Małopolskie | Klasa B | Kraków III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2019/20

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
35
22.44 %
Zwycięstwa gości
37
23.72 %
Remisy
84
53.85 %

Bramki

Gospodarzy
203
średnia: 1.3
Gości
186
średnia: 1.19

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
50%
78 z 156
0.5
50%
78 z 156
53.21%
83 z 156
1.5
46.79%
73 z 156
57.69%
90 z 156
2.5
42.31%
66 z 156
67.95%
106 z 156
3.5
32.05%
50 z 156
74.36%
116 z 156
4.5
25.64%
40 z 156
80.13%
125 z 156
5.5
19.87%
31 z 156

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 78 50 %
2:1 5 3.21 %
2:2 4 2.56 %
0:1 4 2.56 %
1:2 4 2.56 %
0:3 4 2.56 %
1:5 4 2.56 %
3:2 3 1.92 %
0:2 3 1.92 %
3:1 3 1.92 %
3:0 3 1.92 %
6:0 3 1.92 %
1:1 2 1.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 2 1.28 %
3:4 2 1.28 %
2:0 2 1.28 %
1:3 2 1.28 %
3:5 2 1.28 %
5:2 2 1.28 %
6:2 2 1.28 %
0:5 2 1.28 %
6:1 2 1.28 %
1:6 2 1.28 %
10:0 2 1.28 %
1:0 1 0.64 %
1:4 1 0.64 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 1 0.64 %
6:3 1 0.64 %
7:4 1 0.64 %
4:0 1 0.64 %
5:0 1 0.64 %
7:2 1 0.64 %
0:6 1 0.64 %
2:8 1 0.64 %
0:7 1 0.64 %
8:0 1 0.64 %
9:1 1 0.64 %
0:10 1 0.64 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    108
    72%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    11%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    5%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    13%
  • 24
    15:00
    Albertus Kraków
    1
    5
    :
    Fairant Kraków
  • 24
    16:00
    Kaszowianka II Kaszów
    2
    3
    :
    Rybitwy Kraków
  • 24
    17:00
    Pychowianka Kraków
    0
    5
    :
    Victoria Kraków
  • 25
    14:00
    Dragoons Kraków
    1
    2
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 25
    17:00
    Universum Kraków
    2
    1
    :
    Opatkowianka Opatkowice
  • 25
    17:30
    Bratniak Kraków
    9
    1
    :
    Grom Kraków
  • 01
    14:00
    Fairant Kraków
    2
    2
    :
    Victoria Kraków
  • 01
    14:00
    Kaszowianka II Kaszów
    10
    0
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 01
    16:00
    Albertus Kraków
    1
    5
    :
    Bratniak Kraków
  • 01
    17:00
    Opatkowianka Opatkowice
    3
    0
    :
    Wawel Kraków
  • 01
    17:00
    Rybitwy Kraków
    0
    2
    :
    Universum Kraków
  • 17
    14:00
    Grom Kraków
    0
    10
    :
    Dragoons Kraków
  • 03
    20:00
    Dragoons Kraków
    6
    0
    :
    Albertus Kraków
  • 04
    17:00
    Wawel Kraków
    0
    3
    :
    Rybitwy Kraków
  • 04
    17:00
    Pychowianka Kraków
    0
    2
    :
    Opatkowianka Opatkowice
  • 04
    17:30
    Kaszowianka II Kaszów
    6
    3
    :
    Grom Kraków
  • 11
    17:00
    Universum Kraków
    3
    2
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 17
    11:00
    Bratniak Kraków
    2
    0
    :
    Fairant Kraków
  • 07
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    1
    2
    :
    Wawel Kraków
  • 07
    17:00
    Albertus Kraków
    1
    3
    :
    Kaszowianka II Kaszów
  • 08
    12:00
    Bratniak Kraków
    2
    1
    :
    Dragoons Kraków
  • 08
    15:00
    Grom Kraków
    0
    5
    :
    Universum Kraków
  • 08
    17:00
    Opatkowianka Opatkowice
    0
    1
    :
    Victoria Kraków
  • 08
    17:00
    Rybitwy Kraków
    4
    0
    :
    Pychowianka Kraków
  • 14
    16:00
    Pychowianka Kraków
    1
    1
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 14
    17:00
