Świętokrzyskie | Klasa okręgowa | świętokrzyska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
51
50 %
Zwycięstwa gości
28
27.45 %
Remisy
23
22.55 %

Bramki

Gospodarzy
208
średnia: 2.04
Gości
138
średnia: 1.35

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.9%
5 z 102
0.5
95.1%
97 z 102
15.69%
16 z 102
1.5
84.31%
86 z 102
33.33%
34 z 102
2.5
66.67%
68 z 102
53.92%
55 z 102
3.5
46.08%
47 z 102
74.51%
76 z 102
4.5
25.49%
26 z 102
88.24%
90 z 102
5.5
11.76%
12 z 102

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 11 10.78 %
2:1 8 7.84 %
1:0 7 6.86 %
1:2 7 6.86 %
2:0 6 5.88 %
0:0 5 4.9 %
1:3 5 4.9 %
3:0 5 4.9 %
4:0 5 4.9 %
2:2 4 3.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 4 3.92 %
3:1 4 3.92 %
5:0 4 3.92 %
3:3 3 2.94 %
2:3 3 2.94 %
4:1 3 2.94 %
0:4 3 2.94 %
3:2 2 1.96 %
4:3 2 1.96 %
6:0 2 1.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 1 0.98 %
0:3 1 0.98 %
1:4 1 0.98 %
3:6 1 0.98 %
6:3 1 0.98 %
5:1 1 0.98 %
0:5 1 0.98 %
0:6 1 0.98 %
7:1 1 0.98 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    45
    54%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    26%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    8
    10%
  • 01
    11:00
    Wicher Miedziana Góra
    3
    2
    :
    Victoria Skalbmierz
  • 01
    11:00
    Orlęta Kielce
    0
    5
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 01
    11:00
    Sparta Kazimierza Wielka
    1
    0
    :
    Świt Ćmielów
  • 01
    11:30
    Piast Stopnica
    2
    1
    :
    Unia Sędziszów
  • 02
    17:30
    Bucovia Bukowa
    1
    0
    :
    Sparta Dwikozy
  • 02
    17:30
    Zenit Chmielnik
    2
    1
    :
    Zorza Tempo Pacanów
  • 02
    17:30
    Piaskowianka Piaski
    1
    1
    :
    Kamienna Brody
  • 02
    17:30
    Zryw Zbigniewice
    0
    1
    :
    Stal Kunów
  • 08
    17:00
    Świt Ćmielów
    0
    1
    :
    Piast Stopnica
  • 08
    17:30
    Unia Sędziszów
    3
    0
    :
    Zryw Zbigniewice
  • 09
    11:00
    Victoria Skalbmierz
    3
    1
    :
    Orlęta Kielce
  • 09
    17:00
    Sparta Dwikozy
    1
    2
    :
    Stal Kunów
  • 09
    17:00
    Kamienna Brody
    0
    0
    :
    Sparta Kazimierza Wielka
  • 09
    17:00
    Klimontowianka Klimontów
    1
    0
    :
    Piaskowianka Piaski
  • 09
    17:00
    Zorza Tempo Pacanów
    0
    0
    :
    Wicher Miedziana Góra
  • 09
    17:00
    Zenit Chmielnik
    2
    1
    :
    Bucovia Bukowa
  • 15
    11:00
    Orlęta Kielce
    4
    0
    :
    Zorza Tempo Pacanów
  • 15
    17:00
    Wicher Miedziana Góra
    2
    2
    :
    Bucovia Bukowa
  • 16
    17:00
    Zenit Chmielnik
    1
    1
    :
    Sparta Dwikozy
  • 16
    17:00
    Sparta Kazimierza Wielka
    2
    3
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 16
    17:00
    Piast Stopnica
    1
    3
    :
    Kamienna Brody
  • 16
    17:00
    Zryw Zbigniewice
    0
    2
    :
    Świt Ćmielów
  • 16
    17:00
    Stal Kunów
    2
    2
    :
    Unia Sędziszów
  • 16
    17:30
    Piaskowianka Piaski
    1
    1
    :
    Victoria Skalbmierz
  • 22
    11:00
    Świt Ćmielów
    2
