Kujawsko-Pomorskie | Klasa okręgowa | kujawsko-pomorska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
107
44.58 %
Zwycięstwa gości
83
34.58 %
Remisy
50
20.83 %

Bramki

Gospodarzy
473
średnia: 1.97
Gości
377
średnia: 1.57

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.58%
11 z 240
0.5
95.42%
229 z 240
12.5%
30 z 240
1.5
87.5%
210 z 240
30.83%
74 z 240
2.5
69.17%
166 z 240
53.33%
128 z 240
3.5
46.67%
112 z 240
71.67%
172 z 240
4.5
28.33%
68 z 240
83.75%
201 z 240
5.5
16.25%
39 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 22 9.17 %
2:1 19 7.92 %
1:2 17 7.08 %
3:0 14 5.83 %
2:2 12 5 %
0:2 12 5 %
0:0 11 4.58 %
1:3 11 4.58 %
0:1 10 4.17 %
2:0 10 4.17 %
1:0 9 3.75 %
4:0 9 3.75 %
2:3 8 3.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 8 3.33 %
5:1 7 2.92 %
3:3 5 2.08 %
3:2 5 2.08 %
4:1 5 2.08 %
5:0 5 2.08 %
0:3 4 1.67 %
1:4 4 1.67 %
0:4 4 1.67 %
4:2 3 1.25 %
5:2 3 1.25 %
1:5 3 1.25 %
2:4 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 2 0.83 %
0:5 2 0.83 %
6:1 2 0.83 %
0:6 2 0.83 %
0:7 2 0.83 %
4:3 1 0.42 %
3:4 1 0.42 %
6:3 1 0.42 %
6:2 1 0.42 %
2:6 1 0.42 %
6:0 1 0.42 %
8:1 1 0.42 %
9:0 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    96
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    51
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    26
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    28
    14%
  • 11
    11:00
    KS Brzoza
    1
    1
    :
    Kujawianka Strzelno
  • 11
    11:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    4
    0
    :
    Orzeł Służewo
  • 11
    16:00
    Noteć Łabiszyn
    0
    0
    :
    Zdrój Ciechocinek
  • 11
    16:00
    LTP Lubanie
    2
    1
    :
    GKS Baruchowo
  • 11
    16:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    1
    3
    :
    Gopło Kruszwica
  • 11
    17:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    0
    0
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 11
    17:00
    Goplania Inowrocław
    5
    2
    :
    Szubinianka Szubin
  • 12
    17:00
    Start Radziejów
    1
    5
    :
    Lider Włocławek
  • 18
    13:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    2
    2
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 18
    16:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    2
    0
    :
    Gopło Kruszwica
  • 18
    16:00
    Szubinianka Szubin
    2
    3
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 18
    16:00
    GKS Baruchowo
    1
    3
    :
    Goplania Inowrocław
  • 18
    16:00
    Kujawianka Strzelno
    4
    1
    :
    Start Radziejów
  • 18
    17:00
    Orzeł Służewo
    0
    1
    :
    LTP Lubanie
  • 18
    17:00
    Zdrój Ciechocinek
    4
    0
    :
    KS Brzoza
  • 19
    11:00
    Lider Włocławek
    3
    0
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 25
    11:00
    KS Brzoza
    2
    1
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 25
    11:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    2
    1
    :
    Kujawianka Strzelno
  • 25
    11:00
    Lider Włocławek
    2
    2
    :
    LTP Lubanie
  • 25
    16:00
    Noteć Łabiszyn
    4
    0
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 25
    16:00
    Goplania Inowrocław
    5
    0
    :
    Orzeł Służewo
  • 25
    16:00
    Gopło Kruszwica
    1
    1
    :
    Szubinianka Szubin
  • 26
    16:00
    Start Radziejów
    1
    1
    :
    Zdrój Ciechocinek
  • 26
    16:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    3
    1
    :
    GKS Baruchowo
  • 01
    13:00
    Orzeł Służewo
    1
    4
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 01
    16:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    1
    2
    :
    Szubinianka Szubin
  • 01
    16:00
    GKS Baruchowo
    1
    3
    :
    Gopło Kruszwica
  • 01
    16:00
    Kujawianka Strzelno
    1
    1
    :
    LTP Lubanie
  • 01
    16:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    2
    1
    :
    Start Radziejów
  • 01
    16:00
    Noteć Łabiszyn
    1
    3
    :
    KS Brzoza
  • 01
    17:00
    Zdrój Ciechocinek
    1
    2
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 02
    11:00
    Lider Włocławek
    4
    1
    :
    Goplania Inowrocław
  • 05
    17:00
    LTP Lubanie
    2
    2
    :
    Zdrój Ciechocinek
  • 08
    11:00
    KS Brzoza
    2
    3
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 08
    11:00
    Szubinianka Szubin
    1
    2
    :
    GKS Baruchowo
  • 08
    16:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    2
    0
