Małopolskie | Klasa B | Nowy Sącz
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
25
34.25 %
Zwycięstwa gości
25
34.25 %
Remisy
23
31.51 %

Bramki

Gospodarzy
154
średnia: 2.11
Gości
134
średnia: 1.84

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
24.66%
18 z 73
0.5
75.34%
55 z 73
30.14%
22 z 73
1.5
69.86%
51 z 73
35.62%
26 z 73
2.5
64.38%
47 z 73
46.58%
34 z 73
3.5
53.42%
39 z 73
58.9%
43 z 73
4.5
41.1%
30 z 73
73.97%
54 z 73
5.5
26.03%
19 z 73

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 18 24.66 %
1:1 4 5.48 %
0:1 4 5.48 %
3:0 4 5.48 %
1:2 3 4.11 %
2:3 3 4.11 %
1:3 3 4.11 %
3:1 3 4.11 %
1:4 2 2.74 %
4:1 2 2.74 %
5:2 2 2.74 %
6:3 2 2.74 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 2 2.74 %
2:2 1 1.37 %
3:2 1 1.37 %
3:4 1 1.37 %
4:2 1 1.37 %
5:3 1 1.37 %
0:3 1 1.37 %
0:4 1 1.37 %
4:0 1 1.37 %
2:6 1 1.37 %
6:2 1 1.37 %
9:5 1 1.37 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 1 1.37 %
1:6 1 1.37 %
7:2 1 1.37 %
0:6 1 1.37 %
1:7 1 1.37 %
1:8 1 1.37 %
8:0 1 1.37 %
9:1 1 1.37 %
9:0 1 1.37 %
1:11 1 1.37 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    35
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    8
    12%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    25%
  • 24
    18:00
    ULKS Przydonica
    3
    4
    :
    Tabaszovia Tabaszowa
  • 25
    11:00
    Orzeł Ptaszkowa
    3
    0
    :
    Dunajec II Nowy Sącz
  • 25
    12:00
    Królovia Królowa Górna
    3
    0
    :
    Chruślice Nowy Sącz
  • 25
    18:00
    Zawada Nowy Sącz
    3
    0
    :
    Galicja Nowy Sącz
  • 17
    12:00
    Nawoj Nawojowa
    1
    2
    :
    LKS Łęka
  • 18
    15:30
    Orzeł Ptaszkowa
    4
    1
    :
    Tabaszovia Tabaszowa
  • 18
    17:00
    ULKS Przydonica
    8
    0
    :
    Królovia Królowa Górna
  • 01
    11:00
    LKS Łęka
    1
    4
    :
    Dunajec II Nowy Sącz
  • 01
    17:00
    Galicja Nowy Sącz
    1
    1
    :
    Zamczysko II Marcinkowice
  • 01
    17:00
    Zawada Nowy Sącz
    2
    3
    :
    Nawoj Nawojowa
  • 08
    12:00
    Królovia Królowa Górna
    1
    4
    :
    Orzeł Ptaszkowa
  • 08
    13:00
    Zamczysko II Marcinkowice
    4
    0
    :
    Chruślice Nowy Sącz
  • 08
    17:00
    Nawoj Nawojowa
    1
    3
    :
    Galicja Nowy Sącz
  • 08
    17:00
    Dunajec II Nowy Sącz
    0
    3
    :
    Zawada Nowy Sącz
  • 10
    11:30
    Tabaszovia Tabaszowa
    1
    3
    :
    LKS Łęka
  • 14
    17:00
    ULKS Przydonica
    3
    1
    :
    Zamczysko II Marcinkowice
  • 15
    12:00
    LKS Łęka
    3
    2
    :
    Królovia Królowa Górna
  • 15
    17:00
    Galicja Nowy Sącz
    6
    2
    :
    Chruślice Nowy Sącz
  • 15
    17:00
    Nawoj Nawojowa
    1
    3
    :
    Dunajec II Nowy Sącz
  • 15
    17:00
    Tabaszovia Tabaszowa
    1
    2
    :
    Zawada Nowy Sącz
  • 22
    11:00
    Królovia Królowa Górna
    1
    6
    :
    Zawada Nowy Sącz
  • 22
    11:00
    Zamczysko II Marcinkowice
    1
    2
    :
    Orzeł Ptaszkowa
  • 22
    11:00
