Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Brzeziński Filip

    Błękitni Pasym
  • Konopka Maksymilian

    Błękitni Pasym
  • Kozicki Grzegorz

    Błękitni Pasym
  • Król Kacper

    Błękitni Pasym
  • Kulesik Jakub

    Błękitni Pasym
  • Łukaszewski Marcin

    Błękitni Pasym
  • Maćkowiak Dawid

    Błękitni Pasym
  • Malanowski Robert

    Błękitni Pasym
  • Manowski Dawid

    Błękitni Pasym
  • Sokołowski Arkadiusz

    Błękitni Pasym
  • Trzebiński Cezary

    Błękitni Pasym
  • Tumanowicz Mateusz

    Błękitni Pasym
  • Ziółek Artur

    Błękitni Pasym
  • Błękitni Pasym

    Młotkowski Piotr

  • Błękitni Pasym

    Łachmański Ariel

  • Błękitni Pasym

    Foruś Sławomir

  • Błękitni Pasym

    Foruś Arkadiusz

  • Błękitni Pasym

    Gołaszewski Daniel

  • Błękitni Pasym

    Nosowicz Michał

  • Błękitni Pasym

    Świercz Kamil

  • Błękitni Pasym

    Stańczak Grzegorz

  • Błękitni Pasym

    Walczak Mateusz

  • Błękitni Pasym

    Kowalski Szymon

  • Błękitni Pasym

    Chlebowski Jakub

  • Błękitni Pasym

    Kowalewski Patryk

  • Błękitni Pasym

    Kowalewski Bartosz

  • Błękitni Pasym

    Mazurek Paweł

  • Błękitni Pasym

    Jędrzejewski Krzysztof

  • Karaś Grzegorz

    Czarni Olecko
  • Szargiej Kamil

    Czarni Olecko
  • Wasilewski Michał

    Czarni Olecko
  • Czarni Olecko

    Kupiec Tomasz

  • Czarni Olecko

    Wyszyński Adam

  • Czarni Olecko

    Astapczyk Paweł

  • Czarni Olecko

    Karol Kościuch

  • Czarni Olecko

    Bielecki Dawid

  • Czarni Olecko

    Jurewicz Michał

  • Czarni Olecko

    Maks Bedyński

  • Czarni Olecko

    Szymanowski Robert

  • Czarni Olecko

    Kowalewski Kamil

  • Czarni Olecko

    Wiktor Plaga

  • Czarni Olecko

    Czeplik Kordian

  • Znicz Biała Piska

    Kossyk Michał

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Hioki Kaisei

    DKS Dobre Miasto
  • Kuształa Dawid

    DKS Dobre Miasto
  • DKS Dobre Miasto

    Aleksander Tomasz

  • DKS Dobre Miasto

    Robert Bryk

  • Bendyk Michał

    DKS Dobre Miasto
  • DKS Dobre Miasto

    Patryk Czokało

  • Tęcza Biskupiec

    Daniel Michałowski

  • DKS Dobre Miasto

    Konrad Gotowski

  • DKS Dobre Miasto

    Stańczyk Jakub

  • DKS Dobre Miasto

    Kułakowski Filip

  • DKS Dobre Miasto

    Zych Artur

  • DKS Dobre Miasto

    Kacper Grzeszczyk

  • DKS Dobre Miasto

    Chomej Dawid

  • DKS Dobre Miasto

    Dominik Biczak

  • DKS Dobre Miasto

    Kacper Tucewicz

  • GKS Wikielec

    Kucznier Adam

  • Jeziorak Iława

    Szymon Nakielski

    DKS Dobre Miasto
  • Olimpia II Elbląg

    Szymonowicz Ariel

    DKS Dobre Miasto
  • Jeziorak Iława

    Flis Paweł

    Gedania Gdańsk
  • Żukowski Michał

    GKS Wikielec
  • Malyshkin Illia

    GKS Wikielec
  • Sroka Mariusz

    GKS Wikielec
  • Niedbalski Remigiusz

    GKS Wikielec
  • Jeziorak Iława

    Tomasz Wacławski

  • Arai Kentaro

    GKS Wikielec
  • Błaszczyk Samuel

    GKS Wikielec
  • Grzybowski Paweł

    GKS Wikielec
  • Jackowski Mateusz

    GKS Wikielec
  • Janiszek Jakub

    GKS Wikielec
  • Klimek Alan

    GKS Wikielec
  • Kordalski Maciej

    GKS Wikielec
  • Kujawa Rafał

    GKS Wikielec
  • Łożyński Mateusz

    GKS Wikielec
  • Mulkevich Dzmitry

    GKS Wikielec
  • Zieliński Mateusz

    GKS Wikielec
  • GKS Wikielec

    Sobociński Remigiusz

  • GKS Wikielec

    Baczewski Mateusz

  • GKS Wikielec

    Suchocki Łukasz

  • GKS Wikielec

    Wodzicki Patryk

  • GKS Wikielec

    Kowalczyk Aleksander

  • GKS Wikielec

    Tokarski Damian

  • GKS Wikielec

    Kwiatkowski Michał

  • GKS Wikielec

    Bartkowski Michał

  • GKS Wikielec

    Bartczak Maciej

  • GKS Wikielec

    Granica Piotr

  • GKS Wikielec

    Płoski Adrian

  • GKS Wikielec

    Błażej Turowski

  • GKS Wikielec

    Krajnik Dawid

  • GKS Wikielec

    Mazurowski Dawid

  • GKS Wikielec

    Caban Błażej

  • GKS Wikielec

    Meler Jakub

  • GKS Wikielec

    Filbrandt Jakub

  • GKS Wikielec

    Smitiukha Oleh

