Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Bornowski Kacper

    Anioły Garczegorze
  • Bronk Rafał

    Anioły Garczegorze
  • Chlewiński Jakub

    Anioły Garczegorze
  • Choszcz Michał

    Anioły Garczegorze
  • Choszcz Oskar

    Anioły Garczegorze
  • Drzazgowski Marcin

    Anioły Garczegorze
  • Gałęziewski Filip

    Anioły Garczegorze
  • Godula Kamil

    Anioły Garczegorze
  • Godula Tomasz

    Anioły Garczegorze
  • Kolke Damian

    Anioły Garczegorze
  • Kotłowski Wojciech

    Anioły Garczegorze
  • Landowski Szymon

    Anioły Garczegorze
  • Luzak Wojciech

    Anioły Garczegorze
  • Łapigrowski Łukasz

    Anioły Garczegorze
  • Mayer Mateusz

    Anioły Garczegorze
  • Narewski Artur

    Anioły Garczegorze
  • Pankratov Ruslan

    Anioły Garczegorze
  • Ryuta Katsura

    Anioły Garczegorze
  • Sikorra Kacper

    Anioły Garczegorze
  • Słumiński Mateusz

    Anioły Garczegorze
  • Smolarek Grzegorz

    Anioły Garczegorze
  • Staszczuk Marcin

    Anioły Garczegorze
  • Syldatk Hubert

    Anioły Garczegorze
  • Szaradowski Wiktor

    Anioły Garczegorze
  • Tomasiewicz Błażej

    Anioły Garczegorze
  • Tomasiewicz Filip

    Anioły Garczegorze
  • Witaszek Maciej

    Anioły Garczegorze
  • Włodarczyk Lucjan

    Anioły Garczegorze
  • Wojda Kamil

    Anioły Garczegorze
  • Gryf Słupsk

    Sidor Daniel

    Anioły Garczegorze
  • Abbott Zak

    Arka II Gdynia
  • Adamczyk Hubert

    Arka II Gdynia
  • Aleman Christian

    Arka II Gdynia
  • Babś Krzysztof

    Arka II Gdynia
  • Baranowski Szymon

    Arka II Gdynia
  • Bednarski Michał

    Arka II Gdynia
  • Bojarczuk Igor

    Arka II Gdynia
  • Brojek Mateusz

    Arka II Gdynia
  • Bunoza Gordan

    Arka II Gdynia
  • Capar Aleksander

    Arka II Gdynia
  • Da silva de oliveira Marcus

    Arka II Gdynia
  • Deja Adam

    Arka II Gdynia
  • Depka Paweł

    Arka II Gdynia
  • Dobrotka Martin

    Arka II Gdynia
  • Galiński Michał

    Arka II Gdynia
  • Gnabasik Marcel

    Arka II Gdynia
  • Gogola Marceli

    Arka II Gdynia
  • Gołoś Filip

    Arka II Gdynia
  • Hebel Kacper

    Arka II Gdynia
  • Janczak Miłosz

    Arka II Gdynia
  • Jasiński Dawid

    Arka II Gdynia
  • Jurkiewicz Adrian

    Arka II Gdynia
  • Kajzer Daniel

    Arka II Gdynia
  • Klimczuk Antoni

    Arka II Gdynia
  • Kobacki Olaf

    Arka II Gdynia
  • Kościów Jakub

    Arka II Gdynia
  • Krause Mateusz

    Arka II Gdynia
  • Kroczyński Kacper

    Arka II Gdynia
  • Krzepisz Kacper

    Arka II Gdynia
  • Lipkowski Kasjan

    Arka II Gdynia
  • Luchowski Igor

    Arka II Gdynia
  • Łukowicz Kacper

    Arka II Gdynia
  • Łyszkiewicz dustet Adrian

    Arka II Gdynia
  • Marcjanik Michał

    Arka II Gdynia
  • Markiewicz Dawid

    Arka II Gdynia
  • Matusiak Kacper

    Arka II Gdynia
  • Memic Haris

    Arka II Gdynia
  • Milewski Sebastian

    Arka II Gdynia
  • Miotk Kacper

    Arka II Gdynia
  • Mirończuk Filip

    Arka II Gdynia
  • Molenda Michał

    Arka II Gdynia
  • Nawrocki Mateusz

    Arka II Gdynia
  • Parulski Nikodem

    Arka II Gdynia
  • Pawłowski Maciej

    Arka II Gdynia
  • Pieńczykowski Bartosz

    Arka II Gdynia
  • Plackowski Dawid

    Arka II Gdynia
  • Pniewski Nikodem

    Arka II Gdynia
  • Predenkiewicz Marcel

    Arka II Gdynia
  • Przyborowski Kornel

    Arka II Gdynia
  • Puścikowski Igor

    Arka II Gdynia
  • Pyrek Maciej

    Arka II Gdynia
  • Romanik Jakub

    Arka II Gdynia
  • Rusnak Dominik

    Arka II Gdynia
  • Sasin Paweł

    Arka II Gdynia
  • Siemaszko Artur

    Arka II Gdynia
  • Skóra Kacper

    Arka II Gdynia
  • Skręta Kamil

    Arka II Gdynia
  • Soboczyński Patryk