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 08
    16:00
    Goplania Inowrocław
    6
    1
    :
    Kujawianka Strzelno
  • 08
    16:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    0
    2
    :
    Lider Włocławek
  • 08
    16:00
    Gopło Kruszwica
    3
    0
    :
    Orzeł Służewo
  • 09
    16:00
    Start Radziejów
    0
    6
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 15
    11:00
    KS Brzoza
    9
    0
    :
    Start Radziejów
  • 15
    16:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    1
    1
    :
    GKS Baruchowo
  • 15
    16:00
    Kujawianka Strzelno
    1
    2
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 15
    16:00
    Zdrój Ciechocinek
    0
    0
    :
    Goplania Inowrocław
  • 15
    16:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    3
    2
    :
    LTP Lubanie
  • 15
    16:00
    Noteć Łabiszyn
    2
    1
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 16
    11:00
    Lider Włocławek
    3
    2
    :
    Gopło Kruszwica
  • 16
    16:00
    Orzeł Służewo
    1
    3
    :
    Szubinianka Szubin
  • 19
    17:00
    Szubinianka Szubin
    0
    5
    :
    Lider Włocławek
  • 22
    11:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    2
    3
    :
    KS Brzoza
  • 22
    11:00
    Goplania Inowrocław
    0
    1
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 22
    16:00
    LTP Lubanie
    1
    3
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 22
    16:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    1
    0
    :
    Zdrój Ciechocinek
  • 22
    16:00
    Gopło Kruszwica
    1
    0
    :
    Kujawianka Strzelno
  • 23
    11:00
    GKS Baruchowo
    4
    0
    :
    Orzeł Służewo
  • 23
    16:00
    Start Radziejów
    1
    3
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 26
    18:30
    Lider Włocławek
    1
    0
    :
    GKS Baruchowo
  • 29
    11:00
    KS Brzoza
    1
    2
    :
    LTP Lubanie
  • 29
    16:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    1
    1
    :
    Orzeł Służewo
  • 29
    16:00
    Kujawianka Strzelno
    2
    3
    :
    Szubinianka Szubin
  • 29
    16:00
    Zdrój Ciechocinek
    0
    0
    :
    Gopło Kruszwica
  • 29
    16:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    0
    2
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 29
    16:00
    Noteć Łabiszyn
    1
    1
    :
    Goplania Inowrocław
  • 29
    16:00
    Start Radziejów
    1
    4
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 06
    11:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    2
    2
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 06
    13:00
    Goplania Inowrocław
    0
    0
    :
    KS Brzoza
  • 06
    14:00
    Szubinianka Szubin
    3
    0
    :
    Zdrój Ciechocinek
  • 06
    15:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    3
    0
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 06
    15:00
    Gopło Kruszwica
    2
    4
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 06
    15:30
    GKS Baruchowo
    2
    0
    :
    Kujawianka Strzelno
  • 06
    16:00
    LTP Lubanie
    4
    2
    :
    Start Radziejów
  • 06
    16:00
    Orzeł Służewo
    0
    2
    :
    Lider Włocławek
  • 13
    11:00
    Zdrój Ciechocinek
    0
    1
    :
    GKS Baruchowo
  • 13
    11:00
    KS Brzoza
    1
    2
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 13
    11:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    6
    3
    :
    LTP Lubanie
  • 13
    15:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    0
    3
    :
    Lider Włocławek
  • 13
    15:00
    Kujawianka Strzelno
    3
    3
    :
    Orzeł Służewo
  • 13
    15:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    5
    0
    :
    Szubinianka Szubin
  • 13
    15:00
    Noteć Łabiszyn
    2
    0
    :
    Gopło Kruszwica
  • 14
    15:00
    Start Radziejów
    1
    2
    :
    Goplania Inowrocław
  • 20
    11:00
    Lider Włocławek
    5
    1
    :
    Kujawianka Strzelno
  • 20
    14:00
    LTP Lubanie
    2
    2
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 20
    15:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    2
    2
    :
    Start Radziejów
  • 20
    15:00
    Szubinianka Szubin
    1
    0
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 20
    15:00
    Orzeł Służewo
    1
    3
    :
    Zdrój Ciechocinek
  • 20
    15:30
    GKS Baruchowo
    2
    1
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 21
    15:00
    Goplania Inowrocław
