Małopolskie | Klasa B | Kraków II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
32
20.51 %
Zwycięstwa gości
35
22.44 %
Remisy
89
57.05 %

Bramki

Gospodarzy
224
średnia: 1.44
Gości
208
średnia: 1.33

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
50%
78 z 156
0.5
50%
78 z 156
51.92%
81 z 156
1.5
48.08%
75 z 156
55.77%
87 z 156
2.5
44.23%
69 z 156
60.26%
94 z 156
3.5
39.74%
62 z 156
68.59%
107 z 156
4.5
31.41%
49 z 156
74.36%
116 z 156
5.5
25.64%
40 z 156

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 78 50 %
2:2 4 2.56 %
3:4 4 2.56 %
1:1 3 1.92 %
3:3 3 1.92 %
3:1 3 1.92 %
1:3 3 1.92 %
0:3 3 1.92 %
0:6 3 1.92 %
0:1 2 1.28 %
1:2 2 1.28 %
3:2 2 1.28 %
0:2 2 1.28 %
4:2 2 1.28 %
3:5 2 1.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 2 1.28 %
1:4 2 1.28 %
5:2 2 1.28 %
2:5 2 1.28 %
4:0 2 1.28 %
5:1 2 1.28 %
0:5 2 1.28 %
8:0 2 1.28 %
9:0 2 1.28 %
10:0 2 1.28 %
5:5 1 0.64 %
1:0 1 0.64 %
2:1 1 0.64 %
2:3 1 0.64 %
4:3 1 0.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 1 0.64 %
5:3 1 0.64 %
3:0 1 0.64 %
0:4 1 0.64 %
1:5 1 0.64 %
6:2 1 0.64 %
1:6 1 0.64 %
6:0 1 0.64 %
7:1 1 0.64 %
1:7 1 0.64 %
7:0 1 0.64 %
8:1 1 0.64 %
0:8 1 0.64 %
0:9 1 0.64 %
1:11 1 0.64 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    106
    73%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    8%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    8%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    12%
  • 24
    16:00
    MKS Skała 2004
    2
    0
    :
    Orzeł II Bębło
  • 24
    17:00
    Iskra Radwanowice
    0
    2
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 24
    17:30
    Górzanka Nawojowa Góra
    0
    3
    :
    Potok Więckowice
  • 25
    13:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    1
    1
    :
    Bronowicki KS Kraków
  • 25
    17:30
    AP Kmita II Zabierzów
    3
    4
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 25
    17:30
    Novi Narama
    0
    8
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 31
    17:00
    Płomień Jerzmanowice
    3
    1
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 31
    17:00
    Iskra Radwanowice
    2
    3
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 01
    17:00
    Bronowicki KS Kraków
    0
    3
    :
    Górzanka Nawojowa Góra
  • 01
    17:00
    Błękitni II Modlnica
    8
    0
    :
    Novi Narama
  • 01
    17:00
    Orzeł II Bębło
    4
    1
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 01
    17:00
    Fitball Szklary
    1
    7
    :
    MKS Skała 2004
  • 04
    17:30
    Iskra Radwanowice
    3
    4
    :
    Orzeł II Bębło
  • 04
    17:30
    Novi Narama
    3
    4
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 04
    17:30
    Niegoszowianka Niegoszowice
    0
    6
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 04
    17:30
    Górzanka Nawojowa Góra
    0
    5
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 04
    17:30
    Potok Więckowice
    10
    0
    :
    Bronowicki KS Kraków
  • 05
    17:30
    AP Kmita II Zabierzów
    8
    1
    :
    Fitball Szklary
  • 07
    16:00
    MKS Skała 2004
    3
    1
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 07
    17:00
    Topór Aleksandrowice
    7
    1
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 07
    17:00
    Orzeł II Bębło
    4
    1
    :
    Novi Narama
  • 07
    17:00
    Fitball Szklary
    2
    5
    :
    Iskra Radwanowice
  • 08
    14:00
    Płomień Jerzmanowice
    3
    3
    :
    Potok Więckowice
  • 08
    17:00
    Błękitni II Modlnica
    4
    0
    :
    Górzanka Nawojowa Góra
  • 14
    13:00
    Iskra Radwanowice
    0
    2
    :
    MKS Skała 2004
  • 14
    16:00
    Potok Więckowice
    1
