Małopolskie | Klasa A | Tarnów III (Żabno)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
60
25 %
Zwycięstwa gości
43
17.92 %
Remisy
137
57.08 %

Bramki

Gospodarzy
269
średnia: 1.12
Gości
236
średnia: 0.98

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
51.25%
123 z 240
0.5
48.75%
117 z 240
54.17%
130 z 240
1.5
45.83%
110 z 240
62.5%
150 z 240
2.5
37.5%
90 z 240
72.08%
173 z 240
3.5
27.92%
67 z 240
77.5%
186 z 240
4.5
22.5%
54 z 240
84.58%
203 z 240
5.5
15.42%
37 z 240

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 123 51.25 %
2:1 12 5 %
2:0 10 4.17 %
1:1 8 3.33 %
1:2 5 2.08 %
3:3 4 1.67 %
1:0 4 1.67 %
3:2 4 1.67 %
2:4 4 1.67 %
3:0 4 1.67 %
4:1 4 1.67 %
1:4 4 1.67 %
0:4 4 1.67 %
1:5 4 1.67 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 3 1.25 %
2:3 3 1.25 %
3:1 3 1.25 %
1:3 3 1.25 %
2:2 2 0.83 %
3:4 2 0.83 %
0:2 2 0.83 %
4:2 2 0.83 %
0:3 2 0.83 %
5:2 2 0.83 %
2:5 2 0.83 %
5:0 2 0.83 %
6:1 2 0.83 %
0:6 2 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 2 0.83 %
7:0 2 0.83 %
4:3 1 0.42 %
6:3 1 0.42 %
7:4 1 0.42 %
4:0 1 0.42 %
5:1 1 0.42 %
7:3 1 0.42 %
1:6 1 0.42 %
7:1 1 0.42 %
1:7 1 0.42 %
0:8 1 0.42 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    162
    72%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    12%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    5%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    11%
  • 10
    17:00
    LUKS Wola Radłowska
    4
    1
    :
    Ava Grądy
  • 10
    18:00
    Brzoza Brzezówka
    1
    0
    :
    LKS Wietrzychowice
  • 11
    11:00
    Strażak Karsy
    1
    0
    :
    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • 11
    17:00
    Victoria Szarwark
    2
    0
    :
    Dunajec Konary
  • 11
    17:00
    Orzeł Miechowice Małe
    2
    1
    :
    Łęgovia Łęg Tarnowski
  • 11
    17:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    7
    0
    :
    LZS Luszowice
  • 11
    18:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    1
    2
    :
    LUKS Zalipie
  • 11
    18:00
    Łukovia Łukowa
    2
    0
    :
    LZS Mędrzechów
  • 14
    18:00
    Brzoza Brzezówka
    0
    0
    :
    Victoria Szarwark
  • 15
    11:00
    Ava Grądy
    4
    2
    :
    LZS Mędrzechów
  • 15
    11:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    1
    2
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 15
    11:00
    Dunajec Konary
    2
    1
    :
    Strażak Karsy
  • 15
    14:00
    LUKS Zalipie
    3
    1
    :
    LKS Nowa Jastrząbka
  • 15
    16:00
    LKS Wietrzychowice
    2
    1
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 15
    17:00
    LZS Luszowice
    3
    2
    :
    Łukovia Łukowa
  • 15
    17:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    1
    2
    :
    Łęgovia Łęg Tarnowski
  • 17
    17:00
    LKS Wietrzychowice
    1
    1
    :
    Ava Grądy
  • 17
    17:00
    LZS Mędrzechów
    1
    7
    :
    LZS Luszowice
  • 17
    18:00
    Strażak Karsy
    0
    3
    :
    Brzoza Brzezówka
  • 17
    18:00
    LUKS Wola Radłowska
    2
    1
    :
    Victoria Szarwark
  • 18
    12:00
    Łukovia Łukowa
    2
    0
    :
    LUKS Zalipie
  • 18
    17:00
    Orzeł Miechowice Małe
    2
    1
    :
    Dunajec Konary
  • 18
    17:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    0
    2
    :
    Łęgovia Łęg Tarnowski
  • 18
    18:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    1
    5
    :
    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • 23
    18:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    2
    0
    :
    LKS Nowa Jastrząbka
  • 24
    16:00
    Dunajec Konary
    4
    0
    :
    Olimpia Biskupice Radłowskie
  • 24
    17:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    1