    Arka II Gdynia
  • Staniszewski Kajetan

    Arka II Gdynia
  • Staniszewski Jakub

    Arka II Gdynia
  • Stępień Mateusz

    Arka II Gdynia
  • Szymański Marcel

    Arka II Gdynia
  • Tandecki Adam

    Arka II Gdynia
  • Tomal Jerzy

    Arka II Gdynia
  • Trela Mateusz

    Arka II Gdynia
  • Trzepałko Sebastian

    Arka II Gdynia
  • Tuliszka Filip

    Arka II Gdynia
  • Własny Kasper

    Arka II Gdynia
  • Zamarripa Mario

    Arka II Gdynia
  • Zaryczański Oskar

    Arka II Gdynia
  • Zieliński Wojciech

    Arka II Gdynia
  • Żebrowski Mateusz

    Arka II Gdynia
  • Żuber Hubert

    Arka II Gdynia
  • Elana Toruń

    Szczerbal Dariusz

    Arka II Gdynia
  • GKS Bełchatów

    Otchenashenko Leonid

    Arka II Gdynia
  • GKS II Bełchatów

    Mikulski Mateusz

    Arka II Gdynia
  • Hutnik Kraków

    Zmorzynski Piotr

    Arka II Gdynia
  • KKS II Kalisz

    Hiszpański Fabian

    Arka II Gdynia
  • Sokół Ostróda

    Faltyński Krystian

    Arka II Gdynia
  • Warta Poznań

    Kuzimski Mateusz

    Arka II Gdynia
  • Widzew II Łódź

    Czubak Karol

    Arka II Gdynia
  • Damrat Filip

    Borowiak Czersk
  • Duda Patryk

    Borowiak Czersk
  • Dudzik Piotr

    Borowiak Czersk
  • Gąsiorowski Jakub

    Borowiak Czersk
  • Gronowski Jakub

    Borowiak Czersk
  • Kamimaki Yuki

    Borowiak Czersk
  • Kaszubowski Marek

    Borowiak Czersk
  • Kokoladze Guladi

    Borowiak Czersk
  • Kotłowski Patryk

    Borowiak Czersk
  • Kurs Marcin

    Borowiak Czersk
  • Leper Łukasz

    Borowiak Czersk
  • Mrozik Jakub

    Borowiak Czersk
  • Nowaczyk Dariusz

    Borowiak Czersk
  • Prądziński Oskar

    Borowiak Czersk
  • Pruszak Adrian

    Borowiak Czersk
  • Reda Szymon

    Borowiak Czersk
  • Sowiński Leon

    Borowiak Czersk
  • Sylwestrzak Kamil

    Borowiak Czersk
  • Szopiński Karol

    Borowiak Czersk
  • Węckowski Bartłomiej

    Borowiak Czersk
  • Wons Mariusz

    Borowiak Czersk
  • Wysiecki Patryk

    Borowiak Czersk
  • Zabrocki Filip

    Borowiak Czersk
  • Żakowski Mateusz

    Borowiak Czersk
  • Kaszubia Kościerzyna

    Cysewski Krzysztof

  • Kaszubia Kościerzyna

    Mokwa Miłosz

    Borowiak Czersk
  • Kaszubia Kościerzyna

    Wysiecki Adrian

    Borowiak Czersk
  • Baran Jacek

    Bytovia Bytów
  • Barra Krystian

    Bytovia Bytów
  • Błaszkowski Maciej

    Bytovia Bytów
  • Chojnacki Bartłomiej

    Bytovia Bytów
  • Hinc Maciej

    Bytovia Bytów
  • Jakubek Damian

    Bytovia Bytów
  • Kaydrovych Volodymyr

    Bytovia Bytów
  • Kropidłowski Krzysztof

    Bytovia Bytów
  • Leik Przemysław

    Bytovia Bytów
  • Lejk Grzegorz

    Bytovia Bytów
  • Malich Jakub

    Bytovia Bytów
  • Nazarko Mateusz

    Bytovia Bytów
  • Oleszkiewicz Krzysztof

    Bytovia Bytów
  • Ryngwelski Bartosz

    Bytovia Bytów
  • Rzepiński Artur

    Bytovia Bytów
  • Szmidke Adam

    Bytovia Bytów
  • Tochman Szymon

    Bytovia Bytów
  • Wdowiak Michał

    Bytovia Bytów
  • Wirkus Samuel

    Bytovia Bytów
  • Wojach Artur

    Bytovia Bytów
  • Wojach Ksawier

    Bytovia Bytów
  • Wolski Bartosz

    Bytovia Bytów
  • Zblewski Krzysztof

    Bytovia Bytów
  • Gryf Słupsk

    Hinc Łukasz

    Bytovia Bytów
  • Kaszubia Kościerzyna

    Wolski Patryk

    Bytovia Bytów
  • Broda Kamil

    Chojniczanka II Chojnice
  • Byrtek Damian

    Chojniczanka II Chojnice
  • Cegiełka Mateusz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Czajkowski Paweł

    Chojniczanka II Chojnice
  • Formela Konrad

    Chojniczanka II Chojnice
  • Gajda Bartłomiej

    Chojniczanka II Chojnice
  • Galikowski Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Gawroński Fabian