    Victoria Kraków
    2
    2
    :
    Rybitwy Kraków
  • 15
    13:00
    Wawel Kraków
    1
    4
    :
    Grom Kraków
  • 15
    14:00
    Dragoons Kraków
    3
    5
    :
    Fairant Kraków
  • 15
    17:00
    Kaszowianka II Kaszów
    3
    0
    :
    Bratniak Kraków
  • 15
    17:00
    Universum Kraków
    1
    3
    :
    Albertus Kraków
  • 21
    16:00
    Grębałowianka II Kraków
    2
    5
    :
    Victoria Kraków
  • 21
    16:00
    Albertus Kraków
    5
    0
    :
    Wawel Kraków
  • 22
    12:30
    Bratniak Kraków
    6
    0
    :
    Universum Kraków
  • 22
    13:00
    Fairant Kraków
    3
    1
    :
    Opatkowianka Opatkowice
  • 22
    14:00
    Grom Kraków
    0
    1
    :
    Pychowianka Kraków
  • 22
    14:00
    Dragoons Kraków
    2
    1
    :
    Kaszowianka II Kaszów
  • 28
    16:00
    Kaszowianka II Kaszów
    2
    3
    :
    Fairant Kraków
  • 29
    11:00
    Albertus Kraków
    2
    2
    :
    Pychowianka Kraków
  • 29
    13:00
    Wawel Kraków
    1
    6
    :
    Bratniak Kraków
  • 29
    13:00
    Victoria Kraków
    6
    2
    :
    Grom Kraków
  • 29
    14:00
    Universum Kraków
    0
    6
    :
    Dragoons Kraków
  • 29
    16:00
    Opatkowianka Opatkowice
    3
    2
    :
    Rybitwy Kraków
  • 05
    16:00
    Kaszowianka II Kaszów
    6
    1
    :
    Universum Kraków
  • 06
    11:00
    Bratniak Kraków
    1
    0
    :
    Pychowianka Kraków
  • 06
    14:00
    Fairant Kraków
    6
    0
    :
    Rybitwy Kraków
  • 06
    14:00
    Albertus Kraków
    0
    3
    :
    Victoria Kraków
  • 06
    14:00
    Dragoons Kraków
    3
    1
    :
    Wawel Kraków
  • 06
    16:00
    Grębałowianka II Kraków
    6
    1
    :
    Opatkowianka Opatkowice
  • 12
    16:00
    Victoria Kraków
    3
    1
    :
    Bratniak Kraków
  • 13
    15:00
    Universum Kraków
    0
    2
    :
    Fairant Kraków
  • 13
    15:00
    Pychowianka Kraków
    0
    1
    :
    Dragoons Kraków
  • 13
    15:00
    Opatkowianka Opatkowice
    7
    2
    :
    Grom Kraków
  • 13
    15:30
    Rybitwy Kraków
    2
    1
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 16
    13:00
    Wawel Kraków
    3
    4
    :
    Kaszowianka II Kaszów
  • 19
    14:00
    Fairant Kraków
    8
    0
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 19
    14:00
    Albertus Kraków
    6
    2
    :
    Opatkowianka Opatkowice
  • 20
    14:00
    Grom Kraków
    1
    5
    :
    Rybitwy Kraków
  • 20
    14:00
    Dragoons Kraków
    1
    2
    :
    Victoria Kraków
  • 20
    14:00
    Kaszowianka II Kaszów
    1
    2
    :
    Pychowianka Kraków
  • 20
    15:00
    Universum Kraków
    5
    2
    :
    Wawel Kraków
  • 26
    15:00
    Pychowianka Kraków
    2
    0
    :
    Universum Kraków
  • 26
    15:00
    Victoria Kraków
    3
    4
    :
    Kaszowianka II Kaszów
  • 27
    13:00
    Wawel Kraków
    2
    8
    :
    Fairant Kraków
  • 27
    14:00
    Opatkowianka Opatkowice
    0
    7
    :
    Bratniak Kraków
  • 27
    14:00
    Rybitwy Kraków
    1
    1
    :
    Albertus Kraków
  • 27
    14:00
    Grębałowianka II Kraków
    5
    2
    :
    Grom Kraków
  • 02
    14:00
    Albertus Kraków
    1
    6
    :
    Grębałowianka II Kraków
  • 03
    13:00
    Fairant Kraków
    10
    0
    :
    Grom Kraków
  • 03
    13:00
    Wawel Kraków
    0
    3
    :
    Pychowianka Kraków
  • 03
    14:00
    Dragoons Kraków
    7
    4
    :
    Opatkowianka Opatkowice