    1
    :
    Łukovia Łukowa
  • 24
    17:00
    LUKS Wola Radłowska
    1
    1
    :
    Strażak Karsy
  • 24
    17:00
    LKS Wietrzychowice
    1
    6
    :
    Victoria Szarwark
  • 24
    18:00
    Brzoza Brzezówka
    3
    1
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 25
    11:00
    LUKS Zalipie
    7
    1
    :
    LZS Mędrzechów
  • 28
    18:00
    Ava Grądy
    1
    4
    :
    LZS Luszowice
  • 31
    17:00
    LZS Mędrzechów
    0
    6
    :
    Łęgovia Łęg Tarnowski
  • 01
    11:00
    Victoria Szarwark
    4
    3
    :
    Ava Grądy
  • 01
    11:00
    Strażak Karsy
    3
    0
    :
    LKS Wietrzychowice
  • 01
    11:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    1
    5
    :
    Dunajec Konary
  • 01
    11:00
    LZS Luszowice
    3
    3
    :
    LUKS Zalipie
  • 01
    12:00
    Łukovia Łukowa
    3
    0
    :
    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • 01
    14:00
    Orzeł Miechowice Małe
    2
    3
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 01
    17:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    1
    1
    :
    Brzoza Brzezówka
  • 07
    17:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    3
    4
    :
    LZS Luszowice
  • 07
    17:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    7
    0
    :
    LZS Mędrzechów
  • 07
    17:00
    LUKS Wola Radłowska
    3
    0
    :
    Olimpia Biskupice Radłowskie
  • 07
    17:00
    LKS Wietrzychowice
    3
    3
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 07
    17:30
    Brzoza Brzezówka
    2
    1
    :
    LKS Nowa Jastrząbka
  • 08
    11:00
    Ava Grądy
    1
    4
    :
    LUKS Zalipie
  • 08
    11:00
    Dunajec Konary
    5
    2
    :
    Łukovia Łukowa
  • 08
    11:00
    Strażak Karsy
    3
    2
    :
    Victoria Szarwark
  • 14
    17:00
    Łukovia Łukowa
    1
    5
    :
    Brzoza Brzezówka
  • 14
    17:00
    LZS Mędrzechów
    0
    4
    :
    Dunajec Konary
  • 14
    17:00
    LUKS Zalipie
    3
    2
    :
    Łęgovia Łęg Tarnowski
  • 15
    11:00
    Strażak Karsy
    0
    1
    :
    Ava Grądy
  • 15
    11:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    0
    8
    :
    LKS Wietrzychowice
  • 15
    11:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    0
    1
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 15
    11:00
    LZS Luszowice
    3
    3
    :
    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • 15
    14:00
    Orzeł Miechowice Małe
    2
    5
    :
    Victoria Szarwark
  • 21
    16:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    2
    0
    :
    LUKS Zalipie
  • 21
    17:00
    Brzoza Brzezówka
    2
    0
    :
    LZS Mędrzechów
  • 21
    17:00
    LUKS Wola Radłowska
    2
    1
    :
    Łukovia Łukowa
  • 21
    17:00
    LKS Wietrzychowice
    2
    0
    :
    LKS Nowa Jastrząbka
  • 22
    11:00
    Ava Grądy
    2
    1
    :
    Łęgovia Łęg Tarnowski
  • 22
    11:00
    Dunajec Konary
    2
    2
    :
    LZS Luszowice
  • 22
    11:00
    Victoria Szarwark
    6
    0
    :
    Olimpia Biskupice Radłowskie
  • 22
    11:00
    Strażak Karsy
    2
    5
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 25
    17:00
    LZS Mędrzechów
    1
    2
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 28
    16:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    4
    1
    :
    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • 29
    11:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    1
    3
    :
    Victoria Szarwark
  • 29
    11:00
    LZS Luszowice
    2
    1
    :
    Brzoza Brzezówka
  • 29
    11:00
    LUKS Zalipie
    2
    3
    :
    Dunajec Konary
  • 29
    12:00