    Chojniczanka II Chojnice
  • Grabowski Filip

    Chojniczanka II Chojnice
  • Grela Jeremiasz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Grobelny Michał

    Chojniczanka II Chojnice
  • Grolik Marcin

    Chojniczanka II Chojnice
  • Hoffmann Jakub

    Chojniczanka II Chojnice
  • Karbowy Filip

    Chojniczanka II Chojnice
  • Kasperowicz Kacper

    Chojniczanka II Chojnice
  • Klichowicz Mateusz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Kołtonowski Mateusz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Koniuszy Mateusz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Koniuszy Jakub

    Chojniczanka II Chojnice
  • Korczyc Damian

    Chojniczanka II Chojnice
  • Kornatowski Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Kowalik Karol

    Chojniczanka II Chojnice
  • Kowalski Wiktor

    Chojniczanka II Chojnice
  • Lepak Jakub

    Chojniczanka II Chojnice
  • Lewandowski Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Madej Kacper

    Chojniczanka II Chojnice
  • Majtyka Rafał

    Chojniczanka II Chojnice
  • Marszałkiewicz Michał

    Chojniczanka II Chojnice
  • Mazek Kamil

    Chojniczanka II Chojnice
  • Mikołajczak Tomasz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Mikołajczyk Michał

    Chojniczanka II Chojnice
  • Mohr Maciej

    Chojniczanka II Chojnice
  • Narloch Sylwester

    Chojniczanka II Chojnice
  • Niepsuj David

    Chojniczanka II Chojnice
  • Nita Maksymilian

    Chojniczanka II Chojnice
  • Olszewski Sebastian

    Chojniczanka II Chojnice
  • Osowski Jędrzej

    Chojniczanka II Chojnice
  • Pląskowski Artur

    Chojniczanka II Chojnice
  • Pupka lipiński Tomasz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Raburski Czesław

    Chojniczanka II Chojnice
  • Remus Adrian

    Chojniczanka II Chojnice
  • Skrzypczak Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Sobolewski Sebastian

    Chojniczanka II Chojnice
  • Stefański Adam

    Chojniczanka II Chojnice
  • Sztuka Kacper

    Chojniczanka II Chojnice
  • Ściślak Daniel

    Chojniczanka II Chojnice
  • Trojanowski Marcin

    Chojniczanka II Chojnice
  • Van huffel Sam

    Chojniczanka II Chojnice
  • Wolsztyński Łukasz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Zimnicki Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Żywicki Jakub

