Małopolskie | Klasa A | Wieliczka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
39
21.43 %
Zwycięstwa gości
39
21.43 %
Remisy
104
57.14 %

Bramki

Gospodarzy
220
średnia: 1.21
Gości
203
średnia: 1.12

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
51.65%
94 z 182
0.5
48.35%
88 z 182
54.95%
100 z 182
1.5
45.05%
82 z 182
59.34%
108 z 182
2.5
40.66%
74 z 182
66.48%
121 z 182
3.5
33.52%
61 z 182
79.12%
144 z 182
4.5
20.88%
38 z 182
84.62%
154 z 182
5.5
15.38%
28 z 182

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 94 51.65 %
1:3 7 3.85 %
2:2 5 2.75 %
3:1 5 2.75 %
2:1 4 2.2 %
1:2 4 2.2 %
4:0 4 2.2 %
5:1 4 2.2 %
1:0 3 1.65 %
0:1 3 1.65 %
2:0 3 1.65 %
0:2 3 1.65 %
0:3 3 1.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 3 1.65 %
5:0 3 1.65 %
0:8 3 1.65 %
1:1 2 1.1 %
3:3 2 1.1 %
2:3 2 1.1 %
4:2 2 1.1 %
3:0 2 1.1 %
0:4 2 1.1 %
0:5 2 1.1 %
2:7 2 1.1 %
8:2 2 1.1 %
8:0 2 1.1 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.55 %
4:3 1 0.55 %
4:6 1 0.55 %
1:5 1 0.55 %
2:6 1 0.55 %
3:7 1 0.55 %
6:1 1 0.55 %
3:8 1 0.55 %
7:1 1 0.55 %
8:1 1 0.55 %
9:1 1 0.55 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    127
    74%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    6%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    11%
  • 17
    17:00
    Zjednoczeni Branice
    4
    0
    :
    LZS Czarnochowice
  • 17
    17:00
    Zieloni Niegowić
    4
    6
    :
    Gwiazda Brzegi
  • 17
    17:00
    Piast Łapanów
    8
    0
    :
    Wilga Koźmice Wielkie
  • 18
    17:00
    Zryw Szarów
    0
    5
    :
    Contra Sułków
  • 18
    17:00
    Wolni Kłaj
    1
    2
    :
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • 18
    17:00
    Piłkarz Podłęże
    1
    2
    :
    UKS Sygneczów
  • 18
    17:30
    Strażak Kokotów
    0
    0
    :
    KS Rożnowa
  • 24
    17:00
    Contra Sułków
    5
    1
    :
    KS Rożnowa
  • 24
    17:00
    LZS Czarnochowice
    0
    1
    :
    Zieloni Niegowić
  • 25
    17:00
    Piłkarz Podłęże
    0
    2
    :
    Strażak Kokotów
  • 25
    17:00
    Piast Łapanów
    5
    1
    :
    UKS Sygneczów
  • 25
    17:00
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
    4
    0
    :
    Wilga Koźmice Wielkie
  • 25
    17:00
    Zryw Szarów
    0
    2
    :
    Zjednoczeni Branice
  • 25
    17:30
    Gwiazda Brzegi
    4
    3
    :
    Wolni Kłaj
  • 31
    17:00
    Zieloni Niegowić
    5
    0
    :
    Zryw Szarów
  • 31
    17:00
    UKS Sygneczów
    0
    8
    :
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • 31
    17:00
    KS Rożnowa
    6
    1
    :
    Piłkarz Podłęże
  • 01
    17:00
    Wolni Kłaj
    1
    1
    :
    LZS Czarnochowice
  • 01
    17:00
    Wilga Koźmice Wielkie
    0
    4
    :
    Gwiazda Brzegi
  • 01
    17:00
    Strażak Kokotów
    1
    3
    :
    Piast Łapanów
  • 04
    17:30
    Contra Sułków
    0
    8
    :
    Zjednoczeni Branice
  • 07
    17:00
    Gwiazda Brzegi
    3
    1
    :
    UKS Sygneczów
  • 07
    17:00
    LZS Czarnochowice
    2
    1
    :
    Wilga Koźmice Wielkie
  • 08
    16:00
    Zjednoczeni Branice
    4