  • Huragan Morąg

    Adrian Wasiak

    GKS Wikielec
  • MKP Pogoń Siedlce

    Preuss Wiktor

    GKS Wikielec
  • Olimpia II Elbląg

    Rutkowski Paweł

    GKS Wikielec
  • Sokół Ostróda

    Otręba Hubert

    GKS Wikielec
  • Granica Kętrzyn

    Brych Jakub

  • Granica Kętrzyn

    Swacha-sock Łukasz

  • Zapałowski Igor

    Granica Kętrzyn
  • Granica Kętrzyn

    Dwulat Marcin

  • Granica Kętrzyn

    Szymon Lemański

  • Granica Kętrzyn

    Rafał Krysiak

  • Granica Kętrzyn

    Miłosz Piechna

  • Granica Kętrzyn

    Butkiewicz Patryk

  • Granica Kętrzyn

    Marcin Książek

  • Granica Kętrzyn

    Kacper Żelepień

  • Granica Kętrzyn

    Czerniakowski Adrian

  • Mrągowia Mrągowo

    Jarguz Maciej

    Granica Kętrzyn
  • Żagiel Piecki

    Spirydon Marcin

    Granica Kętrzyn
  • DKS Dobre Miasto

    Duda Michał

    Huragan Morąg
  • Huragan Morąg

    Cymbalak Julian

    Huragan Morąg
  • Cychylik Szymon

    Huragan Morąg
  • Fabisiak Aleksy

    Huragan Morąg
  • Horbacz Igor

    Huragan Morąg
  • Januszkiewicz Cezary

    Huragan Morąg
  • Jurgielewicz Artur

    Huragan Morąg
  • Piasecki Filip

    Huragan Morąg
  • Szymanowski Kuba

    Huragan Morąg
  • Wieliczko Fabian

    Huragan Morąg
  • Huragan Morąg

    Jakub Urbański

  • Huragan Morąg

    Anton Kolosov

  • Huragan Morąg

    Wiktor Matracki

  • Olimpia Olsztynek

    Tomasz Segin

  • Huragan Morąg

    Piotr Zaleski

  • Huragan Morąg

    Freigin Wiktor

  • Huragan Morąg

    Oskar Kordykiewicz

  • Huragan Morąg

    Michał Tumiel

  • Huragan Morąg

    Dawid Kołodziej

  • Huragan Morąg

    Szymon Groszkowski

  • Huragan Morąg

    Adam Malinowski

  • Huragan Morąg

    Sawicki Filip

  • Huragan Morąg

    Piotr Zmiarowski

  • Huragan Morąg

    Szymon Zalewski

  • Warmia Olsztyn

    Marchlewski Zbigniew

    Huragan Morąg
  • Olimpia II Elbląg

    Żygielewicz Fabian

    Ilanka Rzepin
  • GKS Wikielec

    Górski Jakub

    Jeziorak Iława
  • Huragan Morąg

    Grzegorz Kochalski

    Jeziorak Iława
  • Imamoto Kota

    Jeziorak Iława
  • Kruczkowski Rafał

    Jeziorak Iława
  • Abramczyk Marcel

    Jeziorak Iława
  • Banaszek Maciej

    Jeziorak Iława
  • Igielski Bartosz

    Jeziorak Iława
  • Urban Bartosz

    Jeziorak Iława
  • Zieliński Igor

    Jeziorak Iława
  • Jeziorak Iława

    Madej Daniel

  • Jeziorak Iława

    Figurski Wojciech

  • Jeziorak Iława

    Sobiech Grzegorz

  • Jeziorak Iława

    Kowalski Dawid

  • Jeziorak Iława

    Nowiński Cezary

  • Jeziorak Iława

    Remigiusz Parulis

  • Jeziorak Iława

    Stanikowski Jakub

  • Jeziorak Iława

    Czarnota Patryk

  • Jeziorak Iława

    Foj Michał

  • Jeziorak Iława

    Poniewski Oskar

  • Jeziorak Iława

    Falkowski Jan

  • Jeziorak Iława

    Nastaj Szymon

  • Jeziorak Iława

    Kijewski Kacper

  • Jeziorak Iława

    Jakub Burzyński

  • Jeziorak Iława

    Wiktor Topolewski

  • Jeziorak Iława

    Radziński Maksymilian

  • Jeziorak Iława

    Fabian Babecki

  • Lech Rypin

    Sternicki Kamil

    Jeziorak Iława
  • Motor Lubawa

    Jędrzejewski Kamil

    Jeziorak Iława
  • Granica Kętrzyn

    Kotarba Maciej

    KS CK Troszyn
  • Olimpia II Elbląg

    Bawolik Marcin

    Legionovia II Legionowo
  • Bałdyga Jakub

    LKS Różnowo
  • Biskupiak Cezary

    LKS Różnowo
  • Borowy Szymon

    LKS Różnowo
  • Czaplicki Marcin

    LKS Różnowo
  • Drężek Krystian

    LKS Różnowo
  • Jurewicz Marcin

    LKS Różnowo
  • Kaźmierski Szymon

    LKS Różnowo
  • Klykov Yevhenii

    LKS Różnowo
  • Kołakowski Tomasz

    LKS Różnowo
  • Kowalczuk Patryk

    LKS Różnowo
  • Kuraśkiewicz Karol

    LKS Różnowo
  • Ludkiewicz Artur

    LKS Różnowo
  • Maćkiewicz Maciej

    LKS Różnowo
  • Melnyk Marcel

    LKS Różnowo
  • Michalonek Mateusz

    LKS Różnowo
  • Miszczak Andrzej

    LKS Różnowo
  • Mroczka Adam

    LKS Różnowo
  • Pawlak Artur

    LKS Różnowo
  • Romanowski Mikołaj

    LKS Różnowo
  • Rutka Dominik