  • 03
    14:00
    Universum Kraków
    2
    2
    :
    Victoria Kraków
  • 03
    17:15
    Bratniak Kraków
    2
    1
    :
    Rybitwy Kraków
  • 09
    13:00
    Pychowianka Kraków
    0
    1
    :
    Fairant Kraków
  • 09
    13:00
    Grębałowianka II Kraków
    0
    3
    :
    Bratniak Kraków
  • 09
    13:00
    Grom Kraków
    3
    2
    :
    Albertus Kraków
  • 09
    14:00
    Victoria Kraków
    3
    0
    :
    Wawel Kraków
  • 09
    14:00
    Opatkowianka Opatkowice
    3
    5
    :
    Kaszowianka II Kaszów
  • 10
    14:00
    Rybitwy Kraków
    1
    5
    :
    Dragoons Kraków
  • 21
    14:00
    Victoria Kraków
    nie odbył się
    Pychowianka Kraków
  • 21
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    nie odbył się
    Dragoons Kraków
  • 22
    14:00
    Fairant Kraków
    nie odbył się
    Albertus Kraków
  • 22
    14:00
    Grom Kraków
    nie odbył się
    Bratniak Kraków
  • 22
    14:00
    Rybitwy Kraków
    nie odbył się
    Kaszowianka II Kaszów
  • 22
    15:30
    Opatkowianka Opatkowice
    nie odbył się
    Universum Kraków
  • 28
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    nie odbył się
    Kaszowianka II Kaszów
  • 28
    17:00
    Victoria Kraków
    nie odbył się
    Fairant Kraków
  • 28
    17:00
    Wawel Kraków
    nie odbył się
    Opatkowianka Opatkowice
  • 29
    14:00
    Dragoons Kraków
    nie odbył się
    Grom Kraków
  • 29
    16:00
    Universum Kraków
    nie odbył się
    Rybitwy Kraków
  • 29
    19:15
    Bratniak Kraków
    nie odbył się
    Albertus Kraków
  • 04
    14:00
    Fairant Kraków
    nie odbył się
    Bratniak Kraków
  • 04
    14:00
    Albertus Kraków
    nie odbył się
    Dragoons Kraków
  • 04
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    nie odbył się
    Universum Kraków
  • 05
    14:00
    Grom Kraków
    nie odbył się
    Kaszowianka II Kaszów
  • 05
    14:00
    Rybitwy Kraków
    nie odbył się
    Wawel Kraków
  • 05
    16:00
    Opatkowianka Opatkowice
    nie odbył się
    Pychowianka Kraków
  • 18
    17:00
    Victoria Kraków
    nie odbył się
    Opatkowianka Opatkowice
  • 18
    17:00
    Pychowianka Kraków
    nie odbył się
    Rybitwy Kraków
  • 18
    17:00
    Wawel Kraków
    nie odbył się
    Grębałowianka II Kraków
  • 18
    17:00
    Kaszowianka II Kaszów
    nie odbył się
    Albertus Kraków
  • 19
    14:00
    Dragoons Kraków
    nie odbył się
    Bratniak Kraków
  • 19
    16:00
    Universum Kraków
    nie odbył się
    Grom Kraków
  • 25
    14:00
    Fairant Kraków
    nie odbył się
    Dragoons Kraków
  • 25
    14:00
    Albertus Kraków
    nie odbył się
    Universum Kraków
  • 25
    17:00
    Bratniak Kraków
    nie odbył się
    Kaszowianka II Kaszów
  • 25
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    nie odbył się
    Pychowianka Kraków
  • 26
    14:00
    Grom Kraków
    nie odbył się
    Wawel Kraków
  • 26
    14:00
    Rybitwy Kraków
    nie odbył się
    Victoria Kraków
  • 02
    17:00
    Victoria Kraków
    nie odbył się
    Grębałowianka II Kraków
  • 02
    17:00
    Pychowianka Kraków
    nie odbył się
    Grom Kraków
  • 02
    17:00
    Wawel Kraków
    nie odbył się
    Albertus Kraków
  • 02
    17:00
    Kaszowianka II Kaszów
    nie odbył się
    Dragoons Kraków
  • 03
    17:00
    Opatkowianka Opatkowice
    nie odbył się
    Fairant Kraków
  • 03
    17:00
    Universum Kraków
    nie odbył się
    Bratniak Kraków
