Małopolskie | Klasa A | Kraków III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
42
23.08 %
Zwycięstwa gości
29
15.93 %
Remisy
111
60.99 %

Bramki

Gospodarzy
225
średnia: 1.24
Gości
150
średnia: 0.82

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
52.2%
95 z 182
0.5
47.8%
87 z 182
54.95%
100 z 182
1.5
45.05%
82 z 182
62.09%
113 z 182
2.5
37.91%
69 z 182
69.78%
127 z 182
3.5
30.22%
55 z 182
79.67%
145 z 182
4.5
20.33%
37 z 182
87.36%
159 z 182
5.5
12.64%
23 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 95 52.2 %
1:1 7 3.85 %
1:2 7 3.85 %
5:1 6 3.3 %
2:2 5 2.75 %
2:0 5 2.75 %
4:0 5 2.75 %
0:1 4 2.2 %
3:2 4 2.2 %
1:3 4 2.2 %
3:0 4 2.2 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 3 1.65 %
2:1 3 1.65 %
2:3 3 1.65 %
3:1 3 1.65 %
1:4 3 1.65 %
3:4 2 1.1 %
4:1 2 1.1 %
2:6 2 1.1 %
5:0 2 1.1 %
4:4 1 0.55 %
1:0 1 0.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 0.55 %
0:2 1 0.55 %
2:4 1 0.55 %
3:5 1 0.55 %
5:3 1 0.55 %
5:2 1 0.55 %
0:4 1 0.55 %
6:2 1 0.55 %
7:2 1 0.55 %
7:0 1 0.55 %
8:0 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    120
    72%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    12%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    6%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    10%
  • 24
    11:00
    Wanda Kraków
    1
    1
    :
    Rzozovia Rzozów
  • 24
    12:00
    Podgórze Kraków
    1
    4
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 24
    16:00
    Płomień Kostrze
    0
    1
    :
    Pogoń Kraków
  • 24
    17:00
    Iskra Krzęcin
    0
    1
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 24
    17:30
    Gajowianka Gaj
    2
    6
    :
    Tramwaj Kraków
  • 24
    17:30
    Krakus Swoszowice
    1
    2
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 25
    17:30
    Strzelcy Kraków
    3
    5
    :
    Kabel Kraków
  • 31
    16:30
    Tramwaj Kraków
    1
    2
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 31
    17:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    6
    2
    :
    Iskra Krzęcin
  • 01
    17:00
    Kabel Kraków
    5
    3
    :
    Wanda Kraków
  • 01
    17:00
    Pogoń Kraków
    3
    2
    :
    Strzelcy Kraków
  • 01
    17:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    5
    1
    :
    Płomień Kostrze
  • 01
    17:00
    Gajowianka Gaj
    2
    0
    :
    Podgórze Kraków
  • 01
    17:30
    Krakus Swoszowice
    5
    1
    :
    Rzozovia Rzozów
  • 04
    17:00
    Wanda Kraków
    3
    1
    :
    Pogoń Kraków
  • 04
    17:00
    Krakus Swoszowice
    1
    3
    :
    Kabel Kraków
  • 04
    17:30
    Płomień Kostrze
    0
    2
    :
    Gajowianka Gaj
  • 04
    17:30
    Iskra Krzęcin
    3
    0
    :
    Rzozovia Rzozów
  • 04
    17:30
    Bieżanowianka Kraków
    0
    0
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 11
    17:15
    Tramwaj Kraków
    1
    3
    :
    Podgórze Kraków
  • 16
    13:00
    Strzelcy Kraków
    3
    2
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 07
    12:00
    Podgórze Kraków
    7
    0
    :
    Płomień Kostrze
  • 07
    17:00
    Tramwaj Kraków
    2
    4
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 07
    17:00
    Gajowianka Gaj
    3
    1
    :
    Strzelcy Kraków
  • 07
    17:00
    Bieżanowianka Kraków
    4
    0
    :
    Rzozovia Rzozów
  • 08
    17:00
    Kabel Kraków
    2
    0
    :
    Iskra Krzęcin
  • 08
    17:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    4
    4
    :
    Wanda Kraków
  • 08
    17:15
    Pogoń Kraków
    2
    3
    :
    Krakus Swoszowice
  • 14
    11:00
    Wanda Kraków
    3
    3
    :
    Gajowianka Gaj
  • 14
    17:00
    Iskra Krzęcin
    2
    0
    :
    Pogoń Kraków
  • 14
    17:00
    Bieżanowianka Kraków
    2
    0