    LKS Różnowo
  • Szerejko Alan

    LKS Różnowo
  • Żurawski Piotr

    LKS Różnowo
  • LKS Różnowo

    Adamowicz Cezary

  • LKS Różnowo

    Grzanowicz Konrad

  • LKS Różnowo

    Reczkowski Kamil

  • LKS Różnowo

    Jankiewicz Kamil

  • LKS Różnowo

    Moczulski Mateusz

  • LKS Różnowo

    Ostrowski Aleksander

  • LKS Różnowo

    Niścigorski Dominik

  • LKS Różnowo

    Iwański Krzysztof

  • LKS Różnowo

    Stępień Mateusz

  • Olimpia Olsztynek

    Rogalski Damian

  • LKS Różnowo

    Wilk Michał

  • LKS Różnowo

    Fiuk Mariusz

  • LKS Różnowo

    Moczulski Łukasz

  • LKS Różnowo

    Suchowiecki Damian

  • LKS Różnowo

    Kowalski Mariusz

  • LKS Różnowo

    Laszuk Konrad

  • Warmia Olsztyn

    Klimasz Bartosz

  • LKS Różnowo

    Zadroga Mariusz

  • LKS Różnowo

    Fidurski Damian

  • LKS Różnowo

    Jezowski Jacek

  • LKS Różnowo

    Makosiej Pawel

  • Znicz Biała Piska

    Niegowski Konrad

    Lublinianka Lublin
  • Łyna Sępopol

    Pawłowski Krystian

  • Łyna Sępopol

    Krasowski Tomasz

  • Łyna Sępopol

    Czapla Szymon

  • Łyna Sępopol

    Marek Waga

  • Łyna Sępopol

    Siemaszko Sebastian

  • Łyna Sępopol

    Michał Osowski

  • Łyna Sępopol

    Piotrowski Łukasz

  • Pluciński Piotr

    Mamry Giżycko
  • Bucio Mariusz

    Mamry Giżycko
  • Kuriata Wojciech

    Mamry Giżycko
  • Serbul Eduard

    Mamry Giżycko
  • Sobieski Michał

    Mamry Giżycko
  • Waszczyn Mateusz

    Mamry Giżycko
  • Mrągowia Mrągowo

    Mazurowski Damian

  • Znicz Biała Piska

    Paweł Adamiec

  • Mamry Giżycko

    Bebłowski Adrian

  • Mamry Giżycko

    Darda Rafał

  • Mamry Giżycko

    Murawski Karol

  • Mamry Giżycko

    Damian Jęksa

  • Mamry Giżycko

    Cholewiński Mariusz

  • Mamry Giżycko

    Rusiak Filip

  • Mamry Giżycko

    Bognacki Adam

  • Mamry Giżycko

    Jan Dobko

  • Mamry Giżycko

    Bańkowski Tomasz

  • Mamry Giżycko

    Kulik Bartosz

  • Mamry Giżycko

    Jan Byrwa

  • Mamry Giżycko

    Wojciechowski Hubert

  • Mamry Giżycko

    Kacper Szybiak

  • Mamry Giżycko

    Kacper Malczewski

  • Mamry Giżycko

    Mastyka Krzysztof

  • Mamry Giżycko

    Skrobisz Kacper

  • Śniardwy Orzysz

    Kleczkowski Patryk

    Mamry Giżycko
  • Śniardwy Orzysz

    Koszycki Patryk

    Mamry Giżycko
  • Znicz II Pruszków

    Daniel Wasilewski

    Mamry Giżycko
  • Chmielewski Daniel

    Mazur Pisz
  • Korwek Kamil

    Mazur Pisz
  • Małż Kamil

    Mazur Pisz
  • Rudnicki Witold

    Mazur Pisz
  • Wasiulewski Paweł

    Mazur Pisz
  • Wiśniewski Kamil

    Mazur Pisz
  • Mazur Pisz

    Świderski Łukasz

  • Mazur Pisz

    Turolski Maciej

  • Mazur Pisz

    Gutowski Błażej

  • Mazur Pisz

    Leonik Krystian

  • Mazur Pisz

    Szymanowski Karol

  • Mazur Pisz

    Skrzecz Łukasz

  • Mazur Pisz

    Blok Marcin

  • Mazur Pisz

    Żbikowski Piotr

  • Mazur Pisz

    Rejmentowski Łukasz

  • Mazur Pisz

    Uszyński Paweł

  • Mazur Pisz

    Sztrom Bartłomiej

  • Mazur Pisz

    Zieliński Michał

  • Mazur Pisz

    Kołakowski Aleksander

  • Mazur Pisz

    Szulęcki Eryk

  • Mazur Pisz

    Śmiarowski Adrian

  • Mazur Pisz

    Zawadzki Daniel

  • Mazur Pisz

    Chudzik Krystian

  • Mazur Pisz

    Stępień Maciej

  • Mazur Pisz

    Korabiewski Grzegorz

  • Mazur Pisz

    Czupryński Simon

  • Mazur Pisz

    Malinowski Sebastian

  • Mazur Pisz

    Serowik Hubert

  • Mazur Pisz

    Banach Karol

  • Mazur Pisz

    Jakubczyk Tomasz

  • Mazur Pisz

    Zalewski Damian

  • Mazur Pisz

    Frąckiewicz Łukasz

  • Mazur Pisz

    Stodulski Jakub

  • Mazur Pisz

    Długozima Patryk

  • Mazur Pisz

    Kukawka Piotr

  • Mazur Pisz

    Dobrowolski Wiktor

  • Bujnowski Rafał

    Mini Soccer Academy Mrągowo
  • Chorążewicz Szymon

    Mini Soccer Academy Mrągowo
  • Kaszuba Jakub

    Mini Soccer Academy Mrągowo
  • Matusiak Dawid

    Mini Soccer Academy Mrągowo
  • Ropiak Łukasz

    Mini Soccer Academy Mrągowo
  • Rybacki Paweł

