Kujawsko-Pomorskie | Klasa A | Włocławek I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2018/19

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
40
44.44 %
Zwycięstwa gości
33
36.67 %
Remisy
17
18.89 %

Bramki

Gospodarzy
173
średnia: 1.92
Gości
154
średnia: 1.71

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.44%
4 z 90
0.5
95.56%
86 z 90
15.56%
14 z 90
1.5
84.44%
76 z 90
30%
27 z 90
2.5
70%
63 z 90
50%
45 z 90
3.5
50%
45 z 90
68.89%
62 z 90
4.5
31.11%
28 z 90
84.44%
76 z 90
5.5
15.56%
14 z 90

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 9 10 %
1:1 6 6.67 %
2:2 6 6.67 %
0:1 5 5.56 %
1:0 5 5.56 %
1:4 5 5.56 %
0:0 4 4.44 %
0:2 4 4.44 %
3:1 4 4.44 %
0:3 4 4.44 %
4:0 4 4.44 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 3 3.33 %
3:2 3 3.33 %
2:0 3 3.33 %
2:3 2 2.22 %
1:3 2 2.22 %
2:4 2 2.22 %
4:2 2 2.22 %
3:0 2 2.22 %
4:1 2 2.22 %
5:0 2 2.22 %
6:1 2 2.22 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 1 1.11 %
5:3 1 1.11 %
3:5 1 1.11 %
0:4 1 1.11 %
1:5 1 1.11 %
2:6 1 1.11 %
1:6 1 1.11 %
0:6 1 1.11 %
12:0 1 1.11 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    36
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    12
    16%
  • 18
    15:00
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
    2
    3
    :
    Kujawy Kozy
  • 18
    17:00
    Piast Bądkowo
    1
    4
    :
    MGKS Lubraniec
  • 18
    17:00
    Wzgórze Raciążek
    2
    1
    :
    Start Stawki
  • 19
    16:00
    Ziemowit Osięciny
    0
    3
    :
    Tęcza Topólka
  • 19
    17:00
    Unia Choceń
    1
    2
    :
    Sadownik Waganiec
  • 25
    14:00
    Ziemowit Osięciny
    2
    2
    :
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • 25
    17:00
    MGKS Lubraniec
    0
    2
    :
    Wzgórze Raciążek
  • 26
    11:00
    Start Stawki
    2
    6
    :
    Unia Choceń
  • 26
    12:00
    Kujawy Kozy
    2
    1
    :
    Piast Bądkowo
  • 26
    16:00
    Tęcza Topólka
    2
    2
    :
    Sadownik Waganiec
  • 01
    17:30
    Wzgórze Raciążek
    1
    3
    :
    Kujawy Kozy
  • 01
    17:40
    Unia Choceń
    2
    1
    :
    MGKS Lubraniec
  • 02
    15:00
    Piast Bądkowo
    2
    2
    :
    Ziemowit Osięciny
  • 02
    16:00
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
    1
    1
    :
    Tęcza Topólka
  • 21
    14:00
    Sadownik Waganiec
    3
    2
    :
    Start Stawki
  • 08
    17:00
    MGKS Lubraniec
    4
    2
    :
    Sadownik Waganiec
  • 08
    17:00
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
    4
    0
    :
    Piast Bądkowo
  • 09
    15:00
    Kujawy Kozy
    1
    3
    :
    Unia Choceń
  • 09
    16:00
    Tęcza Topólka
    5
    0
    :
    Start Stawki
  • 09
    16:00
    Ziemowit Osięciny
    4
    1
    :
    Wzgórze Raciążek
  • 15
    15:00
    Piast Bądkowo
    4
    0
    :
    Tęcza Topólka
  • 15
    17:00
    Wzgórze Raciążek
    0
    3
    :
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • 16
    15:00
    Sadownik Waganiec
    1
    0
    :
    Kujawy Kozy
  • 16
    15:00
    Start Stawki
    2
    1
    :
    MGKS Lubraniec
  • 16
    16:00
    Unia Choceń
    0
    4
    :
    Ziemowit Osięciny
  • 22
    14:00
    Ziemowit Osięciny
    3
    1
    :
    Sadownik Waganiec
  • 22
    14:30
    Piast Bądkowo
    2
    1
    :
    Wzgórze Raciążek
  • 22
    17:00
    Tęcza Topólka
    1
    4
    :
    MGKS Lubraniec
  • 23
    11:00
    Kujawy Kozy
    4
    0
    :
    Start Stawki
  • 23
    16:00
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
    1
    1
    :
    Unia Choceń
  • 29
    16:00
    Wzgórze Raciążek
    0
    1
    :
    Tęcza Topólka
  • 29
    16:00
    Sadownik Waganiec
    0
    1
    :
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • 29
    16:00
    MGKS Lubraniec
    1
    2
    :
    Kujawy Kozy
  • 30
    15:30
    Start Stawki
    0
    3
    :
    Ziemowit Osięciny
  • 30
    16:00
    Unia Choceń
    0
    0
    :
    Piast Bądkowo
  • 06
    16:00
    Wzgórze Raciążek
    1
    1
    :
    Unia Choceń
  • 07
    13:30
    Tęcza Topólka
    3
    1
    :
    Kujawy Kozy
  • 07
    15:00
    Piast Bądkowo
    2
    1