    Chojniczanka II Chojnice
  • Darłovia Darłowo

    Ryfa Krystian

    Chojniczanka II Chojnice
  • Korona II Kielce

    Bartosiak Mateusz

    Chojniczanka II Chojnice
  • Adamkiewicz Marcin

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Bodalski Artur

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Brzoska Michał

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Czapiewski Dawid

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Czorniej Karol

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Dąbrowski Kacper

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Dombrowski Damian

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Dusza Cezary

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Gawęcki Patryk

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Guzowski Krystian

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Jankowski Maciej

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Jaruszek Tomasz

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Jaryczewski Marek

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Jaszczyk Paweł

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Juszczyk Przemysław

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Karvat Evgeny

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Karwat Jakub

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Kiedrowski Mateusz

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Kopyciński Igor

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Kurowski Rafał

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Łapiński Kamil

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Łuczkowski Mateusz

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Majsak Michał

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Malek Michał

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Malinowski Jakub

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Marcinkowski Mateusz

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Michalski Igor

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Muszczyński Maksymilian

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Okuniewski Michał

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Olszewski Michał

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Pawlak Jakub

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Piepiórka Jakub

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Poźniak Jakub

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Redecki Kacper

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Rosiński Nikodem

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Rytel Szymon

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Sołtysik Kordian

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Stasiak Maciej

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Stosik Daniel

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Szczot Adam

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Świątek Jacek

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Włodarczyk Michał

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Włodarczyk Wiesław

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Wojczuk Rafał

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Wołczacki Dominik

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Zawadziński Tomasz

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Zieliński Dawid

    Czarni Pruszcz Gdański
  • GKS Przodkowo

    Malanowski Rafał

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Bąk Krzysztof

    Gedania Gdańsk
  • Burkhardt Bartłomiej

    Gedania Gdańsk
  • Duda Adam

    Gedania Gdańsk
  • Kankowski Kamil

    Gedania Gdańsk
  • Kowalewski Jakub

    Gedania Gdańsk
  • Król Dawid

    Gedania Gdańsk
  • Petza Aleksander

    Gedania Gdańsk
  • Rumiński Sebastian

    Gedania Gdańsk
  • Zyska Wojciech

    Gedania Gdańsk
  • Gedania Gdańsk

    Łotoszyński Adam

  • Gedania Gdańsk

    Bocheński Przemysław

  • Gedania Gdańsk

    Malinowski Marcin

  • Gedania Gdańsk

    Pawluczuk Bartłomiej

  • Gedania Gdańsk

    Rumiński Jakub

  • Gedania Gdańsk

    Wiśniewski Radosław

  • Gedania Gdańsk

    Pachur Adam

  • Gedania Gdańsk

    Staniszewski Tomasz

  • Gedania Gdańsk

    Piotrowski Jakub

  • Gedania Gdańsk

    Pisowacki Mateusz

