanka Mielec
  • 01
    17:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    5
    1
    :
    Victoria Ocieka
  • 01
    17:00
    LKS Wiewiórka
    1
    4
    :
    Victoria Czermin
  • 01
    18:00
    Czarni Trześń
    1
    1
    :
    Sokis Chorzelów
  • 02
    11:00
    Atut Podborze
    1
    1
    :
    KS Radomyślanka
  • 02
    15:00
    Korona Majdan Królewski
    1
    2
    :
    Olchovia Olchowa
  • 02
    15:00
    Kamieniarz Golemki
    2
    1
    :
    Stal III Mielec
  • 02
    18:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    2
    4
    :
    Piast Wolica Piaskowa
  • 15
    14:00
    Czarnovia Czarna
    2
    0
    :
    Stal III Mielec
  • 15
    17:00
    LKS Głowaczowa
    2
    2
    :
    Piast Wolica Piaskowa
  • 15
    17:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    1
    3
    :
    Smoczanka Mielec
  • 16
    11:00
    Atut Podborze
    0
    3
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 16
    11:00
    Victoria Czermin
    3
    1
    :
    Victoria Ocieka
  • 16
    14:00
    Kamieniarz Golemki
    3
    3
    :
    Olchovia Olchowa
  • 16
    16:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    1
    7
    :
    KS Radomyślanka
  • 16
    16:00
    LKS Wiewiórka
    2
    2
    :
    Sokis Chorzelów
  • 22
    16:00
    Korona Majdan Królewski
    5
    2
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 22
    17:00
    Smoczanka Mielec
    7
    2
    :
    LKS Wiewiórka
  • 22
    17:00
    Piast Wolica Piaskowa
    1
    2
    :
    Czarnovia Czarna
  • 23
    11:00
    Stal III Mielec
    1
    2
    :
    Czarni Trześń
  • 23
    15:00
    Olchovia Olchowa
    1
    1
    :
    LKS Głowaczowa
  • 23
    17:00
    Sokis Chorzelów
    0
    5
    :
    Victoria Czermin
  • 23
    17:00
    KS Radomyślanka
    5
    2
    :
    Kamieniarz Golemki
  • 29
    11:00
    Kamieniarz Golemki
    5
    3
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 29
    17:00
    LKS Głowaczowa
    2
    2
    :
    KS Radomyślanka
  • 29
    17:00
    Czarnovia Czarna
    4
    0
    :
    Olchovia Olchowa
  • 29
    17:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    0
    3
    :
    Stal III Mielec
  • 29
    17:00
    Victoria Ocieka
    1
    0
    :
    Sokis Chorzelów
  • 30
    11:00
    Atut Podborze
    4
    2
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 30
    11:00
    Victoria Czermin
    4
    0
    :
    Smoczanka Mielec
  • 30
    17:00
    Czarni Trześń
    5
    1
    :
    Piast Wolica Piaskowa
  • 05
    17:00
    Sokis Chorzelów
    2
    2
    :
    Atut Podborze
  • 05
    17:00
    Piast Wolica Piaskowa
    4
    0
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 05
    17:00
    Korona Majdan Królewski
    1
    3
    :
    LKS Głowaczowa
  • 06
    11:00
    Stal III Mielec
    7
    0
    :
    LKS Wiewiórka
  • 06
    15:00
    Olchovia Olchowa
    1
    5
    :
    Czarni Trześń
  • 06
    15:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    1
    2
    :
    Kamieniarz Golemki
  • 06
    17:00
    KS Radomyślanka
    0
    2
    :
    Czarnovia Czarna
  • 12
    16:00
    LKS Głowaczowa
    2
    0
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 12
    16:00
    Czarni Trześń
    1
    3
    :
    KS Radomyślanka
  • 12
    16:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    1
    1
    :
    Olchovia Olchowa
  • 12
    16:00
    LKS Wiewiórka
    1
    7
    :
    Piast Wolica Piaskowa
  • 12
    16:30
    Czarnovia Czarna
    4
    1
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 13
    11:00
    Atut Podborze
    1
    1
    :
    Kamieniarz Golemki
  • 13
    11:00
    Victoria Czermin
    1
    2
    :
    Stal III Mielec
  • 13
    17:00
    Sokis Chorzelów
    1
    2
    :
    Smoczanka Mielec
  • 26
    16:00
    Atut Podborze
    0
    1
    :
    LKS Głowaczowa
  • 26
    16:00
    Czarnovia Czarna
    1
    1
    :
    Kamieniarz Golemki
  • 26
    16:00
    Czarni Trześń
    5
    1
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 26
    16:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    2
    0
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 26
    16:00
    Victoria Ocieka
    1
    5
    :
    Piast Wolica Piaskowa
  • 26
    16:00
    Smoczanka Mielec
    2
    1
    :
    Płomień Zagorzyce
  • 27