    Łukovia Łukowa
    1
    1
    :
    LKS Wietrzychowice
  • 29
    14:00
    Orzeł Miechowice Małe
    2
    4
    :
    Ava Grądy
  • 29
    16:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    0
    4
    :
    Strażak Karsy
  • 05
    16:00
    Dunajec Konary
    6
    0
    :
    Łęgovia Łęg Tarnowski
  • 05
    16:00
    LUKS Wola Radłowska
    1
    4
    :
    LZS Luszowice
  • 05
    16:00
    LKS Wietrzychowice
    4
    1
    :
    LZS Mędrzechów
  • 05
    16:00
    Strażak Karsy
    5
    0
    :
    LKS Nowa Jastrząbka
  • 06
    11:00
    Ava Grądy
    2
    1
    :
    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • 06
    11:00
    Victoria Szarwark
    0
    0
    :
    Łukovia Łukowa
  • 06
    14:00
    Brzoza Brzezówka
    3
    0
    :
    LUKS Zalipie
  • 06
    14:00
    Orzeł Miechowice Małe
    1
    0
    :
    Olimpia Biskupice Radłowskie
  • 12
    16:00
    LZS Mędrzechów
    1
    4
    :
    Victoria Szarwark
  • 12
    16:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    1
    1
    :
    Brzoza Brzezówka
  • 13
    11:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    0
    4
    :
    Ava Grądy
  • 13
    11:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    3
    2
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 13
    11:00
    LZS Luszowice
    7
    4
    :
    LKS Wietrzychowice
  • 13
    11:00
    LUKS Zalipie
    3
    4
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 13
    12:00
    Łukovia Łukowa
    2
    1
    :
    Strażak Karsy
  • 13
    14:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    3
    1
    :
    Dunajec Konary
  • 19
    15:00
    LUKS Wola Radłowska
    2
    2
    :
    Łęgovia Łęg Tarnowski
  • 19
    15:00
    LKS Wietrzychowice
    0
    6
    :
    LUKS Zalipie
  • 20
    11:00
    Ava Grądy
    0
    0
    :
    Dunajec Konary
  • 20
    11:00
    Victoria Szarwark
    0
    1
    :
    LZS Luszowice
  • 20
    11:00
    Strażak Karsy
    5
    0
    :
    LZS Mędrzechów
  • 20
    11:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    0
    4
    :
    LKS Nowa Jastrząbka
  • 20
    14:00
    Orzeł Miechowice Małe
    1
    3
    :
    Łukovia Łukowa
  • 20
    15:00
    Brzoza Brzezówka
    1
    1
    :
    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • 26
    15:00
    LZS Mędrzechów
    2
    4
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 26
    15:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    2
    0
    :
    LKS Wietrzychowice
  • 27
    11:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    5
    2
    :
    Ava Grądy
  • 27
    11:00
    LZS Luszowice
    2
    4
    :
    Strażak Karsy
  • 27
    11:00
    Dunajec Konary
    0
    2
    :
    Brzoza Brzezówka
  • 27
    12:00
    Łukovia Łukowa
    4
    1
    :
    Olimpia Biskupice Radłowskie
  • 27
    14:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    0
    3
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 17
    13:00
    LUKS Zalipie
    1
    3
    :
    Victoria Szarwark
  • 02
    14:00
    Ava Grądy
    2
    0
    :
    Brzoza Brzezówka
  • 02
    14:00
    LUKS Wola Radłowska
    1
    0
    :
    Dunajec Konary
  • 02
    14:00
    LKS Wietrzychowice
    5
    1
    :
    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • 03
    11:00
    Victoria Szarwark
    4
    2
    :
    Łęgovia Łęg Tarnowski
  • 03
    11:00
    Strażak Karsy
    2
    4
    :
    LUKS Zalipie
  • 03
    11:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    7
    3
    :
    LZS Mędrzechów
  • 03
    11:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    2
    0
    :
    Łukovia Łukowa
  • 03
    13:00
    Orzeł Miechowice Małe
    6
    3
    :
