Podlaskie | Klasa okręgowa | podlaska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2020/21

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
62
54.87 %
Zwycięstwa gości
37
32.74 %
Remisy
14
12.39 %

Bramki

Gospodarzy
292
średnia: 2.58
Gości
166
średnia: 1.47

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.54%
4 z 113
0.5
96.46%
109 z 113
10.62%
12 z 113
1.5
89.38%
101 z 113
24.78%
28 z 113
2.5
75.22%
85 z 113
45.13%
51 z 113
3.5
54.87%
62 z 113
61.95%
70 z 113
4.5
38.05%
43 z 113
80.53%
91 z 113
5.5
19.47%
22 z 113

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 11 9.73 %
1:1 7 6.19 %
1:2 6 5.31 %
2:0 6 5.31 %
1:4 6 5.31 %
1:0 5 4.42 %
1:3 5 4.42 %
3:1 5 4.42 %
4:0 5 4.42 %
0:0 4 3.54 %
2:3 4 3.54 %
0:3 4 3.54 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 4 3.54 %
5:0 4 3.54 %
2:2 3 2.65 %
0:1 3 2.65 %
3:2 3 2.65 %
0:2 3 2.65 %
4:2 3 2.65 %
6:0 3 2.65 %
2:1 2 1.77 %
6:1 2 1.77 %
0:7 2 1.77 %
8:0 2 1.77 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 1 0.88 %
3:5 1 0.88 %
0:4 1 0.88 %
5:1 1 0.88 %
3:7 1 0.88 %
2:7 1 0.88 %
7:1 1 0.88 %
7:0 1 0.88 %
8:1 1 0.88 %
9:0 1 0.88 %
13:0 1 0.88 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    56
    54%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    17%
  • 08
    15:00
    Pomorzanka Sejny
    0
    2
    :
    KS Grabówka
  • 08
    16:00
    Rudnia Zabłudów
    2
    0
    :
    Tur II Bielsk Podlaski
  • 08
    16:00
    Orlęta Czyżew
    1
    1
    :
    UM Krynki
  • 08
    17:00
    Narew Choroszcz
    2
    1
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 08
    17:00
    Hetman Tykocin
    8
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 08
    18:30
    Piast Białystok
    4
    0
    :
    KS Śniadowo
  • 09
    15:30
    Kora Korycin
    1
    2
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 09
    17:00
    Unia Ciechanowiec
    3
    0
    :
    Bocian Boćki
    (walkower)
  • 09
    17:00
    Puszcza Hajnówka
    5
    0
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 15
    16:00
    KS Śniadowo
    5
    0
    :
    Orlęta Czyżew
  • 15
    17:00
    Tur II Bielsk Podlaski
    1
    4
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 15
    17:30
    KS Grabówka
    3
    1
    :
    Piast Białystok
  • 16
    14:00
    Bocian Boćki
    3
    0
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 16
    16:00
    Czarni Czarna Białostocka
    4
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 16
    17:00
    Unia Ciechanowiec
    1
    0
    :
    Kora Korycin
  • 16
    17:30
    UM Krynki
    4
    2
    :
    Narew Choroszcz
  • 16
    17:30
    Korona Dobrzyniewo Duże
    1
    4
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 19
    17:00
    Pomorzanka Sejny
    4
    0
    :
    Tur II Bielsk Podlaski
  • 19
    17:00
    Orlęta Czyżew
    1
    3
    :
    KS Grabówka
  • 19
    17:30
    Kora Korycin
    1
    4
    :
    Bocian Boćki
  • 19
    18:00
    Rudnia Zabłudów
    0
    3
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 19
    18:00
    Puszcza Hajnówka
    3
    0
    :
    Hetman Tykocin
  • 19
    18:00
    Unia Ciechanowiec
    1
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 19
    19:00
    Narew Choroszcz
    1
    4
    :
    KS Śniadowo
  • 19
    19:15
    Piast Białystok
    0
    3
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 09
    19:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    1
    0
    :
    UM Krynki
  • 22
    17:00
    Tur II Bielsk Podlaski
    2
    0
    :
    Piast Białystok
  • 23
    14:00
    Bocian Boćki
    2
    1
    :