    Mini Soccer Academy Mrągowo
  • Szewczyk Piotr

    Mini Soccer Academy Mrągowo
  • Mini Soccer Academy Mrągowo

    Szymanowski Jan

  • Mini Soccer Academy Mrągowo

    Stojczyk Piotr

  • Mini Soccer Academy Mrągowo

    Joć Adrian

  • Mini Soccer Academy Mrągowo

    Pleśniak Patryk

  • Mini Soccer Academy Mrągowo

    Giers Hubert

  • Mini Soccer Academy Mrągowo

    Krajewski Krystian

  • Mini Soccer Academy Mrągowo

    Ambroziak Kamil

  • Mini Soccer Academy Mrągowo

    Kitor Andrzej

  • Błaszczyk Piotr

    MKS Jeziorany
  • Streich Kacper

    MKS Jeziorany
  • Uziębło Łukasz

    MKS Jeziorany
  • Złakowski Patryk

    MKS Jeziorany
  • MKS Jeziorany

    Andrzej Kowalczyk

  • MKS Jeziorany

    Kopecki Krzysztof

  • MKS Jeziorany

    Pieniek Kamil

  • MKS Jeziorany

    Samsel Artur

  • Pisa Barczewo

    Paweł Sławiński

  • Warmia Olsztyn

    Markiewicz Patryk

  • MKS Jeziorany

    Zień Hubert

  • MKS Jeziorany

    Żytkiewicz Dominik

  • MKS Jeziorany

    Śliwiński Jakub

  • MKS Jeziorany

    Żurawski Seweryn

  • Branicki Paweł

    MKS Korsze
  • Cyliński Mateusz

    MKS Korsze
  • Czepanko Kacper

    MKS Korsze
  • Filipowicz Marcin

    MKS Korsze
  • Frączek Cyprian

    MKS Korsze
  • Harasim Patryk

    MKS Korsze
  • Jędrzejewski Patryk

    MKS Korsze
  • Juraniec Konrad

    MKS Korsze
  • Kaczmarek Jakub

    MKS Korsze
  • Kotkowski Kamil

    MKS Korsze
  • Kozłowski Piotr

    MKS Korsze
  • Kułakowski Dominik

    MKS Korsze
  • Michałowski Damian

    MKS Korsze
  • Opałka Jakub

    MKS Korsze
  • Predko Oskar

    MKS Korsze
  • Sawicki Paweł

    MKS Korsze
  • Sawicki Piotr

    MKS Korsze
  • Stadnyk Adrian

    MKS Korsze
  • Stec Bartosz

    MKS Korsze
  • Synowczyk Kamil

    MKS Korsze
  • Trafarski Piotr

    MKS Korsze
  • Chmielewski Szymon

    MKS Mazur Ełk
  • Dąbrowski Tomasz

    MKS Mazur Ełk
  • Dobrzycki Sebastian

    MKS Mazur Ełk
  • Dorszewski Radosław

    MKS Mazur Ełk
  • Kalinowski Mateusz

    MKS Mazur Ełk
  • Sobuń Jakub

    MKS Mazur Ełk
  • Supiński Krzysztof

    MKS Mazur Ełk
  • Tuttas Szymon

    MKS Mazur Ełk
  • Polonia Iłowo

    Komorowski Maciej

    Mławianka Mława
  • Senkowski Julian

    Motor Lubawa
  • Motor Lubawa

    Ruciński Filip

  • Bartnowski Mateusz

    Motor Lubawa
  • Fafiński Filip

    Motor Lubawa
  • Szczepański Jakub

    Motor Lubawa
  • Motor Lubawa

    Krzysztof Dąbkowski

  • Motor Lubawa

    Śnieżawski Roman

  • Motor Lubawa

    Diemishev Denys

  • Motor Lubawa

    Piotr Sobótka

  • Motor Lubawa

    Olejniczak Miłosz

  • Motor Lubawa

    Dominik Rogożyński

  • Motor Lubawa

    Antoni Biczkowski

  • Motor Lubawa

    Korpalski Bartosz

  • Motor Lubawa

    Adam Januszewski

  • Pisa Barczewo

    Krzywicki Sebastian

    Motor Lubawa
  • Pisa Barczewo

    Nawrocki Kacper

    Motor Lubawa
  • Pisa Barczewo

    Skindel Andrzej

    Motor Lubawa
  • Mamry Giżycko

    Skonieczka Mateusz

    Mrągowia Mrągowo
  • Warmia Olsztyn

    Sulikowski Maciej

    Tęcza Biskupiec
  • Olimpia Zambrów

    Pietkiewicz Dawid

    Znicz Biała Piska
  • Bejnarowicz Michał

    Mrągowia Mrągowo
  • Drzewiecki Dawid

    Mrągowia Mrągowo
  • Kuśnierz Łukasz

    Mrągowia Mrągowo
  • Mrągowia Mrągowo

    Piotr Osmański

  • Mrągowia Mrągowo

    Marszałek Marcin

  • Mrągowia Mrągowo

    Michałowski Łukasz

  • Mrągowia Mrągowo

    Jakub Stachowiak

  • Mrągowia Mrągowo

    Bagiński Gracjan

  • Mrągowia Mrągowo

    Kopyść Szymon

  • Mrągowia Mrągowo

    Szymon Witkowski

  • Tęcza Biskupiec

    Piotr Sznar

    Mrągowia Mrągowo
  • Tęcza Biskupiec

    Rybkiewicz Przemysław

    Mrągowia Mrągowo
  • Granica Kętrzyn

    Strzelec Seweryn

    Narew Ostrołęka
  • Olimpia II Elbląg

    Stanisławski Szymon

    Olimpia Grudziądz
  • Błękitni II Stargard

    Marcin Rajch

    Olimpia II Elbląg
  • GKS II Tychy

    Stefaniak Marcel

    Olimpia II Elbląg
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Jakubczyk Patryk