    3
    1
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 21
    15:00
    Gopło Kruszwica
    0
    0
    :
    KS Brzoza
  • 27
    11:00
    KS Brzoza
    6
    1
    :
    Szubinianka Szubin
  • 27
    12:00
    Zdrój Ciechocinek
    0
    7
    :
    Lider Włocławek
  • 27
    12:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    3
    3
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 27
    14:00
    Noteć Łabiszyn
    0
    0
    :
    GKS Baruchowo
  • 27
    14:00
    LTP Lubanie
    1
    4
    :
    Goplania Inowrocław
  • 27
    15:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    2
    1
    :
    Orzeł Służewo
  • 27
    15:00
    Start Radziejów
    0
    1
    :
    Gopło Kruszwica
  • 28
    11:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    1
    1
    :
    Kujawianka Strzelno
  • 03
    13:00
    Goplania Inowrocław
    1
    2
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 03
    13:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    5
    3
    :
    LTP Lubanie
  • 03
    13:00
    Szubinianka Szubin
    5
    0
    :
    Start Radziejów
  • 03
    14:00
    Gopło Kruszwica
    1
    2
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 03
    14:00
    Orzeł Służewo
    2
    3
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 03
    14:00
    Kujawianka Strzelno
    2
    1
    :
    Zdrój Ciechocinek
  • 03
    14:30
    GKS Baruchowo
    5
    0
    :
    KS Brzoza
  • 03
    16:00
    Lider Włocławek
    5
    1
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 10
    11:00
    KS Brzoza
    3
    1
    :
    Orzeł Służewo
  • 10
    11:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    2
    2
    :
    Szubinianka Szubin
  • 10
    13:00
    Noteć Łabiszyn
    3
    1
    :
    Lider Włocławek
  • 10
    13:00
    LTP Lubanie
    5
    0
    :
    Gopło Kruszwica
  • 10
    13:00
    Goplania Inowrocław
    4
    3
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 10
    14:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    0
    2
    :
    Zdrój Ciechocinek
  • 11
    13:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    1
    1
    :
    Kujawianka Strzelno
  • 11
    14:00
    Start Radziejów
    1
    2
    :
    GKS Baruchowo
  • 17
    12:00
    Szubinianka Szubin
    1
    3
    :
    LTP Lubanie
  • 17
    13:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    2
    1
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 17
    13:00
    Gopło Kruszwica
    2
    1
    :
    Goplania Inowrocław
  • 17
    13:00
    Orzeł Służewo
    3
    0
    :
    Start Radziejów
  • 17
    13:00
    Kujawianka Strzelno
    1
    1
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 17
    13:00
    Zdrój Ciechocinek
    0
    2
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 17
    14:15
    GKS Baruchowo
    0
    2
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 17
    17:00
    Lider Włocławek
    1
    1
    :
    KS Brzoza
  • 16
    13:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    3
    0
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 16
    15:00
    Zdrój Ciechocinek
    1
    0
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 16
    15:00
    Kujawianka Strzelno
    0
    0
    :
    KS Brzoza
  • 16
    15:00
    GKS Baruchowo
    1
    1
    :
    LTP Lubanie
  • 16
    15:00
    Szubinianka Szubin
    0
    4
    :
    Goplania Inowrocław
  • 16
    15:00
    Gopło Kruszwica
    0
    3
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 16
    16:00
    Lider Włocławek
    4
    0
    :
    Start Radziejów
  • 17
    14:00
    Orzeł Służewo
    2
    1
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 23
    11:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    0
    4
    :
    Lider Włocławek
  • 23
    15:00
    Gopło Kruszwica
    5
    3
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 23
    15:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    3
    0
    :
    Szubinianka Szubin
  • 23
    15:00
    Goplania Inowrocław
    1
    1
    :
    GKS Baruchowo
  • 23
    15:00
    LTP Lubanie
    4
    0
    :
    Orzeł Służewo
  • 23
    15:00
    Noteć Łabiszyn
    2
    2
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 23
    16:00
    KS Brzoza
    1
    0
    :
    Zdrój Ciechocinek
  • 24
    14:30
    Start Radziejów
    0
    1
    :
    Kujawianka Strzelno
  • 30
    11:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    3
    1
    :
    KS Brzoza
  • 30