    Chruślice Nowy Sącz
    1
    8
    :
    ULKS Przydonica
  • 22
    15:00
    Tabaszovia Tabaszowa
    0
    1
    :
    Nawoj Nawojowa
  • 22
    16:00
    Galicja Nowy Sącz
    5
    2
    :
    Dunajec II Nowy Sącz
  • 29
    11:00
    Galicja Nowy Sącz
    1
    1
    :
    ULKS Przydonica
  • 29
    11:00
    Orzeł Ptaszkowa
    5
    0
    :
    Chruślice Nowy Sącz
  • 29
    11:00
    Dunajec II Nowy Sącz
    3
    0
    :
    Tabaszovia Tabaszowa
  • 29
    14:30
    LKS Łęka
    0
    1
    :
    Zamczysko II Marcinkowice
  • 29
    16:30
    Nawoj Nawojowa
    3
    1
    :
    Królovia Królowa Górna
  • 05
    16:00
    ULKS Przydonica
    2
    3
    :
    Orzeł Ptaszkowa
  • 06
    11:00
    Tabaszovia Tabaszowa
    5
    0
    :
    Galicja Nowy Sącz
  • 06
    11:00
    Chruślice Nowy Sącz
    0
    6
    :
    LKS Łęka
  • 06
    12:00
    Królovia Królowa Górna
    1
    7
    :
    Dunajec II Nowy Sącz
  • 06
    16:00
    Zamczysko II Marcinkowice
    0
    4
    :
    Zawada Nowy Sącz
  • 12
    16:00
    LKS Łęka
    9
    1
    :
    ULKS Przydonica
  • 12
    16:00
    Tabaszovia Tabaszowa
    9
    0
    :
    Królovia Królowa Górna
  • 13
    11:00
    Galicja Nowy Sącz
    1
    1
    :
    Orzeł Ptaszkowa
  • 13
    11:00
    Zawada Nowy Sącz
    5
    2
    :
    Chruślice Nowy Sącz
  • 13
    16:00
    Nawoj Nawojowa
    0
    1
    :
    Zamczysko II Marcinkowice
  • 19
    15:00
    Orzeł Ptaszkowa
    6
    3
    :
    LKS Łęka
  • 20
    12:00
    Królovia Królowa Górna
    7
    2
    :
    Galicja Nowy Sącz
  • 20
    13:00
    Zamczysko II Marcinkowice
    1
    1
    :
    Dunajec II Nowy Sącz
  • 20
    15:00
    ULKS Przydonica
    0
    5
    :
    Zawada Nowy Sącz
  • 20
    15:30
    Chruślice Nowy Sącz
    0
    1
    :
    Nawoj Nawojowa
  • 26
    15:30
    Tabaszovia Tabaszowa
    2
    2
    :
    Zamczysko II Marcinkowice
  • 27
    11:00
    Galicja Nowy Sącz
    1
    11
    :
    LKS Łęka
  • 27
    11:00
    Zawada Nowy Sącz
    3
    1
    :
    Orzeł Ptaszkowa
  • 27
    11:00
    Dunajec II Nowy Sącz
    9
    5
    :
    Chruślice Nowy Sącz
  • 27
    14:00
    Nawoj Nawojowa
    4
    2
    :
    ULKS Przydonica
  • 02
    14:00
    ULKS Przydonica
    2
    6
    :
    Dunajec II Nowy Sącz
  • 03
    11:00
    Zamczysko II Marcinkowice
    6
    3
    :
    Królovia Królowa Górna
  • 03
    11:00
    LKS Łęka
    5
    3
    :
    Zawada Nowy Sącz
  • 03
    13:00
    Orzeł Ptaszkowa
    4
    1
    :
    Nawoj Nawojowa
  • 03
    14:00
    Chruślice Nowy Sącz
    2
    3
    :
    Tabaszovia Tabaszowa
  • -
    ?:?
    Tabaszovia Tabaszowa
    odwołany
    ULKS Przydonica
  • 05
    11:00
    Dunajec II Nowy Sącz
    nie odbył się
    Orzeł Ptaszkowa
  • 05
    11:00
    Galicja Nowy Sącz
    nie odbył się
    Zawada Nowy Sącz
  • 05
    11:00
    Chruślice Nowy Sącz
    nie odbył się
    Królovia Królowa Górna
  • 05
    17:00
    LKS Łęka
    nie odbył się
    Nawoj Nawojowa
  • -
    ?:?