    :
    Sadownik Waganiec
  • 07
    16:00
    Ziemowit Osięciny
    2
    1
    :
    MGKS Lubraniec
  • 07
    16:00
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
    2
    0
    :
    Start Stawki
  • 13
    15:00
    Sadownik Waganiec
    0
    1
    :
    Wzgórze Raciążek
  • 13
    16:00
    MGKS Lubraniec
    3
    3
    :
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • 14
    11:00
    Kujawy Kozy
    1
    4
    :
    Ziemowit Osięciny
  • 14
    15:00
    Start Stawki
    2
    4
    :
    Piast Bądkowo
  • 14
    16:00
    Unia Choceń
    0
    0
    :
    Tęcza Topólka
  • 30
    15:00
    MGKS Lubraniec
    1
    2
    :
    Piast Bądkowo
  • 30
    15:30
    Sadownik Waganiec
    0
    1
    :
    Unia Choceń
  • 30
    16:15
    Start Stawki
    1
    1
    :
    Wzgórze Raciążek
  • 31
    13:00
    Tęcza Topólka
    3
    2
    :
    Ziemowit Osięciny
  • 31
    14:00
    Kujawy Kozy
    1
    1
    :
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • 06
    12:50
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
    2
    1
    :
    Ziemowit Osięciny
  • 06
    16:00
    Sadownik Waganiec
    2
    3
    :
    Tęcza Topólka
  • 06
    16:00
    Unia Choceń
    5
    0
    :
    Start Stawki
  • 06
    16:00
    Piast Bądkowo
    2
    0
    :
    Kujawy Kozy
  • 06
    17:00
    Wzgórze Raciążek
    4
    2
    :
    MGKS Lubraniec
  • 13
    12:00
    Ziemowit Osięciny
    1
    4
    :
    Piast Bądkowo
  • 13
    16:00
    MGKS Lubraniec
    0
    3
    :
    Unia Choceń
  • 13
    17:00
    Kujawy Kozy
    2
    2
    :
    Wzgórze Raciążek
  • 13
    17:00
    Start Stawki
    0
    2
    :
    Sadownik Waganiec
  • 14
    14:00
    Tęcza Topólka
    0
    0
    :
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • 27
    16:00
    Start Stawki
    0
    6
    :
    Tęcza Topólka
  • 27
    16:00
    Unia Choceń
    2
    4
    :
    Kujawy Kozy
  • 27
    16:00
    Piast Bądkowo
    2
    2
    :
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • 27
    17:00
    Wzgórze Raciążek
    1
    4
    :
    Ziemowit Osięciny
  • 01
    11:00
    Sadownik Waganiec
    2
    0
    :
    MGKS Lubraniec
  • 05
    11:00
    Kujawy Kozy
    3
    2
    :
    Sadownik Waganiec
  • 05
    14:00
    Tęcza Topólka
    4
    0
    :
    Piast Bądkowo
  • 05
    14:00
    MGKS Lubraniec
    6
    1
    :
    Start Stawki
  • 05
    15:00
    Ziemowit Osięciny
    3
    1
    :
    Unia Choceń
  • 05
    16:00
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
    1
    0
    :
    Wzgórze Raciążek
  • 11
    14:00
    Sadownik Waganiec
    0
    1
    :
    Ziemowit Osięciny
  • 11
    16:00
    Start Stawki
    1
    6
    :
    Kujawy Kozy
  • 11
    16:00
    Unia Choceń
    1
    0
    :
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • 11
    17:00
    Wzgórze Raciążek
    3
    5
    :
    Piast Bądkowo
  • 12
    14:00
    MGKS Lubraniec
    5
    3
    :
    Tęcza Topólka
  • 18
    16:00
    Piast Bądkowo
    4
    1
    :
    Unia Choceń
  • 18
    17:00
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
    3
    1
    :
    Sadownik Waganiec
  • 19
    10:30
    Kujawy Kozy
    1
    1
    :
    MGKS Lubraniec
  • 19
    14:00
    Tęcza Topólka
    1
    0
    :
    Wzgórze Raciążek
  • 19
    15:00
    Ziemowit Osięciny
    12
    0
    :
    Start Stawki
  • 25
    16:00
    Kujawy Kozy
    6
    1
    :
    Tęcza Topólka
  • 25
    16:00
    MGKS Lubraniec
    0
    2
    :
    Ziemowit Osięciny
  • 25
    16:00
    Start Stawki
    0
    2
    :
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
  • 25
    16:00
    Sadownik Waganiec
    1
    0
    :
    Piast Bądkowo
  • 25
    16:00
    Unia Choceń
    1
    5
    :
    Wzgórze Raciążek
  • 02
    16:00
    Tęcza Topólka
    3
    0
    :
    Unia Choceń
  • 02
    16:00
    Wzgórze Raciążek
    0
    0
    :
    Sadownik Waganiec
  • 02
    16:00
    Piast Bądkowo
    3
    0
    :
    Start Stawki
  • 02
    16:00
    Zjednoczeni Piotrków Kujawski
    2
    2
    :
    MGKS Lubraniec
  • 02
    16:00
    Ziemowit Osięciny
    2
    1
    :
    Kujawy Kozy