    13:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    2
    1
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 30
    14:00
    Zdrój Ciechocinek
    0
    1
    :
    Start Radziejów
  • 30
    15:00
    LTP Lubanie
    1
    0
    :
    Lider Włocławek
  • 30
    15:00
    Orzeł Służewo
    1
    5
    :
    Goplania Inowrocław
  • 30
    15:00
    Szubinianka Szubin
    1
    2
    :
    Gopło Kruszwica
  • 30
    16:00
    Kujawianka Strzelno
    5
    2
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 31
    13:00
    GKS Baruchowo
    1
    2
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 06
    11:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    0
    2
    :
    Zdrój Ciechocinek
  • 06
    11:00
    Start Radziejów
    1
    2
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 06
    11:00
    KS Brzoza
    2
    2
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 06
    14:00
    LTP Lubanie
    2
    0
    :
    Kujawianka Strzelno
  • 06
    16:00
    Szubinianka Szubin
    2
    1
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 06
    16:00
    Gopło Kruszwica
    0
    0
    :
    GKS Baruchowo
  • 06
    16:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    4
    1
    :
    Orzeł Służewo
  • 06
    16:00
    Goplania Inowrocław
    0
    6
    :
    Lider Włocławek
  • 13
    15:00
    Noteć Łabiszyn
    3
    0
    :
    Start Radziejów
  • 13
    15:00
    Zdrój Ciechocinek
    3
    2
    :
    LTP Lubanie
  • 13
    15:00
    GKS Baruchowo
    2
    1
    :
    Szubinianka Szubin
  • 13
    16:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    4
    2
    :
    KS Brzoza
  • 13
    16:00
    Kujawianka Strzelno
    1
    1
    :
    Goplania Inowrocław
  • 13
    16:00
    Lider Włocławek
    3
    3
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 13
    16:00
    Orzeł Służewo
    0
    2
    :
    Gopło Kruszwica
  • 13
    17:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    4
    2
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 20
    11:00
    GKS Baruchowo
    2
    0
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 20
    11:00
    Start Radziejów
    1
    1
    :
    KS Brzoza
  • 20
    12:00
    LTP Lubanie
    1
    0
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 20
    12:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    1
    2
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 20
    15:00
    Goplania Inowrocław
    0
    3
    :
    Zdrój Ciechocinek
  • 20
    16:00
    Szubinianka Szubin
    6
    2
    :
    Orzeł Służewo
  • 20
    16:00
    Gopło Kruszwica
    0
    2
    :
    Lider Włocławek
  • 20
    16:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    3
    1
    :
    Kujawianka Strzelno
  • 27
    11:00
    KS Brzoza
    3
    4
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 27
    14:00
    Lider Włocławek
    5
    1
    :
    Szubinianka Szubin
  • 27
    15:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    5
    1
    :
    Start Radziejów
  • 27
    15:00
    Orzeł Służewo
    2
    2
    :
    GKS Baruchowo
  • 27
    16:00
    Noteć Łabiszyn
    3
    1
    :
    LTP Lubanie
  • 27
    16:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    3
    0
    :
    Goplania Inowrocław
  • 27
    16:00
    Kujawianka Strzelno
    2
    1
    :
    Gopło Kruszwica
  • 27
    17:00
    Zdrój Ciechocinek
    2
    0
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 03
    12:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    6
    0
    :
    Start Radziejów
  • 04
    11:00
    GKS Baruchowo
    1
    3
    :
    Lider Włocławek
  • 04
    14:00
    Szubinianka Szubin
    5
    1
    :
    Kujawianka Strzelno
  • 04
    15:00
    LTP Lubanie
    0
    1
    :
    KS Brzoza
  • 04
    16:00
    Orzeł Służewo
    0
    4
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 04
    16:00
    Gopło Kruszwica
    2
    1
    :
    Zdrój Ciechocinek
  • 04
    16:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    3
    2
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 04
    17:00
    Goplania Inowrocław
    0
    2
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 11
    15:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    5
    1
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 11
    16:00
    KS Brzoza
    0
    1
    :
    Goplania Inowrocław
  • 11
    16:00
    Noteć Łabiszyn
    2
    0
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 11
    16:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    1