  • 09
    14:00
    Fairant Kraków
    nie odbył się
    Kaszowianka II Kaszów
  • 09
    17:00
    Pychowianka Kraków
    nie odbył się
    Albertus Kraków
  • 09
    17:00
    Bratniak Kraków
    nie odbył się
    Wawel Kraków
  • 10
    14:00
    Dragoons Kraków
    nie odbył się
    Universum Kraków
  • 10
    14:00
    Grom Kraków
    nie odbył się
    Victoria Kraków
  • 10
    14:00
    Rybitwy Kraków
    nie odbył się
    Opatkowianka Opatkowice
  • 16
    17:00
    Opatkowianka Opatkowice
    nie odbył się
    Grębałowianka II Kraków
  • 16
    17:00
    Victoria Kraków
    nie odbył się
    Albertus Kraków
  • 16
    17:00
    Pychowianka Kraków
    nie odbył się
    Bratniak Kraków
  • 16
    17:00
    Wawel Kraków
    nie odbył się
    Dragoons Kraków
  • 17
    14:00
    Rybitwy Kraków
    0
    0
    :
    Fairant Kraków
    (anulowany)
  • 17
    17:00
    Universum Kraków
    0
    0
    :
    Kaszowianka II Kaszów
    (anulowany)
  • 23
    15:00
    Fairant Kraków
    nie odbył się
    Universum Kraków
  • 23
    17:00
    Kaszowianka II Kaszów
    nie odbył się
    Wawel Kraków
  • 23
    17:00
    Bratniak Kraków
    nie odbył się
    Victoria Kraków
  • 23
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    nie odbył się
    Rybitwy Kraków
  • 24
    14:00
    Dragoons Kraków
    nie odbył się
    Pychowianka Kraków
  • 24
    14:00
    Grom Kraków
    nie odbył się
    Opatkowianka Opatkowice
  • 30
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    nie odbył się
    Fairant Kraków
  • 30
    17:00
    Opatkowianka Opatkowice
    nie odbył się
    Albertus Kraków
  • 30
    17:00
    Victoria Kraków
    nie odbył się
    Dragoons Kraków
  • 30
    17:00
    Pychowianka Kraków
    nie odbył się
    Kaszowianka II Kaszów
  • 30
    17:00
    Wawel Kraków
    nie odbył się
    Universum Kraków
  • 31
    14:00
    Rybitwy Kraków
    nie odbył się
    Grom Kraków
  • 06
    13:00
    Fairant Kraków
    nie odbył się
    Wawel Kraków
  • 06
    17:00
    Kaszowianka II Kaszów
    nie odbył się
    Victoria Kraków
  • 06
    17:00
    Bratniak Kraków
    nie odbył się
    Opatkowianka Opatkowice
  • 06
    17:00
    Albertus Kraków
    nie odbył się
    Rybitwy Kraków
  • 06
    17:00
    Grom Kraków
    nie odbył się
    Grębałowianka II Kraków
  • 07
    17:00
    Universum Kraków
    nie odbył się
    Pychowianka Kraków
  • 13
    17:00
    Grom Kraków
    nie odbył się
    Fairant Kraków
  • 13
    17:00
    Grębałowianka II Kraków
    nie odbył się
    Albertus Kraków
  • 13
    17:00
    Opatkowianka Opatkowice
    nie odbył się
    Dragoons Kraków
  • 13
    17:00
    Victoria Kraków
    nie odbył się
    Universum Kraków
  • 13
    17:00
    Pychowianka Kraków
    nie odbył się
    Wawel Kraków
  • 14
    14:00
    Rybitwy Kraków
    nie odbył się
    Bratniak Kraków
  • 20
    17:00
    Bratniak Kraków
    0
    0
    :
    Grębałowianka II Kraków
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Fairant Kraków
    0
    0
    :
    Pychowianka Kraków
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Wawel Kraków
    0
    0
    :
    Victoria Kraków
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Kaszowianka II Kaszów
    0
    0
    :
    Opatkowianka Opatkowice
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Dragoons Kraków
    0
    0
    :
    Rybitwy Kraków
    (anulowany)
  • 20
    18:00
    Albertus Kraków
    0
    0
    :
    Grom Kraków
    (anulowany)