    :
    Kabel Kraków
  • 14
    17:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    4
    1
    :
    Rzozovia Rzozów
  • 15
    15:30
    Płomień Kostrze
    3
    2
    :
    Tramwaj Kraków
  • 15
    17:00
    Strzelcy Kraków
    3
    3
    :
    Podgórze Kraków
  • 15
    17:00
    Krakus Swoszowice
    4
    0
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 21
    11:00
    Płomień Kostrze
    3
    0
    :
    Strzelcy Kraków
  • 21
    12:00
    Podgórze Kraków
    2
    2
    :
    Wanda Kraków
  • 21
    14:30
    Tramwaj Kraków
    5
    0
    :
    Rzozovia Rzozów
  • 21
    16:30
    Gajowianka Gaj
    1
    1
    :
    Krakus Swoszowice
  • 22
    16:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    2
    3
    :
    Iskra Krzęcin
  • 22
    16:30
    Kabel Kraków
    3
    4
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 12
    11:00
    Wanda Kraków
    1
    2
    :
    Tramwaj Kraków
  • 12
    16:00
    Iskra Krzęcin
    5
    1
    :
    Płomień Kostrze
  • 12
    16:00
    Bieżanowianka Kraków
    2
    1
    :
    Podgórze Kraków
  • 12
    16:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    5
    1
    :
    Gajowianka Gaj
  • 13
    15:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    5
    0
    :
    Rzozovia Rzozów
  • 13
    16:00
    Krakus Swoszowice
    7
    2
    :
    Strzelcy Kraków
  • 13
    16:00
    Kabel Kraków
    1
    1
    :
    Pogoń Kraków
  • 19
    11:00
    Tramwaj Kraków
    3
    0
    :
    Pogoń Kraków
  • 19
    11:00
    Wanda Kraków
    1
    1
    :
    Krakus Swoszowice
  • 19
    12:00
    Podgórze Kraków
    2
    6
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 19
    15:00
    Gajowianka Gaj
    4
    0
    :
    Rzozovia Rzozów
  • 19
    15:00
    Płomień Kostrze
    4
    0
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 19
    15:00
    Strzelcy Kraków
    2
    3
    :
    Iskra Krzęcin
  • 20
    11:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    2
    1
    :
    Kabel Kraków
  • 26
    12:00
    Podgórze Kraków
    4
    0
    :
    Rzozovia Rzozów
  • 26
    15:00
    Iskra Krzęcin
    1
    2
    :
    Wanda Kraków
  • 26
    15:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    5
    1
    :
    Płomień Kostrze
  • 26
    15:30
    Bieżanowianka Kraków
    3
    1
    :
    Strzelcy Kraków
  • 27
    11:00
    Kabel Kraków
    0
    0
    :
    Gajowianka Gaj
  • 27
    14:00
    Krakus Swoszowice
    2
    2
    :
    Tramwaj Kraków
  • 27
    14:30
    Pogoń Kraków
    1
    1
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 02
    14:00
    Płomień Kostrze
    3
    2
    :
    Rzozovia Rzozów
  • 03
    11:00
    Podgórze Kraków
    2
    2
    :
    Kabel Kraków
  • 03
    13:00
    Wanda Kraków
    4
    1
    :
    Bieżanowianka Kraków
  • 03
    14:00
    Tramwaj Kraków
    0
    0
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 03
    14:00
    Gajowianka Gaj
    1
    2
    :
    Pogoń Kraków
  • 03
    14:00
    Strzelcy Kraków
    0
    4
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 03
    14:00
    Krakus Swoszowice
    3
    3
    :
    Iskra Krzęcin
  • 09
    12:00
    Bieżanowianka Kraków
    2
    1
    :
    Krakus Swoszowice
  • 09
    13:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    2
    0
    :
    Wanda Kraków
  • 09
    14:00
    Iskra Krzęcin
    0
    1
    :
    Tramwaj Kraków
  • 09
    14:00
    Strzelcy Kraków
    3
    0
    :
    Rzozovia Rzozów
  • 10
    11:00
    Kabel Kraków
    0
    1
    :
    Płomień Kostrze
  • 10
    14:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    5
    1
    :
    Gajowianka Gaj
  • 15
    15:00
    Pogoń Kraków
    nie odbył się
    Podgórze Kraków
  • 21
    13:00
    Tramwaj Kraków