    UM Krynki
  • 23
    14:30
    Kora Korycin
    3
    1
    :
    Jasion Jasionówka
  • 23
    16:00
    Czarni Czarna Białostocka
    1
    2
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 23
    17:00
    KS Śniadowo
    3
    0
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 23
    17:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    1
    2
    :
    Orlęta Czyżew
  • 23
    17:00
    Hetman Tykocin
    2
    0
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 23
    17:00
    Unia Ciechanowiec
    1
    2
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 23
    17:30
    KS Grabówka
    7
    0
    :
    Narew Choroszcz
  • 28
    17:30
    Rudnia Zabłudów
    2
    2
    :
    Kora Korycin
  • 28
    19:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    0
    7
    :
    KS Grabówka
  • 29
    16:00
    UM Krynki
    1
    0
    :
    KS Śniadowo
  • 29
    16:30
    Pomorzanka Sejny
    1
    1
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 29
    17:00
    Narew Choroszcz
    1
    0
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 29
    18:30
    Piast Białystok
    5
    4
    :
    Hetman Tykocin
  • 30
    14:00
    Bocian Boćki
    2
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 30
    15:00
    Puszcza Hajnówka
    5
    0
    :
    Unia Ciechanowiec
  • 30
    16:00
    Orlęta Czyżew
    4
    1
    :
    Tur II Bielsk Podlaski
  • 02
    17:00
    Bocian Boćki
    2
    3
    :
    KS Śniadowo
  • 02
    17:00
    Tur II Bielsk Podlaski
    0
    4
    :
    Narew Choroszcz
  • 02
    17:00
    Kora Korycin
    2
    7
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 02
    17:30
    Korona Dobrzyniewo Duże
    1
    3
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 02
    17:30
    Hetman Tykocin
    0
    2
    :
    Orlęta Czyżew
  • 02
    17:30
    Czarni Czarna Białostocka
    3
    0
    :
    Piast Białystok
  • 02
    17:30
    Unia Ciechanowiec
    0
    2
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 02
    17:30
    Rudnia Zabłudów
    3
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 05
    16:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    3
    1
    :
    Tur II Bielsk Podlaski
  • 05
    17:30
    Piast Białystok
    6
    0
    :
    Unia Ciechanowiec
  • 06
    15:00
    Orlęta Czyżew
    0
    1
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 06
    16:00
    Pomorzanka Sejny
    8
    0
    :
    Kora Korycin
  • 06
    16:00
    UM Krynki
    4
    1
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 06
    16:00
    KS Śniadowo
    1
    3
    :
    KS Grabówka
  • 06
    17:00
    Puszcza Hajnówka
    13
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 22
    19:00
    Narew Choroszcz
    0
    1
    :
    Hetman Tykocin
  • 12
    16:00
    Rudnia Zabłudów
    0
    1
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 12
    16:45
    Hetman Tykocin
    2
    2
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 12
    16:45
    Unia Ciechanowiec
    1
    4
    :
    Orlęta Czyżew
  • 13
    14:00
    Bocian Boćki
    1
    4
    :
    KS Grabówka
  • 13
    14:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    3
    2
    :
    KS Śniadowo
  • 13
    14:00
    Tur II Bielsk Podlaski
    2
    0
    :
    UM Krynki
  • 13
    15:00
    Pomorzanka Sejny
    4
    2
    :
    Jasion Jasionówka
  • 13
    16:45
    Czarni Czarna Białostocka
    8
    1
    :
    Narew Choroszcz
  • 15
    13:00
    Kora Korycin
    -
    -
    :
    Piast Białystok
  • 19
    15:30
    Pomorzanka Sejny
    1
    1