    Tabaszovia Tabaszowa
    odwołany
    Orzeł Ptaszkowa
  • 19
    11:00
    Dunajec II Nowy Sącz
    nie odbył się
    LKS Łęka
  • 19
    12:00
    Królovia Królowa Górna
    nie odbył się
    ULKS Przydonica
  • 19
    14:00
    Zamczysko II Marcinkowice
    nie odbył się
    Galicja Nowy Sącz
  • 19
    17:00
    Nawoj Nawojowa
    nie odbył się
    Zawada Nowy Sącz
  • -
    ?:?
    LKS Łęka
    odwołany
    Tabaszovia Tabaszowa
  • 26
    11:00
    Galicja Nowy Sącz
    nie odbył się
    Nawoj Nawojowa
  • 26
    11:00
    Zawada Nowy Sącz
    nie odbył się
    Dunajec II Nowy Sącz
  • 26
    11:00
    Orzeł Ptaszkowa
    nie odbył się
    Królovia Królowa Górna
  • 26
    11:00
    Chruślice Nowy Sącz
    nie odbył się
    Zamczysko II Marcinkowice
  • -
    ?:?
    Zawada Nowy Sącz
    odwołany
    Tabaszovia Tabaszowa
  • 01
    16:00
    Królovia Królowa Górna
    nie odbył się
    LKS Łęka
  • 03
    17:00
    Zamczysko II Marcinkowice
    nie odbył się
    ULKS Przydonica
  • 03
    17:00
    Dunajec II Nowy Sącz
    nie odbył się
    Nawoj Nawojowa
  • 10
    18:00
    Chruślice Nowy Sącz
    -
    -
    :
    Galicja Nowy Sącz
  • -
    ?:?
    Nawoj Nawojowa
    -
    -
    :
    Tabaszovia Tabaszowa
  • 09
    17:00
    ULKS Przydonica
    -
    -
    :
    Chruślice Nowy Sącz
  • 10
    11:00
    Dunajec II Nowy Sącz
    -
    -
    :
    Galicja Nowy Sącz
  • 10
    11:00
    Zawada Nowy Sącz
    -
    -
    :
    Królovia Królowa Górna
  • 10
    14:00
    Orzeł Ptaszkowa
    -
    -
    :
    Zamczysko II Marcinkowice
  • -
    ?:?
    Tabaszovia Tabaszowa
    odwołany
    Dunajec II Nowy Sącz
  • 19
    11:00
    Chruślice Nowy Sącz
    nie odbył się
    Orzeł Ptaszkowa
  • 16
    17:00
    ULKS Przydonica
    -
    -
    :
    Galicja Nowy Sącz
  • 17
    12:00
    Królovia Królowa Górna
    0
    0
    :
    Nawoj Nawojowa
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Zamczysko II Marcinkowice
    0
    0
    :
    LKS Łęka
    (anulowany)
  • -
    ?:?
    Galicja Nowy Sącz
    -
    -
    :
    Tabaszovia Tabaszowa
  • 24
    11:00
    Dunajec II Nowy Sącz
    -
    -
    :
    Królovia Królowa Górna
  • 24
    11:00
    Zawada Nowy Sącz
    -
    -
    :
    Zamczysko II Marcinkowice
  • 24
    11:00
    LKS Łęka
    -
    -
    :
    Chruślice Nowy Sącz
  • 24
    12:00
    Orzeł Ptaszkowa
    -
    -
    :
    ULKS Przydonica
  • -
    ?:?
    Królovia Królowa Górna
    -
    -
    :
    Tabaszovia Tabaszowa
  • 16
    17:00
    Chruślice Nowy Sącz
    -
    -
    :
    Zawada Nowy Sącz
  • 30
    18:00
    ULKS Przydonica
    -
    -
    :
    LKS Łęka
  • 31
    17:00
    Orzeł Ptaszkowa
    -
    -
    :
    Galicja Nowy Sącz
  • 31
    17:00
    Zamczysko II Marcinkowice
    -
    -
    :
    Nawoj Nawojowa
  • 07
    11:00
    Galicja Nowy Sącz
    -
    -
    :
    Królovia Królowa Górna
  • 07
    11:00
    Dunajec II Nowy Sącz
    -
    -
    :
    Zamczysko II Marcinkowice
  • 07
    11:00
    Zawada Nowy Sącz
    -
    -
    :
    ULKS Przydonica
  • 07
    11:00
    LKS Łęka
    -
    -
    :
    Orzeł Ptaszkowa
  • 07
    17:00
    Nawoj Nawojowa
    -
    -
    :
    Chruślice Nowy Sącz