    3
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 14
    16:00
    Bronowicki KS Kraków
    1
    11
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 14
    17:00
    Górzanka Nawojowa Góra
    0
    1
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 15
    16:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    0
    1
    :
    Orzeł II Bębło
  • 15
    17:00
    Novi Narama
    4
    0
    :
    Fitball Szklary
  • 21
    16:30
    Topór Aleksandrowice
    3
    3
    :
    Potok Więckowice
  • 22
    16:00
    Orzeł II Bębło
    5
    1
    :
    Górzanka Nawojowa Góra
  • 22
    16:00
    MKS Skała 2004
    7
    0
    :
    Novi Narama
  • 22
    16:00
    AP Kmita II Zabierzów
    0
    5
    :
    Iskra Radwanowice
  • 22
    16:30
    Błękitni II Modlnica
    10
    0
    :
    Bronowicki KS Kraków
  • 22
    16:30
    Fitball Szklary
    5
    5
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 28
    16:00
    Potok Więckowice
    1
    3
    :
    Orzeł II Bębło
  • 28
    16:00
    Bronowicki KS Kraków
    0
    9
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 29
    13:00
    Górzanka Nawojowa Góra
    0
    6
    :
    Fitball Szklary
  • 29
    14:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    2
    5
    :
    MKS Skała 2004
  • 29
    16:00
    Płomień Jerzmanowice
    1
    3
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 29
    16:30
    Novi Narama
    2
    2
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 05
    16:00
    Topór Aleksandrowice
    1
    2
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 05
    16:00
    Fitball Szklary
    3
    3
    :
    Potok Więckowice
  • 06
    15:30
    AP Kmita II Zabierzów
    2
    2
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 06
    15:30
    Iskra Radwanowice
    6
    0
    :
    Novi Narama
  • 06
    16:00
    Orzeł II Bębło
    9
    0
    :
    Bronowicki KS Kraków
  • 06
    16:15
    MKS Skała 2004
    8
    0
    :
    Górzanka Nawojowa Góra
  • 12
    15:00
    Bronowicki KS Kraków
    3
    5
    :
    Fitball Szklary
  • 12
    16:00
    Potok Więckowice
    1
    4
    :
    MKS Skała 2004
  • 13
    11:00
    Płomień Jerzmanowice
    1
    0
    :
    Orzeł II Bębło
  • 13
    12:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    1
    2
    :
    Iskra Radwanowice
  • 13
    15:00
    Górzanka Nawojowa Góra
    1
    1
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 13
    15:30
    Błękitni II Modlnica
    3
    0
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 19
    15:00
    Orzeł II Bębło
    0
    3
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 19
    15:00
    Iskra Radwanowice
    5
    2
    :
    Górzanka Nawojowa Góra
  • 19
    15:30
    Fitball Szklary
    1
    6
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 20
    15:00
    MKS Skała 2004
    9
    0
    :
    Bronowicki KS Kraków
  • 20
    15:00
    AP Kmita II Zabierzów
    3
    1
    :
    Potok Więckowice
  • 20
    15:30
    Novi Narama
    3
    4
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 26
    15:00
    Górzanka Nawojowa Góra
    1
    1
    :
    Novi Narama
  • 26
    15:00
    Potok Więckowice
    3
    2
    :
    Iskra Radwanowice
  • 26
    15:00
    Bronowicki KS Kraków
    1
    4
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 26
    15:00
    Topór Aleksandrowice
    3
    5
    :
    Orzeł II Bębło
  • 27
    14:00
    Płomień Jerzmanowice
    0
    4
    :
    MKS Skała 2004
  • 27
    14:00
    Błękitni II Modlnica
    4
    3
    :
    Fitball Szklary
  • 02
    13:00
    MKS Skała 2004
    2
    2
    :
    Błękitni II Modlnica
  • 03
    13:00
    Fitball Szklary
    5
    2
    :