  • Kaszubia Kościerzyna

    Śmietanko Bartosz

    Gedania Gdańsk
  • Gedania Gdańsk

    Ziemblewicz Artur

    GKS Kowale
  • Błażejczyk Kordian

    GKS Kowale
  • Frankowski Mateusz

    GKS Kowale
  • Garbowski Krzysztof

    GKS Kowale
  • Kloskowski Kamil

    GKS Kowale
  • Konop Leon

    GKS Kowale
  • Kowalczyk Michał

    GKS Kowale
  • Kowalkowski Michał

    GKS Kowale
  • Kręcki Paweł

    GKS Kowale
  • Kugiel Damian

    GKS Kowale
  • Kujawski Błażej

    GKS Kowale
  • Kuros Andrzej

    GKS Kowale
  • Kustusz Mikołaj

    GKS Kowale
  • Maszota Oskar

    GKS Kowale
  • Piaseczny Emil

    GKS Kowale
  • Polakow Adrian

    GKS Kowale
  • Przybylski Piotr

    GKS Kowale
  • Przybyszewski Jan

    GKS Kowale
  • Rataj Łukasz

    GKS Kowale
  • Romanek Martin

    GKS Kowale
  • Strzelecki Krzysztof

    GKS Kowale
  • Szydłowski Konrad

    GKS Kowale
  • Śpiewak Artur

    GKS Kowale
  • Wasilewski Dawid

    GKS Kowale
  • Wilarski Bartek

    GKS Kowale
  • Wilarski Hubert

    GKS Kowale
  • KAS Konstantynów Łódzki

    Nadolski Jan

    GKS Kowale
  • Jantar Ustka

    Stasiak Łukasz

  • Kaszubia Kościerzyna

    Żukowski Przemysław

    GKS Przodkowo
  • GKS Przodkowo

    Górniak Jakub

    GOSRiT Luzino
  • Angel Filip

    GOSRiT Luzino
  • Barczak Bartłomiej

    GOSRiT Luzino
  • Barzowski Franciszek

    GOSRiT Luzino
  • Białk Karol

    GOSRiT Luzino
  • Borski Maciej

    GOSRiT Luzino
  • Dampc Krystian

    GOSRiT Luzino
  • Damps Beniamin

    GOSRiT Luzino
  • Dąbrowski Mateusz

    GOSRiT Luzino
  • Droździel Wiktor

    GOSRiT Luzino
  • Gawron Cezary

    GOSRiT Luzino
  • Hirsch Tymoteusz

    GOSRiT Luzino
  • Kędziora Marcin

    GOSRiT Luzino
  • Kichman Antoni

    GOSRiT Luzino
  • Kostuch Przemysław

    GOSRiT Luzino
  • Łojek Jakub

    GOSRiT Luzino
  • Maszota Marcin

    GOSRiT Luzino
  • Michałek Łukasz

    GOSRiT Luzino
  • Mienik Dariusz

    GOSRiT Luzino
  • Miotk Kapcer

    GOSRiT Luzino
  • Murakowski Łukasz

    GOSRiT Luzino
  • Opłatkowski Krystian

    GOSRiT Luzino
  • Pietrucha Mateusz

    GOSRiT Luzino
  • Pruszyński raban Oskar

    GOSRiT Luzino
  • Regulski Patryk

    GOSRiT Luzino
  • Rhode Mateusz

    GOSRiT Luzino
  • Sell Mateusz

    GOSRiT Luzino
  • Sell Szymon

    GOSRiT Luzino
  • Siebert Dawid

    GOSRiT Luzino
  • Siemaszko Rafał

    GOSRiT Luzino
  • Siergiej Kamil

    GOSRiT Luzino
  • Skurat Szymon

    GOSRiT Luzino
  • Socha Fabian

    GOSRiT Luzino
  • Wentk Piotr

    GOSRiT Luzino
  • Wicon Jacek

    GOSRiT Luzino
  • Wiczkowski Igor

    GOSRiT Luzino
  • Zaworski Jerzy

    GOSRiT Luzino
  • Bałtyk Gdynia

    Leleń Dawid

    Grom Nowy Staw
  • GKS Przodkowo

    Hołtyn Norbert

    Grom Nowy Staw
  • Błażek Krzysztof

    Grom Nowy Staw
  • Damaske Miłosz

    Grom Nowy Staw
  • Danielak Krzysztof

    Grom Nowy Staw
  • Gruszewski Mateusz

    Grom Nowy Staw
  • Gwóźdź Sebastian

    Grom Nowy Staw
  • Janowski Jakub

    Grom Nowy Staw
  • Jędrzejewski Jakub

    Grom Nowy Staw
  • Karczewski Dawid

    Grom Nowy Staw
  • Karniluk Marcin

    Grom Nowy Staw
  • Kielar Krystian

    Grom Nowy Staw
  • Knut Jakub

    Grom Nowy Staw
  • Manke Konrad

    Grom Nowy Staw
  • Niedźwiecki Mateusz

    Grom Nowy Staw
  • Opałka Patryk

    Grom Nowy Staw
  • Polański Adrian

    Grom Nowy Staw
  • Staniaszek Dariusz

    Grom Nowy Staw
  • Stanikowski Jakub

    Grom Nowy Staw
  • KP Starogard Gdański

    Powszuk Bernard

    Grom Nowy Staw
  • Stolem Gniewino

    Bać Cezary

    Grom Nowy Staw
  • Gregorek Maciej

    Gryf Słupsk
  • Grygiel Kacper

    Gryf Słupsk
  • Kozakowski Maciej

    Gryf Słupsk
  • Prusaczyk Tomasz

    Gryf Słupsk
  • Żuliński Jakub

    Gryf Słupsk
  • Gryf Słupsk

    Mikołajczyk Damian

  • Gryf Słupsk

    Świdziński Karol

  • Gryf Słupsk

    Barnik Wojciech

  • Gryf Słupsk

    Dzwonnik Sylwester

  • Gryf Słupsk

    Wańdzio Krzysztof

  • Gryf Słupsk

    Zamaro Patryk

  • Gryf Słupsk

    Klimas Kamil

  • Gryf Słupsk

    Gut Arkadiusz

  • Gryf Słupsk

    Wiśniewski Michał

  • Gryf Słupsk

    Szmytkiewicz Paweł

  • Gryf Słupsk

    Hołowienko Jakub

  • Gryf Słupsk

    Dożynkiewicz Krystian

  • Jantar Ustka

    Piechowski Daniel

    Gryf Słupsk
  • Bałtyk Gdynia

    Lisiecki Damian

    Gryf Wejherowo
