Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Hamrozi Miroslav

    Drzewiarz Jasienica
  • Jeż Daniel

    Drzewiarz Jasienica
  • Maj Jakub

    Drzewiarz Jasienica
  • Drzewiarz Jasienica

    Waliczek Adam

    Drzewiarz Jasienica
  • Drzewiarz Jasienica

    Grzegorz Habdas

  • Drzewiarz Jasienica

    Tyrna Patryk

    Drzewiarz Jasienica
  • Drzewiarz Jasienica

    Waliczek Daniel

  • Drzewiarz Jasienica

    Walas Piotr

    Drzewiarz Jasienica
  • Drzewiarz Jasienica

    Zieliński Dawid

    Drzewiarz Jasienica
  • Drzewiarz Jasienica

    Przemysław Wadas

  • Drzewiarz Jasienica

    Śliwka Michał

    Drzewiarz Jasienica
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Szendzielorz Jakub

  • GKS II Tychy

    Maciejowski Mateusz

  • GKS II Tychy

    Szymon Lewicki

  • Borzęcki Paweł

    GKS II Tychy
  • GKS II Tychy

    Marek Igaz

  • GKS Jastrzębie

    Rumin Daniel

    GKS II Tychy
  • Stadion Śląski Chorzów

    Czarnogłowski Stanisław

    GKS II Tychy
  • Warta Poznań

    Czyżycki Mateusz

    GKS II Tychy
  • Wisła Kraków

    Wachowiak Krystian

    GKS II Tychy
  • Kryvych Mykhailo

    Gwarek Ornontowice
  • Prytykovskyi Denys

    Gwarek Ornontowice
  • Gwarek Ornontowice

    Mizera Jarosław

  • Gwarek Ornontowice

    Opiela Mateusz

  • Gwarek Ornontowice

    Łukasz Bereta

  • Gwarek Ornontowice

    Mateusz Nowara

  • Gwarek Ornontowice

    Bartosz Ściślak

  • Gwarek Ornontowice

    Damian Koleczko

  • Gwarek Ornontowice

    Jedyński Łukasz

  • Gwarek Ornontowice

    Michał Czekaj

  • Unia Turza Śląska

    Gaszka Maciej

    Jaguar Gdańsk
  • Bartczuk Bartosz

    KS Decor Bełk
  • Abate etoundi Lionel

    Kuźnia Ustroń
  • Beyene essama Philémon fabrice

    Kuźnia Ustroń
  • Grzybek Jakub

    Kuźnia Ustroń
  • Kuźnia Ustroń

    Kuder Konrad

  • Kuźnia Ustroń

    Krzempek Daniel

    Kuźnia Ustroń
  • Kuźnia Ustroń

    Paweł Piskuła

  • Kuźnia Ustroń

    Kacper Pawlitko

  • Kuźnia Ustroń

    Wojciechowski Szymon

    Kuźnia Ustroń
  • ROW 1964 Rybnik

    Łubik Aleksander

    ROW 1964 Rybnik
  • Kuźnia Ustroń

    Stachowiak Jakub

  • LKS Czaniec

    Babicki Kamil

    Kuźnia Ustroń
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Laskowski Filip

    Legia II Warszawa
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Smalcerz Patryk

    LKS Bestwina
  • LKS Czaniec

    Przybyła Dawid

    LKS Czaniec
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Ferreri Alessandro

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • MKS Myszków

    Jaworski Alan

    MKS Kluczbork
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Wieczorek Krystian