    0
    :
    Zieloni Niegowić
  • 08
    17:00
    Contra Sułków
    2
    1
    :
    Piłkarz Podłęże
  • 08
    17:00
    Piast Łapanów
    9
    1
    :
    KS Rożnowa
  • 08
    17:00
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
    3
    1
    :
    Strażak Kokotów
  • 08
    17:00
    Zryw Szarów
    1
    4
    :
    Wolni Kłaj
  • 14
    17:00
    Zieloni Niegowić
    0
    1
    :
    Contra Sułków
  • 14
    17:00
    UKS Sygneczów
    3
    8
    :
    LZS Czarnochowice
  • 14
    17:00
    KS Rożnowa
    2
    7
    :
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • 15
    17:00
    Wolni Kłaj
    2
    1
    :
    Zjednoczeni Branice
  • 15
    17:00
    Wilga Koźmice Wielkie
    5
    1
    :
    Zryw Szarów
  • 15
    17:00
    Strażak Kokotów
    2
    0
    :
    Gwiazda Brzegi
  • 15
    17:00
    Piast Łapanów
    4
    2
    :
    Piłkarz Podłęże
  • 21
    11:00
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
    7
    1
    :
    Piłkarz Podłęże
  • 21
    16:00
    Zjednoczeni Branice
    8
    0
    :
    Wilga Koźmice Wielkie
  • 21
    16:30
    Contra Sułków
    5
    0
    :
    Piast Łapanów
  • 21
    16:30
    Zieloni Niegowić
    2
    3
    :
    Wolni Kłaj
  • 22
    14:00
    Gwiazda Brzegi
    3
    1
    :
    KS Rożnowa
  • 22
    16:00
    LZS Czarnochowice
    3
    3
    :
    Strażak Kokotów
  • 22
    16:00
    Zryw Szarów
    4
    4
    :
    UKS Sygneczów
  • 28
    15:30
    Wilga Koźmice Wielkie
    0
    3
    :
    Zieloni Niegowić
  • 28
    16:00
    KS Rożnowa
    0
    8
    :
    LZS Czarnochowice
  • 28
    16:30
    Strażak Kokotów
    1
    0
    :
    Zryw Szarów
  • 28
    16:30
    Piast Łapanów
    0
    0
    :
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • 29
    14:00
    Wolni Kłaj
    2
    0
    :
    Contra Sułków
  • 29
    16:00
    Piłkarz Podłęże
    3
    0
    :
    Gwiazda Brzegi
  • 16
    14:00
    UKS Sygneczów
    2
    7
    :
    Zjednoczeni Branice
  • 05
    15:00
    LZS Czarnochowice
    2
    2
    :
    Piłkarz Podłęże
  • 05
    16:00
    Contra Sułków
    0
    3
    :
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • 05
    16:00
    Zieloni Niegowić
    8
    2
    :
    UKS Sygneczów
  • 06
    14:00
    Gwiazda Brzegi
    1
    2
    :
    Piast Łapanów
  • 06
    16:00
    Zryw Szarów
    1
    3
    :
    KS Rożnowa
  • 06
    16:00
    Zjednoczeni Branice
    8
    2
    :
    Strażak Kokotów
  • 06
    16:00
    Wolni Kłaj
    3
    1
    :
    Wilga Koźmice Wielkie
  • 12
    12:00
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
    5
    0
    :
    Gwiazda Brzegi
  • 12
    15:30
    UKS Sygneczów
    2
    6
    :
    Wolni Kłaj
  • 12
    15:30
    KS Rożnowa
    0
    2
    :
    Zjednoczeni Branice
  • 13
    15:30
    Wilga Koźmice Wielkie
    3
    7
    :
    Contra Sułków
  • 13
    15:30
    Strażak Kokotów
    1
    3
    :
    Zieloni Niegowić
  • 13
    15:30
    Piłkarz Podłęże
    1
    4
    :
    Zryw Szarów
  • 13
    15:30
    Piast Łapanów
    2
    3
    :
    LZS Czarnochowice
  • 19
    12:00