    Olimpia II Elbląg
  • Biel Kamil

    Olimpia II Elbląg
  • Olimpia II Elbląg

    Winsztal Patryk

  • Olimpia II Elbląg

    Dunaj Filip

    Olimpia II Elbląg
  • Olimpia II Elbląg

    Miłosz Kałahur

  • Danilczyk Dawid

    Olimpia II Elbląg
  • Dziurdzia Alan

    Olimpia II Elbląg
  • Famulak Maciej

    Olimpia II Elbląg
  • Kuczałek Michał

    Olimpia II Elbląg
  • Olbryś Filip

    Olimpia II Elbląg
  • Stróżewski Wojciech

    Olimpia II Elbląg
  • Sznajder Filip

    Olimpia II Elbląg
  • Szopiński Szymon

    Olimpia II Elbląg
  • Tomankiewicz Dorian

    Olimpia II Elbląg
  • Tutaj Igor

    Olimpia II Elbląg
  • Wojtyra Dawid

    Olimpia II Elbląg
  • Olimpia II Elbląg

    Bartlewski Sebastian

  • Olimpia II Elbląg

    Mateusz Gruz

  • Olimpia II Elbląg

    Mazurek Paweł

  • Olimpia II Elbląg

    Mateusz Siwko

  • Olimpia II Elbląg

    Pokrywka Łukasz

  • Olimpia II Elbląg

    Igor Kucharzewski

  • Olimpia II Elbląg

    Oskar Kottlenga

  • Olimpia II Elbląg

    Dariusz Kondratowicz

  • Olimpia II Elbląg

    Adrian Prociw

  • Olimpia II Elbląg

    Dawid Mazurek

  • Olimpia II Elbląg

    Krasa Klaudiusz

  • Olimpia II Elbląg

    Wiktor Perlejewski

  • Olimpia II Elbląg

    Damian Kowalczyk

  • Olimpia II Elbląg

    Dawid Olewnik

  • Olimpia II Elbląg

    Patryk Baranowski

  • Olimpia II Elbląg

    Winiarski Dawid

  • Olimpia II Elbląg

    Olejniczak Dawid

  • Olimpia II Elbląg

    Oliwier Begier

  • Olimpia II Elbląg

    El bouh Ilias

  • Olimpia II Elbląg

    Zając Marcel

  • Olimpia II Elbląg

    Guilherme Joao

  • Pogoń II Szczecin

    Stasiak Aron

    Olimpia II Elbląg
  • Pogoń II Szczecin

    Łęgowski Łukasz

    Olimpia II Elbląg
  • Zagłębie Sosnowiec

    Turzyniecki Łukasz

    Olimpia II Elbląg
  • DKS Dobre Miasto

    Czyż Damian

    Olimpia Olsztynek
  • MKS Jeziorany

    Lewandowski Damian

    Olimpia Olsztynek
  • Góralczyk Maciej

    Olimpia Olsztynek
  • Kosiński Mateusz

    Olimpia Olsztynek
  • Krogól Konrad

    Olimpia Olsztynek
  • Pajdak Mateusz

    Olimpia Olsztynek
  • Wachowski Wojciech

    Olimpia Olsztynek
  • Walkiewicz Grzegorz

    Olimpia Olsztynek
  • Walko Szymon

    Olimpia Olsztynek
  • Wawrzyniak Rafał

    Olimpia Olsztynek
  • Woźniak Patryk

    Olimpia Olsztynek
  • Olimpia Olsztynek

    Wronka Marcin

  • Olimpia Olsztynek

    Berent Tomasz

  • Olimpia Olsztynek

    Szantar Paweł

  • Olimpia Olsztynek

    Jagielski Tomasz

  • Olimpia Olsztynek

    Kacper Okoniewski

  • Olimpia Olsztynek

    Ożóg Arkadiusz

  • Olimpia Olsztynek

    Mierzejewski Szymon

  • Olimpia Olsztynek

    Jan Wojciechowski

  • Olimpia Olsztynek

    Golks Kacper

  • Olimpia Olsztynek

    Szumacher Kacper

  • Olimpia Olsztynek

    Skurski Jakub

  • Olimpia Olsztynek

    Wółkiewicz Adrian

  • Olimpia Olsztynek

    Mroczkowski Bartosz

  • Arka II Gdynia

    Luchowski Igor

    Orlęta Reszel
  • Bochno Mateusz

    Orlęta Reszel
  • Hryniewicki Dominik

    Orlęta Reszel
  • Królik Krzysztof

    Orlęta Reszel
  • Mickiewicz Jakub

    Orlęta Reszel
  • Orlęta Reszel

    Wiensław Patryk

  • Orlęta Reszel

    Kaplewski Kamil

  • Orlęta Reszel

    Sosiński Miłosz

  • Orlęta Reszel

    Suszyński Jakub

  • Orlęta Reszel

    Chęciński Dawid

  • Orlęta Reszel

    Brygoła Mikołaj

  • Orlęta Reszel

    Kos Jakub

  • Chludziński Jakub

    Pisa Barczewo
  • Szajner Piotr

    Pisa Barczewo
  • Pisa Barczewo

    Bartczak Dawid

    Pisa Barczewo
  • Concordia Elbląg

    Maciążek Rafał

    Polonia Lidzbark Warmiński
  • Bazylewicz Sebastian

    Pisa Barczewo
  • Kapusta Paweł

    Pisa Barczewo
  • Nawate Yudai

    Pisa Barczewo
  • Trznadel Wojciech

    Pisa Barczewo
  • Pisa Barczewo

    Leszczenko Hubert

  • Pisa Barczewo

    Kowszun Rafał

  • Pisa Barczewo

    Kamil Zawalich

  • Pisa Barczewo

    Jakub Liter

  • Pisa Barczewo

    Antek Sasin

  • Konopianka Konopki

    Błażej Gralewicz

    Polonia Iłowo
  • Wróblewski Łukasz

    Polonia Iłowo
  • Polonia Iłowo

    Jakub Mazurkiewicz

  • Gorczyński Krystian

    Polonia Iłowo
  • Wydra Jakub

    Polonia Iłowo
  • Polonia Iłowo

    Rogowski Jakub

  • Polonia Iłowo

    Jabłonowski Grzegorz

  • Polonia Iłowo

    Jaworski Hubert

  • Polonia Iłowo

    Kruszyński Kamil

  • Polonia Iłowo

    Wiktor Ogrodowczyk

  • Polonia Iłowo

    Kostkowski Damian

  • Polonia Iłowo

    Dawid Rosocha

  • Polonia Iłowo

    Rynkowski Sebastian

  • Warmia Olsztyn

    Gendera Patryk

    Polonia Leszno
  • GKS Wikielec

    Korzeniewski Adrian

    Polonia Lidzbark Warmiński
  • Motor Lubawa

    Sobolewski Cezary

    Polonia Lidzbark Warmiński
  • Mrągowia Mrągowo

    Bah Mahamadou

    Polonia Lidzbark Warmiński
  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Dominik Wasiak

  • Oworuszko Maciej

    Polonia Lidzbark Warmiński
  • Lipkiewicz Bartosz

    Polonia Lidzbark Warmiński
  • Sófczyński Dawid

    Polonia Lidzbark Warmiński
  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Paweł Grela