    Topór Aleksandrowice
  • 03
    13:30
    Iskra Radwanowice
    4
    2
    :
    Bronowicki KS Kraków
  • 03
    14:00
    AP Kmita II Zabierzów
    3
    2
    :
    Płomień Jerzmanowice
  • 03
    14:00
    Novi Narama
    2
    1
    :
    Potok Więckowice
  • 03
    14:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    5
    1
    :
    Górzanka Nawojowa Góra
  • 09
    13:00
    Bronowicki KS Kraków
    1
    5
    :
    Novi Narama
  • 09
    14:00
    Potok Więckowice
    2
    2
    :
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 09
    14:00
    Płomień Jerzmanowice
    5
    3
    :
    Iskra Radwanowice
  • 09
    14:00
    Topór Aleksandrowice
    0
    6
    :
    MKS Skała 2004
  • 10
    13:30
    Błękitni II Modlnica
    4
    2
    :
    AP Kmita II Zabierzów
  • 10
    14:00
    Orzeł II Bębło
    6
    2
    :
    Fitball Szklary
  • 21
    11:00
    Błękitni II Modlnica
    nie odbył się
    Iskra Radwanowice
  • 21
    15:00
    Orzeł II Bębło
    nie odbył się
    MKS Skała 2004
  • 21
    15:30
    Bronowicki KS Kraków
    nie odbył się
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 22
    12:00
    Potok Więckowice
    nie odbył się
    Górzanka Nawojowa Góra
  • 22
    16:00
    Topór Aleksandrowice
    nie odbył się
    AP Kmita II Zabierzów
  • 22
    16:00
    Płomień Jerzmanowice
    nie odbył się
    Novi Narama
  • 29
    15:00
    MKS Skała 2004
    nie odbył się
    Fitball Szklary
  • 29
    16:00
    Górzanka Nawojowa Góra
    nie odbył się
    Bronowicki KS Kraków
  • 29
    16:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    nie odbył się
    Płomień Jerzmanowice
  • 29
    17:00
    Topór Aleksandrowice
    nie odbył się
    Iskra Radwanowice
  • 29
    17:00
    Novi Narama
    nie odbył się
    Błękitni II Modlnica
  • 29
    17:00
    AP Kmita II Zabierzów
    nie odbył się
    Orzeł II Bębło
  • 04
    15:00
    Fitball Szklary
    nie odbył się
    AP Kmita II Zabierzów
  • 04
    16:00
    Płomień Jerzmanowice
    nie odbył się
    Górzanka Nawojowa Góra
  • 04
    16:00
    Bronowicki KS Kraków
    nie odbył się
    Potok Więckowice
  • 05
    16:00
    Orzeł II Bębło
    nie odbył się
    Iskra Radwanowice
  • 05
    17:00
    Topór Aleksandrowice
    nie odbył się
    Novi Narama
  • 05
    17:00
    Błękitni II Modlnica
    nie odbył się
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 18
    16:00
    Potok Więckowice
    nie odbył się
    Płomień Jerzmanowice
  • 19
    16:00
    Górzanka Nawojowa Góra
    nie odbył się
    Błękitni II Modlnica
  • 19
    16:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    nie odbył się
    Topór Aleksandrowice
  • 19
    17:00
    Novi Narama
    nie odbył się
    Orzeł II Bębło
  • 19
    17:00
    Iskra Radwanowice
    nie odbył się
    Fitball Szklary
  • 19
    17:00
    AP Kmita II Zabierzów
    nie odbył się
    MKS Skała 2004
  • 26
    17:00
    MKS Skała 2004
    nie odbył się
    Iskra Radwanowice
  • 26
    17:00
    Fitball Szklary
    nie odbył się
    Novi Narama
  • 26
    17:00
    Orzeł II Bębło
    nie odbył się
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 26
    17:00
    Topór Aleksandrowice
    nie odbył się
    Górzanka Nawojowa Góra
  • 26
    17:00
    Błękitni II Modlnica
    nie odbył się
    Potok Więckowice
  • 26
    17:00
    Płomień Jerzmanowice
    nie odbył się
    Bronowicki KS Kraków
  • 02
    11:00
    Iskra Radwanowice
    nie odbył się
    AP Kmita II Zabierzów
  • 02
    17:00
    Potok Więckowice
    nie odbył się
    Topór Aleksandrowice
  • 03
    17:00
    Górzanka Nawojowa Góra
    nie odbył się
    Orzeł II Bębło
  • 03
    17:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    nie odbył się
