Kujawsko-Pomorskie | Klasa A | Bydgoszcz II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
89
48.9 %
Zwycięstwa gości
68
37.36 %
Remisy
25
13.74 %

Bramki

Gospodarzy
409
średnia: 2.25
Gości
356
średnia: 1.96

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.65%
3 z 182
0.5
98.35%
179 z 182
9.89%
18 z 182
1.5
90.11%
164 z 182
21.98%
40 z 182
2.5
78.02%
142 z 182
42.86%
78 z 182
3.5
57.14%
104 z 182
59.34%
108 z 182
4.5
40.66%
74 z 182
76.92%
140 z 182
5.5
23.08%
42 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 13 7.14 %
4:2 12 6.59 %
3:0 11 6.04 %
1:1 10 5.49 %
2:2 10 5.49 %
2:0 10 5.49 %
1:3 10 5.49 %
3:1 9 4.95 %
1:0 8 4.4 %
2:1 8 4.4 %
0:1 7 3.85 %
2:3 7 3.85 %
3:2 7 3.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 6 3.3 %
4:1 6 3.3 %
5:3 4 2.2 %
1:4 4 2.2 %
2:5 4 2.2 %
0:5 4 2.2 %
5:0 4 2.2 %
0:0 3 1.65 %
2:4 3 1.65 %
1:6 3 1.65 %
3:3 2 1.1 %
0:2 2 1.1 %
5:2 2 1.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 0.55 %
3:4 1 0.55 %
4:5 1 0.55 %
4:0 1 0.55 %
2:6 1 0.55 %
7:1 1 0.55 %
8:2 1 0.55 %
9:3 1 0.55 %
10:4 1 0.55 %
7:0 1 0.55 %
1:8 1 0.55 %
9:0 1 0.55 %
0:15 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    59
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    38
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    38
    24%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    16%
  • 18
    12:30
    Spójnia Białe Błota
    2
    6
    :
    Dąb Barcin
  • 18
    17:00
    Pałuczanka Żnin
    0
    5
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 18
    17:00
    Znicz Rojewo
    3
    1
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 18
    18:00
    Victoria Kołaczkowo
    1
    1
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 18
    18:30
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    1
    3
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 19
    17:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    3
    1
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 19
    17:00
    Noteć Gębice
    7
    1
    :
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • 25
    12:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    1
    3
    :
    Spójnia Białe Błota
  • 25
    16:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    1
    6
    :
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • 25
    17:00
    Mikrus Szadłowice
    1
    3
    :
    Noteć Gębice
  • 25
    17:00
    Zagłębie Piechcin
    1
    1
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 25
    17:00
    Pałuczanka Żnin
    2
    1
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 26
    17:00
    Piast Kołodziejewo
    4
    2
    :
    Znicz Rojewo
  • 17
    13:00
    Dąb Barcin
    3
    1
    :
    Victoria Kołaczkowo
  • 01
    12:00
    Spójnia Białe Błota
    2
    2
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 01
    14:00
    Znicz Rojewo
    0
    0
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 01
    16:00
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    3
    2
    :
    Dąb Barcin
  • 01
    17:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    2
    5
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 02
    16:00
    Victoria Kołaczkowo
    1
    2
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 02
    17:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    1
    0
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 02
    17:00
    Noteć Gębice
    4
    1
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 08
    14:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    1
    2
    :
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • 08
    17:00
    Dąb Barcin
    3
    0
    :
    Noteć Gębice
  • 08
    17:00
    Zagłębie Piechcin
    1
    1
    :
    Victoria Kołaczkowo
  • 08
    17:00
    Piast Kołodziejewo
    4
    2
    :
    Spójnia Białe Błota
  • 08
    17:00
    Pałuczanka Żnin
    2
    2
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 08
    17:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    4
    1
    :
    Znicz Rojewo
  • 09
    14:00
    Mikrus Szadłowice
    10
    4
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 15
    12:00
    Spójnia Białe Błota
    2
    1
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 15
    15:00
    Znicz Rojewo
    3
    3
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 15
    15:00
    Victoria Kołaczkowo
    4
    2
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 15
    16:00
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    3
    2
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 15
    16:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    3
    3
    :
    Dąb Barcin
  • 16
    16:00
    Noteć Gębice
    1
    3
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 16
    16:30
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    3
    1
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 22
    14:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    0
    5
    :
    Spójnia Białe Błota
  • 22
    15:00
    Pałuczanka Żnin
    2
    0
    :
    Victoria Kołaczkowo
  • 22
    15:00
    Znicz Rojewo
    1
    2
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 22
    16:00
    Mikrus Szadłowice
    2
    5
    :
    Dąb Barcin
  • 22
    16:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    2
    3
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 22
    16:00
    Piast Kołodziejewo
    2
    4
    :
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • 23
    14:00
    Zagłębie Piechcin
    0
    0
    :
    Noteć Gębice
  • 29
    14:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    2
    3
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 29
    15:00
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    1
    4
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 29
    15:00
    Dąb Barcin
    3
    0
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 29
    15:30
    Victoria Kołaczkowo
    2
    1
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 30
    12:00
    Noteć Gębice
    5
    3
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 30
    14:30
    Spójnia Białe Błota
    2
    2
    :
    Znicz Rojewo
  • 30
    16:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    1
    8
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 06
    14:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    2
    4
    :
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • 06
    14:00
    Znicz Rojewo
    2
    2
    :
