Świętokrzyskie | Klasa okręgowa | świętokrzyska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
9
56.25 %
Zwycięstwa gości
4
25 %
Remisy
3
18.75 %

Bramki

Gospodarzy
20
średnia: 1.25
Gości
16
średnia: 1

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
12.5%
2 z 16
0.5
87.5%
14 z 16
43.75%
7 z 16
1.5
56.25%
9 z 16
50%
8 z 16
2.5
50%
8 z 16
81.25%
13 z 16
3.5
18.75%
3 z 16
87.5%
14 z 16
4.5
12.5%
2 z 16
100%
16 z 16
5.5
0%
0 z 16

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 3 18.75 %
2:1 3 18.75 %
0:0 2 12.5 %
0:1 2 12.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 1 6.25 %
1:2 1 6.25 %
3:2 1 6.25 %
3:1 1 6.25 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 1 6.25 %
0:5 1 6.25 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    9
    60%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    5
    33%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    1
    7%
  • 01
    11:00
    Wicher Miedziana Góra
    3
    2
    :
    Victoria Skalbmierz
  • 01
    11:00
    Orlęta Kielce
    0
    5
    :
    Klimontowianka Klimontów
  • 01
    11:00
    Sparta Kazimierza Wielka
    1
    0
    :
    Świt Ćmielów
  • 01
    11:30
    Piast Stopnica
    2
    1
    :
    Unia Sędziszów
  • 02
    17:30
    Bucovia Bukowa
    1
    0
    :
    Sparta Dwikozy
  • 02
    17:30
    Zenit Chmielnik
    2
    1
    :
    Zorza Tempo Pacanów
  • 02
    17:30
    Piaskowianka Piaski
    1
    1
    :
    Kamienna Brody
  • 02
    17:30
    Zryw Zbigniewice
    0
    1
    :
    Stal Kunów
  • 08
    17:00
    Świt Ćmielów
    0
    1
    :
    Piast Stopnica
  • 08
    17:30
    Unia Sędziszów
    3
    0
    :
    Zryw Zbigniewice
  • 09
    11:00
    Victoria Skalbmierz
    3
    1
    :
    Orlęta Kielce
  • 09
    17:00
    Sparta Dwikozy
    1
    2
    :
    Stal Kunów
  • 09
    17:00
    Kamienna Brody
    0
    0
    :
    Sparta Kazimierza Wielka
  • 09
    17:00
    Klimontowianka Klimontów
    1
    0
    :
    Piaskowianka Piaski
  • 09
    17:00
    Zorza Tempo Pacanów
    0
    0
    :
    Wicher Miedziana Góra
  • 09
    17:00
    Zenit Chmielnik
    2
    1
    :
    Bucovia Bukowa