    nie odbył się
    Gajowianka Gaj
  • 21
    15:00
    Rzozovia Rzozów
    nie odbył się
    Wanda Kraków
  • 21
    15:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    nie odbył się
    Krakus Swoszowice
  • 21
    16:00
    Bieżanowianka Kraków
    nie odbył się
    Iskra Krzęcin
  • 22
    11:00
    Kabel Kraków
    nie odbył się
    Strzelcy Kraków
  • 22
    13:30
    Pogoń Kraków
    nie odbył się
    Płomień Kostrze
  • 22
    15:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    nie odbył się
    Podgórze Kraków
  • 28
    11:00
    Wanda Kraków
    nie odbył się
    Kabel Kraków
  • 28
    11:30
    Podgórze Kraków
    nie odbył się
    Gajowianka Gaj
  • 28
    14:00
    Rzozovia Rzozów
    nie odbył się
    Krakus Swoszowice
  • 28
    16:00
    Bieżanowianka Kraków
    nie odbył się
    Tramwaj Kraków
  • 28
    16:00
    Iskra Krzęcin
    nie odbył się
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 28
    16:00
    Płomień Kostrze
    nie odbył się
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 29
    11:00
    Strzelcy Kraków
    nie odbył się
    Pogoń Kraków
  • 04
    11:30
    Podgórze Kraków
    nie odbył się
    Tramwaj Kraków
  • 04
    16:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    nie odbył się
    Bieżanowianka Kraków
  • 04
    17:00
    Gajowianka Gaj
    nie odbył się
    Płomień Kostrze
  • 04
    17:00
    Rzozovia Rzozów
    nie odbył się
    Iskra Krzęcin
  • 05
    12:30
    Pogoń Kraków
    nie odbył się
    Wanda Kraków
  • 05
    16:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    nie odbył się
    Strzelcy Kraków
  • 05
    16:00
    Kabel Kraków
    nie odbył się
    Krakus Swoszowice
  • 18
    14:00
    Płomień Kostrze
    nie odbył się
    Podgórze Kraków
  • 18
    17:00
    Rzozovia Rzozów
    nie odbył się
    Bieżanowianka Kraków
  • 18
    17:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    nie odbył się
    Tramwaj Kraków
  • 18
    17:00
    Iskra Krzęcin
    nie odbył się
    Kabel Kraków
  • 18
    17:00
    Krakus Swoszowice
    nie odbył się
    Pogoń Kraków
  • 19
    17:00
    Wanda Kraków
    nie odbył się
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 19
    17:00
    Strzelcy Kraków
    nie odbył się
    Gajowianka Gaj
  • 25
    11:30
    Podgórze Kraków
    nie odbył się
    Strzelcy Kraków
  • 25
    17:00
    Gajowianka Gaj
    nie odbył się
    Wanda Kraków
  • 25
    17:00
    Rzozovia Rzozów
    nie odbył się
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 26
    16:00
    Tramwaj Kraków
    nie odbył się
    Płomień Kostrze
  • 26
    16:00
    Kabel Kraków
    nie odbył się
    Bieżanowianka Kraków
  • 26
    17:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    nie odbył się
    Krakus Swoszowice
  • 26
    17:00
    Pogoń Kraków
    nie odbył się
    Iskra Krzęcin
  • 02
    17:00
    Rzozovia Rzozów
    nie odbył się
    Tramwaj Kraków
  • 02
    17:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    nie odbył się
    Kabel Kraków
  • 02
    17:00
    Bieżanowianka Kraków
    nie odbył się
    Pogoń Kraków
  • 02
    17:00
    Iskra Krzęcin
    nie odbył się
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 03
    17:00
    Krakus Swoszowice
    nie odbył się
    Gajowianka Gaj
  • 03
    17:00
    Wanda Kraków
    nie odbył się
    Podgórze Kraków
  • 03
    17:00
    Strzelcy Kraków
    nie odbył się
    Płomień Kostrze
  • 09
    11:30
    Podgórze Kraków
    nie odbył się
    Krakus Swoszowice
  • 09
    17:00
    Rzozovia Rzozów
    nie odbył się
    Kabel Kraków
  • 10
    16:00
    Płomień Kostrze
    nie odbył się
    Wanda Kraków
  • 10
    17:00
    Gajowianka Gaj
    nie odbył się
    Iskra Krzęcin
  • 10
    17:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    nie odbył się