    11:00
    Victoria Czermin
    3
    0
    :
    Olchovia Olchowa
  • 27
    15:00
    LKS Wiewiórka
    2
    4
    :
    KS Radomyślanka
  • 27
    16:00
    Sokis Chorzelów
    2
    4
    :
    Stal III Mielec
  • 03
    11:00
    Stal III Mielec
    3
    0
    :
    Smoczanka Mielec
  • 03
    11:00
    Piast Wolica Piaskowa
    3
    2
    :
    Sokis Chorzelów
  • 03
    11:00
    LKS Głowaczowa
    1
    1
    :
    Czarnovia Czarna
  • 03
    16:00
    Korona Majdan Królewski
    1
    4
    :
    LKS Wiewiórka
  • 04
    15:00
    Olchovia Olchowa
    1
    0
    :
    Victoria Ocieka
  • 04
    15:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    0
    5
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 04
    15:00
    Kamieniarz Golemki
    1
    2
    :
    Czarni Trześń
  • 04
    16:00
    KS Radomyślanka
    5
    4
    :
    Victoria Czermin
  • 24
    14:00
    Victoria Czermin
    4
    0
    :
    Kamieniarz Golemki
  • 24
    15:00
    Victoria Ocieka
    1
    1
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 25
    11:00
    Stal III Mielec
    2
    1
    :
    Piast Wolica Piaskowa
  • 25
    12:00
    Atut Podborze
    1
    5
    :
    Czarni Trześń
  • 25
    14:00
    LKS Wiewiórka
    2
    4
    :
    LKS Głowaczowa
  • 25
    14:00
    Płomień Zagorzyce
    1
    1
    :
    Olchovia Olchowa
  • 04
    19:00
    Sokis Chorzelów
    5
    0
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 21
    13:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    0
    0
    :
    Czarnovia Czarna
  • 31
    11:00
    KS Radomyślanka
    1
    2
    :
    Płomień Zagorzyce
  • 31
    11:00
    Czarnovia Czarna
    0
    1
    :
    LKS Wiewiórka
  • 31
    12:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    0
    5
    :
    Sokis Chorzelów
  • 31
    14:00
    Piast Wolica Piaskowa
    5
    1
    :
    Atut Podborze
  • 31
    14:00
    Kamieniarz Golemki
    3
    0
    :
    Victoria Ocieka
  • 31
    14:00
    LKS Głowaczowa
    1
    1
    :
    Victoria Czermin
  • 31
    14:00
    Czarni Trześń
    3
    2
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 21
    13:00
    Olchovia Olchowa
    1
    2
    :
    Stal III Mielec
  • 08
    12:00
    Atut Podborze
    1
    1
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 08
    13:00
    Sokis Chorzelów
    3
    5
    :
    Kamieniarz Golemki
  • 08
    14:00
    LKS Wiewiórka
    2
    4
    :
    Czarni Trześń
  • 08
    14:00
    Płomień Zagorzyce
    4
    0
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 08
    14:00
    Piast Wolica Piaskowa
    5
    0
    :
    Olchovia Olchowa
  • 08
    15:00
    Stal III Mielec
    1
    2
    :
    KS Radomyślanka
  • 25
    19:00
    Victoria Czermin
    1
    1
    :
    Czarnovia Czarna
  • 14
    14:00
    LKS Głowaczowa
    3
    2
    :
    Sokis Chorzelów
  • 14
    14:00
    Czarnovia Czarna
    2
    1
    :
    Victoria Ocieka
  • 14
    14:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    3
    0
    :
    LKS Wiewiórka
  • 15
    11:00
    Kamieniarz Golemki
    1
    1
    :
    Smoczanka Mielec
  • 15
    14:00
    Olchovia Olchowa
    0
    3
    :
    Atut Podborze
  • 15
    14:00
    Korona Majdan Królewski
    1
    6
    :
    Stal III Mielec
  • 15
    14:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    5
    3
    :
    Płomień Zagorzyce
  • 28
    13:00
    Czarni Trześń
    4
    2
    :
    Victoria Czermin
  • 13
    15:00
    Czarni Trześń
    2
    1
    :
    Victoria Ocieka
  • 13
    15:00
    Czarnovia Czarna
    1
    0
    :
    Sokis Chorzelów
  • 13
    15:00
    LKS Głowaczowa
    1
    0
    :
    Smoczanka Mielec
  • 13
    17:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    0
    2
    :
    Victoria Czermin
  • 14
    12:00
    Atut Podborze
    2
    1
    :
    LKS Wiewiórka
  • 14
    14:00
    Korona Majdan Królewski
    1
    2
    :
    Piast Wolica Piaskowa
  • 14
    15:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    0
    7
    :
    Stal III Mielec
  • 16
    18:00
    Atut Podborze
    1
    3
    :
    Victoria Czermin
  • 16
    18:00
    LKS Wiewiórka
    1
    2
    :
    Victoria Ocieka
  • 16
    18:00
    Czarni Trześń
    1
    3
    :
    Smoczanka Mielec
  • 16
    18:00
    LKS Głowaczowa
    2
    0
    :
    Stal III Mielec