    LZS Luszowice
  • 09
    14:00
    LZS Mędrzechów
    1
    5
    :
    LKS Nowa Jastrząbka
  • 09
    14:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    6
    1
    :
    Strażak Karsy
  • 10
    11:00
    LZS Luszowice
    1
    2
    :
    Olimpia Biskupice Radłowskie
  • 10
    11:00
    Dunajec Konary
    6
    1
    :
    LKS Wietrzychowice
  • 10
    12:00
    Łukovia Łukowa
    2
    3
    :
    Ava Grądy
  • 10
    13:30
    LUKS Zalipie
    1
    1
    :
    Orzeł Miechowice Małe
  • 10
    14:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    3
    3
    :
    Victoria Szarwark
  • 10
    14:00
    Brzoza Brzezówka
    2
    1
    :
    LUKS Wola Radłowska
  • 21
    16:00
    LKS Wietrzychowice
    nie odbył się
    Brzoza Brzezówka
  • 21
    16:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    nie odbył się
    Orzeł Miechowice Małe
  • 21
    16:00
    LZS Mędrzechów
    nie odbył się
    Łukovia Łukowa
  • 22
    11:00
    Ava Grądy
    nie odbył się
    LUKS Wola Radłowska
  • 22
    11:00
    Dunajec Konary
    nie odbył się
    Victoria Szarwark
  • 22
    11:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    nie odbył się
    Strażak Karsy
  • 22
    11:00
    LZS Luszowice
    nie odbył się
    LKS Nowa Jastrząbka
  • 22
    14:00
    LUKS Zalipie
    nie odbył się
    Olimpia Biskupice Radłowskie
  • 28
    16:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    nie odbył się
    Olimpia Biskupice Radłowskie
  • 28
    16:00
    LUKS Wola Radłowska
    nie odbył się
    LKS Wietrzychowice
  • 28
    16:00
    LZS Mędrzechów
    nie odbył się
    Ava Grądy
  • 28
    16:00
    Łukovia Łukowa
    nie odbył się
    LZS Luszowice
  • 29
    11:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    nie odbył się
    LUKS Zalipie
  • 29
    11:00
    Strażak Karsy
    nie odbył się
    Dunajec Konary
  • 29
    11:00
    Victoria Szarwark
    nie odbył się
    Brzoza Brzezówka
  • 29
    14:00
    Orzeł Miechowice Małe
    nie odbył się
    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • 04
    17:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    nie odbył się
    LKS Nowa Jastrząbka
  • 05
    11:00
    Victoria Szarwark
    nie odbył się
    LUKS Wola Radłowska
  • 05
    11:00
    Ava Grądy
    nie odbył się
    LKS Wietrzychowice
  • 05
    11:00
    Dunajec Konary
    nie odbył się
    Orzeł Miechowice Małe
  • 05
    11:00
    LZS Luszowice
    nie odbył się
    LZS Mędrzechów
  • 05
    14:00
    Brzoza Brzezówka
    nie odbył się
    Strażak Karsy
  • 05
    14:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    nie odbył się
    Olimpia Biskupice Radłowskie
  • 05
    14:00
    LUKS Zalipie
    nie odbył się
    Łukovia Łukowa
  • 11
    11:00
    LZS Luszowice
    nie odbył się
    Ava Grądy
  • 11
    11:00
    Strażak Karsy
    nie odbył się
    LUKS Wola Radłowska
  • 11
    14:00
    LZS Mędrzechów
    nie odbył się
    LUKS Zalipie
  • 11
    14:00
    Łukovia Łukowa
    nie odbył się
    Łęgovia Łęg Tarnowski
  • 11
    14:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    nie odbył się
    Dunajec Konary
  • 11
    14:00
    Orzeł Miechowice Małe
    nie odbył się
    Brzoza Brzezówka
  • 11
    15:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    nie odbył się
    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • 11
    16:00
    Victoria Szarwark
    nie odbył się
    LKS Wietrzychowice
  • 18
    17:00
    LKS Wietrzychowice
    nie odbył się
    Strażak Karsy
  • 18
    17:00
    LUKS Wola Radłowska
    nie odbył się
    Orzeł Miechowice Małe
  • 18
    17:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    nie odbył się
    LZS Mędrzechów
  • 19
    11:00
    Ava Grądy
    nie odbył się