    Victoria Kołaczkowo
  • 06
    15:00
    Zagłębie Piechcin
    0
    3
    :
    Dąb Barcin
  • 06
    15:00
    Piast Kołodziejewo
    3
    2
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 06
    15:00
    Pałuczanka Żnin
    2
    2
    :
    Noteć Gębice
  • 06
    15:30
    Mikrus Szadłowice
    3
    4
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 07
    16:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    1
    2
    :
    Spójnia Białe Błota
  • 13
    13:30
    Spójnia Białe Błota
    2
    3
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 13
    14:00
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    4
    1
    :
    Znicz Rojewo
  • 13
    15:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    1
    1
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 13
    15:00
    Dąb Barcin
    1
    2
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 13
    15:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    3
    0
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 13
    15:30
    Victoria Kołaczkowo
    1
    3
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 14
    14:00
    Noteć Gębice
    2
    1
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 20
    12:30
    Spójnia Białe Błota
    2
    2
    :
    Victoria Kołaczkowo
  • 20
    13:00
    Piast Kołodziejewo
    1
    2
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 20
    14:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    5
    3
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 20
    15:00
    Pałuczanka Żnin
    0
    5
    :
    Dąb Barcin
  • 20
    15:30
    Mikrus Szadłowice
    4
    2
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 21
    14:00
    Znicz Rojewo
    1
    1
    :
    Noteć Gębice
  • 21
    15:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    0
    3
    :
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • 27
    14:00
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    3
    1
    :
    Spójnia Białe Błota
  • 27
    14:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    1
    4
    :
    Znicz Rojewo
  • 27
    14:00
    Dąb Barcin
    7
    0
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 27
    15:00
    Victoria Kołaczkowo
    1
    3
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 27
    15:00
    Noteć Gębice
    4
    2
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 28
    12:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    2
    5
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 28
    13:00
    Zagłębie Piechcin
    1
    2
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 03
    11:00
    Spójnia Białe Błota
    1
    0
    :
    Noteć Gębice
  • 03
    14:00
    Pałuczanka Żnin
    1
    0
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 03
    14:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    0
    1
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 03
    14:30
    Victoria Kołaczkowo
    2
    3
    :
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • 04
    13:30
    Mikrus Szadłowice
    3
    1
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 04
    13:30
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    1
    0
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 04
    14:00
    Znicz Rojewo
    0
    2
    :
    Dąb Barcin
  • 10
    12:00
    Zagłębie Piechcin
    1
    2
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 10
    13:00
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    4
    2
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 10
    13:00
    Dąb Barcin
    3
    2
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 10
    13:30
    Piast Kołodziejewo
    5
    3
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 11
    11:00
    Noteć Gębice
    4
    1
    :
    Victoria Kołaczkowo
  • 11
    12:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    1
    6
    :
    Spójnia Białe Błota
  • 11
    12:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    3
    2
    :
    Znicz Rojewo
  • 23
    11:00
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    0
    1
    :
    Noteć Gębice
  • 23
    15:00
    Piast Kołodziejewo
    1
    1
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 23
    15:00
    Zagłębie Piechcin
    1
    1
    :
    Znicz Rojewo
  • 23
    15:00
    Dąb Barcin
    2
    0
    :
    Spójnia Białe Błota
  • 23
    15:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    5
    0
    :
    Victoria Kołaczkowo
  • 24
    13:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    0
    2
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 24
    16:00
    Mikrus Szadłowice
    2
    0
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 30
    13:00
    Spójnia Białe Błota
    9
    0
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 30
    14:00
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    4
    2
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 30
    14:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    1
    3
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 30
    15:00
    Victoria Kołaczkowo
    0
    5
    :
    Dąb Barcin
  • 30
    15:00
    Znicz Rojewo
    5
    0
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 30
    16:00
    Noteć Gębice
    2
    1
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 30
    16:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    0
    3
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 06
    11:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    1
    0
    :
    Noteć Gębice
  • 06
    16:00
    Mikrus Szadłowice
    2
    0
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 06
    16:00
    Pałuczanka Żnin
    2
    1
    :
    Znicz Rojewo
  • 06
    16:00
    Piast Kołodziejewo
    4
    2
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 06
    16:00
    Zagłębie Piechcin
    3
    0
    :
    Spójnia Białe Błota
  • 06
    16:00
    Dąb Barcin
    2
    2
    :
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • 07
    13:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    0
    1
    :
    Victoria Kołaczkowo
  • 13
    13:00
    Spójnia Białe Błota
    2
    4
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 13
    14:00
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    5
    2
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 13
    15:00
    Victoria Kołaczkowo
    1
    3
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 13
    16:00
    Znicz Rojewo