  • 16
    18:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    -
    -
    :
    Olchovia Olchowa
  • 16
    18:00
    Korona Majdan Królewski
    2
    1
    :
    KS Radomyślanka
  • 16
    18:30
    Chemik Pustków-Osiedle
    2
    1
    :
    Sokis Chorzelów
  • 17
    18:00
    Kamieniarz Golemki
    4
    2
    :
    Piast Wolica Piaskowa
  • 24
    14:00
    Czarni Trześń
    3
    0
    :
    Olchovia Olchowa
  • 24
    17:00
    Victoria Ocieka
    0
    3
    :
    Smoczanka Mielec
  • 24
    17:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    2
    2
    :
    Piast Wolica Piaskowa
  • 24
    17:00
    Czarnovia Czarna
    1
    1
    :
    KS Radomyślanka
  • 25
    11:00
    LKS Głowaczowa
    6
    3
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 25
    14:00
    Kamieniarz Golemki
    3
    1
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 25
    15:00
    Atut Podborze
    3
    3
    :
    Sokis Chorzelów
  • 25
    15:00
    LKS Wiewiórka
    0
    4
    :
    Stal III Mielec
  • 01
    15:00
    KS Radomyślanka
    0
    1
    :
    Czarni Trześń
  • 01
    15:00
    Olchovia Olchowa
    2
    5
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 01
    16:00
    Smoczanka Mielec
    1
    2
    :
    Sokis Chorzelów
  • 01
    17:00
    Korona Majdan Królewski
    1
    3
    :
    Czarnovia Czarna
  • 01
    17:00
    Piast Wolica Piaskowa
    2
    1
    :
    LKS Wiewiórka
  • 02
    10:00
    Stal III Mielec
    1
    3
    :
    Victoria Czermin
  • 02
    14:00
    Kamieniarz Golemki
    2
    4
    :
    Atut Podborze
  • 02
    16:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    0
    3
    :
    LKS Głowaczowa
  • 02
    17:00
    Atut Podborze
    3
    0
    :
    Stal III Mielec
  • 02
    17:00
    Płomień Zagorzyce
    0
    1
    :
    Piast Wolica Piaskowa
  • 02
    17:00
    Smoczanka Mielec
    3
    0
    :
    Olchovia Olchowa
  • 02
    17:00
    Victoria Ocieka
    3
    3
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 02
    17:00
    Victoria Czermin
    0
    1
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 02
    18:00
    LKS Wiewiórka
    1
    4
    :
    Kamieniarz Golemki
  • 02
    18:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    2
    0
    :
    LKS Głowaczowa
  • 02
    18:00
    Czarni Trześń
    3
    0
    :
    Czarnovia Czarna
  • 02
    18:30
    Sokis Chorzelów
    3
    0
    :
    KS Radomyślanka
  • 05
    14:00
    KS Radomyślanka
    2
    0
    :
    Smoczanka Mielec
  • 05
    17:00
    Czarni Trześń
    3
    1
    :
    Atut Podborze
  • 05
    18:00
    Piast Wolica Piaskowa
    2
    0
    :
    Stal III Mielec
  • 06
    11:00
    Czarnovia Czarna
    4
    3
    :
    Chemik Pustków-Osiedle
  • 06
    11:00
    LKS Głowaczowa
    1
    2
    :
    LKS Wiewiórka
  • 06
    14:00
    Kamieniarz Golemki
    8
    4
    :
    Victoria Czermin
  • 06
    14:00
    Korona Majdan Królewski
    5
    2
    :
    Sokis Chorzelów
  • 06
    17:30
    Kolorado Wola Chorzelowska
    6
    2
    :
    Victoria Ocieka
  • 12
    10:00
    Stal III Mielec
    7
    0
    :
    Olchovia Olchowa
  • 12
    16:00
    Smoczanka Mielec
    5
    1
    :
    Korona Majdan Królewski
  • 12
    17:00
    Victoria Ocieka
    2
    6
    :
    Kamieniarz Golemki
  • 12
    17:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    2
    0
    :
    Czarni Trześń
  • 12
    18:00
    Sokis Chorzelów
    3
    0
    :
    Kolorado Wola Chorzelowska
  • 13
    11:00
    Victoria Czermin
    4
    3
    :
    LKS Głowaczowa
  • 13
    14:00
    Atut Podborze
    3
    3
    :
    Piast Wolica Piaskowa
  • 13
    16:00
    LKS Wiewiórka
    0
    6
    :
    Czarnovia Czarna
  • 19
    11:00
    Czarnovia Czarna
    2
    0
    :
    Victoria Czermin
  • 19
    17:00
    Chemik Pustków-Osiedle
    2
    0
    :
    Atut Podborze
  • 19
    17:00
    Czarni Trześń
    8
    0
    :
    LKS Wiewiórka
  • 19
    17:00
    LKS Głowaczowa
    1
    1
    :
    Victoria Ocieka
  • 19
    17:00
    KS Radomyślanka
    4
    1
    :
    Stal III Mielec
  • 20
    11:00
    Kamieniarz Golemki
    4
    5
    :
    Sokis Chorzelów
  • 20
    17:00
    Kolorado Wola Chorzelowska
    0
    2
    :
    Smoczanka Mielec
  • 20
    17:00
    Olchovia Olchowa
    1
    4
    :
    Piast Wolica Piaskowa