  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Skarbek Michał

  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Barchański Krzysztof

  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Kamieniecki Mateusz

  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Osowski Kacper

  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Ciesielski Dominik

  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Szostak Konrad

  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Kornel Harbaczonek

  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Kędzieski Jakub

  • Huragan Morąg

    Ressel Michał

    Powiśle Dzierzgoń
  • Huragan Morąg

    Styś Karol

    Powiśle Dzierzgoń
  • Olimpia II Elbląg

    Czarny Michał

    Puszcza Niepołomice
  • Mrągowia Mrągowo

    Walendykiewicz Kacper

    Rominta Gołdap
  • Biśtyga Grzegorz

    Rominta Gołdap
  • Grudziński Paweł

    Rominta Gołdap
  • Gryko Filip

    Rominta Gołdap
  • Jaworowski Mateusz

    Rominta Gołdap
  • Jurewicz Marcin

    Rominta Gołdap
  • Kłak Kamil

    Rominta Gołdap
  • Ołów Wojciech

    Rominta Gołdap
  • Prochorów Bartosz

    Rominta Gołdap
  • Skiba Dominik

    Rominta Gołdap
  • Słowicki Krystian

    Rominta Gołdap
  • Szułczyński Jakub

    Rominta Gołdap
  • Świerzbin Jakub

    Rominta Gołdap
  • Zawistowsk Filip

    Rominta Gołdap
  • Rominta Gołdap

    Michałowski Mateusz

  • Rominta Gołdap

    Grzenda Łukasz

  • Rominta Gołdap

    Proniewicki Paweł

  • Rominta Gołdap

    Orłowski Grzegorz

  • Rominta Gołdap

    Piwko Konrad

  • Rominta Gołdap

    Murawski Marek

  • Rominta Gołdap

    Konobrocki Zbigniew

  • Rominta Gołdap

    Romanowski Łukasz

  • Rominta Gołdap

    Kamiński Tomasz

  • Rominta Gołdap

    Rynkowski Bartłomiej

  • Rominta Gołdap

    Paszkowski Dawid

  • Rominta Gołdap

    Jastrzębski Łukasz

  • Rominta Gołdap

    Pachucki Marek

  • Rominta Gołdap

    Firszt Kajetan

  • Rominta Gołdap

    Sokół Mateusz

  • Rominta Gołdap

    Kotula Adam

  • Rominta Gołdap

    Dajewski Łukasz

  • Rominta Gołdap

    Wróbel Krystian

  • Rominta Gołdap

    Pawlukanis Kamil

  • Mamry Giżycko

    Gulbierz Radosław

    Wigry Suwałki
  • Śniardwy Orzysz

    Maniurski Robert

    Rominta Gołdap
  • Vęgoria Węgorzewo

    Łokietek Krzysztof

    Rominta Gołdap
  • Znicz Biała Piska

    Konrad Radzikowski

  • Dawidowski Piotr

    Rona 03 Ełk
  • Dobrzyński Jakub

    Rona 03 Ełk
  • Rutkowski Michał

    Rona 03 Ełk
  • Rutkowski Jan

    Rona 03 Ełk
  • Szydłowski Maksymilian

    Rona 03 Ełk
  • Urynowicz Mikołaj

    Rona 03 Ełk
  • Rona 03 Ełk

    Przemysław Kołłątaj

  • Rona 03 Ełk

    Sidorowicz Jan

  • Rona 03 Ełk

    Każmierczak Paweł

  • Rona 03 Ełk

    Lipiński Kamil

  • Rona 03 Ełk

    Balcerzak Adam

  • Rona 03 Ełk

    Karwowski Oliwer

  • Rona 03 Ełk

    Przyborowski Michał

  • Rona 03 Ełk

    Marcin Rudnicki

  • Rona 03 Ełk

    Pieńczykowski Bartosz

  • Rona 03 Ełk

    Julecki Patryk

  • Rona 03 Ełk

    Miłosz Dunaj

  • Znicz Biała Piska

    Paweł Dymiński

  • Śniardwy Orzysz

    Paweł Kubrowski

  • Śniardwy Orzysz

    Czaplicki Krzysztof

  • Śniardwy Orzysz

    Filip Tomaszewski

  • Śniardwy Orzysz

    Oszal Adrian

  • Śniardwy Orzysz

    Żaboklicki Adrian

  • Śniardwy Orzysz

    Zajkowski Gabriel

  • Śniardwy Orzysz

    Sztachański Miłosz

  • Śniardwy Orzysz

    Zatowski Mateusz

  • Śniardwy Orzysz

    Szkraba Mateusz

  • Śniardwy Orzysz

    Bańkowski Piotr

  • Śniardwy Orzysz

    Narucki Dominik

  • Śniardwy Orzysz

    Oleksiński Hubert

  • Śniardwy Orzysz

    Krassowski Bartosz

  • Huragan Morąg

    Musiński Mateusz

    Sokół Ostróda
  • Huragan Morąg

    Michał Kiełtyka

    Sokół Ostróda
  • Znicz Biała Piska

    Furman Mateusz

    Sokół Ostróda
  • Olimpia II Elbląg

    Dudek Mateusz

    Stal II Mielec
  • DKS Dobre Miasto

    Łukasz Borkowski

    Stomil Olsztyn
  • GKS Wikielec

    Szypulski Sebastian

    Stomil Olsztyn
  • Olimpia II Elbląg

    Kurbiel Piotr

    Stomil Olsztyn
  • Olimpia II Elbląg

    Krawczun Hubert

    Stomil Olsztyn
  • Błękitni Pasym

    Malanowski Patrycjusz

    Tęcza Biskupiec
  • Huragan Morąg

    Paweł Galik

    Tęcza Biskupiec
  • Huragan Morąg

    Patryk Burzyński

    Tęcza Biskupiec
  • Huragan Morąg

    Mateusz Lawrenc

    Tęcza Biskupiec
  • Huragan Morąg

    Adrian Podgórski

    Tęcza Biskupiec