    1
    :
    Gopło Kruszwica
  • 11
    17:00
    Zdrój Ciechocinek
    0
    1
    :
    Szubinianka Szubin
  • 11
    17:00
    Kujawianka Strzelno
    2
    1
    :
    GKS Baruchowo
  • 12
    11:00
    Lider Włocławek
    8
    1
    :
    Orzeł Służewo
  • 12
    15:00
    Start Radziejów
    0
    2
    :
    LTP Lubanie
  • 18
    12:00
    Lider Włocławek
    3
    3
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 18
    15:00
    GKS Baruchowo
    0
    0
    :
    Zdrój Ciechocinek
  • 18
    16:00
    Orzeł Służewo
    4
    0
    :
    Kujawianka Strzelno
  • 18
    16:00
    Szubinianka Szubin
    1
    1
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 18
    17:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    2
    3
    :
    KS Brzoza
  • 18
    17:00
    Goplania Inowrocław
    1
    0
    :
    Start Radziejów
  • 18
    17:00
    LTP Lubanie
    1
    3
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 19
    16:00
    Gopło Kruszwica
    5
    1
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 25
    11:00
    KS Brzoza
    1
    1
    :
    Gopło Kruszwica
  • 25
    11:00
    Kujawianka Strzelno
    0
    1
    :
    Lider Włocławek
  • 25
    16:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    0
    4
    :
    LTP Lubanie
  • 25
    16:00
    Start Radziejów
    0
    3
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 25
    16:00
    Noteć Łabiszyn
    0
    0
    :
    Szubinianka Szubin
  • 25
    16:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    1
    1
    :
    GKS Baruchowo
  • 25
    17:00
    Zdrój Ciechocinek
    3
    0
    :
    Orzeł Służewo
  • 26
    13:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    2
    1
    :
    Goplania Inowrocław
  • 01
    13:00
    GKS Baruchowo
    2
    2
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 01
    16:00
    Kujawianka Strzelno
    3
    0
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 01
    16:00
    Orzeł Służewo
    0
    2
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 01
    16:00
    Szubinianka Szubin
    4
    1
    :
    KS Brzoza
  • 01
    16:00
    Gopło Kruszwica
    3
    2
    :
    Start Radziejów
  • 01
    16:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    4
    0
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 18
    17:30
    Goplania Inowrocław
    1
    2
    :
    LTP Lubanie
  • 20
    12:00
    Lider Włocławek
    4
    0
    :
    Zdrój Ciechocinek
  • 08
    16:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    1
    4
    :
    Goplania Inowrocław
  • 08
    16:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    4
    1
    :
    Gopło Kruszwica
  • 08
    16:00
    KS Brzoza
    1
    2
    :
    GKS Baruchowo
  • 08
    16:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    1
    5
    :
    Lider Włocławek
  • 08
    17:00
    LTP Lubanie
    3
    1
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 08
    17:00
    Start Radziejów
    1
    1
    :
    Szubinianka Szubin
  • 08
    17:00
    Noteć Łabiszyn
    2
    0
    :
    Orzeł Służewo
  • 08
    17:00
    Zdrój Ciechocinek
    1
    1
    :
    Kujawianka Strzelno
  • 14
    17:00
    Zdrój Ciechocinek
    2
    0
    :
    Lubienianka Lubień Kujawski
  • 15
    13:00
    Lider Włocławek
    1
    2
    :
    Noteć Łabiszyn
  • 15
    17:00
    Kujawianka Strzelno
    2
    2
    :
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • 15
    17:00
    Orzeł Służewo
    2
    4
    :
    KS Brzoza
  • 15
    17:00
    GKS Baruchowo
    5
    2
    :
    Start Radziejów
  • 15
    17:00
    Szubinianka Szubin
    0
    7
    :
    Łokietek Brześć Kujawski
  • 15
    17:00
    Gopło Kruszwica
    3
    0
    :
    LTP Lubanie
  • 15
    17:00
    Piast Złotniki Kujawskie
    2
    3
    :
    Goplania Inowrocław
  • 17
    16:00
    KS Brzoza
    0
    5
    :
    Lider Włocławek
  • 20
    11:00
    Łokietek Brześć Kujawski
    2
    6
    :
    GKS Baruchowo
  • 20
    13:00
    Lubienianka Lubień Kujawski
    2
    3
    :
    Piast Złotniki Kujawskie
  • 21
    18:00
    LTP Lubanie
    3
    0
    :
    Szubinianka Szubin
    (walkower)
  • 22
    ?:?
    Noteć Łabiszyn
    3
    0
    :
    Kujawianka Strzelno
    (walkower)
  • 22
    17:00
    Goplania Inowrocław
    3
    3
    :
    Gopło Kruszwica
  • 22
    17:00
    Start Radziejów
    1
    1
    :
    Orzeł Służewo
  • 22
    17:00
    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
    2
    1
    :
    Zdrój Ciechocinek