  • Baranowski Karol

    Gryf Wejherowo
  • Czaja Paskal

    Gryf Wejherowo
  • Doumbouya Mohamed

    Gryf Wejherowo
  • Dymarczyk Kacper

    Gryf Wejherowo
  • Ferra Wiesław

    Gryf Wejherowo
  • Flis Sebastian

    Gryf Wejherowo
  • Formella Oskar

    Gryf Wejherowo
  • Formella Mikołaj

    Gryf Wejherowo
  • Godlewski Jakub

    Gryf Wejherowo
  • Jahn Rafał

    Gryf Wejherowo
  • Koszałka Maciej

    Gryf Wejherowo
  • Kreft Jakub

    Gryf Wejherowo
  • Kwidziński Jakub

    Gryf Wejherowo
  • Kwidziński Daniel

    Gryf Wejherowo
  • Leske Maciej

    Gryf Wejherowo
  • Małolepszy Kacper

    Gryf Wejherowo
  • Markowski Michał

    Gryf Wejherowo
  • Matejek Paweł

    Gryf Wejherowo
  • Młynarczykowski Piotr

    Gryf Wejherowo
  • Panek Tomasz

    Gryf Wejherowo
  • Poręba Jakub

    Gryf Wejherowo
  • Stolz Łukasz

    Gryf Wejherowo
  • Szymański Maciej

    Gryf Wejherowo
  • Talaśka Kamil

    Gryf Wejherowo
  • Wika Robert

    Gryf Wejherowo
  • Wiśniewski Kacper

    Gryf Wejherowo
  • Wróblewski Jakub

    Gryf Wejherowo
  • Ziemann Marcel

    Gryf Wejherowo
  • MKS Władysławowo

    Kowalski Sebastian

    Gryf Wejherowo
  • MKS Władysławowo

    Goyke Julian

    Gryf Wejherowo
  • Stolem Gniewino

    Dampc Mateusz

    Gryf Wejherowo
  • Brejwo Michał

    Jaguar Gdańsk
  • Góźdź Dominik

    Jaguar Gdańsk
  • Kosiński Mateusz

    Jaguar Gdańsk
  • Mikołajewski Daniel

    Jaguar Gdańsk
  • Pietrowski Marcin

    Jaguar Gdańsk
  • Prokopowicz Remigiusz

    Jaguar Gdańsk
  • Swacha-sock Łukasz

    Jaguar Gdańsk
  • Szulc Wojciech

    Jaguar Gdańsk
  • Jaguar Gdańsk

    Krysiński Radosław

  • Jaguar Gdańsk

    Gołębiewski Mateusz

  • Jaguar Gdańsk

    Chiczewski Jakub

  • Jaguar Gdańsk

    Benedict-kleszczewski Paweł

  • Jaguar Gdańsk

    Flis Maksymilian

  • Jaguar Gdańsk

    Berbat Serhii

  • Unia Turza Śląska

    Gaszka Maciej

    Jaguar Gdańsk
  • Biernat Szymon

    Jantar Ustka
  • Czaja Szymon

    Jantar Ustka
  • Data Maksymilian

    Jantar Ustka
  • Dopierała Dawid

    Jantar Ustka
  • Hucał Michał

    Jantar Ustka
  • Jabłonowski Oskar

    Jantar Ustka
  • Król Bartłomiej

    Jantar Ustka
  • Książkiewicz Kacper

    Jantar Ustka
  • Kulczyk Sebastian

    Jantar Ustka
  • Lis Krystian

    Jantar Ustka
  • Rymarz Jan

    Jantar Ustka
  • Savchenko Lev

    Jantar Ustka
  • Szkutnik Mikołaj

    Jantar Ustka
  • Szukiełowicz Dominik

    Jantar Ustka
  • Szuplak Jan

    Jantar Ustka
  • Wonitowy Tomasz

    Jantar Ustka
  • Zych Maciej

    Jantar Ustka
  • Żmijewski Kacper

    Jantar Ustka
  • Jantar Ustka

    Jarmuż Wojciech

  • Jantar Ustka

    Łukasik Radosław

  • Jantar Ustka

    Luzak Jacek

  • Jantar Ustka

    Miecznikowski Maciej

    Sparta Sycewice
  • Jantar Ustka

    Szabat Patryk

    Sparta Sycewice
  • Jantar Ustka

    Dawid Maciej

  • Jantar Ustka

    Szwakiel Jakub

  • Jantar Ustka

    Szczypek Hubert

  • Jantar Ustka

    Jędrasik Damian

  • Jantar Ustka

    Fiedorowicz Cyprian

  • Jantar Ustka

    Bielewicz Michał

  • Jantar Ustka

    Brzostowicz Bartłomiej

  • Jantar Ustka

    Czubak Łukasz

  • Roda Jakub

    Kaszubia Kościerzyna
  • Bardyn Dmytro

    Kaszubia Kościerzyna
  • Bąkowski Kacper

    Kaszubia Kościerzyna
  • Bucholc Dominik

    Kaszubia Kościerzyna
  • Dziadkowiec Sebastian

    Kaszubia Kościerzyna
  • Ferdynus Filip

    Kaszubia Kościerzyna
  • Kankowski Nicolas

    Kaszubia Kościerzyna
  • Klinkosz Wiktor

    Kaszubia Kościerzyna
  • Lewandowski Filip

    Kaszubia Kościerzyna
  • Michałowski Kuba

    Kaszubia Kościerzyna
  • Narożniak Damian

    Kaszubia Kościerzyna
  • Pobłocki Patryk

    Kaszubia Kościerzyna
  • Sawicki Jakub

    Kaszubia Kościerzyna
  • Zapora Klaudiusz

    Kaszubia Kościerzyna
  • Zieliński Robert

    Kaszubia Kościerzyna
  • Kaszubia Kościerzyna

    Łuczak Mateusz

  • Kaszubia Kościerzyna

    Kubiszewski Patryk

  • Kaszubia Kościerzyna

    Laskowski Patryk

  • Kaszubia Kościerzyna

    Budziwojski Paweł

  • Kaszubia Kościerzyna

    Kafarski Janusz

  • Kaszubia Kościerzyna

    Wesołowski Kewin

  • Kaszubia Kościerzyna

    Włoch Adrian

  • Kaszubia Kościerzyna

    Alimi Babatunde

  • Kaszubia Kościerzyna

    Zarach Krystian

  • Kaszubia Kościerzyna

    Freda Seweryn