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 19
    16:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    0
    0
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 19
    16:00
    KS Grabówka
    3
    0
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
    (walkower)
  • 19
    17:00
    Narew Choroszcz
    3
    1
    :
    Unia Ciechanowiec
  • 19
    18:30
    Piast Białystok
    6
    1
    :
    Jasion Jasionówka
  • 20
    14:00
    Orlęta Czyżew
    4
    0
    :
    Kora Korycin
  • 20
    15:00
    Puszcza Hajnówka
    6
    0
    :
    Bocian Boćki
  • 20
    16:00
    UM Krynki
    4
    2
    :
    Hetman Tykocin
  • 20
    16:00
    KS Śniadowo
    2
    0
    :
    Tur II Bielsk Podlaski
  • 26
    15:00
    Rudnia Zabłudów
    1
    2
    :
    Piast Białystok
  • 26
    16:30
    Hetman Tykocin
    3
    2
    :
    KS Śniadowo
  • 27
    13:00
    Tur II Bielsk Podlaski
    0
    3
    :
    KS Grabówka
  • 27
    13:30
    Kora Korycin
    4
    0
    :
    Narew Choroszcz
  • 27
    14:00
    Bocian Boćki
    1
    3
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 27
    14:00
    Puszcza Hajnówka
    3
    2
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 27
    14:00
    Orlęta Czyżew
    9
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 27
    15:00
    Unia Ciechanowiec
    2
    3
    :
    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • 27
    16:30
    Czarni Czarna Białostocka
    0
    0
    :
    UM Krynki
  • 03
    15:00
    Pomorzanka Sejny
    1
    1
    :
    Bocian Boćki
  • 03
    16:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    5
    0
    :
    Kora Korycin
  • 03
    17:00
    Narew Choroszcz
    5
    1
    :
    Jasion Jasionówka
  • 03
    18:30
    Piast Białystok
    3
    7
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 04
    14:00
    Orlęta Czyżew
    3
    0
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 04
    14:00
    UM Krynki
    6
    1
    :
    Unia Ciechanowiec
  • 04
    14:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    3
    5
    :
    Tur II Bielsk Podlaski
  • 04
    15:00
    KS Śniadowo
    2
    3
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 04
    15:45
    KS Grabówka
    7
    1
    :
    Hetman Tykocin
  • 10
    15:00
    Pomorzanka Sejny
    3
    0
    :
    Piast Białystok
    (walkower)
  • 10
    15:45
    Hetman Tykocin
    2
    3
    :
    Korona Dobrzyniewo Duże
  • 11
    13:00
    Kora Korycin
    0
    3
    :
    UM Krynki
  • 11
    14:00
    Bocian Boćki
    3
    1
    :
    Tur II Bielsk Podlaski
  • 11
    14:00
    Rudnia Zabłudów
    3
    0
    :
    Narew Choroszcz
  • 11
    14:00
    Puszcza Hajnówka
    1
    1
    :
    Orlęta Czyżew
  • 11
    15:00
    Czarni Czarna Białostocka
    4
    1
    :
    KS Grabówka
  • 11
    15:00
    Unia Ciechanowiec
    2
    2
    :
    KS Śniadowo
  • 27
    19:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    -
    -
    :
    Jasion Jasionówka
  • 17
    13:00
    Magnat Juchnowiec Kościelny
    0
    0
    :
    Rudnia Zabłudów
  • 17
    15:00
    Orlęta Czyżew
    0
    0
    :
    Pomorzanka Sejny
  • 17
    17:00
    Narew Choroszcz
    1
    3
    :
    Puszcza Hajnówka
  • 18
    14:00
    UM Krynki
    6
    0
    :
    Jasion Jasionówka
  • 18
    14:00
    KS Śniadowo
    odwołany
    Kora Korycin
  • 18
    14:00
    Korona Dobrzyniewo Duże
    1
    1
    :
    Czarni Czarna Białostocka
  • 18
    15:30
    Tur II Bielsk Podlaski
    0
    7
    :
    Hetman Tykocin
  • 15
    13:00
    KS Grabówka
    -
    -
    :
    Unia Ciechanowiec