    Fitball Szklary
  • 03
    17:00
    Novi Narama
    nie odbył się
    MKS Skała 2004
  • 03
    18:00
    Bronowicki KS Kraków
    nie odbył się
    Błękitni II Modlnica
  • 09
    17:00
    Orzeł II Bębło
    nie odbył się
    Potok Więckowice
  • 09
    18:00
    MKS Skała 2004
    nie odbył się
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 10
    17:00
    AP Kmita II Zabierzów
    nie odbył się
    Novi Narama
  • 10
    17:00
    Fitball Szklary
    nie odbył się
    Górzanka Nawojowa Góra
  • 10
    17:00
    Topór Aleksandrowice
    nie odbył się
    Bronowicki KS Kraków
  • 10
    17:00
    Błękitni II Modlnica
    nie odbył się
    Płomień Jerzmanowice
  • 16
    17:00
    Płomień Jerzmanowice
    nie odbył się
    Topór Aleksandrowice
  • 16
    17:00
    Potok Więckowice
    nie odbył się
    Fitball Szklary
  • 17
    17:00
    Bronowicki KS Kraków
    0
    0
    :
    Orzeł II Bębło
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Górzanka Nawojowa Góra
    0
    0
    :
    MKS Skała 2004
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    0
    0
    :
    AP Kmita II Zabierzów
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Novi Narama
    0
    0
    :
    Iskra Radwanowice
    (anulowany)
  • 24
    17:00
    Iskra Radwanowice
    nie odbył się
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 24
    17:00
    AP Kmita II Zabierzów
    nie odbył się
    Górzanka Nawojowa Góra
  • 24
    17:00
    MKS Skała 2004
    nie odbył się
    Potok Więckowice
  • 24
    17:00
    Fitball Szklary
    nie odbył się
    Bronowicki KS Kraków
  • 24
    17:00
    Orzeł II Bębło
    nie odbył się
    Płomień Jerzmanowice
  • 24
    17:00
    Topór Aleksandrowice
    nie odbył się
    Błękitni II Modlnica
  • 30
    17:00
    Płomień Jerzmanowice
    nie odbył się
    Fitball Szklary
  • 30
    17:00
    Potok Więckowice
    nie odbył się
    AP Kmita II Zabierzów
  • 31
    17:00
    Błękitni II Modlnica
    nie odbył się
    Orzeł II Bębło
  • 31
    17:00
    Bronowicki KS Kraków
    nie odbył się
    MKS Skała 2004
  • 31
    17:00
    Górzanka Nawojowa Góra
    nie odbył się
    Iskra Radwanowice
  • 31
    17:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    nie odbył się
    Novi Narama
  • 07
    17:00
    Novi Narama
    nie odbył się
    Górzanka Nawojowa Góra
  • 07
    17:00
    Iskra Radwanowice
    nie odbył się
    Potok Więckowice
  • 07
    17:00
    AP Kmita II Zabierzów
    nie odbył się
    Bronowicki KS Kraków
  • 07
    17:00
    MKS Skała 2004
    nie odbył się
    Płomień Jerzmanowice
  • 07
    17:00
    Fitball Szklary
    nie odbył się
    Błękitni II Modlnica
  • 07
    17:00
    Orzeł II Bębło
    nie odbył się
    Topór Aleksandrowice
  • 13
    17:00
    Płomień Jerzmanowice
    nie odbył się
    AP Kmita II Zabierzów
  • 13
    17:00
    Potok Więckowice
    nie odbył się
    Novi Narama
  • 14
    17:00
    Topór Aleksandrowice
    nie odbył się
    Fitball Szklary
  • 14
    17:00
    Błękitni II Modlnica
    nie odbył się
    MKS Skała 2004
  • 14
    17:00
    Bronowicki KS Kraków
    nie odbył się
    Iskra Radwanowice
  • 14
    17:00
    Górzanka Nawojowa Góra
    nie odbył się
    Niegoszowianka Niegoszowice
  • 20
    18:00
    Niegoszowianka Niegoszowice
    nie odbył się
    Potok Więckowice
  • 20
    18:00
    Novi Narama
    nie odbył się
    Bronowicki KS Kraków
  • 20
    18:00
    Iskra Radwanowice
    nie odbył się
    Płomień Jerzmanowice
  • 20
    18:00
    AP Kmita II Zabierzów
    nie odbył się
    Błękitni II Modlnica
  • 20
    18:00
    MKS Skała 2004
    nie odbył się
    Topór Aleksandrowice
  • 20
    18:00
    Fitball Szklary
    nie odbył się
    Orzeł II Bębło