    1
    :
    Stal Kunów
  • 23
    17:00
    Sparta Dwikozy
    1
    4
    :
    Unia Sędziszów
  • 23
    17:00
    Kamienna Brody
    5
    0
    :
    Zryw Zbigniewice
  • 23
    17:00
    Klimontowianka Klimontów
    3
    0
    :
    Piast Stopnica
  • 23
    17:00
    Victoria Skalbmierz
    0
    4
    :
    Sparta Kazimierza Wielka
  • 23
    17:00
    Zorza Tempo Pacanów
    2
    3
    :
    Piaskowianka Piaski
  • 23
    17:00
    Bucovia Bukowa
    0
    0
    :
    Orlęta Kielce
  • 23
    17:00
    Zenit Chmielnik
    2
    2
    :
    Wicher Miedziana Góra
  • 29
    17:00
    Wicher Miedziana Góra
    4
    3
    :
    Sparta Dwikozy
  • 29
    17:00
    Orlęta Kielce
    3
    0
    :
    Zenit Chmielnik
    (walkower)
  • 30
    17:00
    Piaskowianka Piaski
    3
    1
    :
    Bucovia Bukowa
  • 30
    17:00
    Sparta Kazimierza Wielka
    5
    1
    :
    Zorza Tempo Pacanów
  • 30
    17:00
    Piast Stopnica
    4
    1
    :
    Victoria Skalbmierz
  • 30
    17:00
    Zryw Zbigniewice
    1
    3
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 30
    17:00
    Stal Kunów
    1
    1
    :
    Kamienna Brody
  • 30
    17:00
    Unia Sędziszów
    2
    0
    :
    Świt Ćmielów
  • 05
    15:00
    Sparta Dwikozy
    1
    0
    :
    Świt Ćmielów
  • 05
    16:00
    Zorza Tempo Pacanów
    0
    1
    :
    Piast Stopnica
  • 05
    16:00
    Bucovia Bukowa
    0
    4
    :
    Sparta Kazimierza Wielka
  • 05
    16:00
    Wicher Miedziana Góra
    2
    1
    :
    Orlęta Kielce
  • 06
    16:00
    Kamienna Brody
    3
    1
    :
    Unia Sędziszów
  • 06
    16:00
    Klimontowianka Klimontów
    5
    0
    :
    Stal Kunów
  • 06
    16:00
    Victoria Skalbmierz
    1
    2
    :
    Zryw Zbigniewice
  • 06
    16:00
    Zenit Chmielnik
    3
    1
    :
    Piaskowianka Piaski
  • 12
    11:00
    Sparta Kazimierza Wielka
    1
    1
    :
    Zenit Chmielnik
  • 12
    13:00
    Świt Ćmielów
    2
    1
    :
    Kamienna Brody
  • 12
    16:00
    Orlęta Kielce
    3
    0
    :
    Sparta Dwikozy
  • 13
    16:00
    Piaskowianka Piaski
    0
    1
    :
    Wicher Miedziana Góra
  • 13
    16:00
    Piast Stopnica
    6
    3
    :
    Bucovia Bukowa
  • 13
    16:00
    Zryw Zbigniewice
    4
    0
    :
    Zorza Tempo Pacanów
  • 13
    16:00
    Stal Kunów
    2
    0
    :
    Victoria Skalbmierz
  • 13
    16:00
    Unia Sędziszów
    2
    0
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 19
    10:00
    Bucovia Bukowa
    6
    0
    :
    Zryw Zbigniewice
  • 19
    11:00
    Orlęta Kielce
    3
    3
    :
    Piaskowianka Piaski
  • 19
    15:00
    Wicher Miedziana Góra
    0
    6
    :
    Sparta Kazimierza Wielka
  • 20
    15:00
    Sparta Dwikozy
    1
    1
    :
    Kamienna Brody
  • 20
    15:00
    Klimontowianka Klimontów
    4
    0
    :
    Świt Ćmielów
  • 20
    15:00
    Victoria Skalbmierz
    1
    2
    :
    Unia Sędziszów
  • 20
    15:00
    Zorza Tempo Pacanów
    3
    2
    :
    Stal Kunów
  • 20
    15:00
    Zenit Chmielnik
    1
    1
    :
    Piast Stopnica
  • 26
    15:00