  • Kaszubia Kościerzyna

    Kafarski Jakub

  • Kaszubia Kościerzyna

    Narożny Borys

  • Kaszubia Kościerzyna

    Kamil Sikora

  • Jaguar Gdańsk

    Kinder Przemysław

    Lechia II Gdańsk
  • Lechia Gdańsk

    Musolitin Mykola

    Lechia II Gdańsk
  • Arczyński Ignacy

    Lechia II Gdańsk
  • Borkowski Bartosz

    Lechia II Gdańsk
  • Brylowski Bartosz

    Lechia II Gdańsk
  • Brzęk Bartosz

    Lechia II Gdańsk
  • Buchanelli holz Conrado

    Lechia II Gdańsk
  • Castegren Sven henrik olof

    Lechia II Gdańsk
  • Ceesay Joseph

    Lechia II Gdańsk
  • Cieślicki Jakub

    Lechia II Gdańsk
  • Clemens Christian

    Lechia II Gdańsk
  • Diabate Bassekou

    Lechia II Gdańsk
  • Drzazga Wiktor

    Lechia II Gdańsk
  • Duraj Mariusz

    Lechia II Gdańsk
  • Durmus Ilkay

    Lechia II Gdańsk
  • Gajos Maciej

    Lechia II Gdańsk
  • Grądziel Morgan

    Lechia II Gdańsk
  • Gumieniczuk Markus

    Lechia II Gdańsk
  • Haydary Ahmad omran

    Lechia II Gdańsk
  • Kaczorowski Maciej

    Lechia II Gdańsk
  • Kałduński Bartłomiej

    Lechia II Gdańsk
  • Kałuziński Jakub

    Lechia II Gdańsk
  • Kamiński Julian

    Lechia II Gdańsk
  • Karaban Błażej

    Lechia II Gdańsk
  • Kharyton Volodymyr

    Lechia II Gdańsk
  • Klessa Oskar

    Lechia II Gdańsk
  • Koperski Filip

    Lechia II Gdańsk
  • Kopiczyński Konrad

    Lechia II Gdańsk
  • Kowalski Maciej

    Lechia II Gdańsk
  • Kryeziu Egzon

    Lechia II Gdańsk
  • Kubicki Jarosław

    Lechia II Gdańsk
  • Kuciak Dusan

    Lechia II Gdańsk
  • Kurpiewski Adrian

    Lechia II Gdańsk
  • Kurzydłowski Miłosz

    Lechia II Gdańsk
  • Lemka Dominik

    Lechia II Gdańsk
  • Łabor Adam

    Lechia II Gdańsk
  • Łobaczewski Filip

    Lechia II Gdańsk
  • Majer Dominik

    Lechia II Gdańsk
  • Makiła Ksawery

    Lechia II Gdańsk
  • Makowski Tomasz

    Lechia II Gdańsk
  • Maloca Mario

    Lechia II Gdańsk
  • Matysiak Jan

    Lechia II Gdańsk
  • Mąka Mateusz

    Lechia II Gdańsk
  • Mielnik Amadeusz

    Lechia II Gdańsk
  • Mikułko Antoni

    Lechia II Gdańsk
  • Mrozek Wiktor

    Lechia II Gdańsk
  • Nalepa Michał

    Lechia II Gdańsk
  • Niewiadomski Marek

    Lechia II Gdańsk
  • Nikadon Oskar

    Lechia II Gdańsk
  • Okoniewski Krystian

    Lechia II Gdańsk
  • Paixao Flavio

    Lechia II Gdańsk
  • Paradowski Mateusz

    Lechia II Gdańsk
  • Pawelec Aleksander

    Lechia II Gdańsk
  • Pietrzak Rafał

    Lechia II Gdańsk
  • Pietrzak Mikołaj

    Lechia II Gdańsk
  • Raciniewski Jakub

    Lechia II Gdańsk
  • Rusinek Kamil

    Lechia II Gdańsk
  • Sadło Mateusz

    Lechia II Gdańsk
  • Sadowski Michał

    Lechia II Gdańsk
  • Sezonienko Kacper

    Lechia II Gdańsk
  • Stanowski Maciej

    Lechia II Gdańsk
  • Stec David

    Lechia II Gdańsk
  • Suchcicki Adrian

    Lechia II Gdańsk
  • Sumiński Ryszard

    Lechia II Gdańsk
  • Synak Mikołaj

    Lechia II Gdańsk
  • Śmiglewski Mateusz

    Lechia II Gdańsk
  • Tatara Dawid

    Lechia II Gdańsk
  • Terrazzino Marco

    Lechia II Gdańsk
  • Tobers Kristers

    Lechia II Gdańsk
  • Tuleja Radosław

    Lechia II Gdańsk
  • Turcinavicius Filip

    Lechia II Gdańsk
  • Wiewiórski Mateusz

    Lechia II Gdańsk
  • Wójcik Robert

    Lechia II Gdańsk
  • Zagraba Maciej

    Lechia II Gdańsk
  • Zwoliński Łukasz

    Lechia II Gdańsk
  • Lech II Poznań

    Zaręba Oliver

    Lechia II Gdańsk
  • Ruch Chorzów

    Neugebauer Tomasz

    Lechia II Gdańsk
  • Warta Sieradz

    Biegański Jan

    Lechia II Gdańsk
  • Wisła Kraków

    Buchalik Michał

    Lechia II Gdańsk
  • Kaszubia Kościerzyna

    Dąbrowski Błażej

    Lech Rypin
  • Kaszubia Kościerzyna

    Tuttas Tomasz

    Lutnia Piszczac
  • KP Starogard Gdański

    Szymanek Marcin

    Meteor Pinczyn
  • Białek Błażej

    MKS Władysławowo
  • Bizewski Konrad

    MKS Władysławowo
  • Bizewski Mikołaj

    MKS Władysławowo
  • Gappa Krzysztof

    MKS Władysławowo
  • Grapp Tomasz

    MKS Władysławowo
  • Grzenkowicz Sebastian

    MKS Władysławowo
  • Maksajdowski Karol

    MKS Władysławowo
  • Marzejon Grzegorz

    MKS Władysławowo
  • Pastwa Jakub

    MKS Władysławowo
  • Tabaszewski Krzysztof

    MKS Władysławowo
  • MKS Władysławowo

    Skwiercz Michał

  • MKS Władysławowo

    Bonk Błażej

  • MKS Władysławowo