    MKS Kluczbork
  • MKS Myszków

    Milewski Michał

    MKS Myszków
  • MKS Myszków

    Obodecki Maciej

  • Elana Toruń

    Szczyrba Miłosz

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Unia Książenice

    Marcin Mizia

  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Jonda Marek

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Tomko Mateusz

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Raszka Jakub

  • Lorenzo peral Miguel

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Matusz Adam

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Zubrzycki Adam

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Karol Lewandowski

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Wrana Mateusz

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Stopyra Michał

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Unia Turza Śląska

    Pawlusiński Dawid

  • Polonia Łaziska Górne

    Piotr Woźnica

  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Grajcarek Rafał

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • MRKS Czechowice-Dziedzice

    Bryczek Daniel

  • Gołuch Szymon

    Spójnia Landek
  • Odra Wodzisław Śląski

    Riabowski Patryk

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Spójnia Landek

    Kubica Szymon

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Unia Kosztowy

    Witek Dawid

    Odra Wodzisław Śląski
  • Gazurek Kamil

    Orzeł Łękawica
  • Orzeł Łękawica

    Błażej Chwaja

  • Orzeł Łękawica

    Jakub Michalec

  • Piast Gliwice

    Mendes alves Tiago alexandre

    Piast II Gliwice
  • Piast II Gliwice

    Lipski Patryk

    Piast II Gliwice
  • Witkowski Patryk

    Piast II Gliwice
  • Piast II Gliwice

    Sokołowski Patryk

    Piast II Gliwice
  • Piast II Gliwice

    Steczyk Dominik

    Piast II Gliwice
  • Szombierki Bytom

    Peda Marcel

  • GKS II Tychy

    Misztal Marcel

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Sieracki Konrad

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Brańczyk Szymon

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Lipp Mateusz

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Nowakowski Paweł

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Peskovic Michal

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Tolasz Jakub

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Stasik Szymon

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Bućko Wiktor

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Michał Batelt

  • Spójnia Landek

    Kacper Wybrańczyk

    Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Kutyła Kacper

    Podlesianka Katowice
  • Nawrot Marcin

    Podlesianka Katowice
  • Niemczyk Grzegorz

    Podlesianka Katowice
  • Podlesianka Katowice

    Dąbrowiecki Łukasz

  • Podlesianka Katowice

    Drzewiecki Kacper

  • Podlesianka Katowice

    Bujakiewicz Bartosz

  • GKS II Tychy

    Staniucha Michał

    Polonia Łaziska Górne
  • Pietrowski Miłosz

    Polonia Łaziska Górne
  • Polonia Łaziska Górne

    Tukaj Daniel

  • Polonia Łaziska Górne

    Hewlik Dawid

  • Polonia Łaziska Górne

    Frey Tomasz

  • Polonia Łaziska Górne

    Wach Denis

    Polonia Łaziska Górne
  • Szombierki Bytom

    Waśkiewicz Bartosz

    Polonia Łaziska Górne
  • Unia Kosztowy

    Skiba Daniel

    Polonia Łaziska Górne
  • Avia II Świdnik

    Ważny Mateusz

    Przemsza Siewierz
  • Białas Jakub

    Przemsza Siewierz
  • Mendela Patryk

    Przemsza Siewierz
  • Przemsza Siewierz

    Mazerant Oskar

  • Przemsza Siewierz

    Dudała Krystian

  • Przemsza Siewierz

    Przemysław Sawicki

  • Przemsza Siewierz

    Korbela Oskar

  • Przemsza Siewierz

    Maciej Widawski

  • Przemsza Siewierz

    Paweł Mazurek

  • Przemsza Siewierz

    Pałyga Bartłomiej

  • Przemsza Siewierz

    Kajetan Sikora

  • GKS II Tychy

    Sołowiej Łukasz

    Puszcza Niepołomice
  • Rozwój Katowice

    Zielonka Szymon

    Raków II Częstochowa
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Brychlik Przemysław

    ROW 1964 Rybnik
  • ROW 1964 Rybnik

    Andrzej Malik

    ROW 1964 Rybnik
  • ROW 1964 Rybnik

    Jakubowski Piotr

    ROW 1964 Rybnik
  • Hadam Jacek

    ROW 1964 Rybnik
  • Smerczek Dominik

    ROW 1964 Rybnik
  • Szewieczek Kasjan

    ROW 1964 Rybnik
  • ROW 1964 Rybnik

    Grabczyński Oliwer

    ROW 1964 Rybnik
  • Rozwój Katowice

    Parysz Dawid

  • Rozwój Katowice

    Cieślik Oskar

  • Rozwój Katowice

    Filipiak Kacper

  • Rozwój Katowice

    Adamiec Karol

  • Rozwój Katowice

    Czenczek Krzysztof

  • Kuś Bartosz

    Ruch Radzionków
  • Trybel Mikołaj

    Ruch Radzionków
  • Ruch Radzionków

    Wojsyk Robert

  • Brewczyk Fabian

    Ruch Radzionków
  • Matysek Szymon

    Ruch Radzionków
  • Ruch Radzionków

    Dawid Gajewski

  • Ruch Radzionków

    Banaś Kamil

  • GKS II Tychy

    Nowak Damian

    Sandecja Nowy Sącz
  • Gwarek Ornontowice

    Kwaśniewski Piotr

    Siarka Tarnobrzeg
  • Gwarek Ornontowice

    Wystop Mateusz

    Śląsk Świętochłowice
  • Odra Wodzisław Śląski

    Wiśniewski Michał

    Śląsk Świętochłowice
  • Śląsk Świętochłowice

    Marcin Czapla

  • Śląsk Świętochłowice

    Wasiak Damian

  • Śląsk Świętochłowice

    Ściętek Kamil

  • Śląsk Świętochłowice

    Seweryn Krawczyk

  • Śląsk Świętochłowice

    Adrian Palka

  • Śląsk Świętochłowice

    Kokot Nikodem

  • Śląsk Świętochłowice

    Krążyński Patryk

  • Śląsk Świętochłowice

    Igor Wieczorek

  • Szombierki Bytom

    Polak Łukasz

  • Szombierki Bytom

    Rybak Tomasz

    Śląsk Świętochłowice
  • Unia Kosztowy

    Kowalski Daniel

    Śląsk Świętochłowice
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Pisarek Wojciech