    Świt Ćmielów
    1
    3
    :
    Victoria Skalbmierz
  • 26
    16:00
    Kamienna Brody
    1
    3
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 27
    15:00
    Piaskowianka Piaski
    1
    0
    :
    Sparta Dwikozy
  • 27
    15:00
    Sparta Kazimierza Wielka
    0
    0
    :
    Orlęta Kielce
  • 27
    15:00
    Piast Stopnica
    6
    0
    :
    Wicher Miedziana Góra
  • 27
    15:00
    Zryw Zbigniewice
    1
    0
    :
    Zenit Chmielnik
  • 27
    15:00
    Stal Kunów
    1
    3
    :
    Bucovia Bukowa
  • 27
    15:00
    Unia Sędziszów
    1
    2
    :
    Zorza Tempo Pacanów
  • 03
    11:00
    Wicher Miedziana Góra
    4
    1
    :
    Zryw Zbigniewice
  • 03
    11:00
    Orlęta Kielce
    3
    3
    :
    Piast Stopnica
  • 03
    15:00
    Victoria Skalbmierz
    2
    0
    :
    Kamienna Brody
  • 04
    11:00
    Bucovia Bukowa
    1
    2
    :
    Unia Sędziszów
  • 04
    15:00
    Sparta Dwikozy
    0
    3
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 04
    15:00
    Zorza Tempo Pacanów
    1
    1
    :
    Świt Ćmielów
  • 04
    15:00
    Zenit Chmielnik
    5
    0
    :
    Stal Kunów
  • 04
    15:00
    Piaskowianka Piaski
    2
    1
    :
    Sparta Kazimierza Wielka
  • 11
    11:00
    Zryw Zbigniewice
    2
    3
    :
    Orlęta Kielce
  • 11
    13:00
    Świt Ćmielów
    1
    1
    :
    Bucovia Bukowa
  • 11
    15:00
    Sparta Kazimierza Wielka
    2
    0
    :
    Sparta Dwikozy
  • 11
    15:00
    Piast Stopnica
    2
    2
    :
    Piaskowianka Piaski
  • 11
    15:00
    Stal Kunów
    1
    2
    :
    Wicher Miedziana Góra
  • 11
    15:00
    Unia Sędziszów
    3
    0
    :
    Zenit Chmielnik
  • 11
    15:00
    Kamienna Brody
    0
    0
    :
    Zorza Tempo Pacanów
  • 11
    15:00
    Klimontowianka Klimontów
    2
    1
    :
    Victoria Skalbmierz
  • 17
    14:00
    Zenit Chmielnik
    odwołany
    Świt Ćmielów
  • 17
    14:00
    Wicher Miedziana Góra
    odwołany
    Unia Sędziszów
  • 18
    12:00
    Orlęta Kielce
    4
    0
    :
    Stal Kunów
  • 18
    14:00
    Sparta Dwikozy
    1
    1
    :
    Victoria Skalbmierz
  • 18
    14:00
    Zorza Tempo Pacanów
    3
    6
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 18
    14:00
    Bucovia Bukowa
    3
    3
    :
    Kamienna Brody
  • 18
    14:00
    Piaskowianka Piaski
    7
    1
    :
    Zryw Zbigniewice
  • 18
    14:00
    Sparta Kazimierza Wielka
    4
    0
    :
    Piast Stopnica
  • 24
    13:00
    Victoria Skalbmierz
    1
    1
    :
    Zorza Tempo Pacanów
  • 25
    13:00
    Piast Stopnica
    1
    2
    :
    Sparta Dwikozy
  • 25
    13:00
    Zryw Zbigniewice
    0
    4
    :
    Sparta Kazimierza Wielka
  • 25
    13:00
    Stal Kunów
    1
    0
    :
    Piaskowianka Piaski
  • 25
    13:00
    Unia Sędziszów
    5
    0
    :
    Orlęta Kielce
  • 25
    13:00
    Świt Ćmielów
    2
    0
    :
    Wicher Miedziana Góra
  • 25
    13:00
    Kamienna Brody
    4
    3
    :
    Zenit Chmielnik
  • 25
    13:00
    Klimontowianka Klimontów
    4
    1
    :
    Bucovia Bukowa