    Victoria Szarwark
  • 19
    11:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    nie odbył się
    Brzoza Brzezówka
  • 19
    11:00
    Dunajec Konary
    nie odbył się
    LKS Nowa Jastrząbka
  • 19
    11:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    nie odbył się
    Łukovia Łukowa
  • 19
    17:00
    LUKS Zalipie
    nie odbył się
    LZS Luszowice
  • 25
    17:00
    LZS Mędrzechów
    nie odbył się
    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • 25
    17:30
    Łukovia Łukowa
    nie odbył się
    Dunajec Konary
  • 26
    11:00
    Victoria Szarwark
    nie odbył się
    Strażak Karsy
  • 26
    11:00
    LZS Luszowice
    nie odbył się
    Łęgovia Łęg Tarnowski
  • 26
    11:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    nie odbył się
    Brzoza Brzezówka
  • 26
    11:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    nie odbył się
    LUKS Wola Radłowska
  • 26
    17:00
    LUKS Zalipie
    nie odbył się
    Ava Grądy
  • 26
    17:00
    Orzeł Miechowice Małe
    nie odbył się
    LKS Wietrzychowice
  • 02
    17:00
    LUKS Wola Radłowska
    nie odbył się
    LKS Nowa Jastrząbka
  • 02
    17:00
    Dunajec Konary
    nie odbył się
    LZS Mędrzechów
  • 02
    17:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    nie odbył się
    LZS Luszowice
  • 03
    11:00
    Ava Grądy
    nie odbył się
    Strażak Karsy
  • 03
    11:00
    Victoria Szarwark
    nie odbył się
    Orzeł Miechowice Małe
  • 03
    14:00
    Brzoza Brzezówka
    nie odbył się
    Łukovia Łukowa
  • 03
    17:00
    LKS Wietrzychowice
    nie odbył się
    Olimpia Biskupice Radłowskie
  • 03
    17:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    nie odbył się
    LUKS Zalipie
  • 09
    17:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    nie odbył się
    Ava Grądy
  • 09
    17:00
    LZS Luszowice
    nie odbył się
    Dunajec Konary
  • 09
    17:00
    LZS Mędrzechów
    nie odbył się
    Brzoza Brzezówka
  • 09
    18:00
    Łukovia Łukowa
    nie odbył się
    LUKS Wola Radłowska
  • 10
    11:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    nie odbył się
    LKS Wietrzychowice
  • 10
    11:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    nie odbył się
    Victoria Szarwark
  • 10
    17:00
    LUKS Zalipie
    nie odbył się
    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • 10
    17:00
    Orzeł Miechowice Małe
    nie odbył się
    Strażak Karsy
  • 16
    17:00
    LKS Wietrzychowice
    nie odbył się
    Łukovia Łukowa
  • 16
    17:00
    LUKS Wola Radłowska
    nie odbył się
    LZS Mędrzechów
  • 16
    18:00
    Brzoza Brzezówka
    nie odbył się
    LZS Luszowice
  • 17
    11:00
    Ava Grądy
    0
    0
    :
    Orzeł Miechowice Małe
    (anulowany)
  • 17
    11:00
    Strażak Karsy
    0
    0
    :
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    (anulowany)
  • 17
    11:00
    Victoria Szarwark
    0
    0
    :
    LKS Nowa Jastrząbka
    (anulowany)
  • 17
    11:00
    Dunajec Konary
    0
    0
    :
    LUKS Zalipie
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    0
    0
    :
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    (anulowany)
  • 23
    17:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    nie odbył się
    Dunajec Konary
  • 23
    17:00
    LZS Mędrzechów
    nie odbył się
    LKS Wietrzychowice
  • 23
    18:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    nie odbył się
    Ava Grądy
  • 23
    18:00
    Łukovia Łukowa
    nie odbył się
    Victoria Szarwark
  • 24
    11:00
    LZS Luszowice
    nie odbył się
    LUKS Wola Radłowska
  • 24
    11:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    nie odbył się