    Zjednoczeni Branice
    1
    0
    :
    Piłkarz Podłęże
  • 19
    15:00
    Contra Sułków
    1
    1
    :
    Gwiazda Brzegi
  • 19
    15:00
    LZS Czarnochowice
    2
    2
    :
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • 19
    15:00
    Zieloni Niegowić
    8
    1
    :
    KS Rożnowa
  • 20
    15:00
    Zryw Szarów
    1
    3
    :
    Piast Łapanów
  • 20
    15:00
    Wolni Kłaj
    1
    0
    :
    Strażak Kokotów
  • 20
    15:00
    Wilga Koźmice Wielkie
    0
    3
    :
    UKS Sygneczów
  • 26
    15:00
    UKS Sygneczów
    4
    0
    :
    Contra Sułków
  • 26
    15:00
    KS Rożnowa
    1
    5
    :
    Wolni Kłaj
  • 27
    12:00
    Gwiazda Brzegi
    3
    0
    :
    LZS Czarnochowice
  • 27
    14:00
    Strażak Kokotów
    3
    1
    :
    Wilga Koźmice Wielkie
  • 27
    14:00
    Piłkarz Podłęże
    1
    4
    :
    Zieloni Niegowić
  • 27
    14:00
    Piast Łapanów
    0
    5
    :
    Zjednoczeni Branice
  • 27
    14:00
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
    5
    1
    :
    Zryw Szarów
  • 02
    14:00
    Contra Sułków
    3
    3
    :
    LZS Czarnochowice
  • 02
    14:00
    Zieloni Niegowić
    1
    3
    :
    Piast Łapanów
  • 02
    14:00
    Wilga Koźmice Wielkie
    2
    2
    :
    KS Rożnowa
  • 03
    13:00
    Zjednoczeni Branice
    2
    2
    :
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • 03
    13:30
    Wolni Kłaj
    0
    1
    :
    Piłkarz Podłęże
  • 03
    14:00
    Zryw Szarów
    2
    2
    :
    Gwiazda Brzegi
  • 03
    14:00
    UKS Sygneczów
    0
    0
    :
    Strażak Kokotów
  • 09
    13:00
    Strażak Kokotów
    1
    3
    :
    Contra Sułków
  • 09
    13:30
    Gwiazda Brzegi
    1
    3
    :
    Zjednoczeni Branice
  • 09
    14:00
    KS Rożnowa
    0
    4
    :
    UKS Sygneczów
  • 09
    14:00
    Piast Łapanów
    4
    2
    :
    Wolni Kłaj
  • 09
    14:00
    LZS Czarnochowice
    1
    2
    :
    Zryw Szarów
  • 10
    13:30
    Piłkarz Podłęże
    2
    0
    :
    Wilga Koźmice Wielkie
  • 10
    14:00
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
    2
    1
    :
    Zieloni Niegowić
  • 21
    15:00
    Contra Sułków
    nie odbył się
    Zryw Szarów
  • 21
    15:00
    LZS Czarnochowice
    nie odbył się
    Zjednoczeni Branice
  • 21
    15:00
    Gwiazda Brzegi
    nie odbył się
    Zieloni Niegowić
  • 21
    15:00
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
    nie odbył się
    Wolni Kłaj
  • 21
    16:00
    KS Rożnowa
    nie odbył się
    Strażak Kokotów
  • 22
    14:00
    Wilga Koźmice Wielkie
    nie odbył się
    Piast Łapanów
  • 22
    15:00
    UKS Sygneczów
    nie odbył się
    Piłkarz Podłęże
  • 28
    15:00
    Strażak Kokotów
    nie odbył się
    Piłkarz Podłęże
  • 28
    15:00
    Zieloni Niegowić
    nie odbył się
    LZS Czarnochowice
  • 28
    16:00
    KS Rożnowa
    nie odbył się
    Contra Sułków
  • 28
    16:00
    UKS Sygneczów
    nie odbył się
    Piast Łapanów
  • 28
    16:00
    Zjednoczeni Branice
    nie odbył się
    Zryw Szarów
  • 29
    15:00
    Wilga Koźmice Wielkie