  • Olimpia Olsztynek

    Dobroński Bartosz

    Tęcza Biskupiec
  • Dzierzkiewicz Sebastian

    Tęcza Biskupiec
  • Gołębiowski Dariusz

    Tęcza Biskupiec
  • Jurczak Jakub

    Tęcza Biskupiec
  • Piskorz Mateusz

    Tęcza Biskupiec
  • Pokojski Maciej

    Tęcza Biskupiec
  • Tomczuk Kamil

    Tęcza Biskupiec
  • Tęcza Biskupiec

    Rozum Paweł

  • Tęcza Biskupiec

    Piotr Karłowicz

  • Tęcza Biskupiec

    Buczek Piotr

  • Tęcza Biskupiec

    Szymański Daniel

  • Tęcza Biskupiec

    Jan Buńko

  • Tęcza Biskupiec

    Majek Tomasz

  • Tęcza Biskupiec

    Chyczewski Kamil

  • Tęcza Biskupiec

    Dariusz Balcerzak

  • Tęcza Biskupiec

    Rogoziński Jarosław

  • Tęcza Biskupiec

    Kostyra Mateusz

  • Tęcza Biskupiec

    Romańczuk Michał

  • Tęcza Biskupiec

    Bartosz Salwowski

  • Tęcza Biskupiec

    Jakub Nowakowski

  • Tęcza Biskupiec

    Saramak Radosław

  • Tęcza Biskupiec

    Misior Wiktor

  • Tęcza Biskupiec

    Ciechacki Bartosz

  • Tęcza Biskupiec

    Wiktor Bogdański

  • Tęcza Biskupiec

    Rawa Sebastian

  • Tęcza Biskupiec

    Brunkal Kacper

  • Tęcza Biskupiec

    Orzoł Kamil

  • Tęcza Biskupiec

    Łukasiak Marceli

  • Tęcza Biskupiec

    Wosik Bartosz

  • Tęcza Biskupiec

    Rosiński Konrad

  • Tęcza Biskupiec

    Domański Paweł

  • Tęcza Biskupiec

    Uliszewski Rafał

  • Znicz Biała Piska

    Jambrzycki Mateusz

    Tur Bielsk Podlaski
  • Orlęta Reszel

    Depta Błażej

    Vęgoria Węgorzewo
  • Bodnar Mateusz

    Vęgoria Węgorzewo
  • Gaiński Damian

    Vęgoria Węgorzewo
  • Herbaczewski Wiktor

    Vęgoria Węgorzewo
  • Krafcewicz Błażej

    Vęgoria Węgorzewo
  • Kumor Andrzej

    Vęgoria Węgorzewo
  • Mroziewski Adam

    Vęgoria Węgorzewo
  • Tkacz Łukasz

    Vęgoria Węgorzewo
  • Wargala Bartosz

    Vęgoria Węgorzewo
  • Wysocki Damian

    Vęgoria Węgorzewo
  • Vęgoria Węgorzewo

    Klein Stanisław

  • Vęgoria Węgorzewo

    Koleśnik Rafał

  • Vęgoria Węgorzewo

    Kuszmider Damian

  • Vęgoria Węgorzewo

    Szczerba Mateusz

  • Vęgoria Węgorzewo

    Miękiszewski Paweł

  • Vęgoria Węgorzewo

    Duda Mateusz

  • Vęgoria Węgorzewo

    Walaszczyk Szymon

  • Vęgoria Węgorzewo

    Jakub Putkowski

  • Vęgoria Węgorzewo

    Rutkowski Jacek

  • Vęgoria Węgorzewo

    Czura Cezary

  • Boras Łukasz

    Victoria Bartoszyce
  • Kaliszuk Przemysław

    Victoria Bartoszyce
  • Warda Kamil

    Victoria Bartoszyce
  • Victoria Bartoszyce

    Marcin Zalewski

  • Victoria Bartoszyce

    Małolepszy Łukasz

  • Victoria Bartoszyce

    Milczarek Marek

  • Victoria Bartoszyce

    Konieczek Tomasz

  • Victoria Bartoszyce

    Łażewski Mateusz

  • Victoria Bartoszyce

    Miłoszewski Paweł

  • Victoria Bartoszyce

    Skierś Piotr

  • Victoria Bartoszyce

    Kawalerowicz Maciej

  • Victoria Bartoszyce

    Osipowicz Tomasz

  • Victoria Bartoszyce

    Niksa Adrian

  • Victoria Bartoszyce

    Romańczyk Jakub

  • Victoria Bartoszyce

    Sul Bartosz

  • Victoria Bartoszyce

    Kadziewicz Jakub

  • Victoria Bartoszyce

    Michał Seretny

  • Victoria Bartoszyce

    Welens Hubert

  • Victoria Bartoszyce

    Filip Bryl

  • Victoria Bartoszyce

    Seretny Wiesław

  • DKS Dobre Miasto

    Obuchowicz Hubert

    Warmia Olsztyn
  • DKS Dobre Miasto

    Różowicz Mateusz

    Warmia Olsztyn
  • Olimpia Olsztynek

    Miara Rafał

    Warmia Olsztyn
  • Olimpia Olsztynek

    Żórański Piotr

    Warmia Olsztyn
  • Bogdanowicz Łukasz

    Warmia Olsztyn
  • Krzysztofiak Krzysztof

    Warmia Olsztyn
  • Kulas Dominik

    Warmia Olsztyn
  • Maluchnik Konrad

    Warmia Olsztyn
  • Piasecki Igor

    Warmia Olsztyn
  • Pietrzak Adam

    Warmia Olsztyn
  • Spychalski Józef

    Warmia Olsztyn
  • Szymczyk Dominik

    Warmia Olsztyn
  • Tankielun Dawid

    Warmia Olsztyn
  • Warmia Olsztyn

    Oleszko Krystian

  • Warmia Olsztyn

    Puczel Piotr

  • Warmia Olsztyn

    Mędrek Adrian

  • Warmia Olsztyn

    Orzeł Adrian

  • Warmia Olsztyn

    Bogusz Krzysztof

  • Warmia Olsztyn

    Smoliński Fabian

  • Warmia Olsztyn

    Werkowski Maciej

  • Warmia Olsztyn

    Wilk Kacper

  • Warmia Olsztyn

    Mazurek Igor

  • Warmia Olsztyn

    Paderewski Piotr

  • Warmia Olsztyn

    Wiśniewski Paweł

  • Warmia Olsztyn

    Janczewski Dawid

  • Warmia Olsztyn

    Gorgol Michał

  • Warmia Olsztyn

    Grzybicki Rafał

  • Warmia Olsztyn

    Niemirski Jakub