    Spójnia Landek
  • Spójnia Landek

    Kuś Szymon

  • Unia Kosztowy

    Piotr Olszowski

  • Preisner Marcin

    Spójnia Landek
  • Spójnia Landek

    Jaroś Kamil

  • Spójnia Landek

    Gabzdyl Radosław

    Spójnia Landek
  • GKS II Tychy

    Piątek Kacper

    Stal Rzeszów
  • ROW 1964 Rybnik

    Stolz Cezary

    Stolem Gniewino
  • Leś Maksymilian

    Szombierki Bytom
  • Wandzik Tomasz

    Szombierki Bytom
  • Szombierki Bytom

    Kruppa Radosław

    Szombierki Bytom
  • Bochenek Kamil

    Szombierki Bytom
  • Bruzda Jakub

    Szombierki Bytom
  • Budak Mateusz

    Szombierki Bytom
  • Chrabąszcz Michał

    Szombierki Bytom
  • Cygnar Paweł

    Szombierki Bytom
  • Gargasz Dawid

    Szombierki Bytom
  • Gądek Mikołaj

    Szombierki Bytom
  • Gleń Mateusz

    Szombierki Bytom
  • Jewuła Michał

    Szombierki Bytom
  • Kumor Konrad

    Szombierki Bytom
  • Małkowski Dominik

    Szombierki Bytom
  • Marędowski Bartosz

    Szombierki Bytom
  • Sewerin Jakub

    Szombierki Bytom
  • Smarzyński Marcin

    Szombierki Bytom
  • Statkiewicz Filip

    Szombierki Bytom
  • Strzelecki Dacjan

    Szombierki Bytom
  • Szumski Kacper

    Szombierki Bytom
  • Wawoczny Mateusz

    Szombierki Bytom
  • Szombierki Bytom

    Kamil Thiel

  • Szombierki Bytom

    Stefaniak Jakub

  • Szombierki Bytom

    Paweł Drapała

  • Szombierki Bytom

    Malicki Remigiusz

  • Szombierki Bytom

    Śliwa Mateusz

  • Szombierki Bytom

    Czekański Dominik

  • Szombierki Bytom

    Zając Amadeusz

  • Szombierki Bytom

    Wagner Jakub

  • Szombierki Bytom

    Wierzbicki Maciej

  • Szombierki Bytom

    Moritz Kamil

  • Szombierki Bytom

    Rusz Kordian

  • Szombierki Bytom

    Łebko Łukasz

  • Szombierki Bytom

    Oskar Ledwig

  • Szombierki Bytom

    Łukasz Mieszczak

  • Szombierki Bytom

    Paweł Schulke

  • Szombierki Bytom

    Balon Dominik

  • Szombierki Bytom

    Czajor Rafał

  • Szombierki Bytom

    Denis Oracz

  • Szombierki Bytom

    Dorosławski Adrian

  • Szombierki Bytom

    Janicki Maksymilian

  • Szombierki Bytom

    Brzytwa Jakub

  • Szombierki Bytom

    Micor Marcin

  • Szombierki Bytom

    Bury Adrian

  • Szombierki Bytom

    Tsuleskiri Giorgi

  • Rekord Bielsko-Biała

    Kolano Hubert

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • Grocholski Dominik

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • Nowak Miłosz

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Jan Janosz

  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Łukasz Peroń

  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Tomasz Tryba

  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Aleksander Kłosek

  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Grabowski Filip

  • Unia Dąbrowa Górnicza

    Viacheslav Kurochenko

  • Unia Kosztowy

    Patryk Jarosz

  • Unia Kosztowy

    Załuski Piotr

  • Unia Kosztowy

    Kamil Kułagowski

  • Unia Kosztowy

    Miłosz Lis

  • Unia Kosztowy

    Kamil Rak

  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Caniboł Wojciech

    Unia Turza Śląska
  • Skrynnyk Dmytro

    Unia Turza Śląska
  • Tomala Mateusz

    Unia Turza Śląska
  • Unia Turza Śląska

    Adam Witoszek

  • Unia Turza Śląska

    Kacper Skrenik

  • Unia Turza Śląska

    Mateusz Wuwer

  • Unia Turza Śląska

    Antończyk Tomasz

    Unia Turza Śląska
  • Unia Turza Śląska

    El bouh Ilias

  • Kowalczyk Kacper

    Warta Zawiercie
  • Majcherczyk Miłosz

    Warta Zawiercie
  • Maziarz Mateusz

    Warta Zawiercie
  • Warta Zawiercie

    Marcin Drzymont

  • Warta Zawiercie

    Damian Sołtysik

  • Warta Zawiercie

    Sebastian Szwaja

  • Warta Zawiercie

    Rafał Hanowski

  • Warta Zawiercie

    Kamil Wiernek

  • Warta Zawiercie

    Klaudiusz Mikoda

  • Warta Zawiercie

    Andrzej Harmazij

  • Warta Zawiercie

    Augustyn Mateusz

  • Warta Zawiercie

    Nikodem Rak

  • Warta Zawiercie

    Gigi Gurgenidze