    Rasmus Paweł

  • MKS Władysławowo

    Nowak Maksymilian

  • MKS Władysławowo

    Rypel Paweł

  • MKS Władysławowo

    Necel Szymon

  • MKS Władysławowo

    Maciejewski Radosław

  • MKS Władysławowo

    Szczawiński Grzegorz

  • MKS Władysławowo

    Niedźwiedzki Bartosz

  • Stolem Gniewino

    Gross Adam

    Myśliwiec Tuchomie
  • Gryf Słupsk

    Tsykala Mikita

    Narew Ostrołęka
  • Barlak Jakub

    Orkan Rumia
  • Ciecierski Mikołaj

    Orkan Rumia
  • Ćwikła Miłosz

    Orkan Rumia
  • Darga Dawid

    Orkan Rumia
  • Golc Jakub

    Orkan Rumia
  • Hebel Dawid

    Orkan Rumia
  • Hildebrandt Mateusz

    Orkan Rumia
  • Kasprzyk Kacper

    Orkan Rumia
  • Kaszorek Maciej

    Orkan Rumia
  • Kiełb Kacper

    Orkan Rumia
  • Kiełb Kamil

    Orkan Rumia
  • Kolera Piotr

    Orkan Rumia
  • Kondraciewicz Sławomir

    Orkan Rumia
  • Kowalski Dawid

    Orkan Rumia
  • Krefft Jakub

    Orkan Rumia
  • Matyjaszczyk Włodzimierz

    Orkan Rumia
  • Michalski Igor

    Orkan Rumia
  • Mróz Patryk

    Orkan Rumia
  • Mudlaff Rafał

    Orkan Rumia
  • Niedźwiedzki Krzysztof

    Orkan Rumia
  • Ogrodowicz Rafał

    Orkan Rumia
  • Ozga Michał

    Orkan Rumia
  • Pruszyński Piotr

    Orkan Rumia
  • Rogacki Dawid

    Orkan Rumia
  • Siwak Michał

    Orkan Rumia
  • Składowski Dominik

    Orkan Rumia
  • Szczygielski Mateusz

    Orkan Rumia
  • Śmigielski Paweł

    Orkan Rumia
  • Życzyński Jakub

    Orkan Rumia
  • GKS Przodkowo

    Kajca Marcin

    Pogoń Lębork
  • Atanacković Aleksander

    Pogoń Lębork
  • Dettlaff Robert

    Pogoń Lębork
  • Formela Damian

    Pogoń Lębork
  • Formela Artur

    Pogoń Lębork
  • Iwański Przemysław

    Pogoń Lębork
  • Janowicz Łukasz

    Pogoń Lębork
  • Kochanek Adrian

    Pogoń Lębork
  • Kolke Arkadiusz

    Pogoń Lębork
  • Kozerkiewicz Mateusz

    Pogoń Lębork
  • Kwaśnik Łukasz

    Pogoń Lębork
  • Lange Klaudiusz

    Pogoń Lębork
  • Łapigrowski Rafał

    Pogoń Lębork
  • Miotk Wiktor

    Pogoń Lębork
  • Musuła Wojciech

    Pogoń Lębork
  • Okrój Arkadiusz

    Pogoń Lębork
  • Pawlik Szymon

    Pogoń Lębork
  • Piór Paweł

    Pogoń Lębork
  • Raulin Adrian

    Pogoń Lębork
  • Samulski Sebastian

    Pogoń Lębork
  • Siłkowski Błażej

    Pogoń Lębork
  • Smolak Tycjan

    Pogoń Lębork
  • Stenka Franciszek

    Pogoń Lębork
  • Wiśniewski Bartosz

    Pogoń Lębork
  • Wojda Damian

    Pogoń Lębork
  • Kaszubia Kościerzyna

    Hofman Mikołaj

    Pomezania Malbork
  • Bałtyk Koszalin

    Pietrykowski Marcel

    Sparta Sycewice
  • Adkonis Tomasz

    Sparta Sycewice
  • Adkonis Donat

    Sparta Sycewice
  • Bobrowski Rafał

    Sparta Sycewice
  • Cudziło Jarosław

    Sparta Sycewice
  • Gulbiński Antoni

    Sparta Sycewice
  • Hildebrandt Patryk

    Sparta Sycewice
  • Kiełczykowski Konrad

    Sparta Sycewice
  • Klawikowski Krystian

    Sparta Sycewice
  • Kopciński Damian

    Sparta Sycewice
  • Kosiński Eryk

    Sparta Sycewice
  • Krzyżanowski Hubert

    Sparta Sycewice
  • Marciszewicz Piotr

    Sparta Sycewice
  • Michalak Michał

    Sparta Sycewice
  • Ratajczyk Mariusz

    Sparta Sycewice
  • Schulz Szymon

    Sparta Sycewice
  • Slusarz Tomasz

    Sparta Sycewice
  • Solczak Adrian

    Sparta Sycewice
  • Terefenko Radosław

    Sparta Sycewice
  • Wójcik Patryk

    Sparta Sycewice
  • Żaluk Jakub

    Sparta Sycewice
  • Wieża Postomino

    Łącki Jakub

    Sparta Sycewice
  • Stolem Gniewino

    Paluch Aleksander

    Spójnia Sadlinki
  • KP Starogard Gdański

    Czochór Jakub

    Wierzyca Pelplin
  • Alaburda Michał

    Wierzyca Pelplin
  • Bany Mateusz

    Wierzyca Pelplin
  • Bradtke Oskar

    Wierzyca Pelplin
  • Czapiewski Daniel

    Wierzyca Pelplin
  • Dirda Paweł

    Wierzyca Pelplin
  • Gdaniec Dawid

    Wierzyca Pelplin
  • Gierszewski Hieronim

    Wierzyca Pelplin
  • Gutorski Bartosz

    Wierzyca Pelplin
  • Kaczyński Mateusz

    Wierzyca Pelplin
  • Klohs Radosław

    Wierzyca Pelplin
  • Machol Adrian

    Wierzyca Pelplin
  • Meler Maciej

    Wierzyca Pelplin
  • Mońka Damian

    Wierzyca Pelplin
  • Racki Łukasz

    Wierzyca Pelplin
  • Reiss Dariusz

    Wierzyca Pelplin
  • Salvadore Domenic

    Wierzyca Pelplin
  • Szejko Paweł

    Wierzyca Pelplin
  • Urbański Fabian

    Wierzyca Pelplin