    nie odbył się
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • 29
    15:00
    Wolni Kłaj
    nie odbył się
    Gwiazda Brzegi
  • 04
    16:00
    Zjednoczeni Branice
    nie odbył się
    Contra Sułków
  • 05
    15:00
    Zryw Szarów
    nie odbył się
    Zieloni Niegowić
  • 05
    15:00
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
    nie odbył się
    UKS Sygneczów
  • 05
    15:00
    Piast Łapanów
    nie odbył się
    Strażak Kokotów
  • 05
    16:00
    Wolni Kłaj
    nie odbył się
    LZS Czarnochowice
  • 05
    16:00
    Gwiazda Brzegi
    nie odbył się
    Wilga Koźmice Wielkie
  • 05
    16:00
    Piłkarz Podłęże
    nie odbył się
    KS Rożnowa
  • 11
    12:00
    Strażak Kokotów
    nie odbył się
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • 11
    13:00
    UKS Sygneczów
    nie odbył się
    Gwiazda Brzegi
  • 11
    13:00
    Wolni Kłaj
    nie odbył się
    Zryw Szarów
  • 11
    13:00
    Zieloni Niegowić
    nie odbył się
    Zjednoczeni Branice
  • 11
    14:00
    Piłkarz Podłęże
    nie odbył się
    Contra Sułków
  • 11
    16:30
    Wilga Koźmice Wielkie
    nie odbył się
    LZS Czarnochowice
  • 11
    17:00
    KS Rożnowa
    nie odbył się
    Piast Łapanów
  • 18
    15:30
    Piłkarz Podłęże
    nie odbył się
    Piast Łapanów
  • 18
    17:00
    Contra Sułków
    nie odbył się
    Zieloni Niegowić
  • 18
    17:00
    Zjednoczeni Branice
    nie odbył się
    Wolni Kłaj
  • 18
    17:00
    LZS Czarnochowice
    nie odbył się
    UKS Sygneczów
  • 19
    15:00
    Zryw Szarów
    nie odbył się
    Wilga Koźmice Wielkie
  • 19
    15:00
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
    nie odbył się
    KS Rożnowa
  • 19
    16:00
    Gwiazda Brzegi
    nie odbył się
    Strażak Kokotów
  • 25
    16:00
    Piłkarz Podłęże
    nie odbył się
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • 25
    17:00
    UKS Sygneczów
    nie odbył się
    Zryw Szarów
  • 25
    17:00
    Wilga Koźmice Wielkie
    nie odbył się
    Zjednoczeni Branice
  • 26
    16:00
    Piast Łapanów
    nie odbył się
    Contra Sułków
  • 26
    16:00
    Strażak Kokotów
    nie odbył się
    LZS Czarnochowice
  • 26
    17:00
    KS Rożnowa
    nie odbył się
    Gwiazda Brzegi
  • 26
    17:00
    Wolni Kłaj
    nie odbył się
    Zieloni Niegowić
  • 01
    17:00
    Zjednoczeni Branice
    nie odbył się
    UKS Sygneczów
  • 01
    17:00
    LZS Czarnochowice
    nie odbył się
    KS Rożnowa
  • 02
    15:00
    Zryw Szarów
    nie odbył się
    Strażak Kokotów
  • 02
    16:00
    Contra Sułków
    nie odbył się
    Wolni Kłaj
  • 02
    17:00
    Zieloni Niegowić
    nie odbył się
    Wilga Koźmice Wielkie
  • 02
    17:00
    Gwiazda Brzegi
    nie odbył się
    Piłkarz Podłęże
  • 03
    15:00
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
    nie odbył się
    Piast Łapanów
  • 09
    17:00
    KS Rożnowa
    nie odbył się
    Zryw Szarów
  • 09
    17:00
    UKS Sygneczów
    nie odbył się
    Zieloni Niegowić
  • 09
    17:00
    Wilga Koźmice Wielkie
    nie odbył się
    Wolni Kłaj
  • 10
    15:00