    Bieżanowianka Kraków
  • 10
    17:00
    Pogoń Kraków
    nie odbył się
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 03
    18:00
    Tramwaj Kraków
    nie odbył się
    Strzelcy Kraków
  • 16
    11:00
    Wanda Kraków
    nie odbył się
    Strzelcy Kraków
  • 16
    17:00
    Rzozovia Rzozów
    nie odbył się
    Pogoń Kraków
  • 16
    17:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    nie odbył się
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 16
    17:00
    Iskra Krzęcin
    nie odbył się
    Podgórze Kraków
  • 16
    17:00
    Krakus Swoszowice
    nie odbył się
    Płomień Kostrze
  • 16
    18:00
    Bieżanowianka Kraków
    nie odbył się
    Gajowianka Gaj
  • 17
    17:30
    Kabel Kraków
    0
    0
    :
    Tramwaj Kraków
    (anulowany)
  • 23
    11:30
    Podgórze Kraków
    nie odbył się
    Bieżanowianka Kraków
  • 23
    16:30
    Tramwaj Kraków
    nie odbył się
    Wanda Kraków
  • 23
    17:00
    Rzozovia Rzozów
    nie odbył się
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 23
    18:00
    Gajowianka Gaj
    nie odbył się
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 24
    15:00
    Płomień Kostrze
    nie odbył się
    Iskra Krzęcin
  • 24
    17:00
    Pogoń Kraków
    nie odbył się
    Kabel Kraków
  • 24
    18:00
    Strzelcy Kraków
    nie odbył się
    Krakus Swoszowice
  • 30
    17:00
    Rzozovia Rzozów
    nie odbył się
    Gajowianka Gaj
  • 30
    17:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    nie odbył się
    Podgórze Kraków
  • 30
    17:00
    Iskra Krzęcin
    nie odbył się
    Strzelcy Kraków
  • 30
    18:00
    Bieżanowianka Kraków
    nie odbył się
    Płomień Kostrze
  • 31
    17:00
    Pogoń Kraków
    nie odbył się
    Tramwaj Kraków
  • 31
    17:30
    Kabel Kraków
    nie odbył się
    Cedronka Wola Radziszowska
  • 31
    18:00
    Krakus Swoszowice
    nie odbył się
    Wanda Kraków
  • 06
    11:00
    Wanda Kraków
    nie odbył się
    Iskra Krzęcin
  • 06
    11:00
    Płomień Kostrze
    nie odbył się
    Zwierzyniecki KS Kraków
  • 06
    17:00
    Rzozovia Rzozów
    nie odbył się
    Podgórze Kraków
  • 06
    17:00
    Tramwaj Kraków
    nie odbył się
    Krakus Swoszowice
  • 06
    18:00
    Gajowianka Gaj
    nie odbył się
    Kabel Kraków
  • 06
    18:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    nie odbył się
    Pogoń Kraków
  • 07
    18:00
    Strzelcy Kraków
    nie odbył się
    Bieżanowianka Kraków
  • 13
    15:00
    Cedronka Wola Radziszowska
    nie odbył się
    Tramwaj Kraków
  • 13
    17:00
    Rzozovia Rzozów
    nie odbył się
    Płomień Kostrze
  • 13
    17:00
    Zwierzyniecki KS Kraków
    nie odbył się
    Strzelcy Kraków
  • 13
    17:00
    Iskra Krzęcin
    nie odbył się
    Krakus Swoszowice
  • 13
    17:30
    Kabel Kraków
    nie odbył się
    Podgórze Kraków
  • 13
    18:00
    Bieżanowianka Kraków
    nie odbył się
    Wanda Kraków
  • 14
    17:00
    Pogoń Kraków
    nie odbył się
    Gajowianka Gaj
  • 20
    18:00
    Rzozovia Rzozów
    0
    0
    :
    Strzelcy Kraków
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Tramwaj Kraków
    0
    0
    :
    Iskra Krzęcin
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Krakus Swoszowice
    0
    0
    :
    Bieżanowianka Kraków
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Wanda Kraków
    0
    0
    :
    Zwierzyniecki KS Kraków
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Płomień Kostrze
    0
    0
    :
    Kabel Kraków
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Podgórze Kraków
    0
    0
    :
    Pogoń Kraków
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Gajowianka Gaj
    0
    0
    :
    Cedronka Wola Radziszowska
    (anulowany)