    3
    0
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 13
    17:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    2
    0
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 13
    17:00
    Noteć Gębice
    0
    3
    :
    Dąb Barcin
  • 14
    17:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    1
    1
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 20
    13:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    1
    1
    :
    Noteć Gębice
  • 20
    14:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    2
    0
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 20
    15:00
    Dąb Barcin
    0
    0
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 20
    16:00
    Mikrus Szadłowice
    2
    0
    :
    Znicz Rojewo
  • 20
    16:00
    Pałuczanka Żnin
    2
    1
    :
    Spójnia Białe Błota
  • 20
    16:00
    Piast Kołodziejewo
    0
    1
    :
    Victoria Kołaczkowo
  • 20
    16:00
    Zagłębie Piechcin
    2
    3
    :
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • 27
    13:00
    Spójnia Białe Błota
    4
    0
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 27
    14:00
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    4
    2
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 27
    16:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    0
    1
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 27
    17:00
    Dąb Barcin
    5
    2
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 27
    17:00
    Noteć Gębice
    3
    0
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 27
    17:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    3
    0
    :
    Znicz Rojewo
  • 28
    16:00
    Victoria Kołaczkowo
    1
    2
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 30
    17:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    1
    2
    :
    Dąb Barcin
  • 01
    17:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    1
    2
    :
    Victoria Kołaczkowo
  • 04
    16:00
    Zagłębie Piechcin
    2
    2
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 04
    17:00
    Pałuczanka Żnin
    0
    1
    :
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • 04
    17:00
    Piast Kołodziejewo
    0
    3
    :
    Noteć Gębice
  • 05
    13:00
    Znicz Rojewo
    3
    2
    :
    Spójnia Białe Błota
  • 05
    17:30
    Mikrus Szadłowice
    1
    4
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 11
    13:00
    Spójnia Białe Błota
    2
    1
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 11
    16:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    2
    3
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 11
    16:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    2
    5
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 11
    16:00
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    5
    3
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 11
    16:00
    Victoria Kołaczkowo
    1
    4
    :
    Znicz Rojewo
  • 11
    17:00
    Dąb Barcin
    2
    0
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 11
    17:00
    Noteć Gębice
    4
    1
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 18
    16:00
    Znicz Rojewo
    3
    1
    :
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • 18
    17:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    0
    1
    :
    Noteć Gębice
  • 18
    17:00
    Pałuczanka Żnin
    1
    1
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 18
    17:00
    Piast Kołodziejewo
    1
    6
    :
    Dąb Barcin
  • 19
    16:00
    Mikrus Szadłowice
    2
    3
    :
    Spójnia Białe Błota
  • 19
    16:00
    Zagłębie Piechcin
    2
    0
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 19
    17:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    2
    2
    :
    Victoria Kołaczkowo
  • 25
    15:00
    Zagłębie Piechcin
    1
    0
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 25
    16:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    1
    3
    :
    Piast Kołodziejewo
  • 25
    16:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    3
    0
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 25
    16:00
    Victoria Kołaczkowo
    3
    2
    :
    Spójnia Białe Błota
  • 25
    17:00
    Dąb Barcin
    2
    0
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 26
    11:00
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    4
    1
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 26
    16:00
    Noteć Gębice
    1
    2
    :
    Znicz Rojewo
  • 01
    13:00
    Spójnia Białe Błota
    9
    3
    :
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • 01
    16:00
    Mikrus Szadłowice
    4
    5
    :
    Victoria Kołaczkowo
  • 01
    17:00
    Znicz Rojewo
    1
    3
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 01
    17:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    0
    15
    :
    Dąb Barcin
  • 01
    17:00
    Pałuczanka Żnin
    5
    0
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 01
    17:00
    Piast Kołodziejewo
    4
    3
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 02
    17:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    1
    2
    :
    Noteć Gębice
  • 08
    13:30
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
    5
    0
    :
    Victoria Kołaczkowo
  • 08
    16:00
    Dąb Barcin
    3
    0
    :
    Znicz Rojewo
  • 08
    17:00
    Piast Kołodziejewo
    4
    2
    :
    Mikrus Szadłowice
  • 08
    17:00
    Burza Nowa Wieś Wielka
    3
    0
    :
    Sparta Janowiec Wielkopolski
  • 08
    17:00
    Zootechnik Kołuda Wielka
    3
    1
    :
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
  • 08
    17:00
    Noteć Gębice
    3
    0
    :
    Spójnia Białe Błota
  • 08
    18:00
    Zagłębie Piechcin
    1
    0
    :
    Pałuczanka Żnin
  • 15
    13:00
    Spójnia Białe Błota
    8
    2
    :
    Zootechnik Kołuda Wielka
  • 15
    15:00
    Znicz Rojewo
    3
    1
    :
    Burza Nowa Wieś Wielka
  • 15
    16:00
    Mikrus Szadłowice
    4
    2
    :
    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • 15
    16:00
    Victoria Kołaczkowo
    4
    2
    :
    Noteć Gębice
  • 15
    16:00
    Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
    0
    3
    :
    Dąb Barcin
  • 15
    17:00
    Sparta Janowiec Wielkopolski
    1
    0
    :
    Zagłębie Piechcin
  • 15
    17:00
    Pałuczanka Żnin
    2
    2
    :
    Piast Kołodziejewo