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
    nie odbył się
    Contra Sułków
  • 10
    16:00
    Piast Łapanów
    nie odbył się
    Gwiazda Brzegi
  • 10
    16:00
    Piłkarz Podłęże
    nie odbył się
    LZS Czarnochowice
  • 10
    17:00
    Strażak Kokotów
    nie odbył się
    Zjednoczeni Branice
  • 16
    17:00
    Contra Sułków
    nie odbył się
    Wilga Koźmice Wielkie
  • 16
    17:00
    Zieloni Niegowić
    nie odbył się
    Strażak Kokotów
  • 16
    17:00
    Zjednoczeni Branice
    nie odbył się
    KS Rożnowa
  • 16
    17:00
    LZS Czarnochowice
    nie odbył się
    Piast Łapanów
  • 17
    17:00
    Wolni Kłaj
    0
    0
    :
    UKS Sygneczów
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Zryw Szarów
    0
    0
    :
    Piłkarz Podłęże
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Gwiazda Brzegi
    0
    0
    :
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
    (anulowany)
  • 23
    16:00
    KS Rożnowa
    nie odbył się
    Zieloni Niegowić
  • 23
    17:00
    Strażak Kokotów
    nie odbył się
    Wolni Kłaj
  • 23
    17:00
    UKS Sygneczów
    nie odbył się
    Wilga Koźmice Wielkie
  • 24
    15:00
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
    nie odbył się
    LZS Czarnochowice
  • 24
    16:00
    Piast Łapanów
    nie odbył się
    Zryw Szarów
  • 24
    16:00
    Piłkarz Podłęże
    nie odbył się
    Zjednoczeni Branice
  • 24
    17:00
    Gwiazda Brzegi
    nie odbył się
    Contra Sułków
  • 30
    16:00
    Wilga Koźmice Wielkie
    nie odbył się
    Strażak Kokotów
  • 30
    17:00
    Contra Sułków
    nie odbył się
    UKS Sygneczów
  • 30
    17:00
    Zieloni Niegowić
    nie odbył się
    Piłkarz Podłęże
  • 30
    17:00
    Zjednoczeni Branice
    nie odbył się
    Piast Łapanów
  • 30
    17:00
    LZS Czarnochowice
    nie odbył się
    Gwiazda Brzegi
  • 31
    17:00
    Wolni Kłaj
    nie odbył się
    KS Rożnowa
  • 31
    17:00
    Zryw Szarów
    nie odbył się
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • 06
    17:00
    LZS Czarnochowice
    nie odbył się
    Contra Sułków
  • 06
    17:00
    KS Rożnowa
    nie odbył się
    Wilga Koźmice Wielkie
  • 07
    15:00
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
    nie odbył się
    Zjednoczeni Branice
  • 07
    16:00
    Piast Łapanów
    nie odbył się
    Zieloni Niegowić
  • 07
    17:00
    Gwiazda Brzegi
    nie odbył się
    Zryw Szarów
  • 07
    18:00
    Piłkarz Podłęże
    nie odbył się
    Wolni Kłaj
  • 07
    18:00
    Strażak Kokotów
    nie odbył się
    UKS Sygneczów
  • 13
    17:00
    Contra Sułków
    nie odbył się
    Strażak Kokotów
  • 13
    17:00
    UKS Sygneczów
    nie odbył się
    KS Rożnowa
  • 13
    17:00
    Wilga Koźmice Wielkie
    nie odbył się
    Piłkarz Podłęże
  • 13
    17:00
    Wolni Kłaj
    nie odbył się
    Piast Łapanów
  • 13
    17:00
    Zieloni Niegowić
    nie odbył się
    Nadwiślanka Nowe Brzesko
  • 13
    17:00
    Zjednoczeni Branice
    nie odbył się
    Gwiazda Brzegi
  • 13
    17:00
    Zryw Szarów
    nie odbył się
    LZS Czarnochowice