  • Warmia Olsztyn

    Izdebski Maciej

  • Warmia Olsztyn

    Kozłowski Piotr

  • Warmia Olsztyn

    Sobka Krzysztof

  • Warmia Olsztyn

    Gębicki Marcin

  • Warmia Olsztyn

    Ptak Szymon

  • Warmia Olsztyn

    Rosiak Bartosz

  • Warmia Olsztyn

    Januszko Łukasz

  • Warmia Olsztyn

    Staniszewski Tomasz

  • Warmia Olsztyn

    Urban Dominik

  • Warmia Olsztyn

    Morawski Jakub

  • Warmia Olsztyn

    Kosek Eryk

  • Warmia Olsztyn

    Sokołowski Hubert

  • Warmia Olsztyn

    Bildziukiewicz Mateusz

  • Warmia Olsztyn

    Narożny Emilian

  • Rona 03 Ełk

    Lipiński Piotr

    Wigry Suwałki
  • Znicz Biała Piska

    Ruszczyk Mateusz

    Wigry Suwałki
  • Głowacki Emil

    Wilczek Wilkowo
  • Wilczek Wilkowo

    Cytrala Robert

  • Wilczek Wilkowo

    Szmyd Wojciech

  • Wilczek Wilkowo

    Tomaszewski Jakub

  • Wilczek Wilkowo

    Tomaszewski Kacper

  • Wilczek Wilkowo

    Kasprzak Kacper

  • Wilczek Wilkowo

    Ptak Damian

  • Wilczek Wilkowo

    Kuczyński Patryk

  • Wilczek Wilkowo

    Grzegorz Niziołek

  • Wilczek Wilkowo

    Ogłodziński Łukasz

  • Olimpia Olsztynek

    Duch Paweł

    WTKS Mierki
  • Arcipowski Mariusz

    WTKS Mierki
  • Chomyj Kamil

    WTKS Mierki
  • Groskrojc Damian

    WTKS Mierki
  • Kłos Radosław

    WTKS Mierki
  • Lewandowski Daniel

    WTKS Mierki
  • Niestępski Jakub

    WTKS Mierki
  • Salutzki Piotr

    WTKS Mierki
  • Sochocki Kamil

    WTKS Mierki
  • Szczepański Jan

    WTKS Mierki
  • WTKS Mierki

    Rykowski Artur

  • WTKS Mierki

    Sieradzki Maciej

  • WTKS Mierki

    Warmiński Kamil

  • WTKS Mierki

    Gutkowski Kamil

  • WTKS Mierki

    Kuciński Kamil

  • WTKS Mierki

    Piasecki Mateusz

  • WTKS Mierki

    Drossel Kacper

  • WTKS Mierki

    Zalewski Wiktor

  • WTKS Mierki

    Orłowski Kamil

  • WTKS Mierki

    Wasilewski Przemysław

  • WTKS Mierki

    Mikina Patryk

  • WTKS Mierki

    Leśniewski Piotr

  • WTKS Mierki

    Nowicki Radosław

  • WTKS Mierki

    Gutwerski Łukasz

  • WTKS Mierki

    Pniewski Daniel

  • Mini Soccer Academy Mrągowo

    Nałysnyk Szymon

    Żagiel Piecki
  • Mini Soccer Academy Mrągowo

    Dymerski Konrad

    Żagiel Piecki
  • Ostaszewski Oskar

    Żagiel Piecki
  • Zyśk Patryk

    Żagiel Piecki
  • Krupiński Tomasz

    Żagiel Piecki
  • Kurbiedź Dawid

    Żagiel Piecki
  • Sobczyński Paweł

    Żagiel Piecki
  • Żagiel Piecki

    Szwarc Jakub

  • Żagiel Piecki

    Żelepień Mateusz

  • Żagiel Piecki

    Wachowski Jakub

  • Żagiel Piecki

    Skok Kacper

  • Żagiel Piecki

    Samsel Robert

  • Żagiel Piecki

    Karol Serek

  • Żagiel Piecki

    Kalinowski Kacper

  • Żagiel Piecki

    Kulis Dariusz

  • Żagiel Piecki

    Kurpiewski Maciej

  • Bałtyk Koszalin

    Ponurko Jędrzej

    Znicz Biała Piska
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    Kąkolewski Dominik

    Znicz Biała Piska
  • MOSP Białystok

    Tsishkin Mikita

    Znicz Biała Piska
  • Rona 03 Ełk

    Krzyś Krystian

    Znicz Biała Piska
  • Rona 03 Ełk

    Sylwisty Kacper

    Znicz Biała Piska
  • Sparta 1951 Szepietowo

    Patryk Ołów

    Znicz Biała Piska
  • Tomasovia Tomaszów Lubelski

    Zozulia Oleksandr

    Znicz Biała Piska
  • Wissa Szczuczyn

    Łapiński Mariusz

    Znicz Biała Piska
  • Znicz Biała Piska

    Jaremkiewicz Mateusz

  • Romachów Konrad

    Znicz Biała Piska
  • Baiduk Dzmitry

    Znicz Biała Piska
  • Barwikowski Mateusz

    Znicz Biała Piska
  • Znicz Biała Piska

    Duchnowski Adrian

    Znicz Biała Piska
  • Giełażyn Bartosz

    Znicz Biała Piska
  • Kalicki Bartosz

    Znicz Biała Piska
  • Makar Błażej

    Znicz Biała Piska
  • Modzelewski Paweł

    Znicz Biała Piska
  • Mosakowski Jakub

    Znicz Biała Piska
  • Znicz Biała Piska

    Masłowski Przemysław

  • Znicz Biała Piska

    Kossyk Paweł

  • Znicz Biała Piska

    Gondek Patryk

  • Znicz Biała Piska

    Lipowski Aleksander

  • Znicz Biała Piska

    Denert Marcin

  • Znicz Biała Piska

    Dzienis Jacek

  • Znicz Biała Piska

    Melka Kamil

  • Znicz Biała Piska

    Zabrocki Paweł

  • Znicz Biała Piska

    Ekstowicz Dawid

  • Znicz Biała Piska

    Niecikowski Przemysław

  • Znicz Biała Piska

    Tercjak Łukasz

  • Znicz Biała Piska

    Bogdaniuk Arkadiusz

  • Znicz Biała Piska

    Pardo Maciej

  • Znicz Biała Piska

    Rudneu Pavel

  • Znicz Biała Piska

    Zhurnevich Vasili