    Strażak Karsy
  • 24
    11:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    nie odbył się
    Orzeł Miechowice Małe
  • 24
    18:00
    LUKS Zalipie
    nie odbył się
    Brzoza Brzezówka
  • 30
    17:00
    LKS Wietrzychowice
    nie odbył się
    LZS Luszowice
  • 30
    17:00
    LUKS Wola Radłowska
    nie odbył się
    LUKS Zalipie
  • 30
    18:00
    Brzoza Brzezówka
    nie odbył się
    Łęgovia Łęg Tarnowski
  • 31
    11:00
    Ava Grądy
    nie odbył się
    Olimpia Biskupice Radłowskie
  • 31
    11:00
    Strażak Karsy
    nie odbył się
    Łukovia Łukowa
  • 31
    11:00
    Victoria Szarwark
    nie odbył się
    LZS Mędrzechów
  • 31
    11:00
    Dunajec Konary
    nie odbył się
    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • 31
    17:00
    Orzeł Miechowice Małe
    nie odbył się
    LKS Nowa Jastrząbka
  • 06
    17:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    nie odbył się
    LUKS Wola Radłowska
  • 06
    17:00
    LZS Mędrzechów
    nie odbył się
    Strażak Karsy
  • 06
    18:00
    Łukovia Łukowa
    nie odbył się
    Orzeł Miechowice Małe
  • 07
    11:00
    Dunajec Konary
    nie odbył się
    Ava Grądy
  • 07
    11:00
    LZS Luszowice
    nie odbył się
    Victoria Szarwark
  • 07
    11:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    nie odbył się
    Olimpia Biskupice Radłowskie
  • 07
    17:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    nie odbył się
    Brzoza Brzezówka
  • 07
    18:00
    LUKS Zalipie
    nie odbył się
    LKS Wietrzychowice
  • 10
    17:00
    LKS Wietrzychowice
    nie odbył się
    Łęgovia Łęg Tarnowski
  • 10
    18:00
    Ava Grądy
    nie odbył się
    LKS Nowa Jastrząbka
  • 10
    18:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    nie odbył się
    Łukovia Łukowa
  • 10
    18:00
    Orzeł Miechowice Małe
    nie odbył się
    LZS Mędrzechów
  • 10
    18:00
    Strażak Karsy
    nie odbył się
    LZS Luszowice
  • 10
    18:00
    Victoria Szarwark
    nie odbył się
    LUKS Zalipie
  • 10
    18:00
    LUKS Wola Radłowska
    nie odbył się
    Iskra Dąbrówki Breńskie
  • 10
    18:00
    Brzoza Brzezówka
    nie odbył się
    Dunajec Konary
  • 13
    17:00
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    nie odbył się
    Victoria Szarwark
  • 13
    17:00
    LZS Luszowice
    nie odbył się
    Orzeł Miechowice Małe
  • 13
    17:00
    LZS Mędrzechów
    nie odbył się
    Olimpia Biskupice Radłowskie
  • 13
    18:00
    Brzoza Brzezówka
    nie odbył się
    Ava Grądy
  • 13
    18:30
    Łukovia Łukowa
    nie odbył się
    LKS Nowa Jastrząbka
  • 14
    11:00
    Dunajec Konary
    nie odbył się
    LUKS Wola Radłowska
  • 14
    11:00
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    nie odbył się
    LKS Wietrzychowice
  • 14
    18:00
    LUKS Zalipie
    nie odbył się
    Strażak Karsy
  • 20
    17:00
    Ava Grądy
    0
    0
    :
    Łukovia Łukowa
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    LKS Nowa Jastrząbka
    0
    0
    :
    LZS Mędrzechów
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Olimpia Biskupice Radłowskie
    0
    0
    :
    LZS Luszowice
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Orzeł Miechowice Małe
    0
    0
    :
    LUKS Zalipie
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Strażak Karsy
    0
    0
    :
    Łęgovia Łęg Tarnowski
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    Victoria Szarwark
    0
    0
    :
    Iskra Dąbrówki Breńskie
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    LKS Wietrzychowice
    0
    0
    :
    Dunajec Konary
    (anulowany)
  • 20
    17:00
    LUKS Wola Radłowska
    0
    0
    :
    Brzoza Brzezówka
    (anulowany)